فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
از شکست نترسید
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
تقابل منطق قدیم و جدید (جستارهایی مقایسه‌ای در فلسفه منطق)
تنفس (دانشی نوین از هنری گمشده دم و بازدم و چگونگی نفس کشیدن چه تاثیراتی بر ذهن و بدن ما دارد)
زندگی (چگونه جان سالم به در ببریم)
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
تربیت فرزند شما بر اساس تیپ شخصیتی (چگونه فرزندانی شاد سالم و مسئول تربیت کنیم)
4 رساله در باب زندگی (مجموعه روزگار نخست)
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
لحظه برخاستن (تغییر جهان با توانمندسازی زنان)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
رساله در باب خشم (مجموعه روزگار نخست)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

مراقبه به روش سامورایی (رازهای محرمانه توسعه فردی رشد مهارت‌های شناختی و کاهش استرس به آموزش استاد 4 هنر سامورایی)

 • 110,000 تومان

سامورایی در برابر جنگجویان آموزش دیده‌ی حرفه‌ای باشدت آشفتگی و فشار و مبارزه در میدان نبرد، در پی رسیدن سریع به سکوت درونی عمیق است. نشستن یک جنگجو با چشمان بسته برای ساعت‌های متمادی به او اجازه نخواهد داد وظیفه‌اش را به درستی انجام دهد و حتی به آن هوشیاری سریعی هم که هنگام حمله‌ی غیرمنتظره یا آشوبگرانه رخ می‌دهد و جنگجو همیشه نسبت به آن آگاهی ذهنی داشته باشد، نخواهد رسید. تمرین جنگجو باید ساده،موثر و دوره‌ای باشد. «تجسم کل» را به شما می‌آموزم که رویکردی متفاوت از دیگر مراقبه‌هایی است که احتمالاً تا به حال شنیده‌اید. پس از آموختن مبانی، نحوه‌ی درآمیختن اصول مراقبه با زندگی روزمره را بررسی می‌کنیم.

از شکست نترسید

 • 89,000 تومان

آیا تا به حال شده است طرح و پروژه‌ای را با کلی امید و زحمت ارائه کنید ولی مردود شود و مورد استقبال قرار نگیرد؟ دوباره طرح دیگری ارائه کنید و آن هم رد شود و سومی نیز ... و آیا از این رد شدن‌های پشت هم دچار دلسردی و ناامیدی شده‌اید؟ جیا جیانگ که شرح حالش در بالا ذکر شده استاد شکست خوردن و رد شدن است؛ اما این رد شدن‌های مکرر از وی انسانی شکست‌ناپذیر ساخت. در این کتاب با آموزه‌های او، طی یک دوره صد روزه گام به گام دیگر از رد شدن‌ها نمی‌هراسید، بلکه هر رد شدنی مقدمه‌ی یک هشیاری و پیروزی است. تهدید نیست؛ فرصت است...

دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)

 • 120,000 تومان

فرهنگ غرب، در خطوط اصلی آن، دمکراسی، لیبرالیسم، فردگرایی، حقوق بشر، سکسوئالیسم، گریز از پایبندی‌های آیینی ـ خانوادگی، تعادل سوژه ـ شهروند…، فرهنگ غرب نیست. فرهنگی است که هر جامعه‌ای بسته یا باز، دیر یا زود به آن خواهد رسید؛ چرا که باز شدن طومار آدمی مرکب از طبع خواهنده و عقل ابزارساز علی‌الاصول به همین چشم‌اندازها می‌رسد. غرب از قضا زودتر به این وضعیت رسیده است. هر فرهنگ و قوم دیگری نیز می‌توانست (اگر بعضی علل معّده، چون آموزش، زودتر برایشان مهیا می‌شد) پیش آهنگ این راه باشد. به تعبیر دیگر ریشه‌های هر فرهنگی، از جمله فرهنگ غرب، بسیار بیش از اینکه در عمق تاریخ و جغرافیای آن فرهنگ قرار داشته باشد، در طبیعت انسان قرار دارد. منتها به موازاتی که انسان‌ها و جوامع در مسیر آموزش و افسون‌زدایی پیش بروند، بی‌ریشگی آنان در تاریخ و جغرافیا، در زمین و زمانی که اشغال کرده‌اند، و نیز ریشه‌داری مشترک و عمیق آنان در ساخت طبیعی‌شان و مقتضیات آن، خود آگاه‌تر می‌شود. به همین دلیل انسان‌ها و جوامع آموخته و افسون زدوده بیش از دیگر جوامع به هم شبیه می‌شوند.

