������������������������������������������������������������


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
مادران و پسران
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
درباره نافرمانی (چرا آزادی نه گفتن به قدرت است)
افسانه‌های فرقه‌ای (یونگ و بنیان‌گذاری روانشناسی تحلیلی)
راهبه کاسترو و وانینا وانینی
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
عشق ویژگی جنسی مادرسالاری و جنسیت
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
ویلهلم رایش
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
درباره انسان بودن
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
باید سیزیف را شاد پنداشت
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
چرا هانا آرنت را باید امروز خواند
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
کشف هستی
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
صدای الاکلنگ
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

مادران و پسران

 • 160,000 تومان

چشمگیر است... این کتاب برای چالش‌ها، ترس‌ها، رنج‌ها و شادی‌هایی که مادران در رابطه با بزرگ کردن پسرانشان تجربه می‌کنند، عالی است. «واشنگتن پست» رشد جسمانی، عاطفی و روانی پسران با دختران متفاوت است. بزرگ کردن پسر برای مادرش چالش‌های خاصی را به وجود می‌آورد. این کتاب پیشگامانه، با حساسیت و شفافیت خاص دکتر اولین باسف، نویسنده کتاب مادران و دختران به خوبی توضیح می‌دهد که چگونه در طی دوران انتقالی از پسر بودن به مرد شدن همچنان پرورش‌دهنده باقی بمانند. او به جزییات اهمیت نقش حضور پدر در رشد پسر پرداخته و از اینکه چگونه مادران می‌توانند از انرژی مردانه پسران خود، خواه در حیطه ورزشی مثلا علاقه به فوتبال یا نواختن پیانو حمایت کرده و به آن اهمیت دهند، می‌پردازد. ضمنا دکتر باسف نگاهی عمیق به ابعاد مختلف بارآوری پسران توسط مادران متاهل، مجرد، نامادری و پسران نامتعارف دارد. این کتاب به بهترین شکل مبتنی بر پژوهش‌های انجام شده، اسطوره‌ها، افسانه‌ها و تجاربی‌ست که از بارآوری پسرش، روایت‌های مراجعین خود و دوستان ایشان نوشته شده است. دکتر باسف برای مادرانی که می‌خواهند پسرانشان مردانی سرزنده و دوستدار بار بیایند، دورنمایی ارزشمند فراهم کرده است.

درباره نافرمانی (چرا آزادی نه گفتن به قدرت است)

 • 55,000 تومان

اریک فروم در کتاب درباره‌ی نافرمانی می‌نویسد، تمامی دیکتاتورهای اقتدارگرای قرن بیستم «آدم سازمانی» تولید کردند که کورکورانه از دستورات پیروی کند، هرچقدر هم که نفرت‌انگیز باشد. درعین‌حال، گونه‌ای سازش‌کاری در دموکراسی‌های غربی به‌وجود آمده که تنها عامل آن ابزارهای ظریف‌تر مصرف‌گرایی گسترده بوده است. در دموکراسی‌ها، که قدرت اقدام به تخریب‌های برگشت‌ناپذیر در دست افراد معدودی است، فرد نیز باید توانایی خود را برای مخالفت و «نه» گفتن به صاحبان قدرت حفظ کند و اعتلا بخشد. به عبارت دیگر، انسان امروزی در مواجهه با این فشارهای سازش‌کارانه از هر نوع، باید به دنبال بیانی معتبر باشد تا عمیق‌ترین درک از خود را حفظ کند. فروم هم سرمایه‌داری و هم کمونیسم تمامیت‌خواه را در حرکت به سمت گونه‌ای بوروکراسی صنعتی انکارکننده زندگی می‌بیند و اولی را به دلیل نادیده گرفتن و دومی را به خاطر خیانت به آرمان‌های گونه‌ای سوسیالیسم اومانیستی واقعی که در آن مردم بر اشیاء، زندگی بر دارایی و کار بر سرمایه ارجحیت داشته باشد سرزنش می‌کند. درباره نافرمانی از آثار مهم قرن بیستم به شمار می‌آید که الهام‌بخش نسل‌های متعدد خوانندگان بوده و همچنان اهمیت خود را تا به روزگار ما حفظ کرده است. در مواقع بحران، آثار بزرگ فلسفی در درک بهتر جهان به ما کمک می‌کنند. درباره نافرمانی از جمله این کتاب‌هاست که در جهان پرتنش سیاسی امروز ماهیت حقیقت، میل خطرناک بشریت به استبداد، تاثیر رسانه‌ها و ارتباطات جمعی و فلسفه مقاومت را نشان می‌دهد.

