فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������������ ������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
اقتصاد احساس (هوش مصنوعی در مسیر خلق عصر همدلی)
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
هوشیاری ذهنی (راهنمای کارآفرین برای شکل دادن به ذهن شما برای موفقیت بیشتر)
اولین دقیقه مکالمه (آیا به شیوه درست ارتباط برقرار می‌کنید)
عصر تاثیرگذاری (قدرت اینفلوئنسرها برای تعالی برند شما)
اقدام فوری (1 برنامه 7 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و بازیافتن انگیزه)
تمرکز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی)
طرز فکر استراتژیک (1 برنامه 7 روزه شناسایی چیزهایی که اهمیت دارند و خلق 1 استراتژی کارساز)
سم‌زدایی دوپامین (1 برنامه 7 روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی)
گفتگوی بازاریابی در ترکیه
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
مدیریت محصول (راهنمای گام به گام تسلط بر مدیریت محصول)
رمزگشایی از دنیای مد
 • 210,000 تومان
 • با تخفیف: 210,000 تومان
برندسازی شخصی اصیل (کارراهه جدیدی برای ایجاد و همسوسازی 1 برند رهبری قدرتمند)

اقتصاد احساس (هوش مصنوعی در مسیر خلق عصر همدلی)

 • 160,000 تومان

پیشرفت هوش‌مصنوعی باعث ایجاد تغییرات بنیادین در دنیای اقتصاد هم شده است. اقتصاد سنتی که بر اساس اصول تولید، توزیع و مصرف بنا شده بود، اکنون با ظهور آنچه برخی محققان آن را اقتصاد احساس می‌نامند، دچار تغییر بنیادین خواهد شد. این اقتصاد جدید حول محور ایجاد و تبادل احساسات، تجربیات و ارتباطات اجتماعی شکل خواهد گرفت. این تغییری است که به دلیل اهمیت فزاینده ارزش‌های انسان‌محور، مانند شادی و همدلی ایجاد می‌شود. کتاب اقتصاد احساس به روندهای اقتصادی گذشته نگاهی انداخته و محور آن حول ایجاد اقتصاد احساس شکل گرفته که به خاطر ظهور هوش‌ مصنوعی رخ داده است. اقتصاد احساس اقتصادی زنانه است. این بدان معنی است که نقش زنان به دلیل هوش بالای آنها در احساسات و ارتباطات اجتماعی، در آن بیش از مردان خواهد بود. در کتاب هوش مصنوعی اهمیت جنسیت در انجام امور روشن شده و نشان داده می‌شود که چرا اعصار اقتصادی مختلف - اقتصاد فیزیکی، اقتصاد تفکر و اقتصاد احساس- تحت‌تأثیر جنسیت‌های مختلف قرار می‌گیرند. در طول کتاب، ‌مطالعات موردی و نمونه‌های دنیای واقعی از دنیای سیاست و کسب‌وکار مورد بررسی قرار گرفته و همین باعث شده تا کارکردهای هوش مصنوعی و چرایی ظهور اقتصاد احساس نشان داده شود.

هوشیاری ذهنی (راهنمای کارآفرین برای شکل دادن به ذهن شما برای موفقیت بیشتر)

 • 140,000 تومان

هوشیاری ذهنی یک کتاب خواندنی از مایکل سولومون است و برای کسانی نوشته شده که به فکر شروع کسب‌وکار خود یا ورود به دنیای کسب‌وکار هستند. این کتاب درکی عمیق از ویژگی‌ها و عناصر کلیدی به شما می‌دهد که به موفقیت ختم می‌شوند. هوشیاری ذهنی همچنین بینشی درباره شناسایی نقاط ضعف و کاستی‌هایی ارائه می‌دهد که منجر به شکست می‌شوند.این کتاب خواننده را با مجموعه‌ای از موقعیت‌های واقعی و دشوار کسب‌وکار آشنا می‌کند.