تقابل منطق قدیم و جدید (جستارهایی مقایسه‌ای در فلسفه منطق)

 • 22,000 تومان

تقابل منطق سنتی و منطق جدید یکی از مباحث فلسفی-منطقی گرم و پرشوری بود که در نیمه اول قرن بیستم در میان مدافعان این دو نظام منطقی درگرفته بود.با این حال، در جامعه فلسفی- منطقی ما بحث چندان نظام‌مند و جامعی در باب تقابل‌های این دو منطق وجود ندارد. می‌توان پرسید که مدافعان منطق قدیم (منطق ارسطویی-قرون وسطایی) در غرب چه پاسخ‌هایی به چالش‌های بر‌آمده از ظهور منطق جدید دادند؟ آشنایی با نظرگاه منطق دانان ارسطویی- توماسی معاصر مواد فکری لازم را برای تامل درباره تقابل منطق قدیم و جدید فراهم می‌کند. مکتوبات این دفتر در خدمت چنین هدفی است. هنری بابکاک ویچ،منطق دان ارسطویی-توماسی معاصر، مفاهیم و مسائل فراموش‌شده منطق قدیم را بار دیگر به صحنه می‌آورد و یادآوری می‌کند که روزگاری منطق‌دانان نگاه دیگری به «مفهوم»، «گزاره«، «استدلال»، «حمل»، «هستی‌مند عقلی»، «صورت»، «ماده»، «قصدیت» و ... غیره داشتند.دیدن این دو نظام منطقی در آینه یکدیگر شناخت دقیق‌تر ویژگی‌های هر یک را ممکن می‌کند.

مغز آشفته (روش 7 گام برای پایان دادن به ذهنیت خودگویی منفی آزارندهی ذهن و راهنمایی به سوی اندیشه‌های نیک احساسات نیک و نظم مثبت)

 • 45,000 تومان

شاید کوشیده‌اید خودتان را از شر اندیشه‌های منفی رها کنید، ولی دیده‌اید نمی‌توانید به جایی برسید. مشکل هرچه باشد، یک سری رازهایی هستند که می‌توانند به حل آن کمک کنند و در این کتاب به بررسی آنها می‌پردازیم. این سری رازها «روش 7 گام» نام دارد. روش 7 گام سامانه‌ای است که برای پایان دادن به اندیشه‌های منفی و راهنمایی ذهن و زندگی به سمت یک مسیر مناسب و مثبت نیاز دارید. من برای اطمینان از درک آسان، این کتاب را دو بخش کرده‌ام؛ بخش اول آماده‌سازی شماست برای روش 7 گام که موضوعات مهمی مانند ریشه‌ها و پیامدهای خودگویی منفی و کژاندیشی را شامل می‌شود. در بخش دوم با نگاهی عمیق‌تر به خود گام‌ها خواهیم پرداخت و روش‌های هر یک را بیان خواهیم کرد. شما باید همین امروز روش 7 گام را اجرا کنید؛ منتظر فردا نشوید چون هر چه وقت بیشتری از دست بدهید، اندیشه منفی آسیب عمیق‌تری وارد می‌کند و رهایی از آن نیز دشوارتر می‌شود. شما شایسته زندگی سرشار از لذت و شادی هستید، نگذارید افکار منفی چیز دیگری به شما دیکته کند. هنوز علاقه‌مندید؟ پس به مطالعه ادامه دهید.

