فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
قصه‌گویی به روش پیکسار (قوانینی برای روایت بر مبنای بهترین فیلم‌های پیکسار)
کارگاه پیشرفته فیلمسازی با فیلمسازان بزرگ
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
5 ضرب در 2 (5 نمایش‌نامه دو شخصیتی برای 2 بازیگر زن) مجموعه دنیای مدرن 3
نوآموختن طراحی (مجموعه دیدآموزی 4)
 • 64,500 تومان
 • با تخفیف: 64,500 تومان
شگردهای طراحی (مجموعه دیدآموزی 2)
 • 26,500 تومان
 • با تخفیف: 26,500 تومان
نگاه هنرمند (مجموعه دیدآموزی 1)
 • 33,500 تومان
 • با تخفیف: 33,500 تومان
طراحی پیکره (مجموعه دیدآموزی 3)
 • 29,500 تومان
 • با تخفیف: 29,500 تومان

قصه‌گویی به روش پیکسار (قوانینی برای روایت بر مبنای بهترین فیلم‌های پیکسار)

 • 35,000 تومان

قصه ها منجیان بشر در طول اعصار بوده‌اندء چطور می‌توانیم از قابلیت داستان‌گویی استفاده کنیم؟ چطور می‌توانیم قصه‌ها را درقالب فیلمنامه ببریم؟ بدون شک از مهم‌ترین قصه‌گویان قرن بیست‌ویکم خالقان انیمیشن‌های پیکسار هستند. قصه‌هایی که نشان می‌دهند تخیل انسان از هر مرزی فراتر می‌رود. انیمیشن‌های پیکسار جزو پرفروش‌ترین آثار سینمایی هزاره سوم بوده‌اند و بی‌شک بخشی از این استقبال جهانی به قصه‌ها و فیلمنامه‌های آن ها برمی‌گردد. دین موشوویتز در کتاب قصه گویی به روش پیکسار دست خواننده را می‌گیرد و او را به دل انیمیشن‌های مختلف پیکسار می‌برد و ترفندهای قصه گویی فیلمنامه نویسانش را به آن‌ها نشان می‌دهد.

کارگاه پیشرفته فیلمسازی با فیلمسازان بزرگ

 • 56,000 تومان

«خواندن گفت‌وگوهایی تا این حد مستقیم درباره فیلمسازی با اساتید این فن چه لذتی داشت. هر گفت‌وگو با بصیرت و البته صداقت پیراسته شده است.» «همه فیلمسازان با سوال‌های مشابهی مواجه می‌شوند و هر کدام روش خودش را برای پاسخ دادن به سوالات دارد. همین باعث می‌شود که این «کارگاه‌های پیشرفته فیلمسازی» تا این حد ارزشمند باشند.» «فیلمسازان مثل آشپزها هستند و این کتاب دستورالعمل‌های سری و محرمانه هر کدام از آن‌ها است.»

5 ضرب در 2 (5 نمایش‌نامه دو شخصیتی برای 2 بازیگر زن) مجموعه دنیای مدرن 3

 • 42,500 تومان

من نمی‌خوام بمیرم. اگه یه مار پیداش بشه و مسمومم کنه، خب کرده. اگه شورشی‌ها بیان و بهم شلیک کنن یا با چاقو سرم رو ببرن، خب کردن. این‌ها دست من نیست. اما این که بدن خودم بهم بتازه و بکشدم... نه. نمی‌تونم قبول کنم.

نوآموختن طراحی (مجموعه دیدآموزی 4)

 • 64,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید، مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید. نوآموختن طراحی دفتر چهارم از مجموعه دیدآموزی است. در این دفتر به هنر کودکان و هنرمندان ناهموند همچون منبع الهام ارجاع داده می‌شود تا مخاطب با فراغ بال به نقاشی و طراحی آزادانه روی آورد و به جای تکیه بر نتیجه، از خلق تصویر لذت ببرد. پیتر ینی در این کتاب شما را فرامی‌خواند تا آلبوم‌های خانوادگی‌تان را بردارید و از رویشان هنرهای ناهموند و نامتعارف خودتان را پدید آورید.

شگردهای طراحی (مجموعه دیدآموزی 2)

 • 26,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید، مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید. شگردهای طراحی کتاب دوم از مجموعه دیدآموزی است. مخاطب این کتاب به اندیشیدن به کنش طراحی به مثابه گونه‌ای زبان ترغیب می‌شود. اشاره، بساویدن، احساس کردن، خط‌خطی کردن و جنبیدن از جمله کنش‌هایی است که نویسنده کتاب به کمک‌شان مخاطب را به طراحی فرا می‌خواند. در پی مقاله‌ای کوتاه، 22 تمرین ـ که هیچ کدام بیش از یک ساعت نمی‌پاید ـ در انتظارتان است تا به همراهشان مهارت‌های خیال‌پروری و طراحی‌تان را بهبود بخشید. درآمد پیتر ینی بر شگردهای طراحی هم ساده است و هم پرشور؛ هر آن که دل در گرو خلق دارد، با این تمرین‌ها به عالم اندیشه‌گری بصری سفر خواهد کرد.

نگاه هنرمند (مجموعه دیدآموزی 1)

 • 33,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید، مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید. نگاه هنرمند دفتر اول از مجموعه دیدآموزی است. مخاطب از این دفتر می‌آموزد که چگونه جهان پیرامون را با نگاهی نو بنگرد و در میان اشیاء عادی و تکراری هنر بجوید. این دفتر به سان رویدادی است به جهان خیال تا از میان ابرها، بر رخ دیواره‌های سنگی، روی پاکت‌نامه و بر برگه‌های کاغذی منابعی ناب و الهام‌بخش بیابید. 22 تمرین از پی مقاله‌ای کوتاه در انتظارتان است تا به کمکشان مهارت‌های خیال‌پروری و طراحی‌تان را بهبود بخشید.

طراحی پیکره (مجموعه دیدآموزی 3)

 • 29,500 تومان

اگر عزم یادگیری طراحی دارید، یا بر آن هستید که مهارت‌های رسم خود را بهبود بخشید. مجموعه دیدآموزی منبعی خواهد بود برای الهام‌گیری و تمرین‌های آسان این مجموعه شما را به شوق خواهد آورد تا برگ‌های دفتر طراحی‌تان را با پشت گرمی بیشتر و در زمانی کوتاه‌تر سیاه کنید.

صفحه‌ی 1