فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������������������������������������������������������������������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
پیش از آنکه حافظه‌ات محو شود
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
مدرسه زندگی
 • 175,000 تومان
 • با تخفیف: 175,000 تومان
فراموش نمی‌کنم اما می‌بخشم
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
انجامش بده
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
بی‌دردسر (کار مهم‌تر را آسان‌تر انجام دهید)
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
چرا باید از همه‌چیز کناره بگیریم
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
انسان در جستجوی معنا
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
نیروی حیات
 • 380,000 تومان
 • با تخفیف: 380,000 تومان
خرده‌عادت‌های نوجوانی
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
مربی خودت باش (تفکر) همسویی با واقعیت و رسیدن به نتایج دلخواه
مربی خودت باش (راهکارهایی برای افزایش انگیزه)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
مربی خودت باش (قصه زندگی‌ات را عوض کن)
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان

پیش از آنکه حافظه‌ات محو شود

 • 135,000 تومان

وقتی به کسی که برای رسیدن به رویاهاش می‌جنگه، هدیه‌ای می‌دی، باید با ارزش‌ترین چیزی را که داری بهش بدی. روزی می‌رسه که اون آدمی که دنبال رویاهاشه، برای ادامه دادن به اندازه کافی توان نداره. وضعیت تلخ و دردناکیه… . اون مجبوره رویاهاش و واقعیت رو سبک سنگین کنه و از بینشون یکی رو انتخاب کنه. این جور مواقع، اگه کسی با ارزش‌ترین چیز زندگی‌ش رو بهش داده باشه، اونوقت می‌تونه برای رویاهاش یه کم بیشتر مایه بذاره. انگار اون چیز باارزش بهش کمک می‌کنه که احساس کنه تنها نیست. واسه همین هم من این کتاب رو می‌دم به تو. دلم می‌خواد برای رویاهات بجنگی.

مدرسه زندگی

 • 175,000 تومان

کتابی که در دست دارید درباره همه چیزهایی است که در مدرسه نیاموخته‌اید. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید چگونه احساسات خود را درک کنید، به عشقی ‍پایدار دست یابید،‌ در کارتان به موفقیت برسید و بر احساس گناه یا شرمندگی غلبه کنید. این کتاب به شما می‌گوید اینکه فکر کنیم برای رسیدن به بلوغ احساسی باید یک زندگی کامل و بی‌نقص داشته باشیم، افسانه است و باید این باور غلط را کنار بگذاریم. کتاب مدرسه زندگی به زبانی ساده و قابل فهم، گرم و صمیمی نوشته شده است. این کتاب راهنمایی است عملی برای رسیدن به زندگی موفق؛ همان زندگی‌ای که همه ما مشتاق و لایق آن هستیم.

فراموش نمی‌کنم اما می‌بخشم

 • 90,000 تومان

این کتاب قرار نیست دردت را کوچک بشمارد یا اندوهی را که برایش میلیون‌ها قطره اشک ریخته‌ای، تحقیر کند‌؛ قرار نیست سوء استفاده، بی‌توجهی یا خیانت‌هایی را که بر سرت آمده است، توجیه کند. قرار نیست شدت احساساتت را انکار کند. قرار نیست ناتوانی‌ات را در برابر حجم رنج، ‌آشفتگی‌ات را در برابر خاطرات و تحملت را در برابر بی‌اعتنایی و بی‌توجهی دیگران مسخره کند. قرار نیست این جنایات ظالمانه را که در حق تو و عزیزانت انجام شده است،‌ توجیه کند؛ حتی قرار نیست بگوید هر رابطه‌ای را می‌توان اصلاح کرد و تو باید با همه در صلح و آشتی باشی. این طرز فکر نه‌تنها ناممکن، بلکه ناسالم است. اتفاقا می‌خواهد بگوید....

