ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½


تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
هنر رها کردن
 • همراه با تخفیف
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 127,500 تومان
زندگی دلخواهت را بساز (علم و هنر خوشبخت‌تر زیستن)
 • همراه با تخفیف
زندگی خیلی کوتاهه (راهکارهای تبدیل هر روز به بهترین روز)
 • همراه با تخفیف
ظرف‌های وجودتان را پر کنید
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
6 درس اول بازیگری
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
از شکست نترسید
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
تقابل منطق قدیم و جدید (جستارهایی مقایسه‌ای در فلسفه منطق)
تنفس (دانشی نوین از هنری گمشده دم و بازدم و چگونگی نفس کشیدن چه تاثیراتی بر ذهن و بدن ما دارد)
 • همراه با تخفیف

هنر رها کردن

 • 150,000 تومان

رها کردن در عین حال که یکی از چالش‌برانگیزترین تجربه‌های زندگی است از متحول کننده‌ترین آنها هم هست؛ رها کردن یک رابطه، یک شغل، یک رویا، یک باور یا یک رفتار، همچنین رها کردن چیزی که افراد مدتی طولانی به آن پایبند بوده‌اند، می‌تواند مانند از دست دادن، شکست یا خیانت به خود باشد، اما در عین حال رهایی‌بخش و روشنگر است؛ چراکه با این کار افراد خود را در معرض احتمالات برای اتفاقات تازه، بینش نو و بالندگی جدید قرار می‌دهند. این کتاب، کتاب پرباری است که دیدگاهی نو را درباره هنر آزاد کردن بار عاطفی به خوانندگان ارائه می‌دهد. این کتاب یک ضرورت است، چه افراد در تلاش برای رها کردن یک رابطه در گذشته خود باشند و چه در تلاش برای رهایی از الگوهای فکری منفی؛ چراکه با دلسوزی و بینش عمیق نوشته شده است و به خوانندگان قدرت می‌دهد تا فشار بار عاطفی خود را کم کنند و شجاعت حرکت به سوی آینده‌ای شادتر و سالم تر را بیابند. نویسنده با بهره‌گیری از تجربیات زندگی و تکنیک‌های روان‌شناختی، رازهای رهایی از آنچه دیگر برای فرد مفید نیست و همچنین پذیرش حال خوب رها کردن را آشکار می‌کند. این کتاب به موضوعاتی مانند خودآگاهی، پذیرش، بخشش، سپاسگزاری، ذهن‌آگاهی، دلسوزی و انعطاف‌پذیری می‌پردازد و نشان می‌دهد اینها چگونه می‌توانند حس آرامش درونی، وضوح و شفافیت، و هدفمندی را در فرد پرورش دهند. همچنین به افسانه‌ها و تصورهای نادرست رایج درباره رها کردن، می‌پردازد و چشم‌انداز ظریف‌تر و قوی‌تری ارائه می‌دهد و به گذشته، حال و آینده ما احترام می‌گذارد.

زندگی دلخواهت را بساز (علم و هنر خوشبخت‌تر زیستن)

 • 160,000 تومان

آرتور بروکس استاد دانشگاه و اپرا وینفری از پیشگامان ارتباط رسانه به واسطه حرفه خود در زمینه خوشبختی مطالعات زیادی داشته‌اند، کتاب‌های زیادی به رشته تحریر درآورده و کارگاه‌های موفقی برگزار کرده‌اند. آنها با بینش و دانش عمیق خود در هشت فصل این کتاب، در کنار ما خواهند بود تا فارغ از چالش‌های شرایط فعلی، به سمت خوشبختی بیشتر گام برداریم، آستین‌ها را بالا بزنیم و تحول را از خودمان آغاز کنیم. این کتاب با معرفی اصول مدیریت احساسات در کنار چهار ستون اصلی برای شادکامی و خوشبختی با شما همراه می‌شود تا منتظر بروز تغییرات در محیط پیرامون خود نمایید و خود افسار زندگی، حال و آینده را در دست بگیرید. نویسندگان کوشیده‌اند توضیح دهند گرچه همه ما در اصل خوشبختیم، اما خوشبخت‌تر شدن یک بخت و اقبال نیست؛ نتیجه‌ای علمی است که با روش‌های علمی می‌توان بدان دست یافت. پیام اصلی و کلیدی کتاب همین است.

