فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
ایزد بانوان (خانه‌ای بهتر) کتاب گویا
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
شهامت‌ورزی در محیط کار (راه‌های بیان نظر ، انتقاد و پیشنهاد بدون ترس)
کشف اسرار کارهای منحصر به فرد (کاربرد مهندسی معکوس در کسب و کار)
بگو نه تو مقصر نیستی (گام‌هایی ساده که کمک می‌کند بهتر زندگی کنید) کتاب گویا
8 پیمان برای پایداری عشق
 • 137,500 تومان
 • با تخفیف: 137,500 تومان
این مدیر است
 • 169,500 تومان
 • با تخفیف: 169,500 تومان
تغییر در کسب و کار به روش هاروارد
 • 89,500 تومان
 • با تخفیف: 89,500 تومان
توجه طلبی
 • 77,500 تومان
 • با تخفیف: 77,500 تومان

شهامت‌ورزی در محیط کار (راه‌های بیان نظر انتقاد و پیشنهاد بدون ترس)

 • 195,500 تومان

این ذات انسان است: ما نمی‌خواهیم کفر کسی را درآوریم. نمی‌خواهیم پیام‌آور خبرهای بد باشیم. نمی‌خواهیم بابت اطلاع‌رسانی درمورد وجود مشکلی گوشمالی شویم. نقد‌کردن عملی گستاخانه به نظرمان می‌آید. گمان می‌کنیم کسی از ایده‌های ناپخته استقبالی نمی‌کند و کمک خواستن آدم را کوچک می‌کند. این وضعیت نوع‌آوری و حل مشکل را در محیط کار سرکوب می‌کند و مانع ارائه خدمات عالی به مشتریانتان- و در نهایت شکست کسب‌و‌کار- می‌شود. جالب اینجاست که بیشتر اوقات، رهبران معتقدند محیط مناسبی را فراهم آورده‌اند که کارکنان را به بیان بی‌پرده نظراتشان تشویق می‌کند؛ بنابراین تعجب می‌کنند وقتی می‌فهمند آنها مهر سکوت بر لب زده‌اند. راه خروج از این بن‌بست، حاکم کردن «فرهنگ شهامت‌ورزی» در محیط کار است تا افراد بتوانند بدون واهمه نظراتشان را بگویند، از روند‌های نامطلوب انتقاد کنند و پیشنهادهای مفید را برای بهتر کردن شرایط ارائه دهند. این کتاب راهنمای خلق چنین فرهنگی است.

کشف اسرار کارهای منحصر به فرد (کاربرد مهندسی معکوس در کسب و کار)

 • 179,500 تومان

در زندگی بارها و بارها شنیده‌ایم که موفقیت و انجام کار منحصربه‌فرد فقط حاصل استعداد و تمرین است ولی در این کتاب، دکتر ران فریدمن، روانشناس اجتماعی برجسته به ما یاد می‌دهد که راه سوم قدرتمندی هم برای موفقیت وجود دارد: مهندسی معکوس. مهندسی معکوس به معنای فراتر رفتن از سطح، کشف ساختار پنهان و استخراج بینش‌های جدید از دل هر کار منحصربه ‌فرد و خارق‌العاده است. فریدمن با بیان مثال‌های برجسته از جف بزوس گرفته تا وینسنت ونگوگ، توضیح می‌دهد که چگونه ذهن‌های خلاق از مهندسی معکوس برای خلق کارهای منحصر‌به‌فرد بهره می‌گیرند. دکتر فریدمن با بیان داستان‌های جذاب از دنیای فناوری، ورزش، نویسندگی، آشپزی و حوزه‌های دیگر، به خوانندگان توصیه می‌کند برای انجام کار منحصربه‌فرد و بقا در دنیای پر رقابت امروز و فرد، سوالات عاقلانه بپرسند، از دیگران بازخورد بخواهند، سنجه‌های با معنا برای ارزیابی کار تعریف کنند و اهداف مناسبی برای خود تعیین کنند. برای موفقیت لازم نیست نابغه باشید ولی باید مهارت‌ کسب کنید و روش رسیدن به آن را بدانید. این کتاب راهنمایی برای یادگرفتن از بهترین‌ها، بهبود مهارت‌ها و جرقه‌زدن ایده‌های بکر در ذهن و پیشرفت در کسب‌و‌کار و زندگی است.

مدیریت استارت‌آپ‌ها (اصول کلیدی راه‌اندازی استارت‌آپ‌های موفق در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر امروزی)

 • 195,500 تومان

در کتاب حاضر، اریک ریس، با معرفی شیوه «لین استارت‌آپ»، به ما نشان می‌دهد که چطور از میان مه عدم قطعیتی که استارتآپ‌ها را در میان گرفته عبور کنیم و کسب و کار نوپای خود را به مقصد نهایی آن که تبدیل شدن به کسب و کاری موفق و تثبیت شده است برسانیم. او تلاش می‌کند کارآفرینی و نوآوری را بر شالوده‌ای محکم استوار کند. همه استارت‌آپ‌ها به دنبال این هستند که با بهره‌گیری از فرصتی که فناوری‌ها و امکانات بی‌نظیر قرن بیستم ویکم در اختیارشان گذاشته، دنیای فعلی را تغییر دهند و دنیای جدیدی بسازند، شیوه «لین استارت‌آپ» ابزار لازم برای این تغییر را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد.

