���������������� ������ ��������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
نظریه و کاربست مشاوره گروهی
 • 490,000 تومان
 • با تخفیف: 490,000 تومان
راهنمای مهارت‌های شفقت به خود (برنامه‌ای 14 روزه برای متحول ساختن رابطه با خود)
تمرین عامدانه در طرح‌واره درمانی
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
آموزش برنامه شفقت به خود توجه‌آگاهانه (راهنمای متخصصان)
رویکردهای روان‌شناختی به کنترل درد
 • 360,000 تومان
 • با تخفیف: 360,000 تومان
روانشناسی مد
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
بازکشف روانکاوی (تفکر و رویاپردازی یادگیری و فراموشی)
گروه‌درمانی شناختی رفتاری
 • 300,000 تومان
 • با تخفیف: 300,000 تومان
راهنمای گام به گام تحلیل و تفسیر داده‌ها در علوم رفتاری
درمان فرایندمدار (راهنمای مهارت‌آموزی برای پرداختن به فرآیندهای اصلی تغییر روانی در درمان)
نسخه عشق (برنامه 7 روزه برای صمیمیت پیوند و لذت بیش‌تر)
نقشه راه فراتشخیصی برای فرمول‌بندی موردی و طرح‌ریزی درمان

نظریه و کاربست مشاوره گروهی

 • 490,000 تومان

کتاب «نظریه و کاربست مشاوره گروهی» به سبکی شیوا و روان نگارش شده است و شما خوانندگان محترم برای درک مفاهیم نظری و رابطه آن با کاربست گروهی دشواری نخواهید داشت. ممکن است بسیاری از شما قبل از گذراندن درس مشاوره گروهی، درس نظریه‌های مشاوره را گذرانده باشید و یقینا داشتن پیش‌زمینه در این‌باره برای درک و کاربرد مواد این کتاب سودمند خواهد بود. این کتاب را می‌توان در مقطع کارشناسی و همچنین مقطع تحصیلات تکمیلی در هر زمینه‌ای که مستلزم خدمات انسانی است به کار برد. همچنین کتاب حاضر برای کسانی که به‌طور کلی دروس عمومی مرتبط با نظریه و کاربست مشاوره گروهی را در پیش دارند می‌تواند کمک‌کننده باشد. این کتاب برای متخصصانی که درگیر کار گروهی هستند و برای دانشجویان و کارآموزانی که علاقه‌مند به هدایت گروه‌های مختلف هستند می‌تواند مفید باشد. روان‌پرستاران، پرستاران، مددکاران اجتماعی، روان‌شناسان، خانواده‌درمان‌گران، مشاوران اختلالات اعتیادی، مشاوران توان‌بخشی، مشاوران انجمن‌ها، مشاوران مدرسه، متخصصان‌ مشاوره بالینی، و سایر متخصصان بهداشت روانی که قسمتی از کارشان رهبری گروه‌ها می‌باشد می‌توانند از این کتاب استفاده نمایند.

راهنمای مهارت‌های شفقت به خود (برنامه‌ای 14 روزه برای متحول ساختن رابطه با خود)

