فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
سخنی در نافرمانی
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
تکامل موجودات زنده
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
چگونه در عمر 100 ساله بهتر زندگی کنیم
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
روانشناسی اجتماعی (مقدمه‌ای بر نظریه‌ها آیین‌ها در روان‌شناسی اجتماعی)
کاربرد روان‌کاوی در نقد ادبی
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
نظریه روانکاوی (7 رساله از زیگموند فروید)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
زندگی ربوده شده (بیوگرافی)
 • 46,000 تومان
 • با تخفیف: 46,000 تومان
قانون عشق و قانون خشونت
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان

سخنی در نافرمانی

 • 80,000 تومان

گزینه‌هایی که انسان با آنها روبه‌روست، یا فرار از مسئولیت‌هایی است که آزادی بر عهده او می‌گذارد و پناه بردن به وابستگی‌های جدید و گردن نهادن به آنها است، و یا پیش رفتن تا تحقق کامل آزادی بی‌چون و چرا که بر پایه فردیت و منحصر به فردی انسان قرار دارد. «اریک فروم»

چگونه مانند مارکوس اورلیوس بیندیشیم

 • 195,000 تومان

تاملات و اندیشه‌های مارکوس اورلیوس، امپراتور روم، در میان علاقه‌مندان حوزه فلسفه زندگی، که به نیک‌زیستی، در آرامش زیستن و مواجهه شایسته با سرشت سوگناک زندگی می‌اندیشند شهرت و اعتبار خاصی دارد. نویسنده کتاب حاضر، دونالد رابرتسون، دانش‌آموخته فلسفه و روان‌درمانگر رفتاری-شناختی است که پژوهش در حوزه حکمت رواقی و کاربرد‌های آن در زندگی را سرلوحه جست‌وجوهای خود قرار داده است. از کتاب او درباره مارکوس اورلیوس می‌توان آموخت که چگونه با پیش‌اندیشی درباره ناملایمات، خود را در برابر ناگواری‌ها و آشوب‌های ناگزیر زندگی واکسینه کنیم و آن‌گاه که در حد توان‌مان، کاری را به انجام رساندیم، از تشویش نتیجه، خود را دور داریم. کتاب رابرتسون به‌نحوی جذاب و امروزین، ما را در معرض آموزه‌های رواقی و سنجیده مارکوس اورلیوس قرار می‌دهد.

تکامل موجودات زنده

 • 150,000 تومان

علم تکامل از سویی برای موجودات زنده نیایی مشترک می‌یابد و از سوی دیگر، تنوع موجودات زنده و تفاوت‌های شکل‌گرفته میان آن‌ها را روشن می‌کند. کتاب تکامل موجودات زنده با معرفی و ارائه‌ی تاریخچه‌ای از اندیشه‌ها و نظریه‌های تکاملی به چگونگی وقوع تکامل و انواع می‌پردازد و در کل گزارشی کامل و جامع درباره‌ی مبحث تکامل در علم زیست‌شناسی برای دانشجویان و علاقه‌مندان به دست می‌دهد. این کتاب در سال 1384 جایزه‌ی بهترین کتاب حوزه‌ی زیست‌شناسی کتاب رشد را به دست آورده است و اکنون، پس از بارها تجدید چاپ، نویسنده ویرایشی جدید از کتاب را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است.

چگونه در عمر 100 ساله بهتر زندگی کنیم

 • 170,000 تومان

متولدان آغاز هزاره سوم میلادی (قرن بیست‌و‌یکم)، که در دنیا «نسل هزاره سوم» و در ایران «نسل دهه هشتاد» نامیده می‌شوند به احتمال زیاد صد سال عمر خواهند کرد. این تغییر شگرف در عمر متوسط انسان‏، در زندگی شخصی، اجتماعی، استخدامی، روابط خانوادگی، بازنشستگی، محیط زیست و آینده بشر تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. این کتاب روند عمر صدساله و نیاز‌های آن را در حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی فردی و خانوادگی و اجتماعی‏، به‌نحوی علمی-کاربردی و جذاب بررسی می‌کند و و راهکار‌هایی برای زندگی بهتر ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها هم‌اکنون، در دهه دوم این قرن به کار گرفته می‌شود.

