��������������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
نجات فرزندان از اضطراب و وسواس (برنامه عملی برای والدین)
در جستجوی هوش اخلاقی (مهارت شناختی مبتنی بر عقل سلیم)
چگونه حال خودمان را بهتر کنیم (چرا کوچک‌ترین آسیب‌های روانی بزرگ‌ترین پیامدها را دارند)
 • همراه با تخفیف
شکوفایی پس از سوگواری (روی دیگر اندوه)
 • همراه با تخفیف
 • 175,500 تومان
 • با تخفیف: 157,950 تومان
اضطراب در نوجوانان (رهایی از اضطراب و رسیدن به آرامش و اعتماد به نفس) مجموعه راهکارهای فوری
وقتی بدن نه می‌گوید (بدن چه هزینه‌ای برای فشار روانی پنهان می‌پردازد)
 • همراه با تخفیف
موانع دلبستگی و صمیمیت (درک و درمان دلبستگی اجتنابی ، نفرت از خود و شرم)
 • همراه با تخفیف
تاب‌آوری برای نوجوانان (در سانحه‌ها ، تجربه‌های آسیب‌زا و ناخوشایند)
هزینه‌های نجومی نادوستی
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
خواستم شد (گفت و گو با لیلی گلستان)
 • 63,000 تومان
 • با تخفیف: 63,000 تومان
چیزی بیشتر از زندگی (در تکاپوی معنا) کتاب گویا
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

در جستجوی هوش اخلاقی (مهارت شناختی مبتنی بر عقل سلیم)

 • 199,500 تومان

هوش اخلاقی، مجموعه‌ای از توانایی‌ها و مهارت‌های شناختی است، که به ما توانایی توجه، پذیرش و عمل اخلاقی را می‌دهد. شناختن موقعیت‌های اخلاقی و انتخاب رفتاری متناسب با آن موقعیت و بی‌تفاوت نماندن، نمونه‌هایی از مهارت‌های شناختی در هوش اخلاقی هستند. کسی که از هوش اخلاقی خوبی برخوردار است، در مواجهه با هر پیشامدی در زندگی، با کمک گرفتن از این مهارت‌های شناختی و پردازش سریع اصول اخلاقی، می‌تواند شیوه‌ی مناسبی را در ذهنش اتخاذ کند و واکنش‌ رفتاری اخلاقی مناسبی، مبتنی بر عقل و منطق از خودش بروز بدهد. با این تعریف، هوش اخلاقی قوه و استعدادی است که هر چه بیشتر در خودمان پرورش بدهیم، واکنش‌های ما کم‌تر آنی، واکنشی، هیجانی و بیشتر مبتنی بر اخلاق اصیل و خرد و عقل سلیم خواهند بود.

چگونه حال خودمان را بهتر کنیم (چرا کوچک‌ترین آسیب‌های روانی بزرگ‌ترین پیامدها را دارند)

 • 177,500 تومان

این کتاب می‎تواند شما را از سقوط بی‎صدا در روزمرگی برهاند و شما را راهنمایی خواهد کرد تا روابط بادوام‎تر و هستی با کیفیت تری را در این چند دهه‎ی زودگذر باقی مانده از عمر تجربه کنید. ما همیشه نمی‎توانیم اتفاقات دنیا و چگونگی برخورد دیگران با خودمان را کنترل کنیم اما <نیکول لپرا> راهی نشانمان می‎دهد تا با اقدام مستمر در مسیر خودالتیام بخشی به آرامش درونی و صلح با خویشتن دست پیدا کنیم و گرفتاری های روحی و روانی به ارث برده از گذشته و نیاکانمان را به نسل بعد منتقل نکنیم. البته این کتاب بی‎نظیر یا هر شاهکار دیگری تنها در صورتی می‎تواند به شما کمک کند تا از درخت زندگی خود میوه‎ی آرامش برداشت کنید که خودتان بخواهید و انتخاب کنید از عادت‎ها و افکار طوطی وار تاریخ گذشته و ناکارآمد دست بکشید و با کسب آگاهی، معجزه‎ی <بودن> را درک کنید. نیکول لپرا در این کتاب با آغوش باز پذیرای شما در مسیر تغییر و ادراک خویشتن حقیقی است.

