فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

��������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
افلاطون آری پروزاک نه (به کارگیری حکمت جاودان در مشکلات روزمره)
به چشم‌هایم نگاه کن (زندگی من با آسپرگر)
 • 88,000 تومان
 • با تخفیف: 88,000 تومان
درمان کندی پردازش اطلاعات درکودک و نوجوانان (راهنمای والدین و مربیان)
بنیادهای مشاوره فلسفی
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
خرددرمانی
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
روان‌درمانی‌های قرن 21 (رویکردهای معاصر به نظریه‌ها و اجرا)
از آنچه فکر می‌کنی شجاع‌تری (ریشه‌های عدم اعتماد به نفس را بشناسید)
چگونه عشق پایدار می‌ماند
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
به در آمدن از غار افلاطون (مشاوره‌ فلسفی کاربست فلسفی و خود دگرگون‌سازی)

چگونه درمانگر موثری برای کودکان اتیسم باشیم (راهنمای تربیت مربی کودکان اتیسم از ارزیابی تا درمان) ویژه متخصصان

 • 350,000 تومان

پروفسوری در لندن تشخیص داد پسر دو سال و نیمه من اتیسم دارد. زندگی خانواده ما از آن روز برای همیشه تغییر کرد. من و همسرم شوکه شده بودیم و کاملا احساس سردرگمی می‌کردیم. اتیسم بودن یعنی چه؟ چگونه می‌توانیم از فرزندانمان به بهترین نحو مراقبت کنیم؟ آیا او می‌تواند به مدرسه عادی برود؟ او را چطور باید تربیت کنیم؟ دو سال بعد از تشخیص دشوارترین سال‌های زندگی من بودند. خیلی سخت بود که بتوانیم اطلاعات مناسبی پیدا کنیم که به سرعت قابل استفاده باشد. متخصصین در این حوزه بسیار کم و نگران بودند. به چه کسی می‌شد اعتماد کرد؟ بهترین مسیر برای کودک چیست؟

افلاطون آری پروزاک نه (به کارگیری حکمت جاودان در مشکلات روزمره)

 • 160,000 تومان

این که به چه میزان آزاد زندگی می‌کنیم، هم به نظام سیاسی و هم به هوشیاری ما برای دفاع از آزادی‌ها بستگی دارد. این که چه مدت زندگی می‌کنیم، هم به ژن‌های ما و هم به کیفیت مراقبت‌های بهداشتی بستگی دارد. این که چگونه زندگی می‌کنیم - یعنی، چقدر اندیشمندانه، چقدر شرافتمندانه، چقدر فضیلتمندانه، چقدر با لذت و چقدر با عشق - هم به فلسفه‌ی ما و هم به چگونگی به‌کارگیری آن در مورد دیگران بستگی دارد. زندگی سنجیده‌شده، زندگی بهتری است و در دسترس شماست. به جای پروزاک، افلاطون را امتحان کنید.

به چشم‌هایم نگاه کن (زندگی من با آسپرگر)

 • 88,000 تومان

من در این کتاب تمام تلاش خود را کرده‌ام تا افکار و عواطفم در مورد آدم‌ها، مکان‌ها و وقایع را به بهترین شکل ممکن بیان کنم. مسلما کلمات دقیق خاطرات کودکی‌ام را به یاد ندارم، اما از نحوه صحبت و رفتار کردن والدینم و صحبت کردن خودم و چگونگی تعاملاتم با دیگران طی این سال‌ها، یک عمر تجربه دارم. با در نظر داشتن همه این موارد، من صحنه‌ها و مکالمات لحظات مهم و حساس را طوری بازسازی کرده‌ام که دقیقا افکار، احساسات و عواطفم را نشان می‌دهد. امیدوارم این کتاب یک‌بار برای همیشه نشان دهد که گرچه ما آسپرگرها ممکن است مانند ربات به نظر بیاییم اما ما هم عواطف عمیقی داریم.