 • 85,000 تومان

فقط 14 روز آموزش شفقت به خود تغییرات چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای در مغز، ذهن و رفتار شما ایجاد می‌کند. تمرین‌های موجود در این کتاب تمرین، در کارآزمایی‌های دقیق، تصادفی‌شده و کنترل‌شده (مشابه روشی که شرکت‌های دارویی داروی جدیدی را آزمایش می‌کنند) بررسی شدند و پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که حداقل روزانه 30 دقیقه به‌مدت 14 روز کافی است تا تغییرات واقعی پایدار شود. بخش اول این کتاب برای آماده‌سازی شماست. در این بخش، شرح داده می‌شود که شفقت به خود چیست، چرا خیلی اهمیت دارد و در موقعیت‌های مختلف چگونه به نظر می‌رسد. درک مفهومی شفقت به خود شما را برای شروع تمرینات عملی آماده می‌کند. بخش دوم ان کتاب شامل برنامه آموزشی تمرینات عملی برای پرورش مشفق بودن با خود است. پیشنهاد می‌کنم 14 روز و روزانه 30 دقیقه را برای این هدف اختصاص دهید. در انتهای روز چهاردهم، احتمالا ثبات هیجانی بیشتر و رابطه راحتی با خودتان خواهید داشت. درخواهید یافت که راحت‌تر شاد می‌شوید و ترس‌ها و اضطراب‌های شما سریع‌تر از بین می‌روند. اگر برای اولین بار مزیت‌های آموزش شفقت به خود را مستقیما تجربه کنید، ممکن است تصمیم بگیرید که تمرینات خود را به‌صورت نامحدود ادامه بدهید.

تمرین عامدانه در طرح‌واره درمانی

 • 150,000 تومان

تمرین عامدانه با هدف آموزش خرده‌مهارت‌ها برای متخصصان با صلاحیت طرح‌واره‌درمانی، ارزشی افزوده به همراه دارد. توجه متمرکز بر این موضوع که تمرین عامدانه باعث شکسته شدن مداخلات پیچیده به بخش‌هایی کوچک‌تر می‌شود، به بالینگران فرصت می‌دهد تا مهارت‌های لازم را در بافت مسائل خاص به‌دقت تمرین کنند. تمرین مکرر که معمولا در آموزش‌های روان‌درمانی وجود ندارد، پیش‌نیازی برای رشد تخصص حرفه‌ای و انعطاف‌پذیری در بسیاری از حوزه‌های دیگر است. تمرین عامدانه مولفه‌ای است که برای بهبود آموزش طرح‌واره‌درمانی طراحی شده‌ است. به‌طور ایده‌آل تمرین عامدانه می‌تواند به کارآموزان و درمانگران کمک کند مهارت‌های اساسی طرح‌واره‌درمانی را به مخزن آموزشی خود اضافه کنند و امکان دسترسی به‌صورت خودکار را در بافت کار با مراجع در اختیار داشته باشند. تمرین عامدانه مستلزم آموزش مکرر و تجربی برای یک مهارت خاص تا زمانی است که آن مهارت به صورت خودکار دربیاید. در بستر روان‌درمانی این امر شامل این است که دو کارآموز نقش مراجع و درمانگر را ایفا کرده و گاه‌به‌گاه نقش‌ها را تحت هدایت یک سوپروایزر عوض کنند. کارآموزی که نقش درمانگر را ایفا می‌کند به اظهارات مراجع که در گستره مبتدی تا متوسط و پیشرفه قرار دارند پاسخ‌هایی بداهه می‌دهد که بیانگر مهارت‌های بنیادی درمان هستند. این کتاب برای کسانی طراحی شده است که در کلیه سطوح طرح‌واره‌درمانی درحال آموزش دیدن هستند؛ از کارآموزان مبتدی شامل آنهایی که هرگز با مراجع واقعی کار نکرده‌اند گرفته تا درمانگران باتجربه می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

آموزش برنامه شفقت به خود توجه‌آگاهانه (راهنمای متخصصان)

 • 300,000 تومان

برنامه آموزشی شفقت به خود توجه‌آگاهانه (MSC) با ترکیب تمرین‌های شفقت به خود و توجه‌آگاهی مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. کتاب تمرین این برنامه پیش‌تر در اختیار علاقمندان قرار گرفته بود، با این حال، متخصصان بالینی برای پیاده کردن این برنامه به راهنمای مفصل‌تری نیاز داشتند. گرمر و نف در این کتاب چگونگی آموزش برنامه MSC را مو به مو آموزش داده‌اند. کتاب در چهار بخش سازماندهی شده است. در بخش اول، در خصوص شفقت به خود، مبنای نظری آن و تحقیقات موید اثربخشی آن در مشکلات و اختلالات مختلفی به‌طور مفصل و جذابی صحبت شده است. در بخش دوم، در خصوص این برنامه آموزشی، ویژگی‌های مربی و چگونگی تسهیل گروه مطالب مفیدی آورده شده است. در بخش سوم، محتوای هر جلسه به دقت و زیبایی توصیف شده است و در نهایت در بخش پایانی هم به چگونگی ادغام مداخلات و تمرین‌های این برنامه با فرایند روان‌درمانی پرداخته شده است.

