فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

����������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
کتاب الفبای درمان هیجان‌مدار فردی ای‌اف‌آی‌تی (پرورش برازندگی و رشد در هر مراجع)
پرورش ذهن‌آگاهی در فرزندپروری خردمندانه (چرا ارتباط انسانی از قبل تولد مهم است)
رویکردهای نوین به مدیریت آموزشی (الگوها و نویدها)
من آزمونگر (نکاتی طلایی که هر ازمونگر برای اجرای آزمون‌های روانی باید بداند)
روان‌درمانی آنلاین (نظریه و عمل)
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
روانشناسی نگرش‌ها و تغییر نگرش
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
راهنمای مصاحبه تشخیصی اختلالات روانی (برای روان‌شناسان بالینی و روان‌پزشکان)
ارزیابی در مشاوره (تمرین و کاربردها)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
هدایت‌گری اختلال نارسایی توجه بیش‌فعالی (کوچینگ ای‌دی‌اچ‌دی)
روان‌شناسی بالینی (پل علم و عمل)
 • 400,000 تومان
 • با تخفیف: 400,000 تومان
درآمدی بر نظریه‌های شخصیت
 • 260,000 تومان
 • با تخفیف: 260,000 تومان
راهنمای متون روانشناسی به زبان انگلیسی (جلد دوم)

کتاب الفبای درمان هیجان‌مدار فردی ای‌اف‌آی‌تی (پرورش برازندگی و رشد در هر مراجع)

 • 220,000 تومان

این کتاب، جدیدترین اثر پژوهشگر پیشگام، سوزان جانسون با همکاری لیان کمپبل، حاصلِ 30 سال پژوهش و خردِ بالینی در درمان هیجان‌مدار فردی (EFIP) را به اختصار خلاصه می‌کند. این کتاب که به‌ویژه به درمان فردی می‌پردازد، بیشتر بر درمان ضربۀ روحی تمرکز کرده است و درواقع فراخوانی است به همۀ درمانگران و روانشناسانی که در حوزۀ درمان، آموزش و مشاوره فعالیت دارند؛ زیرا ضروری است که حتماً پیش از کار با مراجعان، نه‌تنها خودشان روان‌درمانی شوند، بلکه در صورت داشتن عوارضِ ناشی از ضربۀ روحی، حتماً در رفع و درمانِ آن کوشا باشند. امید و اطمینان وجود دارد که این کتاب، مورد استفاده و بهره‌برداری تمام دانش‌پژوهان، درمان‌گران، مشاوران، روانشناسان و دانشجویان و به‌ویژه همۀ باورمندان این جملۀ طلایی سقراط قرار گیرد: «زندگیِ بررسی‌نشده، ارزش زیستن ندارد.»

پرورش ذهن‌آگاهی در فرزندپروری خردمندانه (چرا ارتباط انسانی از قبل تولد مهم است)

 • 260,000 تومان

کتاب حاضر، شاهکار پژوهشگر پیشگام، آنتونلا سانسون، فراخوانی است برای همه متخصصان و سیاست‌گذاران برای قدردانی از شهود خرد آغازین در فرزندپروری خردمندانه که با ادغام آن با شواهد علمی و تاکید بر قدرت عشق و توانایی‌های زنانه و تمرین شیوه خرد کهن مراقبه ذهن‌آگاهی، شاه‌کلیدی است برای بیداری کل بشریت به سوی خلق جهانی نو! همان‌طور که سانسون به درستی اشاره می‌کند، این امر محقق نمی‌شود جز از طریق پرورش فرزندان خردمند، صلح‌آمیز، مشفق، مهربان، دلسوز و ذهن‌آگاه در دامن مادران و جامعه خردمند و ذهن‌آگاه. امید و اطمینان دارد که مطالعه این کتاب، مورد استقبال و الهام‌بخش روانشناسان، پژوهشگران، دانش‌پژوهان، مشاوران، سیاست‌گذاران و والدین و خانواده‌‌ها قرار گیرد.