اولین دقیقه مکالمه (آیا به شیوه درست ارتباط برقرار می‌کنید)

 • 82,000 تومان

این کتاب یک راهنمای گام‌به‌گام برای شروع مکالمات ساده و واضح در شرایط کاری روزمره است که شامل مکالمات و جلسات شما با تیم‌تان، همکارانتان و مدیرانتان می‌شود که بیش از 80 درصد از ارتباطات شما در محیط کار را پوشش می‌دهد. تکنیک‌های تشریح ‌شده در این کتاب، مبتنی بر اصول بنیادین زیر هستند: باید قبل از آن که پیام‌تان را مخابره کنید، مخاظبتان را برای دریافت آن آماده کنید. انسان‌ها مشغله‌های زیادی دارند، بنابراین، باید منظورتان را سریع برسانید. موثرترین مکالمات کاری، بر روی اقدامات و راه‌حل‌ها تمرکز دارند، نه مشکلات به وجود آمده. وقتی شروع به مکالمه می‌کنیم، مغز مخاطب ما باید زمینه و موضوع صحبت را درک کند. مخاطب سعی می‌کند سر دربیاورد که چرا ما با او صحبت می‌کنیم و او باید با این اطلاعات چه کاری انجام دهد. اگر این موارد در چند جمله‌ی اولیه مشخص نباشند، ذهن آنها نسخه ویژه خودشان از صحبت‌های شما را می‌سازد که منجر به مشکلات زیادی می‌شود،‌ از زمان هدررفته گرفته تا فرضیات نادرست و اشتباهات و پرهزینه. اگر زمینه، هدف و پیام هر مکالمه مشخص باشد، آن مکالمه به موفقیت می‌رسد. حتی پیچیده‌ترین موضوعات اگر با استفاده از ساختار درست خلاصه شده باشند، می‌توانند ساده و واضح شروع شوند. رسیدن به تمام اینها در کمتر از یک دقیقه، با استفاده از تکنیک‌های ارائه شده در این کتاب ممکن است.‌

عصر تاثیرگذاری (قدرت اینفلوئنسرها برای تعالی برند شما)

 • 145,000 تومان

عصر حاضر، عصر تأثیرگذاری است. عصر تأثیر قدرت اینفلوئنسرها در تعالی برند شماست. اما مسأله اینجاست که اینفلوئنسرمارکتینگ به خوبی درک نشده است. پیشرفت اینفلوئنسرهای مشهور در رسانه‌های اجتماعی نیز این موضوع را تغییر نمی‌دهد. در نظر گرفتن این دسته از کاربران رسانه‌های اجتماعی به عنوان اینفلوئنسر، سوءتفاهمی اساسی در اینفلوئنسر مارکتینگ است. در حالی که بخشی از کتاب عصر تأثیرگذاری در مورد چگونگی تأثیرگذاری بیشتر در رسانه‌های اجتماعی بحث می‌کند؛ اما تمرکز نویسنده در این کتاب، ‌استفاده از صدای اینفلوئنسرها برای ارسال پیام شماست. این یک سرمایه‌گذاری روی نیروهایی است که شما باید برای انتقال پیامتان به مرزهای خارج از کشور و تحریک تبلیغات دهان به دهان استفاده کنید تا صداهای دیگران متمرکز بر صحبت در مورد کسب و کارتان شود. اینفلوئنسر مارکتینگ در حقیقت بازگشت به اصل قضیه درگیرسازی و تعامل در رسانه‌های اجتماعی است: تحریک گفتگوهای دهان به دهان در مورد برندتان.

اقدام فوری (1 برنامه 7 روزه برای غلبه بر اهمال‌کاری و بازیافتن انگیزه)

 • 45,000 تومان

اقدام فوری بیاموزید که چگونه در 7 روز یا کمتر بر اهمال‌کاری غلبه کنید. آیا مدام کارهایتان را به فردایی موکول می‌کنید که هرگز نمی‌آید؟ آیا ابتدا به کارهای بی‌اهمیت می‌پردازید تا از پرداختن به چالشی‌ترین کارهایتان اجتناب کنید؟ اگر چنین است، این کتاب مناسب شماست. حتی بهره‌ورترین افراد، کارهایشان را به تعویق می‌اندازند. همه ما این کار را انجام می‌دهیم، اما اگر متوجه شدید که بیش از حد، کارهایتان را به تعویق می‌اندازید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که در این باره کاری انجام دهید. در این راهنمای عملی کوتاه درمی‌یابید که چگونه با اهمال‌کاری به شیوه موثرتری برخورد کنید، البته فقط در هفت روز. به‌طور مشخص، در کتاب اقدام فوری خواهید آموخت که چگونه: دلایل دقیق اهمال‌کاری خود را شناسایی کنید. (این دلایل همیشه چیزهایی نیستند که فکرش را می‌کنید.) اجرای یک برنامه ساده با جزئیات برای غلبه بر گرایش طبیعی برای اهمال‌کاری. ذهنتان را پاک‌سازی کنید تا بتوانید به راحتی با سرعت و شتاب به سمت هدفتان پیش بروید. حواس‌پرتی‌ها را حذف کنید و تمرکز لیزی ایجاد کنید و خیلی موارد دیگر. در هر روز، تمرینات ساده‌ای خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند اهمال‌کاری را بهتر درک کرده و به آن غلبه کنید. در پایان این هفت روز، شما مجهز به یک سیستم ساده و در عین حال موثر خواهید شد که به شما کمک می‌کند تا مهم‌ترین کارتان را تکمیل کنید.

