فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مرجع بین‌المللی راهنمایی شغلی و حرفه‌ای
 • 450,000 تومان
 • با تخفیف: 450,000 تومان
سبک زندگی سالم در سالمندان
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
آسیب‌شناسی روانی کودک و نوجوان (روانشناسی مرضی کودک) ویراست سوم براساس دی اس ام فایو
درمان شناختی رفتاری مبتنی بر انعطاف‌پذیری (اف سی بی تی)
درمان کوتاه‌مدت راه‌حل‌محور با خانواده‌ها
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک (ویراست دوازدهم) جلد اول
کودکان استثنایی (مقدمه‌ای بر آموزش ویژه)
 • 500,000 تومان
 • با تخفیف: 500,000 تومان
روانشناسی جنسیت
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
فناوری و درمان کودکان با اختلال طیف اتیسم
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
زوج و خانواده‌درمانی (نظریه مهارت‌ها ارزیابی و کاربرد)
روانشناسی سلامت (بهزیستی در دنیای ناهمگون) ویراست 4

مرجع بین‌المللی راهنمایی شغلی و حرفه‌ای

 • 450,000 تومان

در این کتاب مرجع سعی بر گردآوری مجموعه‌ای بوده است که به‌طور خلاصه جنبه‌های گوناگونی از راهنمایی شغلی و حرفه‌ای را تحت پوشش قرار دهد. این اثر که ترکیبی از راهنمایی شغلی و حرفه‌ای است،‌ در وهله اول برای خوانندگان بین‌المللی و در وهله دوم به عنوان یک مرجع برای دانشگاهیان، پژوهشگران و متخصصانی که در حوزه در حال گسترش رشد شغلی و حرفه‌ای مشغول کار و بررسی هستند، تدوین و طراحی شده است. به همین دلیل این کتاب مرجع شامل پس‌زمینه و تاریخچه راهنمایی از طریق مسائل تلخ و گزنده مرتبط با مشاغل و حرفه‌ها در دنیای مدرن کار است.

سبک زندگی سالم در سالمندان

 • 50,000 تومان

این کتاب شامل 9 فصل است که در آن مباحثی از جمله جمعیت جهان و ایران و وضعیت سالمندان، سلامتی و تکریم سالمندان در فرهنگ اسلامی و ایرانی، سلامت مغز، تغذیه و ورزش سالمندان، سند ملی سالمندان کشور و اهداف و اصول آن و... مطرح شده است.

دین و معنویت در روان‌پزشکی و روانشناسی (ویژه روان‌پزشکان روانشناسان مشاوران جامعه‌شناسان و روحانیون)

 • 300,000 تومان

چرا این کتاب ترجمه شد؟ با توجه به اینکه باور کنونی در جهان بر الگوی مراقبت زیستی - روانی - اجتماعی - معنوی قرار گرفته و نیاز جامعه ما به این الگو نیز به چشم می‌خورد، بر آن شدیم تا اطلاعاتی در باب دین و معنویت در روان‌پزشکی برای جامعه علمی کشور و همچنین افراد کنجکاو در این زمینه فراهم آوریم.

آسیب‌شناسی روانی کودک و نوجوان (روانشناسی مرضی کودک) ویراست سوم براساس دی اس ام فایو

 • 200,000 تومان

ویرایش جدید کتاب تحت عنوان (روانشناسی مرضی کودک) یا (آسیب‌شناسی روانی کودک) می‌کوشد جنبه‌های مختلف در حوزه اختلال‌های روانی و رفتاری دوره کودکی و نوجوانی را در شانزده فصل توضیح دهد. در هر فصل از کتاب به نشانه‌شناسی، سبب‌شناسی، اختلال‌های همراه، سیر و دوره و رویکردهای درمانی مرتبط با هر یک از اختلال‌های دوره کودکی و نوجوانی به شکل دقیق و مفصل پرداخته شده است. در نشانه‌شناسی و طبقه‌بندی اختلال‌ها از دی اس ام فایو استفاده شده تا خواننده با آخرین تغییرات در حوزه اختلال‌های روانی بخش کودکی و نوجوانی آشنا شود و این اتفاق یکی از ویژگی‌های بارز و ممتاز کتاب محسوب می‌شود.

درمان شناختی رفتاری مبتنی بر انعطاف‌پذیری (اف سی بی تی)

 • 80,000 تومان

این اثر اولین منبع در خصوص درمان شناختی‌رفتاری مبتنی بر انعطاف‌پذیری (اف سی بی تی) است. دکتر ویندی درایدن یکی از درمانگران و نویسندگان تاثیرگذار در حوزه درمان عقلانی هیجانی رفتاری (آر ای بی تی) است که سال‌ها در این حوزه درمانی مشغول به کار بوده و کتاب‌های زیادی به رشته تحریر درآورده است. در کتاب حاضر،‌ ویندی درایدن به ارائه رویکرد خود به درمان پرداخته و نام آن را درمان شناختی‌رفتاری مبتنی بر انعطاف‌پذیری (اف سی بی تی) گذاشته است.

درمان کوتاه‌مدت راه‌حل‌محور با خانواده‌ها

 • 150,000 تومان

درمان کوتاه‌مدت راه‌حل‌محور با خانواده‌ها به توصیف اس‌اف‌بی‌تی از دیدگاه سیستمی می‌پردازد و توضیحات شفاف و مثال‌های متعددی از درمان کوتاه‌مدت راه‌حل محور و خانواده‌درمانی سیستمی را برای مدرسان و دانشجویان، مشاوران و متخصصان فراهم می‌آورد.

خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک (ویراست دوازدهم) جلد اول

 • 350,000 تومان

خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک از دیرباز منبعی خلاصه، قابل اعتماد، عینی، و جامع، و یکی از مهم‌ترین منابع اصلی روان‌پزشکی بالینی برای پزشکان، روانشناسان، دانشجویان و سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی چه در آمریکا و چه در سراسر جهان بوده است. اکنون توسط تیم تحریریه جدیدی شامل دکتر رابرت بولند و مارسیا ال. وردوین، به ارائه یک نمای کلی قابل اعتماد از کل رشته روان‌پزشکی می‌پردازد و در عین حال شما را با اطلاعات جاری در مورد موضوعات کلیدی و پیشرفت‌ها در این تخصص پیچیده به‌روز می‌کنند. نسخه دوازدهم به طور کامل سازماندهی شده است تا در محیط‌های پرمشغله بالینی امروزی مفیدتر و آسان‌تر به کار گرفته شود. در ابتدای کتاب فهرستی از مطالب بازنگری شده را مشاهده خواهید کرد. مولفان در این ویراست تلاش کرده‌اند مطالب را با دسته‌بندی و بیان روان‌تر در اختیار مخاطب قرار دهند. این کتاب شامل ارائه جدیدترین روش‌های درمان شامل توصیف تمام تکنیک‌های روان‌درمانی مدرن است. همچنین شامل جداول توصیفی برای تمام تشخیص‌های DSM-5 و ICD-10 مربوطه و یک بخش روان‌درمانی فوق‌تخصصی که براساس مکانیسم‌های عملی سازماندهی شده است.

کودکان استثنایی (مقدمه‌ای بر آموزش ویژه)

 • 500,000 تومان

آموزش ویژه شرح مداوم حکایت زندگی مردم است. حکایت کودک پیش‌دبستانی دارای ناتوانی‌های متعدد که از خدمات مداخله بهنگام سود می‌بردء حکایت کودک دارای ناتوانی ذهنی که والدین و معلمانش برای شرکت او در فعالیت‌های کلاسی و فوق برنامه در کنار همسالانش با یکدیگر به تعامل می‌پردازند. حکایت دانش‌آموز متوسطه دارای ناتوانی یادگیری است که به والدین و معلمانش برای برنامه‌ریزی آموزشی مبتنی بر نقاط قوت و ضعف او کمک می‌کند. حکایت دانش‌آموز سرآمد و بااستعداد است که موجب نگرشی جدید به مسائل قدیمی می‌شودء دانش‌آموزش متوسطه مبتلا به فلج مغزی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دومش می‌آموزدء زن جوان دارای آسیب بینایی که به تازگی به آپارتمان جدیدش نقل مکان کرده و اتوبوس شهری را می‌راند. آموزش ویژه همچنین حکایت والدین و خانواده‌های کودکان استثناییء معلمان و سایر متخصصانی که با آنها کار می‌کنند نیز هست.

روانشناسی جنسیت

 • 150,000 تومان

این کتاب موضوع جنسیت را بررسی می‌کند. رفتارها و نگرش‌هایی که به جنس بیولوژیکی مربوط هستند ولی با آن یکی نیستند. مجموعه بزرگ و در حال رشدی از تحقیقات در مورد جنس، جنسیت و رفتارهای مربوط به آن از روانشناسی، جامعه‌شناسی، بیولوژی، بیوشیمی، عصب‌شناسی و مردم‌شناسی نشات گرفته است. این تحقیق که اساس این کتاب است، اسباب نقد اساسی را فراهم می‌کند و تلاشی برای ایجاد تصویری کلی از جنسیت از دیدگاه روان‌شناختی است...

فناوری و درمان کودکان با اختلال طیف اتیسم

 • 80,000 تومان

ویژگی بارز و مهم کتاب حاضر این است که از یک سو قصد دارد تا خوانندگان را با پیشرفت فناوری‌های جدید در حوزه اختلال طیف اتیسم آشنا کند و از سوی دیگر این فناوری‌ها را چه به لحاظ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری برای کودکانی که به آن‌ها خدمت می‌کنند، آموزش دهد. هدف نویسنده کتاب نمایش ایده‌ها و راهبردهای جدیدی است که زندگی افراد دارای اختلال اتیسم را بهبود می‌بخشد. این کتاب مشتمل بر سیزده فصل است...

زوج و خانواده‌درمانی (نظریه مهارت‌ها ارزیابی و کاربرد)

 • 120,000 تومان

زمانی که مطالعه خانواده‌درمانی را آغاز می‌کنید، هیچ شکی نیست که خواهید فهمید هر خانواده منحصربه‌فرد است. شما آگاه خواهید شد که رویکردها، فنون و مداخلات مختلفی وجود دارند؛ هیچ رویکردی وجود ندارد که «مناسب همه باشد»؛ و روش‌های بسیاری برای کمک کردن وجود دارند. به عنوان یک حرفه‌ای، مهم است که درکی اساسی از مفاهیم اصلی در خانواده‌درمانی داشته باشید.

روانشناسی سلامت (بهزیستی در دنیای ناهمگون) ویراست 4

 • 260,000 تومان

کتاب شامل مطالب زیر می‌باشد: فصل 1: سلامت چیست؟ ریشه‌های فرهنگی و تاریخی فصل 2: روش‌های پژوهش در روانشناسی سلامت فصل 3: رویکردهای فرهنگی در سلامت فصل 4: اهمیت فیزیولوژی فصل 5: استنباط‌های گوناگون پیرامون اسنرس فصل 6: مقابله و حمایت اجتماعی و ...

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1