نکاتی برای رضایت بیشتر مشتریان (شرکت‌های برتر چگونه پا را فراتر نهاده سخت‌تر می‌کوشند تجربیات مشتری شگفت‌انگیزی خلق کنند)

 • 79,500 تومان

این کتاب بهتر از مرزهای شک و تردید فراتر می‌رود. بدین معنا که تجربه‌ی مشتریء برخلاف عقاید رایجء به چیزی بیشتر از فروش و ارائه‌ی خدمات مشتری منتهی خواهد شد. بلکه به اهمیت بیش از اندازه‌ی چند فاکتور دیگرء از جمله مدیریتء نوآوری محصولء تجربه‌ی مصرف‌کنندهء سفر برند و مشتریء ارتباط پس از خرید و موارد دیگر تاکید می‌کند. برندهایی که در استراتژی دیجیتالشانء به همه‌ی این فاکتورها توجه دارندء از رقبای خودء که هنوز می‌کوشند از مرحله‌ی میانی عبور کردهء سهم بیشتر بازار را تصاحب کنندء پیشی گرفته‌اند.

رهبران موفق از خرد رهبری می‌گویند (آرمان‌گرایان ، سازندگان ، تغییردهندگان ، تصمیم‌گیرندگان و استادان)

 • 177,500 تومان

جف بزوس و بیل گیتس چگونه توانستند با وجود همه مشکلات، امپراتوری‌های فناوری جهانی بسازند؟ فیل نایت چگونه بزرگ‌ترین تولید کفش ورزشی را به وجود آورد؟ روث بیدر گینزبرگ چطور توانست به ستاره برجسته دیوان عالی تبدیل شود؟ تیم کوک چگونه با الگو گرفتن از استیو جابز افسانه‌ای توانست شرکتی قدرتمند تاسیس کند؟ جک نیکلاس چگونه بزرگ‌ترین گلف‌باز جهان شد؟ دکتر آنتونی فاوچی چگونه به یکی از معتبرترین صاحب‌نظران در مورد بیماری‌های عفونی، مانند ابولا، ایدز و اکنون کووید 19، تبدیل شد؟ تفاوت اشخاص موفق با دیگران چیست؟ نگرش آنان نسبت به زندگی چگونه است که سبب موفقیتشان می‌شود؟ آیا ترفندهای خاصی به کار می‌برند یا ویژگی‌های ذاتی‌شان راهنمای آن هست؟ در این کتاب، افراد مشهور و موفق در عرصه‌های گوناگون طی گفتگوهایی خودمانی از زندگی و کارشان برای ما روایت می‌کنند. افرادی که در کنار رسیدن به موفقیت، شهرت و رفاه، قدمی نیز در راه بهبود کیفیت زندگی دیگران برداشته‌اند. بدیهی است که هیچ‌کس با خواندن کتابی درباره رهبری، رهبر نمی‌شود؛ اما روایت‌های بعضی از معروف‌ترین رهبران فعلی نشان می‌دهد چگونه خصلت رهبری طی دوره‌ای از زندگی و کار رشد می‌کند و می‌بالد. بسیاری از افرادی که در این کتاب معرفی شده‌اند فقط با یک ایده و اشتیاق‌شان شروع کرده‌اند. داستان‌های آن‌ها همچنین نشان‌دهنده ارزشی است که رهبر می‌تواند به یک چالش ببخشد، که اغلب اثری بی‌نهایت مثبت بر بشریت می‌گذارد...

این مدیر است

 • 169,500 تومان

تغییر در کسب و کار به روش هاروارد

 • 89,500 تومان

تغییر در کسب و کار به روش هاروارد برنامه بازی خود را مورد بازنگری قرار بدهید و از تغییر سود ببرید. اگر به بهترین روش‌ها و ایده‌ها برای ایجاد یک مدل تجاری که به رشد منجر شود نیاز دارید اما وقت پیدا کردن آن‌ها را ندارید این کتاب برای شماست. این‌ها ده دیدگاه الهام‌بخش و مفید هستند که همه در یک‌جا جمع‌آوری شده‌اند. این مجموعه از مقالات هاروارد بیزینس ریویو به شما کمک می‌کند: سودآوری کسب و کار خود را از نو بسازید. مدل تجاری خود را طوری تنظیم کنید که برای موفقیت و داشتن یک استراتژی رقابتی برنده باشد. تصوراتی را که درباره مشتریان دارید مورد آزمایش و تغییر قرار دهید. گرایش‌هایی را که می‌توانند کسب و کارتان را دگرگون کنند شناسایی کنید. فناوری‌های اخلال‌گر را شناسایی کنید. پیشنهادات سنتی را تقویت کنید. محصولات و خدماتی تولید کنید که برای صنعت و بازار شما بازی را تغییر بدهند. کسب و کار جدیدی در یک سازمان جاافتاده ایجاد کنید...

توجه طلبی

 • 77,500 تومان

شعار معروف سورئالیستی «به من بگو با چه کسانی نشست و برخاست می‌کنی تا بگویم که هستی»، به آسانی به این جمله تبدیل می‌شود: «به من بگو به چه چیزی علاقه داری تا بگویم که هستی».ما خواهان هر کسی نیستیم؛ تنها افراد، تصاویر، چیزها، الگوها، ریتم‌ها و واژگان خاصی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند. در واقع نکته‌ی قابل توجه درجه‌ی سخت‌گیری ما است و این‌که چقدر خود را به هم پیوسته و منسجم فرض می‌کنیم. فکر می‌کنم منطورمان از احساس «علاقه» پذیرش آزادانه‌ی چیزی است که سرخوشی و لذت‌جویی به ما هدیه می‌دهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1