���������������� �������� ����������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
از خود شروع کن برای شناخت
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
آموزش کاربردی تبلیغات گوگل از مبتدی تا پیشرفته
 • 480,000 تومان
 • با تخفیف: 480,000 تومان
زندگی آموختنی است
 • 460,000 تومان
 • با تخفیف: 460,000 تومان
سرمایه‌گذار برتر به شیوه شزوما
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
ریچارد برانسون کیست
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
هنر به سرانجام رساندن (اقدام‌کردن اجراکردن و داشتن انضباط فردی)
ثروت‌آفرینان (11 مهارت مشترک کارآفرینان قرن 21)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
اسکیل کسب و کارها (چرا تعداد اندکی از شرکت‌ها اسکیل می‌کنند چرا بقیه نمی‌توانند)
مدیریت زمان(کتابخانه موفقیت)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
موفقیت فردی (کتابخانه موفقیت)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
اصول مذاکره و فن بیان تکنیک‌های طلایی فن بیان ارتباطات مذاکره و زبان بدن
برنده شو تا بازنده‌ها گریه کنند
 • 26,000 تومان
 • با تخفیف: 26,000 تومان

از خود شروع کن برای شناخت

 • 150,000 تومان

تاثیرگذارترین، بی‌ضررترین، کم‌هزینه‌ترین و سودمندترین اقدام برای انتخاب درست، قرار گرفتن در جایگاه یادگیرنده و علاج واقعه کردن قبل از وقوع آن است. کسب تجربه پس از اتفاق، دشوارترین و پرهزینه‌ترین شکل یادگیری است؛ چه اینکه گاهی پیامد یک انتخاب ناآگاهانه تاوان‌های ماندگار و همیشگی در زندگی شخص ایجاد می‌کند. انتخاب و تصمیمات فرد تنها گزینه‌ی قابل دستکاری و ارتقاء است که در سرنوشت انسان تغییرات بزرگی ایجاد می‌کند. با مثال‌های واقعی و ساده ذکر شده در این کتاب در تصمیمات و انتخاب‌های خود عملکرد بهتری خواهید داشت. پس معطل نکنید!

آموزش کاربردی تبلیغات گوگل از مبتدی تا پیشرفته

 • 480,000 تومان

یکی از هدفمندترین نوع تبلیغات Google Ads ابزار تبلیغاتی گوگل در دنیا محسوب می‌شود. تبلیغاتی که به شما این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را انحصارا در معرض بازدید و انتخاب مخاطبانی قرار دهید که در جستجوی محصولات و خدماتی که شما ارائه می‌کنید، هستند. همانطور که می‌دانید گوگل با جستجوی روزانه 8/5 میلیارد جستجو، اصلی‌ترین پلت‌فرم جستجوی اینترنتی در سطح جهان محسوب می‌شود. ناگفته نماند که آمار و ارقام حاکی از این واقعیت است که در ایران هم خرید و فروش آنلاین در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. اما چرا هنوز بسیاری از کسب‌ و کارهای ایرانی از تبلیغات در گوگل استفاده نمی‌کنند؟ واقعیت این است که در این مسیر چالش‌هایی وجود دارد که خوشبختانه شرکت پارسه به عنوان پارتنر تایید شده گوگل، راهکاری برای چالش‌های موجود در این خصوص در ایران فراهم کرده است. مهم‌ترین چالش Google Ads مربوط به محدودیت‌های است که در ایران برای دسترسی به گوگل وجود دارد. همین محدودیت به مشکلاتی در تعریف کارت بانکی مورد تایید گوگل برای هزینه‌های تبلیغات هم منجر می‌شود. علاوه بر این چالش‌ها، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که صادرکنندگان کالا به خارج از ایران با آن مواجه هستند پیدا کردن بازار و مشتریان خارجی است. شرکت پارسه به همه مشتریان خود راهکارهای مناسب و کاربردی برای برطرف کردن این چالش‌ها ارائه می‌دهد. مولفان این کتاب در شرکت پارسه با بیش از 15 سال سابقه و 50 مشتری از سراسر جهان، با ارائه این کتاب تلاش می‌کنند تا با آموزش‌های کاربردی در استفاده از تبلیغات گوگل ادز به شما کمک ‌کنند تا چه در کشور عزیزمان ایران، چه در کشورهای خارجی همیشه به مشتریان واقعی دسترسی داشته باشید و کسب ‌و کار خود را توسعه دهید.

