فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
روانشناسی رشد 1 (ویراست 7)
 • 450,000 تومان
 • با تخفیف: 450,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • با تخفیف: 250,000 تومان
روانشناسی اجتماعی مدرسه
 • 270,000 تومان
 • با تخفیف: 270,000 تومان
هندبوک تشخیص افتراقی اختلالات روانی دی اس ام فایو تی آر
روانشناسی رشد 1 (ویراست 7)
 • 380,000 تومان
 • با تخفیف: 380,000 تومان
زمانی که مادرتان اختلال شخصیت مرزی دارد (راهنمای فرزندان بالغ)
خلاصه روان‌پزشکی کاپلان و سادوک ویراست 12(بر اساس دی اس ام فایو تی آر) جلد 2
خلاصه روان‌پزشکی کاپلان و سادوک ویراست 12(بر اساس دی اس ام فایو تی آر) جلد 1
انتقال متقابل بهینه
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
مرزها در ازدواج
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان
روانشناسی سالمندی (2 کتاب در 1 جلد)
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
تفاوت‌های تحولی اتیسم
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان

روانشناسی رشد 1 (ویراست 7)

 • 450,000 تومان

این کتاب شامل بخش‌های: نوجوانی - بلوغ جسمی و جنسی - تغییرات هیجانی - تغییرات خود پنداره - جوانی - میانسالی - سالمندی - پایان زندگی و ...

چکیده معیارهای تشخیصی دی اس ام فایو تی آر

 • 250,000 تومان

این کتاب شامل دو بخش می‌باشد. بخش اول راهنمای استفاده از کتاب و هشدار درباره استفاده از DSM-5-TR می‌باشد و بخش دو شامل 22 فصل است. فصل‌های اختلالات عصبی ـ رشدی، اختلال طیف اسکیزوفرنی و سایر اختلالات سایکوتیک، اختلالات دوقطبی و اختلالات مرتبط با آنها، اختلالات افسردگی، اختلالات اضطرابی، اختلال وسواسی اجباری و اختلالات مرتبط با آن، اختلالات مرتبط با تروما و استرس، اختلالات گسستگی، اختلال سوماتیک سمپتوم و اختلالات مرتبط با آن. اختلالات خورد و خوراک، اختلالات دفعی، اختلالات خواب و بیداری، اختلالات جنسی، اختلال دیسفوریای جنسیتی، اختلالات اخلالگرانه، کنترل تکانه و سلوک، اختلالات اعتیادی و مرتبط با مواد، اختلالات عصبی‌شناختی، اختلالات شخصیت، اختلالات پارافیلیک، سایر اختلالات روانی و کدهای مکمل، اختللات حرکتی ناشی از دارو و سایر عوارض جانبی داروها، سایر عارضه‌هایی که می‌توانند کانون توجه بالینی باشند، می‌باشد.‌

روانشناسی اجتماعی مدرسه

 • 270,000 تومان

این کتاب شامل هشت بخش: انگیزه دانش‌آموزان، پاسخگویی به فرهنگ دانش‌آموزان، باورهای دانش‌آموز و رابطه با همسالان، روابط معلم و دانش‌آموز، جو کلاس و مدیریت کلاس، انتظارها قضاوت و رفتارهای افتراقی معلمان، انگیزه حرفه‌ای بودن و بهزیستی معلمان می‌باشد.

هندبوک تشخیص افتراقی اختلالات روانی دی اس ام فایو تی آر

 • 220,000 تومان

این کتاب شامل 3 فصل: 1. تشخیص افتراقی، گام به گام، 2. تشخیص افتراقی با شجره‌های تصمیم‌گیری، 3.تشخیص افتراقی با جدول‌های تصمیم‌گیری می‌باشد و هر فصل شامل بخش‌های مختلفی است.

روانشناسی رشد 1 (ویراست 7)

 • 380,000 تومان

این کتاب شامل بخش‌های: 1. نظریه و تحقیق در رشد انسان، 2. مبانی رشد، 3. نوزادی و نوپایی تولد تا 2 سالگی، 4. سنین پیش‌دبستانی 2 تا 6 سالگی، 5. سنین دبستانی 6 تا 11 سالگی می‌باشد که هر کدام از این بخش‌ها از فصول متنوعی تشکیل شده است.

زمانی که مادرتان اختلال شخصیت مرزی دارد (راهنمای فرزندان بالغ)

 • 64,000 تومان

اگر در حال مطالعه این کتاب هستیدء احتمالا می‌دانید یا مشکوک شده‌اید که مادرتان مبتلا به اختلال شخصیت مرزی است. فرزندانی با مادر مبتلا به این اختلال سال‌ها سعی کرده‌اند که بفهمند چرا چنین احساس بدی نسبت به خود دارند و بدون اینکه خودء خانواده و زندگی‌شان را به خطر بیندازند در مورد این احساس چه کاری بایستی انجام دهند آیا این گونه به نظر می‌رسد که مهم نیست چه بگویید و چه بکنیدء هر چه باشد غلط است؟ یا احساس می‌کنید که به اندازه کافی خوب نیستید یا اینکه مادرتان از شما ناامید است؟ این احساسات در افرادی که با مادری مبتلا به اختلال شخصیت مرزی بزرگ شده‌اند، غیرعادی نیست. احتمالا زندگی‌تان را صرف پیدا کردن روش‌های مختلف جلب رضایت او کرده‌اید. اما این کتاب با هدف آشنایی با فنون و مداخلات رفتاری استاندارد همچون درمان شناختی رفتاری و رفتاردرمانی دیالکتیکی با دو هدف بارز برای افراد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی در نظر گرفته شده است.