1 تک‌شاخ در دنیای الاغ‌ها (راهنمای زندگی برای همه آدم‌های فوق‌العاده و استثنایی که همرنگ جماعت نیستند)

 • 85,000 تومان

زندگی می تواند قالیچه‌ای سحرآمیز باشد، فقط باید تصمیمی عاقلانه بگیری تا این‌گونه زندگی کنی. جادو اطراف همه ما وجود دارد، اگر بخواهیم آن را ببینیم. تک‌شاخ بودن را انتخاب کن. منحصر به فرد بودنت را بپذیر و بگذار بدرخشد. یک تک‌شاخ در دنیای الاغ‌ها، کتابی درباره زندگی است. میا مایکلز با استفاده از داستان زندگی خود، تجربه متفاوت بودن در دنیایی از آدم‌های معمولی را با ما به اشتراک ‌میگذارد. دنیایی که در آن همرنگ شدن با دیگران، راضی کردنشان و تبعیت از قانون‌هی مشخص، تنها راه حل ممکن به نظر می آید. او از سختی‌های زندگی تک‌شاخی، تنهایی‌ها و درک نشدن‌ها می‌گوید و خواننده را تشویق می کند تا راهی را که او برای خود برگزیده در پیش بگیرد تا الماس درخشان زندگی را پیدا کند.

مامان و من و مامان

 • 45,000 تومان

عشق شفا‌بخش است. شفا‌بخش و رهایی‌دهنده. وقتی می‌گویم عشق منظورم احساساتی‌‌گری نیست، بلکه حسی است قدرتمند که شاید همان است که ستاره‌ها را در جایگاه آسمان‌شان نگه‌می‌دارد و همان دلیلی که باعث می‌شود خون، آرام و منظم در رگ‌هایمان جریان داشته باشد. من این کتاب را نوشته‌ام تا نشان دهم چگونه عشق می‌تواند شفا‌بخش باشد و به آدم‌ها کمک کند تا از اعماق بی ‌حد وحصر بیرون بیایند و مرتفع‌ترین قله‌های نا‌ممکن را زیر پا بگذارند.

عشق و ازدواج

 • 80,000 تومان

«امنیت ازدواج را تنها خودتان می‌توانید تضمین کنید؛ چگونه؟ با عمل کردن به عهدهای خود در مورد عشق ورزیدن به او، احترام گذاشتن به او، و گرامی داشتن احساسات و عقایدش! تکرار می‌کنم:‌ عشق، احترام و گرامیداشت. بسیار خب، حالا تصمیم با شماست که چگونه با شریک زندگی‌تان رفتار کنید.»

روانشناسی اجتماعی (مقدمه‌ای بر نظریه‌ها آیین‌ها در روان‌شناسی اجتماعی)

 • 55,000 تومان

کوشش در راه شناخت مسائل روانی - اجتماعی پیشینه‌ای به بلندای تاریخ بشر دارد انسان از هنگامی که به موجودیت اجتماعی خویش پی ببرد پیوسته در پی‌کاوی و شناخت رفتارهای اجتماعی کوشا بوده است . بر اساس شواهد تاریخیء شاید بتوان گفت که نخستین تلاش‌های مدون و منسجم انسانء در یونان پیش از سایر جوامع صورت گرفته است ء که آثار حکما و فلاسفه یونان از جمله افلاطون و ارسطو نمونه بارزی از آن تلاش‌هاست. امروزه پژوهش‌های مربوط به روانشناسی اجتماعی بیشتر جنبه تجربی به خود گرفته است و از آنجا که مشکلات اجتماعی راه حل‌های عملی پیشنهاد می‌کندء دانشی است با اهداف کاربردی که می‌تواند برای همگان سودمند باشد.

کاربرد روان‌کاوی در نقد ادبی

 • 105,000 تومان

کتاب حاضر دربرگیرنده‌ی هفت تک‌نگاری و نوشتار از زیگموند فروید، بنیان‌گذار نظریه‌ی روانکاوی، در خوانش نقادانه‌ی متون ادبی است. فروید از مفاهیمی که خود در روان‌کاوی نظریه‌پردازی کرده است برای تحلیل متون ادبی بهره می‌گیرد، اما متقابلا از ادبیات هم برای تبیین مفاهیم روان‌کاوانه استفاده می کند. وی در تبیین رابطه همکارانه‌ی ادیبان و روان‌درمانگران چنین می نویسد: «نویسنده آفرینشگر نمی تواند از آنچه به حوزه‌ کار روان‌پزشک مربوط می‌شود اجتناب کند، همان‌گونه که روان‌پزشک هم نمی تواند به قلمرو نویسنده‌ آفرینشگر وارد نشود. بررسی موضوعات روان‌پزشکی در ادبیات می‌تواند درست باشد، بی آن‌که ذره‌ای از جنبه زیبایی‌شناختی متون ادبی کاسته شود.» مجموعه ای از آثار فروید در نقد ادبی که ترجمه‌ی فارسی‌شان در کتاب حاضر ارایه شده است، سپهر اندیشگانی او درباره‌ی چیستی آفرینش هنری و ادبی را به خواننده می‌شناساند. این تک‌نگاری‌ها و مقالات همچنین نمونه‌هایی دست‌اول از کاربرد رویکرد روان‌کاوانه کلایسک در نقد ادبی محسوب می شوند و می‌توانند راهگشای پژوهشگران این حوزه باشد. مترجم با افزودن مقدمه‌ای مشروح کوشیده است تا برخی از بنیانی‌ترین مفاهیم نظریه‌ی روان‌کاوی را که دانستن‌شان پیش شرط فهم آثار فروید درباره‌ی ادبیات و هنر است، معرفی کند تا مطالعه‌ی این کتاب برای خواننده راحت‌تر شود.