رویکردهای روان‌شناختی به کنترل درد

 • 360,000 تومان

پژوهش‌هایی که در این کتاب ذکر شده‌اند توانسته‌اند علاقه قابل توجهی را به درمان‌های روانی - اجتماعی درد مزمن برانگیزند و آنها را به‌عنوان بدیلی در برابر درمان‌های دارویی و تهاجمی درد مزمن مطرح کنند. این کتاب می‌کوشد تا پیشرفت‌هایی را که در درمان درد مزمن روی داده‌اند و باعث افزایش آگاهی انسان از درد و بیماران درد مزمن شده‌اند منعکس کند. هدف از نوشتن این کتاب کاهش رنج بیماران مبتلا به درد مزمن و بهبود کیفیت زندگی آنهاست.

روانشناسی مد

 • 100,000 تومان

لباس‌های ما، در مورد ما چه می‌گویند؟ لباس‌هایی که می‌پوشیم بر‌احساسات و خلق‌وخوی ما چه تاثیری می‌گذارند؟ چگونه صنعت مد، ما را تشویق می‌کند تا نگاه خاص، به مد و لباس داشته باشیم؟ کتاب حاضر، برای این موضوع و ‌برای دنیای مهیج و پویای مد در رابطه با رفتار انسان، مقدمه‌ای روشنگرانه ارائه داده و توضیح می‌دهد که لباس، چگونه می‌تواند بر فرایند‌های شناختی انسان تاثیر گذاشته و رفتار مصرف‌کنندگان مد را در محیط‌های خرده‌فروشی، به نحوی ‌تحت تاثیر و یا دستکاری قرار دهد. این کتاب‌، به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه طراحی مد می‌تواند بر تصویر ذهنی انسان از بدن سالم تاثیر بگذارد. هم‌چنین، توضیح می‌‌دهد که روانشناسی چگونه می‌‌تواند در مورد موضوعاتی چون: تولید و دفع لباس، دیدگاه با ثبات‌تری را ارائه داده و روشن سازد که چرا بعضی از افراد، در مورد خرید، رفتار خاصی از خود، بروز می‌دهند. این کتاب همچنین، نشان می‌دهد که چگونه مد و روانشناسی همواره می‌توانند در خیابان‌ها، مطبوعات و رسانه‌ها، تصویر‌آفرینی کرده و تغییر مثبتی در زندگی ما، ایجاد کنند. پروفسور کارولین مایر، مشاور مستقل و یک متخصص در این زمینه است. او با مربیان، صاحبان برندهای لباس و رسانه‌های مرتبط با مد، همکاری داشته و در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد، در کالج مد لندن،‌ در رشته روانشناسی مد، پیشگام بوده است.

بازکشف روانکاوی (تفکر و رویاپردازی یادگیری و فراموشی)