تمرکز قدرتمند (1 برنامه 7 روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی)

 • 50,000 تومان

تمرکز قدرتمند در 7 روز یا کمترتمرکزی قدرتمند بدست آورید. آیا مدام از یک کار به کار دیگری می‌پرید؟ آیا برای به اندازه کافی متمرکز ماندن تا رسیدن به موفقیت تقلا می‌کنید؟ آیا ذهن شما به همه جا می‌رود؟ اگر چنین است، باید توانایی تمرکز‌کردن را در خود تقویت کنید. کتاب تمرکز قدرتمند راهنمایی عملی است که به شما می‌آموزد که چگونه تمرکزی عمیق ایجاد کنید آن هم فقط در 7 روز، با تمرینات ساده‌ای که در روز انجام می‌دهید، این کتاب همراهی است که برای بدست‌آوردن دوباره‌ی تمرکز و تکمیل کارهایتان به آن احتیاج دارید. به‌طور مشخص، در کتاب تمرکز قدرتمند خواهید آموخت که چگونه: حواس‌پرتی‌ها را حذف کنید و یک تمرکز لیزی ایجاد کنید. پریدن از یک موضوع جذاب به موضوع دیگر را متوقف کنید. بر هجوم اطلاعات اضافی و فلج تحلیلی غلبه کنید تا بتوانید به سمت اهدافتان حرکت کنید. اهدافتان را شفاف‌سازی کنید تا بتوانید روی مسائل مهم تمرکز کنید و خیلی موارد دیگر. تمرکز قدرتمند، کتابی است که باید خوانده شود و راهنمایی است که باید دنبال شود تا به شما کمک کند که حواس‌پرتی‌ها را از بین ببرید تا در نهایت بتوانید بر روی اهدافتان تمرکز کنید. اگر به استراتژی‌های قابل فهم، تمرینات عملی و آموزش معنا‌دار علاقه‌مند هستید، عاشق این کتاب خواهید شد.

طرز فکر استراتژیک (1 برنامه 7 روزه شناسایی چیزهایی که اهمیت دارند و خلق 1 استراتژی کارساز)

 • 58,000 تومان

طرز تفکر استراتژیک یک برنامه 7 روزه برای انجام کار کمتر و دست‌آوردهای بیشتر آیا بدون اینکه نتیجه زیادی به دست آورید در تکاپو هستید؟ بدون داشتن یک استراتژی بسیار موثر، بهره‌وری بی‌معنی است. به همین دلیل است که باید به تفکر استراتژیک وسواس پیدا کنید. با تفکر صحیح، می‌توانید سال‌های زیادی از عمرتان را صرفه‌جویی کنید و به بسیاری از اهدافتان دست پیدا کنید که در غیر این صورت چنین نخواهد شد. در کتاب طرز تفکر استراتژیک خواهید آموخت که چگونه در مورد آنچه می‌خواهید شفافیت پیدا کنید و استراتژی‌های بسیار موثر برای رسیدن به اهدافتان را شناسایی کنید. به‌طور مشخص، در کتاب طرز تفکر استراتزیک متوجه خواهید شد که: 15 سوال قدرتمند برای تشخیص آنچه که دقیقا می‌خواهید. چگونه هرروز واقعا موثر باشید. چگونه طرز تفکرتان را بهبود بخشید تا بتوانید از هر اقدامی که انجام می‌دهید بیشترین بهره را ببرید. چگونه اطلاعات مناسب را پیدا کنید و آنها را در سریع‌ترین و موثر‌ترین زمان ممکن جذب کنید. چگونه انرژی خود را به خوبی مدیریت کنید تا در زمان کمتر، دست‌آوردهای بیشتری داشته باشید و خیلی موارد دیگر. طرز فکر استراتژیک، کتابی است که باید خوانده شود و راهنمایی است که باید دنبال شود تا به یک استراتژیست عالی تبدیل شوید و بتوانید در زمان کمتر، دست‌آوردهای بیشتری داشته باشید. اگر به استراتژی‌های قابل فهم، تمرینات عملی و آموزش‌های معنا‌دار علاقه‌مند هستید، عاشق این کتاب خواهید شد.