زندگی آموختنی است

 • 460,000 تومان

ـ اگر برای زندگی کردن تنها به غریزه‌های ذاتی بسنده کنیم، یک زندگی بدوی شبیه دیگر جانداران خواهیم داشت. ـ آن‌چه انسان را از دیگر موجودات متمایز می‌کند آموختن و پروراندن مهارت‌هایی برای زندگی بهتر است. ـ چندوچون آموخته‌ها و میزان مهارت هر کس جایگاه او را روشن می‌کند.

سرمایه‌گذار برتر به شیوه شزوما

 • 60,000 تومان

این کتاب برای نسل جدید سرمایه‌گذاران نوشته شده‌است. تمام کسانی که به نحوی با سرمایه‌گذاری و بازارهای مالی سر و کار دارند می‌توانند از مطالب آن استفاده کنند. اگر می‌خواهید به یک سرمایه‌گذار برتر تبدیل شوید و دارایی‌های خود را به شکل امن و مطمئن افزایش دهید، همچنین زندگی خانواده خود را متحول کنید کتاب درستی را در دست دارید. یکی از هدف‌های مهم این کتاب پربازده کردن سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران است. سرمایه‌داران هر روز هوشیارتر می‌شوند. در این کتاب به نکات کلیدی می‌پردازیم که باعث جذب سرمایه برای سرمایه‌گذاران می‌شود. حوزه سرمایه‌گذاری نیز مانند حوزه‌های دیگر به آموزش حرفه‌ای نیاز دارد. در این کتاب آموزش‌ها و نکات کلیدی به شما گفته می‌شود که باعث لذت‌بخش‌تر شدن زندگی شما به عنوان یک سرمایه‌گذار برتر خواهد شد. سرمایه‌گذاران دیگر از دانسته‌های شما بهره خواهند برد.

ریچارد برانسون کیست

 • 80,000 تومان

ریچارد برانسون کیست؟ گزینه 1) دانش‌آموز سخت‌کوشی که از بیماری خوانش‌پریشی رنج می‌برد. گزینه 2) نوجوانی که تجارت درخت کریسمس خودش را بنا کرد. گزینه 3) یکی از شناخته‌شده‌ترین میلیاردرها. گزینه 4) ✔ همه گزینه‌ها... درباره‌ی ریچارد برانسون واقعی در این زندگی‌نامه‌ی تشریحی سرگرم‌کننده و مهیج بیشتر بدانید.

هنر به سرانجام رساندن (اقدام‌کردن اجراکردن و داشتن انضباط فردی)

 • 125,000 تومان

دنبال‌کردن و به سرانجام رساندن کاری که شروع می‌کندی، یک مهارت است و بسیار ارزشمندتر و مهم تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. این مهارت‌ها، ترکیب صفت‌هایی هستند که بدون نیاز به صبر طولانی و طاقت فرسا، به شما توانایی تغییر زندگی را می‌دهند. آیا زندگی شما هم پر است از کارها و پروژه‌های نیمه‌تمام؟ با خواندن کتاب «هنر به سرانجام رساندن» این مسئله به‌طور کامل حل می‌شود. با مطالعه‌ی کتاب «هنر به سرانجام رساندن» در مسائل روانشناسی، علم رسیدن به موفقیت و افزایش بازدهی غرق می‌شوید و همین موضوع به شما کمک می‌کند تا کارهای‌تان را کامل انجام دهید. این کتاب نگاهی عمیق به دلایل ناتمام ماندن کارهای ما دارد و توضیح می دهد که چرا ما وسط پروژه‌ها گیر می‌افتیم و نمی‌توانیم آن‌ها را تمام کنیم. نویسنده پس از توضیح دلایل این مسئله، راهکارهای کاربردی و جدیدی را ارائه می‌دهد که با انجام گام به گام آن‌ها می‌توانیم تغییر بزرگی در زندگی‌مان ایجاد کنیم. بیش از هر چیزی، این کتاب یک راهنما برای درک بهتر عملکرد مغز و احساسات، برای کسب نتایج دلخواه است.