شکوفایی پس از سوگواری (روی دیگر اندوه)

 • 175,500 تومان

جرج بونانو، از پژوهشگران برجسته ی حوزه عواطف انسان، در این کتاب با ارائه ی جدید ترین یافته های علمی درباره فرایند سوگواری، مدل سنتی پنج مرحله ی سوگواری را زیر سئوال می برد و نشان می دهد که فقدان نه تنها برای همه انسان ها یکسان نیست، بلکه خیلی ها معنای مثبتی در این فرایند می یابند. تا چندی پیش، سوگواری را فرایندی پیش بینی پذیر و سر راست می دانستیم ؛ انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی و پذیرش. اما بونانو در این کتاب نشان می دهد که این نظریه تاب آوری همگانی انسان ها را در نظر نمی گیرد و هیچ استثنایی قائل نیست، بنابراین می تواند آسیب زا باشد. او با گشت و گذاری جذاب دربرخی از آیین های سوگواری نقاط مختلف جهان و مصاحبه با افرادی که عزیزانشان را حادثه ی یازده سپتامبر، بمباران هیروشیما و... از دست داده اند، نشان می دهد که ما در زمینه ی فقدان و داغداری از آنچه خیال می کنیم توانا تریم. « کتابی جذاب و خواندنی ... و چشم اندازی دقیق و معقول نسبت به فقدان » (نیویورک تایمز )

اضطراب در نوجوانان (رهایی از اضطراب و رسیدن به آرامش و اعتماد به نفس) مجموعه راهکارهای فوری

 • 74,000 تومان

یکی از دغدغه‌های هر انسانی در هر سنی این است که در نظر دیگران چگونه جلوه می‌کند و چه جایگاهی دارد و قابل انکار نیست که این نگرانی در دوران نوجوانی جدی‌تر است. اگر این دست افکار و نگرانی‌ها بیش از حد طبیعی باشد، به‌طوری که زندگی اجتماعی شخص را مختل کند، به عنوان اضطراب اجتماعی شناخته می‌شود و مانع عظیمی بر سر راه موفقیت فرد درگیر با آن، خصوصا نوجوان، خواهد بود. چرا که او در مسیر تجربه اولین‌های زندگی خود است و این میزان از اضطراب اجتماعی شیرینی حضور در هر جمعی را برای او به تلخی مبدل خواهد کرد. کتابی که در دست دارید به بررسی این پدیده و راه‌حل‌های عملی آن می‌پردازد و به صورت کاملا کاربردی و با بیانی ساده و روان یکی از شناخته‌شده‌ترین درمان‌های اضطراب اجتماعی یعنی درمان شناختی‌رفتاری را برای مخاطب خاص خود که همان نوجوانان هستند توضیح داده است. به جرئت می‌توان گفت علاوه بر نوجوانان، هر فردی که علائم اضطراب اجتماعی را در خود احساس می‌کند با پیروی از راهکارهای عملی این کتاب، گام به گام به سمت رهایی از اضطراب اجتماعی خواهد رفت و از آن پس از زندگی اجتماعی خود را لذت‌بخش‌تر خواهد یافت.

وقتی بدن نه می‌گوید (بدن چه هزینه‌ای برای فشار روانی پنهان می‌پردازد)

 • 257,500 تومان

کتاب «وقتی بدن نه می‌گوید»، با تکیه بر تحقیقات علمی ژرف و کارهای بالینی دکتر گابور ماته، به پرسش‌های حیاتی مربوط به رابطه ذهن و بدن و نقشی که استرس و طبیعت عاطفی ما در انواع بیماری‌های شایع مثل آرتروز، سرطان، دیابت، بیماری قلبی، سندروم روده تحریک‌پذیر و ام اس ایفا می‌کنند پاسخ می‌دهد. گابور ماته با انواع داستان‌ها و مطالعات موردی، مبانی التیام و پیشگیری از بیماری‌های حاصل از استرس پنهان را آشکار می کند.

موانع دلبستگی و صمیمیت (درک و درمان دلبستگی اجتنابی ، نفرت از خود و شرم)