رویکردهای نوین به مدیریت آموزشی (الگوها و نویدها)

 • 110,000 تومان

این کتاب با گزینش از میان روش‌های مختلف دیدن، تعداد زیادی نظریه عرضه می‌کند. انتظار می‌رود که خوانندگان آن، مدرسان و دانشجویان مدیریت و آموزش و پرورش، و کسانی باشند که واقعا به فلسفه و جامعه‌شناسی مدیریت و سازمان علاقه دارند. این نظریه‌ها، دیدگاه‌های متضاد و انتقادی، ‌و همچنین رویکردهای سنتی‌تر به تحلیل آموزشی، اداری و سازمانی را پوشش می‌دهند. از این متن ممکن است تا اندازه‌ای دو نوع برداشت شود: معرفی ایده‌های سنتی در رشته مدیریت (عمدتا، ولی نه منحصرا، مدیریت آموزشی) و ارزیابی انتقادی آن ایده‌ها.

من آزمونگر (نکاتی طلایی که هر ازمونگر برای اجرای آزمون‌های روانی باید بداند)

 • 40,000 تومان

این کتاب با هدف راهنمایی به شما آزمونگر عزیز برای اجرای صحیح آزمون‌های موجود در حوزه روانشناسی آماده شده است.

روان‌درمانی آنلاین (نظریه و عمل)

 • 125,000 تومان

این کتابِ ابتکاريِ جدید، روند هدایت درمان آنلاین فردی، خانوادگی و گروهی را با استفاه از ابزارهای کنفرانس ویدیویی ارائه می‌دهد و موارد خاصی پیرامون رویکرد رایج و ساده روش آنلاین در درمان را مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین با ارائه راهکارهای صریح به متخصصان سلامت روان، چگونگی استفاده از ابزارهای آنلاین را در تسهیل مداخلات روانشناسی آموزش می‌دهد و به محققان کمک می‌کند تا فرآیندهای درمان مجازی و نگرانی‌های خاص پیرامون پویش‌های گروهی آنلاین و همچنین مسئولیت‌های درمانگر و مدیر گروه در جلسات آنلاین را بیاموزند.

روانشناسی نگرش‌ها و تغییر نگرش

 • 80,000 تومان

این کتاب شامل فصول 1- نگرش‌ها چیستند و چگونه اندازه‌گیری می‌شوند؟ 2- سه جنبه نگرش. 3- تاثیر نگرش‌ها بر پردازش اطلاعات. 4- نگرش‌ها چگونه بر رفتار اثر می‌گذارند؟ 5- تاثیرات شناختی بر نگرش‌ها. 6-تاثیرات عاطفی بر نگرش‌ها. 7- تاثیرات رفتاری بر نگرش. 8- اصول اساسی در نحوه شکل‌گیری نگرش‌ها. 9- دنیای درونی. 10- دنیای بیرونی. می‌باشد که هر کدام از این فصول شامل بخش‌های مختلفی می‌باشد.

راهنمای مصاحبه تشخیصی اختلالات روانی (برای روان‌شناسان بالینی و روان‌پزشکان)

 • 120,000 تومان

مطالعه این کتاب به کلیه همکاران روان‌پزشک و روانشناس که خواستار تسلط هر چه ببشتر بر معیارهای تشخیصی دی اس ام فور تی آر اختلالات روان‌پزشکی هستند، توصیه می‌شود.

ارزیابی در مشاوره (تمرین و کاربردها)

 • 100,000 تومان

این کتاب شامل فصل‌های: فصل 1-نقش ارزیابی در مشاوره فصل 2-مطالعات موردی, یادداشت های پیشرفت و سیستم های طبقه بندی فصل 3-اصول ارزیابی فصل 4-معیارهای متداول روایی فصل 5-معیارهای متداول پایایی فصل 6-ابزار ارزیابی چگونه انتخاب می شود فصل 7-اجرای مصاحبه اولیه فصل 8-مسائل ارزیابی جمعیت خاص و چند فرهنگی در مشاوره فصل 9-مبانی ارزیابی توانایی فصل 10-مبانی ارزیابی شغلی فصل 11-ارزیابی ازدواج, سو مصرف مواد و خودکشی فصل 12- مبانی تفسیر در ارزیابی فصل 13- ارزیابی پاسخگو در مشاوره می‌باشد.