سم‌زدایی دوپامین (1 برنامه 7 روزه برای ایجاد شفافیت ذهنی و تمرکز قوی)

 • 50,000 تومان

سم‌زدایی دوپامین تمرکزتان را در 48 ساعت یا کمتر دوباره بدست آورید. آیا مدام کارهایتان را به تعویق می‌اندازید؟ آیا احساس بی‌قراری می‌کنید و قادر به تمرکز بر کارتان نیستید؟ آیا در به هیجان آمدن برای اهداف مهم مشکل دارید؟ در دنیای امروز که حواس‌پرتی‌ها در همه جا هستند، توانایی ما برلای دستیابی به تمرکز، همین‌طور سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. ما اغلب بدون اینکه بدانیم چرا، دائما تحریک شده و احساس بی‌قراری می‌کنیم. اگر خودتان را در چنین شرایطی می بینید، نگران نباشید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا میزان تحریک‌شدن خود را کاهش دهید و تمرکزتان را در 48 ساعت یا کمتر دوباره بدست آورید تا بتوانید کارهای مهمتان را انجام دهید. به‌طور مشخص، در کتاب سم‌زدایی دوپامین متوجه خواهید شد که: دوپامین چیست و چگونه کار می‌کند. فواید اصلی تکمیل یک سم‌زدایی دوپامین چیست. 3 مرحلهساده برای اجرای یک سم‌زدایی موفق در 48 ساعت آینده تمرینات عملی برای حذف حواس‌پرتی‌ها و افزایش تمرکزتان ابزار‌ها و تکنیک‌های ساده برای جلوگیری از تحریک بیش از حد و کمک به شما برای متمرکز ماندن و خیلی موارد دیگر سم‌زدایی دوپامین، کتابی است که باید خوانده شود و راهنمایی است که باید دنبال شود تا به شما در حواس‌پرتی‌ها کمک کند تا در نهایت بتوانید براحتی روی اهداف خود کار کنید. اگر به استراتژی‌های قابل‌فهم، تمرینات عملی و آموزش معنا‌دار علاقه‌مند هستید، عاشق این کتاب خواهید شد.

گفتگوی بازاریابی در ترکیه

 • 80,000 تومان

انتشار این کتاب که مصادف شد با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا به دنیای کسب و کار، به‌ویژه کارآفرینی ترکیه، نشان خواهد داد که می‌توان با استفاده از قدرت بازاریابی بر هر موقعیت بحرانی فائق آمد. گفتگوی بازاریابی در ترکیه کتابی، درباره بازاریابی است که توسط فیلیپ کاتلر نوشته شده است. این کتاب به بررسی چالش‌ها و فرصت‌های بازاریابی در شرق خاورمیانه، به ویژه در شهر استانبول می‌پردازد. در این کتاب، کاتلر به شرح تجربیات خود از بازاریابی در استانبول پرداخته و به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از فرهنگ و زبان محلی، بهترین راه‌حل‌های بازاریابی را در این منطقه پیدا کنند. او در این کتاب به موضوعات مختلفی مانند تحولات اجتماعی و اقتصادی منطقه، تحولات فناوری، رویکردهای بازاریابی موفق و غیره پرداخته است. همچنین، او به بررسی موارد مشابه در شهرهای دیگر جهان، از جمله دبی و تهران نیز پرداخته است. در کتاب گفتگوی بازاریابی در ترکیه، کاتلر با استفاده از نمونه‌های عملی، به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با استفاده از تحلیل داده‌ها و استفاده از ابزارهای بازاریابی مدرن، بهترین راه‌حل‌های بازاریابی را در مناطقی با فرهنگ و زبان متفاوت پیدا کنند. در کل، گفتگوی بازاریابی در ترکیه یک کتاب ارزشمند در زمینه بازاریابی است که به خوانندگان کمک می‌کند تا با توجه به شرایط محلی و فرهنگی، استراتژی‌های بازاریابی موثری را برای بازارهای خاصی مانند استانبول و مناطقی با فرهنگ و زبان متفاوت ترسیم کنند.