ثروت‌آفرینان (11 مهارت مشترک کارآفرینان قرن 21)

 • 145,000 تومان

شاه‌کلید نامرئی موفقیت در زندگی و راه‌های رسیدن به کسب و کار دلخواه خود را با خواندن این کتاب به‌آسانی مرئی کنید. امکان ثروت‌اندوزی برای هرکسی فراهم است‏ ولی تنها اقلیتی به ثروت می‌رسند که یازده اصل ذکر شده در این کتاب را می‌آموزند و به‌کار می‌گیرند. همه چیزهایی که برای رسیدن به آرزوهای‌تان لازم دارید‏‏، در اطرافتان هست. کافی است بادقت ببینید و بشنوید و فکر کنید. این هم فقط با آگاهی ممکن است. سعدی می‌فرماید: ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند/تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری/ همه از بهر تو سرگشته و فرمان بردارند/شرف انصاف نباشد که تو فرمان نبری. اگر می‌خواهید استعداد خود را کشف کنید، شغل دلخواه‌تان را پیدا کنید، خشم خود را کنترل کنید، اوضاع مالی‌تان را بهبود ببخشید، با تنبلی و اهمال‌کاری‌تان خداحافظی کنید، ذهن‌تان را از افکار منفی و مزاحم پاک کنید، از شر افراد سمی خلاص شوید، رسالت الهی خود را پیدا و هدف‌گذاری کنید و به یک نابغه‌ی برنده تبدیل شوید، این کتاب را بخوانید.

اسکیل کسب و کارها (چرا تعداد اندکی از شرکت‌ها اسکیل می‌کنند چرا بقیه نمی‌توانند)

 • 330,000 تومان

کتاب «اسکیل کسب و کارها» یکی از آن کتاب‌هایی نیست که بتوانید به راحتی هنگام استراحت و نوشیدن قهوه آن را ورق زده و مطالعه کنید. کتاب اسکیل کسب و کارها بیشتر همانند یک کتاب درسی است. این کتاب به کسب و کار شما کمک می‌کند و به مدیران عامل و تیم اجرایی، نحوه برخورد با مسائل را آموزش می‌دهد. فصل اول این کتاب شامل خلاصه‌ای اجرایی است اما از همان ابتدا شما متوجه سرعت بالای این کتاب خواهید شد. ورن هارنیش، نویسنده این کتاب، درباره نوع نگارش خود می‌گوید :«خواندن این کتاب مانند آب نوشیدن از شلنگ آتش‌نشانی است!» بنابراین، حواس خود را جمع کنید؛ ایده‌ها و اطلاعات زیادی در راه است!

مدیریت زمان(کتابخانه موفقیت)

 • 100,000 تومان

آنچه در این کتاب می آموزید 21 روش مهم برای مدیریت موثر زمان است که تقریبا همه افراد بسیار موفق آن‌ها را کشف کرده و در زندگی خود به کار گرفته‌اند. با استفاده از روش‌های ارائه شده می‌توانید در هر روز کاری دو ساعت وقت بیشتر داشته باشید یا حتی خروجی و بهره‌وری خود را دو برابر کنید. موفقیت این تکنیک‌ها برای هزاران مدیر اثبات شده و تا زمانی که چهار عامل معروف بهره‌وری را به کار گیرید، برای شما نیز موفقیت آمیز خواهد بود. در این کتاب به مطالب زیر پرداخته می‌شود: - روش کنترل وقفه‌ها، ایمیل‌ها، جلسات و تماس‌های تلفنی - چهار عامل کلیدی بهره‌وری - اختصاص زمان برای کارهای با اولویت بالاتر - غلبه بر تعلل و به تعویق انداختن کارها -روش‌های واگذاری و حذف کارها -و ده‌ها نکته کاربردی دیگر