هدایت‌گری اختلال نارسایی توجه بیش‌فعالی (کوچینگ ای‌دی‌اچ‌دی)

 • 100,000 تومان

برنامه‌ی هدایتگری ای دی اچ دی که در این کتاب شرح می‌دهیم، در طی ده سال گذشته و در مرکز سنجش یادگیری بزرگسالان واقع در تالاهاسی فلوریدا و با همکاری هدایتگريِ Psych Ed، که یک دوره تخصصی مربوط به ADHD است و مراکز آن در واشنگتن، جکسون ویل و نواحی دیگر وقاع شده، تهیه و تدوین شده است. این برنامه به ارائه خدمات تشخیصی و مداخله‌ای برای دانش‌اموزان دبیرستانی، دانشجویان و بزرگسالان دچار مشکلات یادگیری، موضوعات سلامت روان و ADHD اختصاص دارد. این کتاب شامل فصولی مانند: فصل 1-مروری بر ای دی اچ دی فصل 2-تاریخچه و مروری بر مداخلات هدایتگری ای دی اچ دی فصل 3-اصول و فرایندهای زیر بنایی کاربردی در هدایتگری ای دی اچ دی فصل 4-اصول اساسی مربوط به هدایتگری فصل 5-عوامل اصلی هدایتگری فصل 6-راهبردهای ویژه برای هدایتگری ای دی اچ دی فصل 7-ایجاد روند هدایتگری فصل 8-مطالعه موردی: هدایتگری ای دی اچ دی با بزرگسال میانسال فصل 9-مطالعه موردی: هدایتگری ای دی اچ دی دی با فرد بزرگسال شاغل فصل 10-مطالعه موردی: هدایتگری ای دی اچ دی برای دانشجویی با نقص در کارکردهای اجرایی فصل 11-مطالعه موردی: هدایتگری ای دی اچ دی مراجع بزرگسال با اختلال های خلقی فصل 12-مطالعه موردی: هدایتگری ای دی اچ دی با یک بزرگسال می‌باشد.

روان‌شناسی بالینی (پل علم و عمل)

 • 400,000 تومان

همان‌طور که از نام روانشناسی بالینی بر می‌آید، روانشناسی بالینی یکی از شاخه‌های رشته بزرگتر روانشناسی است. روانشناسان بالینی همچون سایر روانشناسان به رفتار و فرایندهای ذهنی علاقه‌مندند. مثل برخی از روانشناسان هم در مورد رفتار انسان تحقیق می‌کنند، از نتایج این تحقیقات استفاده می‌کنند و سنجش انفرادی انجام می‌دهند. روانشناسان بالینی همچون اعضای برخی از حرفه‌های دیگر به کسانی که مشکلات روانی دارند، کمک می‌کنند. البته بیان دامنه در حال گسترش و مسیرهای در حال تغییر روانشناسی بالینی در یکی دو جمله دشوار است. با این حال می‌توانیم ویژگی‌های اصلی این رشته و صورت‌های مختلف آن را به اجمال بیان کنیم.

درآمدی بر نظریه‌های شخصیت

 • 260,000 تومان

کتاب حاضر شامل 16 فصل است: فصل اول: شخصیت چیست؟ فصل دوم: زیگموند فروید فصل سوم: کار یونگ فصل چهارم: آلفرد آدلر فصل پنجم: کارن هورنای ...

راهنمای متون روانشناسی به زبان انگلیسی (جلد دوم)

 • 95,000 تومان

این کتاب از آخرین ویراست روانشناسی عمومی جیمز کالات گزینش و ترجمه است. نظر به اینکه کلیه فصل‌های روانشناسی عمومی،مثل احساس و ادراک یا مبانی فیزیولوژیکی رفتار برای متون روانشناسی 1و2 منظور نشده اند، فصل‌های این کتاب طبق سر فصل‌های وزارت علوم و آموزش عالی برای این درس گزینش شده‌اند.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1