������������ ������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
قدرت داستان‌گویی در کسب‌و‌کار
 • 238,000 تومان
 • با تخفیف: 238,000 تومان
مدیریت منابع انسانی دیجیتال
 • 276,000 تومان
 • با تخفیف: 276,000 تومان
چارچوب اجرای استراتژی (نقشه راهی برای رسیدن به ابرهدف‌ها)
از بازخوردت متشکرم (علم و هنر استقبال از بازخورد)
بالادست (حل مشکلات پیش از آنکه رخ دهند)
 • 283,000 تومان
 • با تخفیف: 283,000 تومان
مقیاس‌افزایی برق‌آسا (روشی پرشتاب برای ساختن کسب و کاری بسیار ارزشمند)
کسب و کار پلتفرم‌ها (استراتژی در عصر رقابت دیجیتال نوآوری و قدرت)
فرهنگ ساختن فرهنگ
 • 260,000 تومان
 • با تخفیف: 260,000 تومان
شرکت شکست‌ناپذیر
 • 318,000 تومان
 • با تخفیف: 318,000 تومان
قهرمان‌های کسب‌و‌کار (داستان‌هایی از مدل کسب‌و‌کار برای بچه‌ها)
مدل‌های کسب و کار برای تیم‌ها (راهنمای کاربردی برای سازگاری افراد با تیم و سازمانشان)
بازی بخت (چگونه بختانگی بر زندگی ما فرمان می‌راند)

قدرت داستان‌گویی در کسب‌و‌کار

 • 238,000 تومان

داستان‌گویی می‌تواند تاثیر عمیقی بر کسب‌و‌کار بگذارد. داستان می‌تواند مشتری را به هوادار، کارمند را به مبلغ کسب‌و‌کار و مدیر را به رهبر تبدیل کند. به‌علاوه، ماهیت و اثر بازاریابی را تغییر می‌دهد و، شاید از همه مهم‌تر، می‌تواند نگاه ما به خودمان را تغییر دهد. اینکه این تغییر چطور رخ می‌دهد و چطور می‌توانید با مهار قدرت داستان‌گویی آن را ایجاد کنید موضوع این کتاب است.

مدیریت منابع انسانی دیجیتال

 • 276,000 تومان

مدیریت در عصر دیجیتال یعنی کاربرد بینش‌های حاصل از داده برای اخذ تصمیم‌های باکیفیت در تمامی بخش‌های سازمان از جمله مدیریت منابع انسانی. این روزها مدیریت منابع انسانی در آستانه تحولی بزرگ قرار دارد که بازیگران اصلی آن فناوری‌های دیجیتال‌اند. فناوری‌هایی از قبیل تحلیلگری داده و هوش مصنوعی، شبکه‌های اجتماعی، بلاکچین و واقعتی مجازی و افزوده درحال بازآفرینی این حوزه‌اند. مدیریت منابع انسانی دیجیتال به ارتباط دوسویه تحول دیجیتال با مدیریت منابع انسانی می‌پردازند.

چارچوب اجرای استراتژی (نقشه راهی برای رسیدن به ابرهدف‌ها)

 • 318,000 تومان

آنچه ممکن است امروز باعث نابودی‌تان شود، نادیده گرفتن امور فوری است اما آنچه فردا نابودتان خواهد کرد نادیده گرفتن امور مهم است. چالش همیشگی، اجرایی کردن مهم‌ترین اهداف در میان امور فوری است. دشمن واقعی اجرا کار روزانه شماست! اسمش را گردباد گذاشته‌ایم. گردباد مقدار انرژی عظیمی است که صرفا برای تداوم انجام عملیات‌های روزمره‌تان ضروری است؛ و از قضا این درست همان چیزی است که باعث می‌شود اجرا کردن هر کار جدیدی سخت شود.

از بازخوردت متشکرم (علم و هنر استقبال از بازخورد)

 • 330,000 تومان

چرا دریافت بازخورد دشوار است؟ چرا وقتی بازخورد می‌دهیم، اغلب قیافه حق به جانب می‌گیریم، اما وقتی بازخوردی می‌گیریم، اغلب آن را ناروا می‌پنداریم؟ هدیه دیدن بازخورد مهارتی است که می‌تواند پرورش یابد. ممکن است سخت و اضطراب‌آور باشد، اما می‌شود آن را یاد گرفت.