تنفس (دانشی نوین از هنری گمشده دم و بازدم و چگونگی نفس کشیدن چه تاثیراتی بر ذهن و بدن ما دارد)

 • 89,000 تومان

برای سلامتی و تندرستی ما چیزی ضروری‌تر از نفس‌کشیدن وجود ندارد: هوا را وارد و سپس آن را خارج می‌کنید و این کار 25000 بار در روز تکرار می‌شود. با این حال، انسان به عنوان یک گونه، توانایی تنفس صحیح را از دست داده است و این امر عواقب بدی به دنبال دارد. جیمز نستور، روزنامه‌نگار، به همه جای دنیا سفر می‌کند تا دانش فراموش‌شده‌ شیوه‌های تنفس باستانی را کشف کند و متوجه می‌شود که با تغییراتی جزئی در نحوه‌ دم و بازدم می‌توانیم عملکرد ورزشی را ارتقا دهیم، اندام‌های داخلی‌مان را جوان‌سازی کنیم، خروپف، آلرژی، آسم و بیماری‌های خودایمنی را متوقف، و اسکولیوز ستون فقرات را درمان کنیم. هیچ یک از این‌ها نباید امکان‌پذیر باشد ولی هست. کتاب تنفس با تکیه بر هزاران سال حکمت باستانی و مطالعات پیشرفته در ریه‌شناسی، روان‌شناسی، بیوشیمی و فیزیولوژی، تمام دانسته‌هایمان را در مورد اساسی‌ترین عملکرد بیولوژیکی خود متحول می‌سازد.خلاصه‌ای از این کتاب در پادکست فارسی بی‌پلاس ارائه شده است.

راهنمای مهارت‌های اجتماعی (خجالت خود را مدیریت کنید گفتگوهای خود را بهبود ببخشید و بی آنکه خود واقعی‌تان را پنهان کنید دوستان جدید پیدا کنید)

 • 120,000 تومان

مشکلات اجتماعی راه حل دارند مفهوم عبارت دیر شکوفا به همین خاطر به وجود آمده است. خیلی از افراد برای مدت طولانی طی زندگی خود حس خجالت و تنهایی را تجربه کرده و تقویت مهارت‌های میان‌فردی و رها شدن از خجالت و تنهایی برای‌شان زمان‌بر بوده است شما نیز می‌توانید حس اعتماد به نفس‌تان را افزایش دهید و خجالت و اضطراب و هر گونه افکار و رفتار مخرب مرتبط با آنها را در خود مدیریت کنید. شما می‌توانید برای مهارت گفتگوی خود تمرین کرده و آن را تقویت کنید و برای داشتن دوستانی جدید و زندگی اجتماعی کارآمد فرایندی قابل اعتماد را فرابگیرید.

زندگی (چگونه جان سالم به در ببریم)

 • 89,000 تومان

زندگی: چگونه جان سالم به در ببریم با تاکیید بر عوامل موثر در سلامت خانواده‌ها شروع می‌شود، و درباره مسائل فراتر ار مشاهدات بالینی، یعنی تحقیقات جدید منتشر نشده درباره خانواده‌های کاملا سالم، که به تازگی در دسترس قرار گرفته‌اند، بحث می‌کند، آن گاه این فکر را به خارج از محدوده خانواده تعمیم می‌دهد، یعنی رفتارهای ما حین انجام کار، رفتارهای شرکت‌ها و سازمان‌ها، اداره و رهبری جوامع و گروه‌های اجتماعی و مهم‌تر از آن ارزش‌های مادی و معنوی که موجب ارتباط ما با دیگران و با جهان است را تجزیه و تحلیل می‌کند. این کتاب همچنین درباره سلامت روان افراد و گروه‌هایی است که در سطوح مختلف مشغول به کارند.