انجامش بده

 • 150,000 تومان

تا به ‌حال کتاب‌ها و مقاله‌های بسیاری درباره‌ی بحث انگیزه و تاثیرگذاری بر دیگران نوشته شده‌ است؛ اما نمی‌دانیم چطور باید روی خودمان تاثیر بگذاریم. هدف‌گذاری و رسیدن به اهداف در محیط کار و خانه و روابط اجتماعی سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. آیا می‌دانید باید از کجا شروع کنید؟ می‌دانید چطور باید از موانع عبور کنید؟ می‌دانید وقتی با مسئولیت‌ها، نیاز‌ها یا تمایلات زیادی روبه‌رو می‌شوید، چگونه باید آن‌ها را اولویت‌بندی کنید؟ آیلت فیشباخ در این کتاب، چهارچوب نظری جدیدی را برای رفتارهای خودانگیزشی ارائه داده است: تشخیص هدف درست ، مقابله با «مشکل میانه‌ی راه» مبارزه با وسوسه‌ها، استفاده از کمک اطرافیان و چندین موضوع دیگر. نویسنده با ارائه نتایج تحقیقات در زمینه‌ی انگیزه و داستان‌های زندگی کسانی که توانسته‌اند به خودشان انگیزه بدهند، راهکارهای ارشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در هر مسیری که دوست دارید قدم بردارید، به هدفتان برسید و سلامت و خوشحال بمانید.

بی‌دردسر (کار مهم‌تر را آسان‌تر انجام دهید)

 • 115,000 تومان

زندگی فراز و نشیب دارد. درون هر چیزی که انجام می‌دهیم، ضرب‌آهنگی نهفته است. گاهی باید تلاش مضاعف را به کار بست و اوقاتی را نیز به استراحت و بازیابی انرژی از دست رفته اختصاص داد. اما بسیاری از ما این روزها فقط تلاشمان را بیشتر و بیشتر می کنیم که هیچ وزن و آهنگی در آن نیست و تنها به تلاش فرساینده می‌انجامد. مسئله‌ای درباره زندگی امروزی وجود دارد که به فتح ارتفاعات شبیه است. ذهن‌هایمان گیج و آشفته است. زمین زیر پایمان لغزنده و سست به نظر می‌رسد. شاید واهمه بی‌انتها و تردید از آینده و شاید هم تنهایی و انزوا و دغدغه‌های مالی و سختی‌ها دلیل این همه تلاش است. دلیلش هر چه باشد نتیجه‌اش این است که ما دو برابر کار می‌کنیم که تا نیمی از سهممان را به دست آوریم اما چگونه می توان این وضعیت را تغییر داد؟

چرا باید از همه‌چیز کناره بگیریم

 • 70,000 تومان

امروزه مدام از ما خواسته می‌شود تا دنبال همه‌چیز باشیم و تلاش کنیم تجربه‌های متفاوتی کسب کنیم. سوند برینکمن روان‌شناس و فیلسوف دانمارکی در چرا باید از همه چیز کناره بگیریم؟، به ما می‌گوید که این انتظار جامعه از ما به چرخه‌ای بدل شد که نه به جایی ختم می شود و نه سودی خواهد داشت. حال چگونه می‌شود از این چرخه فرار کرد؟ برینکمن به ما می‌گوید که بهترین راه کنار کشیدن از انتخاب‌ها و وسوسه‌های دائمی است که پیش رویمان قرار گرفته . به عقیده او اگر بیشتر قدر اعتدال را در زندگیمان بدانیم می‌توانیم به زندگی کاملی برسیم که ما و اطرافیانمان را غنی می‌کند و حتی از سیاره‌مان هم حفاظت می‌کند. خلاصه آن‌که با خواندن این کتاب می‌توانیم به ارزش کنار کشیدن در زندگی‌مان پی ببریم.