بالادست (حل مشکلات پیش از آنکه رخ دهند)

 • 283,000 تومان

چند تا مشکل شخصی و اجتماعی را تحمل می‌کنیم صرفا به این دلیل که یادمان رفته می‌توانیم حلشان کنیم؟ ما معمولا در چرخه واکنش‌های منفعلانه گیر می‌کنیم و درگیر مسائل فوری‌وفوتی می‌شویم. اما سر وقت اصلاح سیستم‌هایی نمی‌رویم که این دردسرها را به بار آورده‌اند. یکی از نشانه‌های واضح کارهای بالادستی این است که «تفکر سیستمی» بخش مهمی از آن را تشکیل می‌دهد.

مقیاس‌افزایی برق‌آسا (روشی پرشتاب برای ساختن کسب و کاری بسیار ارزشمند)

 • 297,000 تومان

در سیلیکون ولی چه کیمیای پنهانی در کار است که این‌چنین به رشد مسلسل‌وار این تعداد از پرارزش‌ترین شرکت‌های فناوری دنیا دامن می‌زند؟ اگر هم سری در کار هست آیا می‌توان تشخیصش داد، تحلیلش کرد، فهمیدش و از همه مهم‌تر، در جاهای دیگر به کارش بست؟ مقیاس‌افزایی برق‌آسا همان سر است.

کسب و کار پلتفرم‌ها (استراتژی در عصر رقابت دیجیتال نوآوری و قدرت)

 • 286,000 تومان

داشتن بهترین پلتفرم مهم‌تر از داشتن بهتری محصول است. مدیران و کارآفرینان در عصر دیجیتال باید یاد بگیرند که در دو جهان زندگی کنند: اقتصاد متعارف و اقتصاد پلتفرمی. معنی این جمله و چگونگی درست انجام دادن این کار، موضوع این کتاب است.

فرهنگ ساختن فرهنگ

 • 260,000 تومان

در اثرگذاری فرهنگ هیچ شکی نیست. اما چطور باید فرهنگ را شکل داد؟ چطور باید در ذهن افراد نهادینه‌اش کرد؟ و وقتی راهش کج شد، چطور باید اصلاحش کرد؟ کارکرد فرهنگ در شرایط مختلف چگونه است؟ چه چیزی باعث می‌شود عمرش از چند سال فراتر برود؟ با خواندن کتاب «فرهنگ ساختن فرهنگ» پاسخ پرسش‌های بنیادینی را که پیش‌روی هر سازمانی است، پیدا خواهید کرد: شما که هستید؟ با مشتریانتان چطور رفتار می‌کنید؟ آیا روز مبادا به داد آدم‌ها می‌رسید؟ می‌شود به شما اعتماد کرد؟ وقتی هفت فصل اول را می‌خوانید، با دیدگاه رهبرانی مثل توسن لوورتور و چنگیزخان به فرهنگ و ابزارهایی که برای تغییر فرهنگ در شرایط فوق دشوار پیدا کردند آشنا خواهید شد. همچنین در فصل‌های این کتاب مثال‌های امروزی هم گنجانده شده که غالباً نتیجۀ مکالمات بن هاروویتز (نویسندۀ کتاب) با رهبرانی است که سعی کرده‌اند شرکتشان را متحول کنند. در بخش دوم ‌کتاب، گام‌به‌گام یاد می‌گیرید که چطور شخصیت خود و استراتژی شرکتتان را بهتر بشناسید و چطور از این شناخت برای ساختن فرهنگی که برای رسیدن به موفقیت نیاز دارید، استفاده کنید. همان‌طورکه نویسندۀ‌ کتاب می‌گوید: «هیچ فرهنگ مشخصی نیست که به درد همه بخورد. فرهنگ شرکت شما باید تجلی منحصربه‌فردی باشد از شخصیت، باورها و استراتژی شما، و باید پابه‌پای رشد شرکت و تغییر شرایط، تکامل پیدا کند. پس در این کتاب «بهترین فرهنگ» را پیدا نخواهید کرد، بلکه صرفاً تکنیک‌هایی خواهید یافت برای گرفتن نتیجۀ دلخواه از فرهنگ خودتان.»