افسانه‌های فرقه‌ای (یونگ و بنیان‌گذاری روانشناسی تحلیلی)

 • 120,000 تومان

ادعاهای بحث‌برانگیز درباره اینکه یونگ، بنیان‌گذار روانشناسی تحلیلی، شارلاتان و نیمه‌خدایی خود-منصوب شده بود، اخیرا میراث او را مجددا زیر ذره‌بین قرار داده است. اساس حمله به یونگ متنی است که قبلا ناشناخته بود و گفته می‌شود سخنرانی افتتاحیه یونگ در «فرقه» مخفی اوست که در سال 1916 در زوریخ تاسیس شد و با نام باشگاه روان‌شناختی شناخته می شود. ادعا می‌شود که این فرقه تا امروز هم در روانشناسی یونگ، در جنبشی که همچنان به‌عنوان یک رشته حرفه‌ای اصیل جلوه می‌کند، اما رویاهای دروغین رستگاری معنوی را می‌فروشد زنده است. در افسانه‌های فرقه‌ای، پژوهشگر پیشرو، سونو شامداسانی، به بررسی این ادعا پرداخته و مدارکی را که قبلا منتشر شده بودند، بررسی کرده تا اثبات کند که این ادعا کذب محض است. این اظهارنظر دقیق و افشا‌کننده از تاریخ جنبش یونگی، از تاسیس باشگاه روانشناسی تا فرمول‌بندی مجدد رویکرد یونگ توسط پیروان او، دستور کار جدیدی را برای ارزیابی تاریخی روانشناسی تحلیلی امروز ایجاب می‌کند. در افسانه‌های فرقه‌ایء ‍پژوهشگر پیشرو، سونوشامداسانی، به بررسی این ادعا پرداخته و مدارکی را که قبلا منتشر شده بودند، بررسی کرده تا اثبات کند که این ادعا کذب محض است. این اظهارنظر دقیق و افشا کننده از تاریخ جنبش یونگی، از تاسیس باشگاه روانشناسی تا فرمول‌بندی مجدد رویکرد یونگ توسط پیروان او، دستور کار جدیدی را برای ارزیابی تاریخی روانشناسی تحلیلی امروز ایجاب می‌کند.

راهبه کاسترو و وانینا وانینی

 • 85,000 تومان

در استاندال کتاب «راهبه کاسترو» ضمن توصیف عشقی نافرجام، همچنان به نقد اوضاع زمانه خود می‌پردازد و تصویری حقیقی و دردناک را از برهه‌ای تاریخی را فراروی خواننده قرار می‌دهد. وی با تکیه بر تجارب فراوانی که در سفر به کشورهای مختلف، به‌ویژه ایتالیا کسب کرد، توانست جزئیات بدیعی را در داستان‌هایش بگنجاند و از این

راهنمای آدم بسیار حساس در مواجهه با آدم‌های سمی (چگونه قدرت خود را از خودشیفته‌ها و دیگر سوءاستفاده‌گران پس بگیریم)

 • 160,000 تومان

اگر فردی بسیار حساس (HSP) هستید، باید بدانید که حساسیت و همدلی شما هدایایی هستند که باید مورد احترام و ارزش قرار گیرند. اما به‌عنوان یک HSP، ممکن است به راحتی تحت تأثیر دنیای اطراف خود قرار بگیرید، از خشنودسازی مداوم مردم رنج ببرید، در مواقع درگیری دچار اضطراب شدید و حتی جذب احساسات دیگران شوید. طبیعت بخشنده شما همچنین می‌تواند شما را هدف افراد خودشیفته، بازی‌دهنده و خودمحور قرار دهد که برای منافع خود به دنبال استثمار دیگران هستند. بنابراین، چگونه می‌توانید از خود محافظت کنید؟ این راهنمای ضروری مهارت‌ها، تمرینات و تفکرات عملی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند شخصیت‌های سمی را شناسایی کرده و به‌طور مؤثر با آنها مقابله کنید. نکات کاربردی را برای تشخیص علائم خطر و عقیم‌سازی تاکتیک‌های متداول بازی دادن‌ها، مانند چراغ گازی، دیوار سنگی شدن، فرافکنی و بمباران عشقی پیدا خواهید کرد. در نهایت، یاد خواهید گرفت که چگونه از سوءاستفاده‌هایی که فرد خودشیفته از شما کرده، شفا پیدا کرده، مرزهای سالمی را ایجاد کنید، و یک احساس تزلزل‌ناپذیر از خود را پرورش دهید. اگر شما یک HSP هستید که آماده‌اید در برابر افراد سمی زندگی خود موضع بگیرید، این کتاب همه چیزهایی که برای نجات یافتن و پیشرفت نیاز دارید را در بر دارد.

عشق ویژگی جنسی مادرسالاری و جنسیت

 • 90,000 تومان

مطالب این نوشته اریک فروم را به مثابه متفکری برجسته که نوشته‌هایش بیانگر بصیرت و بینش و حکمت عملی اوست به تصویر می‌کشد. فروم یکی از روانشناسان پرمخاطب جهان و در زمینه جنس و جنسیت متفکری پیشگام بود. مسائلی که او مطرح کرده است، تاثیرات عمیقی بر روانشناسی گذاشته‌اند. به باور او حدود شش هزار سال است که بین زن و مرد حالت جنگ وجود دارد که نهایتا منجر به پیروزی مردان بر زنان شده و سازماندهی مجدد جامعه بر اساس تسلط مردان صورت گرفته است. او اعتقاد داشت که این وضعیت جنگی، محور اصلی مشکلات بین مردان و زنان است. فروم در طول زندگی خود درباره جنسیت مطالب بسیاری نوشت؛ اما هرگز آنها را در یک جلد جمع‌آوری نکرد. برای اولین بار آثار مهم او در این زمینه در کتاب «عشق، ویژگی جنسی، مادرسالاری و جنسیت» گردآوری شده‌اند.