مدیریت محصول (راهنمای گام به گام تسلط بر مدیریت محصول)

 • 130,000 تومان

مدیریت محصول استراتژی عمل‌گرا و شامل مجموعه‌ای از عملیات‌های به هم پیوسته است که در تمام طول چرخه عمر محصول وظیفه هدایت محصول را بر عهده دارد. به بیان بهتر مدیریت محصول صرفا توسعه محصول جدید نیست و علاوه بر این مهم شامل برنامه‌ریزی، تائید، پیش‌بینی، قیمت‌گذاری، تصمیم‌گیری در خصوص آغاز به کار محصول و حتی استراتژی‌های کارگذاری نیز خواهد بود. این کتاب که به قلم آقای کوین برنان نگاشته شده به دنبال آن است تا مخاطب را با رویکردی جعبه‌ابزاری با مفاهیم مدیریت محصول آشنا نماید. کتاب حاضر بینش‌های عمیقی به مدیران کسب‌وکار، محصول، بازاریابی، تولید و خدمات پس از فروش ارائه خواهد کرد و اطمینان داریم پس از مطالعه این کتاب مدیران مجبور به بازطراحی استراتژی‌ها در طول چرخه عمر محصولات خود خواهند شد.

رمزگشایی از دنیای مد

 • 210,000 تومان

«امیدوارم که فعالان صنعت مد این کتاب را با دقت بخوانند و توجه داشته باشند که «سنتی» ماندن به انقراض آن‌ها می‌انجامد. این کتاب از موارد «کلاسیک» در این صنعت است.» فیلیپ کاتلر، استاد دانشکده مدیریت کلاگ، دانشگاه نورث‌وسترن سیستم مد قوانین ارتباطی و بازاریابی خاص خود را دارد و علاوه براین، دستخوش تغییرات و دگرگونی‌های سریع است. این کتاب پیوند ذاتی مد بین آنلاین و آفلاین را توضیح و از طریق مطالعات موردی و با پرداختن به تغییرات معاصر توضیح می‌دهد. نتیجه یک کار عمیق از دیدگاه تاریخی، فرهنگی و جامعه‌شناختی و همچنین بازاریابی است. بخشی که کاملا به انتخاب‌های مصرف‌کننده و انگیزه‌های آن‌ها اختصاص داده شده است، چشم‌انداز موضوعات تحت پوشش را کامل می‌کند. به‌طور خلاصه، اثری که نور گران‌بهایی را بر بخش‌های حیاتی سیستم مد (آنلایف) می‌تاباند. در نهایت، یک کتاب جذاب و خواندنی برای کسانی که قصد شغلی در صنعت مد را دارند، می‌باشد.

برندسازی شخصی اصیل (کارراهه جدیدی برای ایجاد و همسوسازی 1 برند رهبری قدرتمند)

 • 130,000 تومان

در این کتاب، فرایند کاربردی برندسازی شخصی با تکیه بر اینکه شما در اصل و حقیقت خود که هستید، شروع می‌شود و با تمرکز بر بهبود توانایی‌ها و توسعه فردی ادامه می‌یابد. این تفکر در مقابل تفکر فروش در برندسازی شخصی قرار دارد که دوست دارد فرد را به عنوان یک تصویر مناسب به دیگران بفروشد. مدل ارائه شده برای برندسازی در این کتاب بر اساس فلسفه زندگی شما، رویاها، چشم‌انداز، ماموریت، ارزش‌ها، نقش‌های کلیدی، هویت، خودشناسی، خودآگاهی، مسئولیت‌پذیری، ویژگی‌های مثبت و خود مدیریتی شما استوار است. با یک برند شخصی اصیل، قوی‌ترین مشخصه‌ها، ویژگی‌ها و ارزش های شما می‌تواند شما را از دیگران متمایز کند. از طریق یک برند شخصی اصیل، شما می‌توانید افراد و فرصت‌هایی را که مناسب شما هستند جذب کرده و یک زندگی مطابق میل و تلاش خود داشته باشید. اگر به روشی اصیل، صادقانه و جامع‌نگر برند نشده باشید، اگر طبق وعده برند خود عمل نکنید، و اگر عمدتا بر فروش، بسته‌بندی، ویژگی‌های ظاهری، تبلیغات بدون پشتوانه و تنها بر مشهور شدن تمرکز کنید، شما در چشمان دیگران خودخواه، ودپسند و غیرقابل اعتماد تلقی خواهید شد و برندسازی به جای خلق یک فرد باارزش، وسیله‌ای برای نمایش آنچه که نیستید خواهد شد. به یاد داشته باشید که آلبرت انیشتین گفت :« سعی کنید به جای اینکه فقط فرد موفقی باشید، انسانی باارزش شوید.» بدون چشم‌انداز+ بدون امید+ بدون ایمان+ بدون خودشناسی+ بدون خودآموزی+ بدون فکرکردن+ بدون تغییر طرز فکر+ بدون صداقت+ بدون شادی+ بدون اشتیاق+ بدون اشتراک‌گذاری+ بدون اعتماد+ بدون عشق+ هرگز یک برند شخصی اصیل نخواهید داشت.

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1