شرکت شکست‌ناپذیر

 • 318,000 تومان

شرکت شکست‌ناپذیر سازمانی است که پیوسته خود را بازآفرینی می‌کند تا دچار کهنگی نشود. چنین شرکت‌هایی دو فرهنگ کاملاً متعارض را، در کنار هم پرورش می‌دهند. یعنی از طرفی شرایط را برای خلق و کشف ایده‌های جدید و شتابدهی به آنها آماده می‌کنند و از طرف دیگر باعث بهبود و رشد کسب‌وکارهای فعلی شرکت می‌شوند. الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور در کتاب «شرکت شکست‌ناپذیر» توضیح می‌دهند که شرکت‌های موفقی مثل آمازون، ایربی‌اندبی، مایکروسافت و… چگونه تبدیل به کسب‌و‌کارهای موفقی شده و کل صنعت‌شان را برهم زده‌اند! از نظر آنها علت موفقیت‌ این شرکت‌ها فقط ارائۀ محصول و خدمات عالی نیست، بلکه مدل‌های کسب‌و‌کاری سودآور و نوآورانه است. این کتاب یکسری ابزار جدید و کاربردی را برای اندازه‌گیری، مدیریت و شتاب دادن به نوآوری ارائه کرده است. همچنین استراتژی‌هایی را برای کاهش ریسک در زمان ایجاد مدل‌های کسب و کاری جدید ارائه می‌دهد. کتاب «شرکت شکست‌ناپذیر» مکمل پرفروش‌ترین کتاب‌های کسب‌وکار دنیا یعنی «خلق مدل کسب‌وکار»، «طراحی ارزش پیشنهادی» و «آزمودن ایده‌های کسب‌وکار» است. موضوع، ساختار و مطالب کتاب به‌گونه‌ای است که مطالعۀ آن برای صاحبان ایده‌های کسب‌وکاری، کارآفرینان فردی و استارتاپی، نوآوران سازمانی، سرمایه‌گذاران و مدیران محصول، دانشجویان و علاقه‌مندان نوآوری و کارآفرینی، و نیز تمامی کسانی‌که مایل‌اند در زیست‌بوم نوآوری فعالیت کنند می‌تواند مفید باشد و به آنها در ایجاد شرکت شکست‌ناپذیر کمک کند.

قهرمان‌های کسب‌و‌کار (داستان‌هایی از مدل کسب‌و‌کار برای بچه‌ها)

 • 198,000 تومان

وقتی آنا، دختر 15 ساله لندنی، برای گذراندن تعطیلاتش به استرالیا سفر می‌کند، روحش هم خبر ندارد که عموی خونسردش، جی، به دردسر افتاده است. دو تا مرد شرور و دردسر‌ساز که برای یک آدم خبیث و مرموز کار می‌کنند، می‌خواهند برای فروشگاه لوازم موج‌سواری عمو جی که خیلی هم دوستش دارد، مشکل درست کنند. آیا آنا می‌تواند مشکلات فروشگاه را حل کند و کسب ‌و ‌کار عمو جی را نجات بدهد؟ آنا با سفر به کشورهای مختلف، چیزهای بیشتری درباره دنیای کسب‌ و‌ کارها یاد می‌گیرد. کتاب قهرمان‌های کسب ‌و ‌کار داستان بامزه و هیجان‌انگیزی است که اصول اولیه کسب ‌و ‌کار و کارآفرینی را هم به بچه‌ها آموزش می‌دهد.

مدل‌های کسب و کار برای تیم‌ها (راهنمای کاربردی برای سازگاری افراد با تیم و سازمانشان)

 • 258,000 تومان

این کتاب همچون کتاب‌های «خلق مدل کسب‌و‌کار» و «مدل کسب‌و‌کار شما» از ابزار بوم مدل کسب‌وکار بهره می‌برد؛ با این تفاوت که در این کتاب روی استفاده از بوم برای بهبود عملیات درونی سازمان‌ها تمرکز دارد. این موضوع با کاربرد رایج بوم در حکم ابزاری برای تدوین استراتژی یا بازبینی استراتژی در برابر بازار تفاوت دارد. به بیان دیگر کتاب خلق مدل کسب‌وکار روش برای تشریح استراتژی سازمانی تعریف کرده است و کتاب مدل کسب‌وکار شما این روش را روی افراد به کار برده است. اکنون کتاب مدل‌های کسب‌وکار برای تیم‌ها استراتژی و عملیات را در کنار هم نشان می‌دهد تا افراد بدانند هر روز در محل کارشان چه کنند، چرا کارشان اهمیت دارد و به‌این‌ترتیب، کار تیمی را در داخل سازمان تقویت می‌کند.

بازی بخت (چگونه بختانگی بر زندگی ما فرمان می‌راند)

 • 214,000 تومان

ذهن انسان طوری ساخته شده که برای هر اتفاقی دنبال یک علت مشخص بگردد، و از این رو به‌سختی می‌تواند تاثیر عوامل نامربوط یا تصادفی را بپذیرد. بنابراین نخستین گام این است که به یاد داشته باشیم موفقیت با شکست گاهی نه حاصل مهارت بالاست، و نه حاصل ناتوانی شدید، بلکه حاصل «شرایط اتفاقی» است. فرایندهای بختی در تاروپود طبیعت بافته شده‌اند و در زندگی روزانه به‌وفور دیده می‌شوند ولی مردم آنها را درک نمی‌کنند یا اهمیت چندانی به آنها نمی‌دهند.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1