ویلهلم رایش

 • 18,000 تومان

آثار ویلهلم رایش هم مورد نقدی جدی قرار گرفته و هم ستایشی عاشقانه، اما به ندرت با انصاف و تعادلی کامل آثار او را توضیح داده‌اند. در این تفسیر شفاف، روانکاو برجسته انگلیسی، چارلز رایکرافت مطالبی جذاب -و مشفقانه- درباره رایش می‌گوید، نه‌تنها در مقام روانکاو بلکه نظریه‌پرداز انقلابی آینده، تنها و بسیار مشتاق. دکتر رایکرافت مؤلف کتاب اضطراب و روان‌نژندی و آثاری دیگر که مقالاتش در بسیاری مجلات از جمله نیویورک ریویو و نیواستیتسمن انتشار یافته. فرانک کرمود ادیتور این مجموعه، مولف مطالعات انتقادی فراوان است از جمله سه مطالعه اخیرش درباره شکسپیر، اسپنسر، دان؛ استاد ادبیات انگلیسی در یونیورسیتی کالج لندن است. کرمود در دانشگاه‌های وسلین، پرینستون و دیگر دانشگاه‌های آمریکایی تدریس و سخنرانی کرده است. برخی از آثار این مجموعه توسط ناشران ایرانی ترجمه و به چاپ رسیده است.

درباره انسان بودن

 • 48,000 تومان

این کتاب که پس از مرگ فروم منتشر شدء شامل نوشته‌هایی از بارورترین دوره‌های فکری فروم یعنی 1960 است. این مجموعه بر علم انسان‌گرایانهء سوسیالیسم انسان‌گرایانهء دین انسان گرایانه و روانکاوی انسان گرایانه متمرکز است و مجموعه‌ای است از سخنرانی‌های فروم برای مناسبت‌های خاص و دست‌نوسته‌هایی که هدف آن ایجاد این کتاب بوده است.

باید سیزیف را شاد پنداشت

 • 30,000 تومان

زیبایی قابل تحمل نیست، ما را به سوی نومیدی سوق می‌دهد؛ زیبایی فقط برای لحظه‌ای. نیم‌نگاهی از یک ابدیتی را به رخ ما می‌کشاند، تصویری که ما دوست داریم آن را. به سرتاسر زندگی‌مان گسترش دهیم.

چرا هانا آرنت را باید امروز خواند

 • 28,000 تومان

اخیرا علاقه به آثار هانا آرنت در جهان به طرز شگفت‌آوری جان تازه به خود گرفته است. آرنت نسبت به گرایش‌های شوم موجود در حیات معاصر که همچنان بر گلوی جهانیان پنجه می‌فشارد و جهان را با تهدیدهای جدی مواجه می‌سازدء سخت ژرف‌نگر و تیزبین بود. او مفهومی از سیاست و آزادی همگانی ارائه می‌دهد که ملاکی است انتقادی جهت داوری درباره چیستی نابسامانی سیاست در عصر حاضر. ریچارد برنشتاین معتقد است که آرنت را باید امروز خواندء زیرا بینش نافذش به ما یاری می‌رساند که هم درباره ظلمتی که عصرمان را فرا گرفته است بیندیشیم و هم درباره سرچشمه‌های روشنایی.

کشف هستی

 • 130,000 تومان

کتاب کشف هستی به ریشه‌ها و علل اضطراب انزوا و احساس تنهایی در انسان امروزی اشاره دارد. دکتر رولو می، پدر معنوی و راهنمای دکتر اروین یالوم روانشناسی وجودی را مناسب ترین رویکرد برای شناخت دغدغه‌های وجودی انسان دانسته و در این کتاب به بیان و تعریف مسایلی چون بودن و نبودن، معنای هستی و نهستی، و سه وجه وجودی دنیای انسانی می‌پردازد.

صدای الاکلنگ

 • 15,000 تومان

زندگی او چیزی نیست جز نوشتن. همیشه دست به قلم است. کریستیان بوبن در چشم بر هم زدنی، کتابی سراپا نامه می‌سازد. همه نامه‌ها نادر و گران‌مایه است. خطاب به مادرش، دوستش، ابری و سوناتی‌ست. همچنین خطاب به ریوکان شاعر، کشیش و عابد ژاپنی و نبوغ کودکی. در این آثار، نامه، محرم اسرار است، صندوقچه چیزهای دیده و دوست داشته شده. بزرگداشت سادگی و معجزه وجودی‌ست و از صفحه‌ای به صفحه‌ای دیگر، ما را به اندیشه و تفکر وامی‌دارد. کریستیان بوین در شهر کروزو به دنیا آمد. این نویسنده تاکنون حدود پنجاه اثر به چاپ رسانده است که عناوینشان چند صدتایی درخشاتی را ترسیم می‌کند.

1  2  3  صفحه‌ی 1