تربیت فرزند شما بر اساس تیپ شخصیتی (چگونه فرزندانی شاد سالم و مسئول تربیت کنیم)

 • 90,000 تومان

همه ی پدرومادرها می دانند کودکان حتی نوزادان‌شان شخصیت خاص خود را دارند. نیز هر پدر و مادری که بیش از یک فرزند دارد به تفاوت آن‌ها آگاه است و می داند که حتی خواهر با خواهر و برادر با برادر، چه برسد به خواهر با برادر از حیث شخصیت فرق دارند. بنابراین راهبرد موثر کارکردن با یک کودک چه بسا برای کودک دیگر بی تاثیر یا مشکل آفرین باشد. چگونه می توانید بفهمید آیا روشی را که برای تربیت فرزندی به کار می برید مناسب فرزند دیگرتان هست یا خیر؟ با روش تحلیل شخصیت، ابزار منحصر به فرد روان شناسانه‌ی نیرومندی برای تربیت کودکان‌تان به کار می‌برید تا والدین بهتری باشید و بفهمید: کدام یک از 16 تیپ شخصیتی با فرزندان تان سازگارتر است. کدام یک از تیپ های شخصیتی در مراحل سه گانه‌ی رشد فرزندتان ( پیش دبستانی،دوران مدرسه و بزرگسالی) در فرزند شما ظهور بیشتری دارد. چگونه شما والدین روش سازگارتری با تیپ شخصیتی فرزندتان در تربیت او به کار گیرید تا در روابط و برخوردهای‌تان، انگیزه دادن‌هایتان و نظم‌بخشی‌تان به رفتار او نتیجه بهتری به دست آورید. چگونه انرژی مهارنشدنی فرزندتان را پیش از دبستان مهار کنید به نحوی که بتوانید احساسات و افکار پنهان وی را درک کنید. چگونه با فرزند بزرگسال‌تان که اهمیتی به رفتارش نمی‌دهد و در برابر هر تغییری مقاومت می‌کند طوری تعامل کنید که افق گسترده‌تری پیش رویتان بگشایید...

4 رساله در باب زندگی (مجموعه روزگار نخست)

 • 59,000 تومان

مجموعه «روزگار نخست» تلاشی است در جهت آشنا ساختن خوانندگان فارسی زبان با میراث فیلسوفان غیرمعاصر، به ویژه در قالب نوشته‌ها و رساله‌های کوتاه. این مجموعه کوششی است برای در هم شکستن سد ناهم‌زمانی، گاه از طریق همدل کردن خواننده با مضمون یک نوشتار، گاه از طریق برانگیختن مخالفت سنجیده در او.

لحظه برخاستن (تغییر جهان با توانمندسازی زنان)

 • 35,000 تومان

چطور می‌توانیم در زندگی انسان‌ها، به خصوص زنان، لحظه برخاستن پدید آوریم؟ چون هنگامی که باعث پیشرفت زنان شوید جامعه بشریت ارتقا می‌یابد. من این کتاب را نوشتم تا داستان انسان‌هایی را که به زندگی‌ام هدف بخشیدند با شما در میان بگذارم. می‌خواهم روش‌های کمک به رشد را از هم بیاموزیم. موتورهای هواپیما روشن شده‌اند، زمین در حال تکال خوردن است و ما در «برخاستن» هستیم. این کتاب بیانه‌ای ضروری و فوری است، برای جوامعی که برابری را به رسمیت شناخته‌اند و زن‌ها در آن دارای ارزش و اعتبار در همه حوزه‌ها هستند. ما به چنین پیامی بیش از همیشه نیازمندیم.

رساله در باب خشم (مجموعه روزگار نخست)

 • 60,000 تومان

مجموعه «روزگار نخست» تلاشی است در جهت آشنا ساختن خوانندگان فارسی زبان با میراث فیلسوفان غیرمعاصر، به ویژه در قالب نوشته‌ها و رساله‌های کوتاه. این مجموعه کوششی است برای در هم شکستن سد ناهم‌زمانی، گاه از طریق همدل کردن خواننده با مضمون یک نوشتار، گاه از طریق برانگیختن مخالفت سنجیده در او. اثر حاضر ترجمه‌ای است از رساله نسبتا مفصل «درباره خشم» نوشته سنکا، فیلسوف رواقی قرن نخست میلادی. سنکا در این اثر کوشیده است از طریق تبیین خشم و بحث در چیستی آن، راهی برای «تسکین خشم» پیش پای ما بنهد...

1  2  3  4  صفحه‌ی 1