انسان در جستجوی معنا

 • 90,000 تومان

دکتر فرانکلء نویسنده و روانشناسء گاهی از بیمارانی که انبوه رنج‌های بزرگ و کوچک عذاب‌شان می‌دادء می‌پرسید: «چرا خودکشی نمی‌کنی؟». او اغلب از پاسخ بیمارانش راهبردی برای روان‌درمانی آدم‌ها پیدا می‌کرد. از نظر او دلایل گوناگونی افراد را به زندگی گره زده است؛ در یک زندگیء عشق به فرزندان و در دیگریء استعدادی که فرد باید از آن استفاده کند و در سومی هم خاطرات ماندگاری که ارزش حفظ کردن دارند. موضوع و ماموریت «معنا‌درمانی» که با نام دکتر فرانکل بر سر زبان‌ها افتادء عبارت است از: بافتن رشته‌های باریک یک زندگی آشفتهء در الگویی محکم از معنا و مسئولیت.

نیروی حیات

 • 380,000 تومان

«از خرید این کتاب پشیمان نمی‌شوید. این کتاب بازگوی حقایقی نوین است که پایه و اساس علمی دارند. شما به کمک این دانش می‌توانید سالم زندگی کنید و بیشتر عمر کنید. آنتونی و پیتر توانسته‌اند با قلم گیرای خودء به اطلاعات اساسی مربوط به کل بدن بپردازند. چیزی که این کتاب را از سایر کتاب‌های مشابه متمایز می‌کندء این است که نه‌تنها به شما می‌گوید چه کاری بکنیدء بلکه چگونگی انجام کارها را نیز به شما گوشزد می‌کند. این کتاب کاملا کاربردی است. خلاصه آنکه این کتاب شما را تغییر خواهد داد و زندگی‌تان را بهتر خواهد کرد.» دکتر متیو واکرء استاد علوم اعصاب در دانشگاه کالیفرنیاء برکلیء دانشمند خواب در شرکت گوگل و نویسنده کتاب چرا ما می‌خوابیم: بهره‌گیری از قدرت خواب و رویا.

خرده‌عادت‌های نوجوانی

 • 85,000 تومان

وقتی قرار است به عادت‌های بهتر خو بگیریم، کوچک‌ترین کارها هم ارزشمند می‌شوند. عمل به عادت‌های نیکو راز موفقیت نوجوانی است که می‌کوشد تا مثلا نمراتش را ارتقا دهد، دوستان جدید پیدا کند یا برای هدفی مشخص پول پس‌انداز کند. این کتاب نیز فرصتی است برای نوجوانان تا از هم‌اکنون زیر بنای موفقیتشان در آینده را بسازند و یاد بگیرند چطور می‌توانند عادت‌های خوب و ماندگار بسازند. توصیه‌های آسان و تمرین‌های کاربردی کتاب، راهنمای گام به گامی است برای تغییرات آهسته و پیوسته در مسیر رسیدن به اهداف. نوجوانان در این کتاب می‌آموزند که دانش نهفته در یک عادت چیست و چطور می‌توانند با انجام مراحل سه گانه، رفتارهای مثبت را به رفتاری همیشگی تبدیل کنند؛ چطور می‌توانند با عمل به عادت‌های مختلف در خانه و مدرسه و جامعه ابعاد گوناگون زندگی مانند سلامتی، ارتباطات، مهارت‌های اجتماعی و دستاوردهای تحصیلی را تغییر دهند و البته چطور با تمرین خرده‌عادت‌هایی مانند برنامه خواب منظم یا سبک مطالعه می‌توانند زندگی پربارتر و در عین حال کم‌دردسرتری داشته باشند.