خلاصه روان‌پزشکی کاپلان و سادوک ویراست 12(بر اساس دی اس ام فایو تی آر) جلد 2

 • 520,000 تومان

این کتاب شامل فصول: 1- طیف اسکیزوفرنی و سایر اختلالات سایکوتیک. 2- اختلالات دو قطبی. 3- اختلالات افسردگی. 4- اختلالات اضطرابی. 5- اختلالات وسواسی اجباری و اختلالات مرتبط. 6- اختلالات مرتبط با تروما و استرس. 7- اختلالات گسستگی. 8- اختلالات سوماتیک سمپتوم. 9-اختلالات خورد و خوراک. 10- اختلالات دفعی. 11-اختلالات خواب و بیداری. 12- اختلالات و انحرافات جنسی. 13-دیسفوریای جنسیتی، هویت جنسیتی و اختلالات مرتبط با آنها. 14-اختلالات اخلال‌گرانه، کنترل تکانه و سلوک. 15-اختلالات شخصیت. 16-شرایط، عارضه‌ها، وضعیت‌هایی که می‌توانند کانون توجه بالینی باشند، می‌باشد.

خلاصه روان‌پزشکی کاپلان و سادوک ویراست 12(بر اساس دی اس ام فایو تی آر) جلد 1

 • 520,000 تومان

این کتاب شامل 4 فصل: 1- معاینه مراجعان و تشخیص اختلالات روانی. 2- اختلالات عصبی رشدی و سایر اختلالات کودکی. 3- اختلالات نوروکاگنیتیو. 4- اختلالات مصرف مواد و اعتیاد به مواد می‌باشد.

انتقال متقابل بهینه

 • 100,000 تومان

هدفم از این مفهوم‌سازی جدید که نامش را انتقال متقابل بهینه گذاشته‌امء پاسخ‌دهی بهینه به بیمار است ولی ابتدا با نشانه گرفتن و پاسخ‌دهی بهینه درمانگر به خودش. در این کتاب انتقال‌های متقابل مختلف دسته‌بندی و امکان بهینه‌سازی تاثیر آنها بر درمان معرفی می‌شوند. برش‌های بالینی از بیماران خود و از بیماران سوپرویژن گیرندگانم به عنوان مصداق‌هایی از این دسته‌بندی و همچنین روش استفاده از انتقال متقابل خویش و یا پاسخ‌گویی بهینه درمانگر به خودء آورده شده‌اند تا جان مطلب ادا شود

مرزها در ازدواج

 • 44,000 تومان

این کتاب برای افرادی که قصد ازدواج دارند یا کسانی که با زندگی زناشویی خود دچار مشکلاتی هستندء توضیح می‌دهد که چگونه باید مرزها را برای حفظ منافع متقابل هر دو طرف تعیین کرد. این مرزها باعث تقویت ازدواج و دوام بیشتر آن می‌شود. در مواردی که در کتاب ذکر شده استء متوجه خواهید شد که نتیجه نهایی اعمال مرزهای قابل قبول این است که زوجین می‌توانند به نوعی هماهنگی با کارآیی بالا دست یابند و انتظارات نامعقول از یکدیگر نداشته باشند. وقتی این اتفاق می‌افتدء رابطه می‌تواند مستحکم‌تر شود.

روانشناسی سالمندی (2 کتاب در 1 جلد)

 • 200,000 تومان

کتاب پیش‌رو واقعیتی را مورد بررسی قرار می‌دهد که در لحظه ورود ما به آخرین قسمت زندگی و در جریان آن به وجود می‌آید. جسم ما تغییر می‌کند. ما تغییرات جسمی خود و همچنین تغییرات جسمی اطرافیان را مشاهد می‌کنیم وء در نتیجه در مقابل آنها واکنش نشان می‌دهیم. دگرگونی‌های روانی نیز به دنبال می‌آیند. این دگرگونی‌ها بر افکارء احساساتء اعتقاداتء ارزش‌ها نگرش‌هاء رفتارء شخصیت و شیوه عملکرد ما در مقابل دیگران تاثیر می‌گذارند. اهمیت این دگرگونی‌ها بر ارزش علامت‌دهی آنها استوار است. در حقیقت این دگرگونی‌ها پیغام می‌دهند که به زودی واکنش‌های تازه‌ای ظاهرا خواهد شد. برخی این پیغام‌ها را دریافت می‌کنند و در نتیجه شیوه زندگی خود را تغییر می‌دهندء اما بعضی دیگر از مکانیسم افراط در جبران بهره می‌گیرند. و سعی می‌کنندء با قرار گرفتن «در جریان »ء جوانی خود را هم برای خود و هم برای دیگران نشان دهند. تفاوت‌های فردی نه تنها در آغاز تغییر شکل‌های جسمی تجلی می‌کنندء بلکه در طول مدت تغییر شکل نیز دیده می‌شوند. مثلاء در مورد بعضی افرادء این تغییر شکل در عرض شش ماه به پایان می‌رسدء حال آنکه در مورد بعضی دیگر شش سال طول می‌کشد.

تفاوت‌های تحولی اتیسم

 • 40,000 تومان

زندگی یک انسان به دوره‌های خاصی تقسیم می‌شود. دوره‌‌هایی که برای رشد یک مهارت در بهترین زمان است. مثلا دلبستگی‌ها در سال اول زندگیء مهارت‌های فکری و زبانی در سنین پیش‌دبستانیء رشد عاطفی در سنین نوجوانیء رشد عقلی و کنترل احساس‌ها در جوانی پختگی و تکامل در بزرگسالیء چه اتفاقی می‌افتد که تا قبل از سه سالگی اختلال اتیسم به منصه ظهور می‌رسد؟ آیا محیط به بروز اختلال دامن می‌زند؟ یا این اختلال در فرد وجود دارد؟

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1