 • 120,000 تومان

بازکشف روانکاوی نشان می‌دهد که چگونه روانکاو می‌تواند «سبک» خودش را با توجه به شیوه‌های تفکر خاص ، احساس و پاسخ به بیماران خود ابداع کند، روشی که فرایندی زنده است و تا حد زیادی از شخصیت و تجربه‌ی روانکاو سرچشمه می‌گیرد. این کتاب به بازکشف روانکاوی از چهار نقطه‌نظر می‌پردازد که از تجربه‌ی نویسنده به عنوان پزشک، سوپروایزر، مدرس و یک خواننده‌ی روانکاوی به‌دست آمده است. توماس آگدن با توصیف تجربه‌ی خود از خَلق تازه‌ی روانکاوی در قالب «حرف‌زدن به مثابه‌ی رویاپردازی» در جلسه‌ی تحلیل آغاز می‌‌کند؛ این امر با کاوش در نظارت بر روانکاوی و آموزش آن به شیوه‌ای مشخص و منحصر به فرد برای هر سوپروایزی و گروه سمینار دنبال می‌شود. درادامه آگدن در این کتاب با خوانش‌های دقیق خود از مجموعه آثار تحلیلی جریان‌ساز، به بازکشف روانکاوی می‌پردازد. در اینجا، او از طریق کاوش، تبیین و بسط آثار بیون، لئووالد و سیرلز، مشارکت‌های نظری اصیلی را انجام می‌دهد. در سراسر این متن، توماس آگدن راه‌هایی برای احیا و‌ ابداع مجدد تبادل میان روانکاو و بیمار، در هر جلسه ارائه می‌کند که خواندن این کتاب را برای روانکاوان، روان‌درمانگران و سایر خوانندگان علاقه‌مند به روانکاوی ضروری می‌سازد. توماس‌.اچ‌.آگدن برنده‌ی جایزه‌ی مقاله‌ی برتر مجله‌ی بین‌المللی روانکاوی در سال 2004 است. او مدیر مرکز مطالعات پیشرفته‌ی سایکوز و عضو انجمن بین‌المللی روانکاوی است. آثار قبلی او این هنر روانکاوی: رویا‌پردازی رویاهای رویا‌پردازی نشده و گریه‌های ناتمام است. آثار او به 16 زبان ترجمه شده است.

گروه‌درمانی شناختی رفتاری

 • 300,000 تومان

این کتاب ویراست جدیدی از کتاب گروه‌درمانی شناختی-رفتاری است که بالغ بر هفتاد درصد آن بازنگری شده است و بیش از 15 سال تحقیق و پیشرفت‌های بالینی در این زمینه را منعکس می‌کند. منابع آموزشی CBT، اغلب گروه را صرفاً نوعی بسط درمانی فردی درنظر می‌گیرند، در حالی که گروه‌درمانی چیزی فراتر از این است. کتاب حاضر به دانشجویان و متخصصان کمک می‌کند تا مهارت‌های ضروری برای استفاده از قدرت فرآیندهای گروهی را برای ارتقاء نتایج درمانی کسب کنند. این نسخه که شامل نمونه دیالوگ‌ها، نکات بالینی و روش‌های حل مشکلات در گروه است، به مهم‌ترین سؤالات رهبران گروه، پاسخ‌های عملی می‌دهد و پروتکل‌های اثربخش برای درمان اختلالات مختلف را با تمرکز بر تکنیک‌های CBT و عوامل فرآیند گروهی منحصربه‌فرد برای هر گروه ارائه می‌دهد. در ویراست جدید، فصل‌های گروه‌های بستری، CBT مبتنی بر ذهن‌آگاهی و فصل‌های درمان اختلال‌های استرس پس از سانحه و اختلال شخصیت مرزی اضافه شده است. همچنین، فصل‌های اختلال‌های اضطرابی، اختلال‌های سوءمصرف مواد و روان‌پریشی کاملاً بازنویسی شده است. علاوه بر این، به‌منظور روزآمد کردن کاربست مطالب، به نحوۀ برگزاری گروه‌ها به‌شکل مجازی پرداخته شده است.