مربی خودت باش (تفکر) همسویی با واقعیت و رسیدن به نتایج دلخواه

 • 58,000 تومان

این کتاب پیشنهادی است ویژه برای آنان که اهدافی متعالی دارند و می‌کوشند به جای آن‌که در مقابل شرایط زندگی تسلیم شوند، آن را مطابق میل و خواسته قلبی‌شان بسازند. این افراد باانگیزه و توانمند کسانی هستند که به قدرت تفکر ایمان دارند و برای رشد و شکوفایی استعدادهایشان بسیار تلاش می‌کنند؛ پس برای برآورده ساختن خواسته‌ها و آرزوهایشان، قد علم می‌کنند و شرایط دلخواهشان را خلق می‌کنند. اینان انسان‌هایی وارسته‌اند که خود و توانایی‌هایشان را باور دارند و از آن به نفع اهداف و خواسته هایشان بهره می‌جویند و تا پایان راه با ثبات قدم و همت والا پیش می‌روند و هرگز ناامید نمی‌شوند و در برابر ناملایمات کمر خم نمی‌کنند. می‌اندیشند، درست می‌اندیشند و برای حل مشکلاتشان راهکار می‌یابند و آن را در زندگی‌شان به کار می‌بندند.

مربی خودت باش (راهکارهایی برای افزایش انگیزه)

 • 90,000 تومان

آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که چرا گاهی متوقف می‌شوید و نمی‌توانید از سکون خارج شوید؟ همه ما گاهی اشتیاق و انگیزه خود را برای حرکت به سوی اهداف و آرزوهایمان از دست می‌دهیم. در این لحظه‌ها حتی انجام ساده ترین کارها هم برایمان دشوار می‌شود. برای تغییر مسیر زندگی و به دست آوردن انرژی، قدرت و انگیزه کافی، تقویت عزم و اراده، انجام کارها و پیشبرد زندگی، باید به دنبال محرک باشید. باید محرک لازم را ایجاد کنید. باید راهکارهایی بیابید تا بتوانید انگیزه درونی‌تان را بازیابی کنید. در واقع با حفظ انگیزه در طولانی مدت می‌توانید به زندگی بازگردید؛ زیرا انگیزه به شما کمک می‌کند زندگی‌تان را آن‌طور که دوست دارید، بسازید.

مربی خودت باش (قصه زندگی‌ات را عوض کن)

 • 90,000 تومان

شما هم مثل همه مردم خواسته‌های بسیاری از زندگی دارید؛ همه ما همین‌طور هستیم؛ همه ما در زندگی اهداف و آرزوهایی داریم. یک نفر آرزوی شهرت را در سر می‌پروراند، دیگری به دنبال آرامش است، یک کارمند ساده، سودای رئیس شدن دارد، بیشتر پسر بچه‌ها هم پیراهن فوتبالیست محبوب‌شان را به تن می‌کنند؛ به این امید که روزی پا جای پای او بگذارند. اغلب اما از رسیدن به این خواسته‌ها باز می‌مانیم. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چرا به آرزو‌هایتان نمی‌رسید؟ پاسخ این است که فقط آرزو داشتن کافی نیست؛ در واقع ما هنگام شکست و نا‌کامی، زمین و زمان را هم می‌دوزیم و همه را مقصر می‌دانیم، والدین، اطرافیان، محل‌ زندگی، نوسان‌های اقتصادی، بی‌ کفایتی مسئولان و در‌نهایت هم اعلام می‌ کنیم که یک بازنده‌ایم، اما اصلا فکر نمی‌کنیم شاید ایراد از خود ماست؛ شاید قصه‌ای که برای خودمان ساخته‌ایم، برداشتی که از حقایق داشتیم، طرزفکر، احساسات و اعمالمان، عامل شکست ما باشند؛ اما چطور می‌توانیم قصه را به نفع خودمان تغییر دهیم. در حقیقت برای رسیدن به این اهداف و آرزو‌ها، باید مراحل مختلفی را پشت سر‌گذاشت. داشتن اهداف مشخص، ایمان به این اهداف، برنامه‌ریزی مناسب، خود‌باوری و معاشرت با افراد حمایتگر، بخشی از نیازمندی‌های ما برای طی این مسیر است.

1  صفحه‌ی 1