درمان کندی پردازش اطلاعات درکودک و نوجوانان (راهنمای والدین و مربیان)

 • 48,000 تومان

دنیای امروزء دنیای پرشتابی است. به همین دلیل عامل سرعت و عملکرد سریع در تفکر و واکنش‌های مناسب و به‌هنگامء از اهمیت خاصی برخوردار است. بعضی از کودکان در زمینه پردازش اطلاعاتء ذاتا سریع هستندء اما برخی دیگرء برای این منظور به زمان بیشتری نیاز دارند. این کتاب ضمن پرداختن به مشکل کندی سرعت پردازش و ارائه ارزیابی‌هایی در جهت شناسایی و درک بهتر این مشکلء راهکارهایی عملی برای مقابله با آن را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد.

بنیادهای مشاوره فلسفی

 • 150,000 تومان

هدف مشاوره فلسفی استفاده از دانش فلسفی نیست بلکه دست‌یابی به بصیرت فلسفی است که به افراد برای غلبه بر مشکلات زندگی‌شان کمک می‌کند. بنابراین در مشاوره فلسفی به افراد کمک می‌شود تا به شکل انتقادی درباره مسائل‌شان تفکر کنند. مشاوره فلسفی بر مسائل زندگی روزمره افراد تاکید دارد و به عنوان یک رشته یاورانه به مراجع کمک می‌کند تا مسائل اکنون زندگی‌اش را درک کند درحالی که فلسفه‌ورزی سنتی تلاش می‌کند مفاهیم و مسائل زندگی را به شکل عام و درابعاد کلی بررسی و مطالعه کند. مشاوران فلسفی معلمانی نیستند که بخواهند برنامه‌ای درسی را به مراجعان ارائه دهند بلکه به مسائل ویژه مراجعان ( هرچند به شکل غیر مستقیم) پاسخ می‌دهند. البته مشاوره فلسفی نیز مانند فلسفه سنتی از ابزارهایی استفاده می‌کند و هدفش معطوف به تولید معرفت خودتاملی است.

خرددرمانی

 • 75,000 تومان

تو در تمام عمر در پی زندگی خوب سرگردان بوده‌ای و سرانجام فهمیده‌ای که مقصود خود را نیافته‌ای، نه در منطق، نه در ثروت، نه در شهرت، یا تن‌پروری. پس رمز زندگی خوب چیست؟ عمل به مقتضای طبیعت. چگونه می‌توان به مقتضای طبیعت عمل کرد؟ با پذیرفتن اصولی که باید بر نیات و اعمال ما حاکم باشند. این اصول کدامند؟ اصولی که خوب و بد را به ما می شناسانند و به انصاف، خویشتنداری، شجاعت، و آزادی اراده می انجامند.» (مارکوس اورلیوس) خرددرمانی استفاده درست از ذهن و به کارگیری صحیح و بدون خطای تفکر است و هدف آن بازنگری ارزش های مراجع در مسیر رفع اختلالات روانشناختی و افزایش خرد و توان خردورزی است. بسیاری از مشکلات زندگی ناشی از انتخاب اهداف نادرست و پیروی از ارزش ها و اصول ناسازگار با رشد فردی و خرد است. مسیر درمان همان مسیر دستیابی به خرد است که در مراجعان دارای مشکلات روانی با مانع روبه‌رو شده است.

آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان

 • 35,000 تومان

برخلاف تصور برخی از افراد که گمان می‌کنند انتقادی اندیشیدن یعنی، منفی‌نگری و عیب جویی کردن، این گونه اندیشیدن نخست متکی بر جستجو، جمع‌آوری و تجزیه تحلیل اطلاعات، و سپس ارزشیابی، استدلال و نتیجه گیری از یافته هایشان است. انتقادی اندیشیدن به کودکان یاد می‌دهد: هیجان‌ها و احساس‌هایشان را با روشی مناسب کنترل و بیان کنند، پاسخ پرسش‌هایشان را بیایند، انعطاف‌پذیر، مبتکر و کارآمد باشند.

روان‌درمانی‌های قرن 21 (رویکردهای معاصر به نظریه‌ها و اجرا)

 • 145,000 تومان

این کتاب نظریه‌ها و روش‌‌های روان‌درمانی و مشاوره‌ای را مطرح می‌کند که امروزه در درمان از برجسته‌ترین‌ها هستند. رویکردهای انتخاب شده روش‌هایی را منعکس می‌کنند که امروزه گسترده‌ترین رویکرد انتخاب شده توسط روان‌درمانگران و مشاوران است و همچنین رویکردهایی که به طور برجسته در برنامه‌های آموزشی تعلیم داده می‌شوند. هرگروه از نویسندگان حداقل یک (و گاهی بیش از یک) تخصص برجسته در مکتب درمانی تحت پوشش فصل‌ها را دارند و به بیان نوع خاصی از رویکرد مشغول‌اند که در قسمت آخر فصل همراه با مثال موردی آن روش توصیف می‌شود.