موفقیت فردی (کتابخانه موفقیت)

 • 25,000 تومان

این کتاب شامل 21 ایده کلیدی است که با به کارگیری آن‌ها الزامات کلیدی موفقیت فردی را در خود ایجاد می‌کنید و همزمان بر کاستی‌هایی غلبه می‌کنید که شما را از ادامه راه باز می‌دارد . چرا برخی سریع‌تر رشد می‌کنند و شکوفا می‌شوند ، مدام ترفیع می‌گیرند ، به سرعت پیشرفت می‌کنند ، رضایت بیشتری از زندگی و کار دارند و بیشتر لذت می‌برند ؟ در کتاب پاسخ این سوالات داده می‌شود و یاد می‌گیرید چگونه در کار و زندگی موفق‌تر باشید . در این کتاب به مطالب زیر پرداخته می‌شود : - روش ایجاد شجاعت و اعتماد به نفس در خود - راهکرهای حفظ نگرش مثبت -اهمیت لباس در موفقیت -برنامه ریزی استراتژیک - پرورش خلاقانه -و ده‌ها نکته کاربردی دیگر

اصول مذاکره و فن بیان تکنیک‌های طلایی فن بیان ارتباطات مذاکره و زبان بدن

 • 49,000 تومان

با خواندن این کتاب زبان قانع‌کردن هر انسانی را خواهید آموخت و کلید فتح ذهن و قلب افراد را در اختیار خواهید داشت. در کتابی که در دست دارید پکیجی کامل و ماقعا کاربردی با محوریت رسیدن شما به اهداف و آرزوهایتان در ارتبازات اجتماعی و مذاکره با دیگر انسان‌ها در موضوع‌های زیر ارائه شده است: اسرار ارتباط موثر با انسان‌ها و نفوذ در ذهن آن‌ها آموزش اصول مذاکره و تکنیک‌های قانع‌کردن انسان‌هایی با تیپ‌های شخصیتی مختلف در محیط‌های خانوادگی اجتماعی و کاری اصول اساسی فن‌بیان با رویکردی جدید و کاربردی این کتاب حاوی تکنیک‌های طلایی و حرفه‌ای است و برای افرادی مناسب است که می‌خواهند در اجتماع متفاوت‌تر و خاص‌تر باشند و در ارتباط‌های خود بسیار موفق‌تر از دیگران دیده شوند.

برنده شو تا بازنده‌ها گریه کنند

 • 26,000 تومان

ـ اگر مشاوران، دبیران و والدین‌تان به استعدادهای شما توجه نمی‌کنند. ـ اگر مشاوران، دبیران و والدین‌تان به علایق شما توجه نمی‌کنند. ـ اگر می‌خواهید بدانید مشاوران و دبیران خیانت‌کار، چه کسانی هستند و چه خیانت‌هایی به شما می‌کنند. ـ اگر می‌خواهید با استفاده از استعداد و علایق خود به موفقیت برسید. ـ اگر می‌خواهید از جایگاه مالی خانواده‌تان استفاده کنید تا موفق شوید. ـ اگر می‌خواهید از جایگاه اجتماعی خانواده‌تان استفاده کنید تا موفق شوید. ـ اگر می‌خواهید با استفاده از قدرت بی‌نهایت به همه آرزوهای خود برسید. مطالعه این کتاب را حتما به شما توصیه می‌کنم. این کتاب را برای نوجوانان 15 تا 18 سال نوشتم تا با عقده بزرگ نشوند و از همان راهی که خودشان دوست دارند موفق شوند.

1  2  صفحه‌ی 1