نظریه روانکاوی (7 رساله از زیگموند فروید)

 • 95,000 تومان

روانکاوی یکی از اثرگذارترین نظریه‌ها در حوزه‌ای میان‌رشته‌ای (بینابین علوم انسانی و علوم پزشکی) است که ردپای آن را در بسیاری از رشته‌ها به‌روشنی می‌توان می‌دید، از جمله در فلسفه، ادبیات، هنر، نقدادبی، تعلیم و تربیت، علوم سیاسی، ارتباطات، جامعه شناسی، تاریخ و ... . در نگاه نخست، روانکاوی به‌طور خاص روشی برای راه بردن به سرچشمه‌ی ناپیدای رنج‌های روانی و پایان دادن به آلام روحی و دردهای روان‌تنی به نظر می‌رسد، اما گستردگی و تنوع کم‌نظیر آثار فروید پیداست که افزون بر کاربردهای بالینی و درمانی روان‌کاوی، این نظریه همچنین ابزاری است برای فیم ادبیات و هنر و کندوکاو و تبیین مسائل فرهنگی در جوامع بشری. با توجه به انواع تحریف‌ها درباره‌ی آراء و اندیشه‌های این متفکر دوران‌ساز، برای فهم دیدگاه‌های فروید هیچ منبعی نمی‌تواند جایگزین آثار خود او باشد. کتاب حاضر مجموعه‌ی هفت اثر از زیگموند فروید در تبیین نظریه‌ی روان‌کاوی است. انتخاب و ترجمه‌ی این آثار با این هدف صورت گرفته است که خواننده مستقیما از زبان بنیان‌گذار این نظریه با مبانی آن آشنا شود. در این آثار، فروید شالوده‌های نظری روانکاوی، سیر تاریخی شکل‌گیری آن و همچنین مفاهیم و اصطلاحات اساسی این نظریه را شرح می‌دهد. مترجم نیز با افزودن زیرنوشت‌های توضیحی کوشیده است تا درک اصطلاحات تخصصی را تا حد ممکن برای خواننده‌ی فارسی زبان تسهیل کند.

زندگی ربوده شده (بیوگرافی)

 • 46,000 تومان

اسم من جیسی لی دوگارد است. یازده ساله بودم که غریبه‌ای من را ربود. هجده سال توی یک حیاط خلوت زندانی بودم و اجازه نداشتم حتی اسمم را به زبان بیاورم. آنچه در این کتاب می‌خوانید داستان شخصی من است درباره این که چگونه در یک روز شوم از ژوئن سال 1991 زندگی‌ام برای همیشه تغییر کرد.

قانون عشق و قانون خشونت

 • 45,000 تومان

لئو تولستوی، رمان‌نویس بزرگ روس دو سال پیش از مرگش در سال 1910 قانون عشق و قانون خشونت را نوشت و در آن از ضرورت محبت و پرهیز از خشونت سخن گفت. به عقیده‌ او، قانون عشق اساس زندگی انسان است اما به سبب تحریف تعالیم الهی و سوءاستفاده از آن‌ها برای حفظ قدرت به هر قیمت، به‌ جای عشق، خشونت قبول عام یافت. تولستوی بر آن است که اکنون پس از قرن‌ها، پیامدهای هولناک خشونت و کشتار معلوم شده و افراد بیش از گذشته درک می‌کنند که باید محبت بی‌شائبه را جایگزین خشونت کنند و با اصلاح خود به اصلاح جامعه و تمدن بشری یاری برسانند. قانون عشق و قانون خشونت گوهری ارزشمند از این نویسنده‌ بزرگ است. «من این مطالب را فقط برای این می‌نویسم که لب گور ایستاد‌ه‌ام و نمی‌توانم ساکت بمانم. چون می‌دانم تنها راه نجات مردم از رنج‌های جسمی و معنوی‌شان چیست.»

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1