 • 134,500 تومان

این کتاب روایتی از دنیاهای خاموش است، دنیای خاموش مراجعانی که به دلیل تجارب نادیده گرفته شدن و غفلت در اوایل زندگی، جایی در ذهن دیگران نداشته و بی آنکه دیده شوند بزرگ شده‌اند. بزرگسالانی که با دفاع‌های اجتنابی از خود مراقبت می‌کنند وصمیمیت را در روابط کنار می‌نهند و گاه خود را قانع می‌کنند که روابط چندان هم مهم نیستند. به درمان مراجعه می‌کنند اما طوری رفتار می‌کنند که گویی نه به درمانگر و نه به هیچ‌کس دیگری نیازی ندارند، رفته رفته باعث می‌شوند درمانگر هم احساس ناکارآمدی بکند، خسته و کسل شود و آنها را از ذهنش دور کند. و این چنین است که غفلت اولیه نگاره‌های دلبستگی بار دیگر در زندگی‌شان طنین‌انداز می‌شود؛ نیاز دلبستگی که پشت سنگری از دفاع‌ها پنهان شده بود باز هم با ناامیدی خود را در پیله‌ای از بی‌تفاوتی می‌پوشاند. اما نویسندگان این کتاب روزنه امیدی در درمان مراجعان اجتنابی گشوده‌اند؛ آنها تلاش کرده‌اند به ما نشان دهند که چطور می‌توان این تجارب ناخوشایند را در درمان تاب آورد، چطور می‌توان تحت تاثیر فضای بی‌تفاوتی و کرختی قرار نگرفت و چطور می‌توان کودک کنار گذاشته دیروز را با پیوندی اصیل و انسانی به تجارب عمیق احساسی و خلق روایتی آکنده از هیجانات سوق داد.

تاب‌آوری برای نوجوانان (در سانحه‌ها ، تجربه‌های آسیب‌زا و ناخوشایند)

 • 59,500 تومان

این کتاب ابزار قدرتمندی است که به شما کمک می‌کند قدرت‏‏ء اعتماد به نفس و انعطاف‌پذیری خودتان را افزایش دهید. اگر تجربه‌ی آسیب‌زا و ناخوشایندی را تجربه کرده‌اید یا از اختلال تنش پس از سانحه رنج می‌بریدء بدانید که شما تنها نیستید. بسیاری از نوجوانان نیز با حداقل یک رویداد آسیب‌زا و ناخوشایند مثل مرگ یکی از عزیزانء تجربه‌ی بلایای طبیعیء تجربه‌ی نا‌خوشایند در رویدادی خشونت‌آمیزء تجاوز جنسی یا سوءاستفاده زندگی کرده‌اند. اما باید بدانید که گام‌های درمانی قابل اجرایی وجود دارد که می‌توانید برای آغاز درمان و شروع بهترین زندگی خود بردارید. این کتاب به شما برای آغاز درمان و شروع زندگی بهتر کمک می‌کند. در این کتابء که یک راهنمای دلسوزانه استء ابزار‌های قدرتمندی برای کمک به بهبود اعتماد به نفس و انعطاف‌پذیری پس از تجربه‌ی آسیب‌زا و ناخوشایند وجود دارد. با خواندن این کتاب شما یاد خواهید گرفت که چگونه با اضطراب مقابله کنیدء احساسات منفی را مدیریت کنیدء با عود اختلال و کابوس‌ها کنار بیایید و روابط سالم و قابل اعتمادی را ایجاد کنید، حتی اگر اعتماد شما به دیگران تا حد زیادی متزلزل شده باشد. چه مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه تشخیص داده شده باشید و چه با پیامد‌های رویدادی آسیب‌زا زندگی می‌کنیدء این کتاب به شما کمک می‌کند تا قدرت خود را ارتقاء دهید و بتوانید با قدرت روبه جلو حرکت کنید.

هزینه‌های نجومی نادوستی

 • 195,000 تومان

کتاب حاضر با یک نگاه بین‌رشته‌ای و علمی نشان می‌دهد که «نادوستی» بین انسان‌ها، بین جوامع، بین کشور‌ها و بین انسان و محیط‌زیست به هیچ وجه عادی، طبیعی، جبری و ذاتی زندگی این جهانی نیست؛ بلکه هزینه‌های عظیمی است که جهان‌بینی‌های جاهلانه و نادوست بر قامت رشید انسان انس‌خو تحمیل و آن را خمیده کرده است. جنگ‌‌ها جان می‌گیرند. ایدئولوژی‌های نفرت‌محور روح آدمی را از درون می‌کاهند. اما نا‌دوستی‌ها معنای زندگی و خوشبختی را از ساحت زندگی، ذهن، دل و جان زایل می‌کنند.

خواستم شد (گفت و گو با لیلی گلستان)

 • 63,000 تومان

رنج با ما عجین است. درد با ما عجین است. باید صبوری و تحمل کنیم. ما از زندگی طلبکار هستیم، در حالی که باید به زندگی بدهکار باشیم. زندگی هدیه‌ای است که به ما داده شده و باید از آن نگهداری کنیم و به آن چیزی اضافه کنیم. در زندگی‌ام سعی کردم، زحمت کشیدم، مبارزه کردم، واقعا برایم طاقت‌فرسا بود، ولی وقتی به پشت سرم نگاه می‌کنم می‌بینم خدا را شکر، همه چیز خوب بود. از زندگی‌ام خیلی راضی هستم. خواستم،شد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1