فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

���������������� ������ ����������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
آشتانگا وینی آسا یوگا (تدریس شده توسط شری پاتابی جویس)
درمان اختلالات جنسی
  • 75,000 تومان
  • با تخفیف: 75,000 تومان
نیروی بیکران
  • 85,000 تومان
  • با تخفیف: 85,000 تومان
یوگای صورت (چهره برتر حالت بهتر)
  • 25,000 تومان
  • با تخفیف: 25,000 تومان

آشتانگا وینی آسا یوگا (تدریس شده توسط شری پاتابی جویس)

  • 75,000 تومان

عصر فن‌آوری و گرایش انسان به انجام فعالیت‌های ماشینی، سکون به جای تحرک و حرکت، اسارت در دام فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، وابستگی شدید به تلفن همراه، کوله باری از بیماری‌های جسمی و روانی برای ما به ارمغان آورده است. نبود تحرک لازم در فعالیت‌های روزمره، ساعت‌ها سکون در یک مکان و در یک وضعیت خاص همه ما را دچار دردهای مزمن جسمی و روان‌تنی و نیز به هم ریختگی سیستم سوخت و ساز درونی نموده است، بر انسان امروزه واجب است که قدری عادات روزمره خود را نغییر داده و مقداری هر چند اندک از ساعات عمر خود را برای خویش صرف نماید، تا بلکه به قول اساتید در زندگی سراسر درد و رنج خود، درد و رنج کمتری بکشد.

درمان اختلالات جنسی

  • 75,000 تومان

این کتاب به اختلالات روانی جنسی، با نگرش شناختی رفتاری می‌پردازد و پاسخ‌های فیزیولوژیک جنسی با توجه به جنبه‌های اخلاقی در درمان اختلالات را به سادگی و روشنی مورد بحث قرار داده است. برخی مباحث کتاب از این قرارند: نابهنجاری جنسی چیست، تعیین کننده‌های رفتار جنسی، انواع مشکلات جنسی، ارزیابی مشکلات جنسی، ادغام درمان‌های شناختی و زناشویی با درمان اختلال‌های جنسی، توسعه شیوه‌ها و مهارت‌های جنسی مرتبط با اختلالات روانی جنسی خاص، اثربخشی مداخله‌های مربوط به اختلال‌های جنسی، اختلالات جنسی در گروه‌های خاص.

نیروی بیکران

  • 85,000 تومان

این کتاب راجع به بکارگیری عملکرد‌های فشرده، متمرکز و هماهنگی است که شما را به سوی نتایج حیرت‌انگیز و شگرفی سوق می‌دهد. در واقع اگر من بخواهم در دو کلمه بگویم که موضوع این کتاب چیست، خواهم گفت: ایجاد نتیجه درباره‌اش فکر کنید. آیا این همان چیزی نیست که شما واقعا به آن علاقه‌مندید؟ شاید شما می‌خواهید چگونگی احساس خویشتن را نسبت به خود و دنیای خود تغییر دهید شاید دوست دارید که دارای ارتباطاتی بهتر باشید، روابط بسیار دوستانه را گسترش دهید بسیار سریعتر یاد بگیرد، سالم‌تر باشید و یا پول بیشتری بدست آورید. شما می‌توانید هم این چیز‌ها را از طریق بکارگیری موثر اطلاعاتی که در این کتاب است، بدست آورید. اما قبل از آن که بتوانید نتایج جدیدی را بدست آورید، باید بدانید که شما قبلا نیز نتایجی را بدست آوردید اما ممکن است آن‌ها همان نتایجی نبوده‌اند که شما خواهانشان بودید. اکثریت ما فکر می‌کنیم که حالت‌های روحی و آنچه که در ذهنمان جریان دارد خارج از کنترل ما هستند. اما حقیقت این است که شما می‌توانید فعالیت‌های ذهنی و رفتارتان را تا بدان درجه کنترل کنید که قبلا هرگز فکرش را هم نمی‌کردید. اگر افسرده و غمگین هستید خودتان این حالت افسردگی را به وجود آوردید، اگر شاد و مسرور هستید باز هم خود این حالت را به وجود آوردید.

یوگای صورت (چهره برتر حالت بهتر)

  • 25,000 تومان

نرمش های ساده برای پرورش صورت خوش حالت کردن تمامی اجزا‌ء صورت دهان و آرواره نرمش‌های ساده‌ای که در این کتاب آمده به چند بخش تنظیم شده‌است .بخشی درباره اندام و بخشی درباره اندام و بخش‌های دیگر به صورت و دهان و‌ آرواره اختصاص دارد. این نرمش‌ها باعث می‌شود چهره‌ی متناسب خوش حالت و سالم پیدا کنید یکی از دشمنان نامریی صورت شما، جاذبه زمین است.جاذبه زمین اگرچه هزار و یک فایده دارد اما با گذشت زمان، پوست را به طرف پایین می کشد و حالت بدی به چهره می بخشد. نرمش مدام چهره ‌،عضلات اطراف دهان را تقویت کرده و مانع از فرورفتگی عضلات خواهدشد و در صورتی که چنین حالتی پیدا شده‌باشد ‌آن را از بین می‌برد نرمش‌های پرورش صورت در عین حال عامل دفاعی مناسبی برای پیدایش غبغب یا پایین افتادن عضلات‌ ‌آرواره‌ها به شمار می‌رود و ...

صفحه‌ی 1