راهنمای گام به گام تحلیل و تفسیر داده‌ها در علوم رفتاری

 • 240,000 تومان

کتاب حاضر با این هدف تهیه شده است که بتواند یادگیری آمار را با استفاده از نرم‌افزارهای آماری تا حد امکان آسان و لذت‌بخش نماید. از مزایای این کتاب استفاده از سه نرم‌افزار کاربردی در یک کتاب است. مزیت دیگر این اثر آن است که به صورت خودیاری تنظیم شده و بدون آموزش تخصصی هم قابل استفاده است. در واقع هر فصل فرصتی در اختیار خواننده قرار می‌دهد تا روش‌های آماری را با استفاده از مثال‌های عملی تمرین کند و به جای حفظ کردن فرمول‌های آماری از نرم‌افزارهای مختلف آماری مثل SPSS، AMOS و SmartPLS استفاده نماید. در هر فصل که به یک نوع تحلیل آماری اختصاص دارد، ابتدا مبانی هر روش آماری به همراه پیش‌فرض‌های آن ارائه می‌شود. سپس، با ارائه یک مثال پژوهشی نحوه تحلیل و تفسیر داده‌ها در نرم‌افزارهای مختلف به صورت گام به گام و تصویری تشریح می‌شود. کتاب حاضر می‌تواند یک راهنمای عملی مناسب برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مختلف علوم رفتاری باشد.

درمان فرایندمدار (راهنمای مهارت‌آموزی برای پرداختن به فرآیندهای اصلی تغییر روانی در درمان)

 • 120,000 تومان

مدت‌هاست که سیستم تشخیصی سعی کرده است رنج انسان را پزشکی جلوه دهد. اما این رویکرد نتوانسته است نیازهای افراد تحت درمان را به خوبی پوشش دهد و اکنون می‌توانیم بگوییم که این رویکرد با شکست مواجه شده است. دهه‌هاست که درمان‌های سلامت روانی مبتنی بر شواهد - از قبیل درمان شناختی رفتاری (CBT) - بر اساس پروتکل‌های معتبر علمی متمرکز بر نشانگان تعریف شده‌اند. این موضوع به سرعت در حال تغییر است. اکنون با افول عصر «پروتکل‌ها برای نشانگان»، تمرکز فرایندی برای درمان‌های مبتنی بر شواهد در حال ظهور است. ما در حال شروع فصل جدیدی از داستان علم و عمل مداخله هستیم که فرصتی برای تغییر نحوه انجام کار بالینی و همچنین تغییر نقش ما در فرهنگ را فراهم می‌کند. همانطور که یاد می‌گیریم رنج را تخفیف دهیم و شکوفایی انسان را ارتقاء بخشیم، به لحاظ فرهنگی به شکلی جدید و قدرتمندتر مرتبط می‌شویم. و همانطور که یاد می‌گیریم چگونه از هسته‌های درمانی مبتنی بر شواهد به شیوه فرایندی شخصی‌سازی شده استفاده کنیم، از دوره «یک نسخه برای همه پیچیدن» خارج می‌شویم و وارد دنیای جدیدی می‌شویم که در آن نیازها و پیشینیه هر فرد مهم تلقی می‌شوند. اکنون دنیا به چنین دانشی نیاز دارد. این کتاب پیشگامه راهبرهای مشخصی برای اتخاذ رویکرد فرایندمدار در کار بالینی شما ارائه می‌دهد و راهنمای گام‌به‌گامی برای تدوین طرح‌های درمانی اثربخش است. کتاب حاضر که توسط روان‌شناسان معروفی نوشته شده است، به شما نشان خواهد داد که چگونه با استفاده از صلاحیت‌های بنیادین درمان فرایندمدار (PBT)، اردوگاه‌های مختلف درمان شناختی - رفتاری همچون رفتاری، شناختی، مبتنی بر پذیرش و ذهن‌آگاهی را ارج نهاده و در عین حال پلی به سایر مدل‌ها برقرار کنید، این کتاب، به منظور تامین بهتر نیازهای منحصربه‌فرد هر درمان‌جوی خاص و دست‌یابی به پیامدهای درمان بهتر، مبنای نظری درمان فرایندمدار و همچنین تکنیک‌هایی برای شخصی‌سازی درمان ارائه می‌کند. خواه شما درمانگر باشید یا دانشجوی علوم رفتاری، این کتاب همه آن چیزهایی که برای درک و اجرای درمان فرایندمدار در کارتان نیازدارید دراختیارتان قرار می‌دهد.