از آنچه فکر می‌کنی شجاع‌تری (ریشه‌های عدم اعتماد به نفس را بشناسید)

 • 30,000 تومان

آیا هنگام صحبت با دیگران دست‌هایتان خیس عرق می‌شود؟! به محض ورود به یک جمع قلبتان تندتر می‌زند؟! از حضور در هر محفلی مضطرب می‌شوید؟! برای هر کاری، حتی خلاف میل قلبی خود، پیش‌قدم می‌شوید تا رضایت و خشنودی اطرافیان را به‌دست آورید؟! نگران هستید که از دید دیگران نالایق به نظر برسید؟! با پرخاشگری و فرافکنی سعی می‌کنید بر این احساس خود سرپوش بگذارید؟ کاستی‌ها و نقاط ضعف خود را انکار می‌کنید؟! به نظرات و راهنمایی‌های دیگران بی‌توجهی می‌کنید، چون خود را عاقل‌تر می‌پندارید؟! در این کتاب، پاسخ این‌گونه پرسش‌ها و راه‌کارهایی ساده برای رفع آن‌ها را می‌یابید.

چگونه عشق پایدار می‌ماند

 • 125,000 تومان

برخی عشق را عمیق‌ترین، زیباترین و اصیل‌ترین احساس زندگی می‌دانند. بی‌شک عشقی که از دلبستگی‌های ناامن و بیمارگونه برخاسته باشد، هیجانی کور است که ما را با شیدایی تمام به خودخواهی‌ها سوق می‌دهد و سرانجام نه تنها به تباهی ما منجر می‌شود بلکه از معشوق هم یک قربانی می‌سازد و اگر به درمان مشکلات عمیق روانی‌مان نپردازیم و به بازسازی کامل خویشتن اقدام نکنیم، امکان دارد بارها همان تجربه اسفناک را تکرار کنیم. کتابی که پیش رو دارید اثر نویسنده‌ای است که از نظریه خانواده‌درمانی وی در بیشتر دانشگاه‌های دنیا تدریس می‌شود و کاربرد آن می تواند راهکارهای اثرگذاری را در اختیار خواننده‌اش بگذارد.

هیچ‌کس شبیه دیگری نیست (کتابی برای کودکان و نوجوانانی که خواهر یا برادری با اختلال طیف اتیسم دارند)

 • 18,500 تومان

اگر خواننده این کتاب هستید، احتمالا فردی را با اختلال اتیسم می‌شناسید. شاید با یک کودک اتیسم هم مدرسه ای باشید یا مانند بسیاری از کودکان در سراسر دنیا با یک کودک اتیسم زندگی می‌کنید مثل خواهر یا برادرتان یا خواهران و برادرانتان. اگر در این شرایط هستید، بنابراین در هر سنی که باشید نسبت به سایر انسان‌ها اطلاعات و درک بیشتری درباره اتیسم دارید. ممکن است احساس سردرگمی و تعجب کنید که چرا برادر و خواهرتان متفاوت به نظر می‌رسد یا چرا گاهی اوقات کارهای عجیب و غریب انجام می‌دهد. شما تنها نیستید!

به در آمدن از غار افلاطون (مشاوره‌ فلسفی کاربست فلسفی و خود دگرگون‌سازی)

 • 40,000 تومان

تمثیل مشهور غار افلاطون به ما می‌آموزد که فلسفه می تواند زندگی ما را دگرگون سازد و آن را تعالی بخشد. ما را یاری می‌دهد تا غار محدودی را که زندانی آنیم، بشناسیم، و به ما الهام می‌بخشد تا به سوی افق‌هایی گسترده‌تر، از این غار به در آییم، این کتاب برای فیلسوفان، مشاوران، روان شناسان، و هر آنکه بخواهد برای زیستنی عمیق‌تر، سلوکی فلسفی را در پیش گیرد، یک راهنمای کامل به شمار می‌رود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1