نسخه عشق (برنامه 7 روزه برای صمیمیت پیوند و لذت بیش‌تر)

 • 90,000 تومان

چه اکسیری برای ماندگاری عشق سراغ داریم؟ چرا بعضی زوج‌ها سال‌ها کنار هم می‌مانند و بعضی از یکدیگر دل می‌کنند؟ و مهم‌تر این‌که، فرمول علمی برای عشق وجود دارد؟ جان و جولی گاتمن از ارتباط‌پژوهان نام‌دار و پیش‌تازی‌اند که در چهار دهه گذشته سرگرم مطالعه عشق بوده‌اند. آنان داده‌های بیش از سه هزار زوج را گرد آوردند: از زبان بدنشان گرفته تا راه‌هایی که گفتگو می‌کردند تا از استرس‌شان بکاهند. هدف گاتمن‌ها شناسایی عناصر عشق بود. در نسخه عشق، نتیجه مطالعات آنان به برنامه هفت‌روزه‌ای تبدیل شده است که می‌توان آسان و بی‌درنگ به کار بست. هیچ اقدام بزرگ و گفتگویی سختی وجود نخواهد داشت. نه لازم است چیزی بخرید و نه تمهیداتی بیندیشید. هر زوج می‌تواند این برنامه را در هر نقطه‌ای آغاز کند. برنامه هفت روزه شما را در مسیر این تمرین‌ها پیش می‌برد: روز 1: در پی ارتباط باشید. روز 2: از هم سوال کنید. روز 3: قدردانی کنید. روز 4: تحسین واقعی کنید. روز 5: خواسته‌هایتان را به زبان بیاورید. روز 6: نوازش کنید. روز 7: قرار شبانه تدارک ببینید. فرمول رابطه موفق وجود دارد، و کتاب پیش رو به شما نشان می‌دهد تغییرات کوچک رابطه بهتری برایتان به ارمغان می‌آورد.

نقشه راه فراتشخیصی برای فرمول‌بندی موردی و طرح‌ریزی درمان

 • 160,000 تومان

در چند دهه گذشته، نتایج پژوهش‌های بالینی بر شناخت ما از سازوکارهای روانی بسیاری از اختلالات هیجانی و رفتاری افزوده‌اند. شواهد پژوهشی کنونی حاکی از آن است که رویکردهای فراتشخیصی نه پروتکل‌های متمرکز بر اختلال روانی خاصی - اثربخشی فزاینده‌ای دارند. اگر به درمان مبتلایانی علاقه‌مندید که نشانه‌های طبقات تشخیصی مختلف را دارند یا تلاش فراروان بی‌حاصلی می‌کنید تا پروتکل‌های روزافزون مبتنی بر اختلالات روانی را موبه‌مو اجرا کنید، این کتاب برای کتابخانه تخصصی شما بسیاری ضروری است. این راهنمای بسیار مهم جهت‌یابی فراهم می‌کند که با استفاده از آن می‌توان برای درمانجویان آسان مشکل و پیچیده مشکل برنامه درمانی موثرتر و فردویژه تدوین کرد، برنامه‌ای که متنساب با نیازهای منحصر به فرد آنان باشد.تمرکز این رویکرد فراتشخیصی بر سازوکارهای پدیدآیی نشانه‌های درمانجوست و، به جای درمان‌های مرسوم مبتنی بر طبقه‌بندی دی اس ام، مسیر دیگری پیشنهاد می‌کند. افزون بر اینها، ابزارهایی در اختیار متخصصان بالینی قرار می‌دهد که برای درمان بسیاری از مسائل درمان‌جو، به پیشرفت روان‌درمانی می‌انجامد. به این صورت که با اقدامات مناسب برای سنجش و درمان، از اختلافات موجود در پژوهش‌های مربوط به سازوکارهای روانی می‌کاهد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1