عزت نفس در زنان (راهنمایی جامع برای غلبه بر شک و ناامنی بهبود اعتماد به نفس و ایجاد نگرش ذهنی قوی از طریق نکته‌های تئوری اثبات شده و کتاب‌های کار عملی)

 • 150,000 تومان

با اینکه عزت‌نفس و اعتماد به نفس دو ویژگی یگانه و مجزا هستند می‌توان برخی از راهبردها برای تشویق رشد هر دو حوزه استفاده کرد. با این حال ممکن است برخی تکنیک‌ها در رشد یکی یا دیگری موثرتر باشد. شما بسیار تشویق می‌شوید. عناصر سازنده حیاتی توسعه شخصی را شکل دهید. این کتاب به شما کمک می‌کند که اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهید و فرصت‌های جدید را غنیمت بشمارید، چیزهای جدید را امتحان کنید و به خودتان عشق داشته باشید تا بتوانید روابط مثبت ایجاد کنید و در سبک زندگی، انتخاب‌های عاقلانه داشته باشید. پس از خواندن این کتاب، تازه شروع می‌کنید به دریافتن اینکه در جایگاه یک زن چه کسی هستید، آنگاه راهنمایی‌های آن به کار شما می‌آید. عزت‌نفس و اعتماد‌به‌نفس به این دلیل ساده تحت تاثیر قرار می‌گیرند که زندگی به تدریج آنها را ضعیف می‌سازد و هرچند برخی از زن‌ها از قبل راه مقابله با آن را می‌دانند برخی دیگر آگاه نیستند که چه چیزهایی به بهبود و ترمیم آن زخم‌ها کمک می‌کند.

زندگی خیلی کوتاهه (راهکارهای تبدیل هر روز به بهترین روز)

 • 149,000 تومان

برای خیلی از آدم‌ها، اتفاقی ناگهانی یا چیزی بیشتر نیاز است تا بتوانند از روزمرگی و نگرش منفی در زندگی فرار کنند. آدم‌ها معمولا زندگی را بدون تمرکز آگاهانه بر خوشبختی، مثبت‌گرایی و قدردانی ادامه می‌دهند و سپس در لحظه‌ای خاص اتفاقی می‌افتد که دیدگاهشان تغییر می‌کند. من به اینها «لحظه‌های آگاهی» می‌گویم. آیا امروز بهترین روز زندگی شماست؟ آیا خوشحال، پرانگیزه و شکرگزار هستید؟ آیا به بهترین شکل ممکن زندگی می‌کنید؟ امروز زمان آن فرارسیده است که قاطعانه پاسخ دهید: «بله»! «زندگی کوتاهه» به شما راهکاری عملی برای استفاده بهتر از هر لحظه زندگی و تجربه‌ای شادتر و پربارتر ارائه می‌دهد. اسکات وایت شما را به سفری الهام‌بخش و احساسی می‌برد و داستان‌های تاثیرگذار از کسانی که این «لحظه‌های آگاهی» را در زندگی تجربه کرده‌اند روایت می‌کند و این همان جهان فلسفه «زندگی کوتاهه» است. شما هم در آن سیاحت کنید و بیاموزید چگونه می‌توان این اصول را به صورت روزانه به کار برد: - نگرش شما همه چیز است. (قدرت مثبت‌اندیشی). - چیزهای بامزه همه‌جا هستند. - لحظه لحظه زندگی اهمیت دارد. - در تنهایی، موفق نمی‌شوی. ابزارهای این کتاب را به کار گیرید و امروز را به بهترین روز زندگی‌تان تبدیل کنید.

ظرف‌های وجودتان را پر کنید

 • 160,000 تومان

این کتاب سه فصل دارد: اولین فصل مربوط است به پر کردن ظرف انرژی حیاتی. فصل بعد به پر کردن ظرف ارتباطی شما مربوط است. در فصل آخر درباره‌ی پر کردن ظرف مشارکت شما بحث خواهد شد. 10 بخش کوتاه و شیرین دارید که فعالیت‌های روزانـه و درواقع تمرین‌های شماست. هـر کدام از ایـن بخش‌های جزئی، صرفًا به یک ایده یا موضوع می‌پردازد؛ موضوعی کـه یکـی از عوامل پرکننده‌ی ظرف مدنظر است و سپس، آزمایش و تمرین روزانه ارائه می‌شود. برخـی از این تمرین‌ها فعالیت‌های یکباره هستند یا شامل گزینه‌هایی است کـه باید به آنها فکر کنید. بقیه‌ی تمرین‌ها شامل نکته‌هایی است که باید آنها را شـروع کنید و بعد به‌ صورت تدریجی در آنها دقیق شوید. اگر واقعا می‌خواهید به طور کامل خودتان را به چالش بکشید، این کتاب را به صورت یک چالش 30روزه ببینید. هر روز به سراغ یک بخش بروید، با ترتیبی که برایتان منطقی‌تر می‌آید و بنا بر نیازی که درباره‌ی هرکدام از ظرف‌ها احساس می‌کنید. بعد از پایان این فرایند 30روزه، بقیه‌ی عمرتان، مرتب به فعالیت‌هایی که در این کتاب ارائه شده مراجعه کنید.

مراقبه به روش سامورایی (رازهای محرمانه توسعه فردی رشد مهارت‌های شناختی و کاهش استرس به آموزش استاد 4 هنر سامورایی)

 • 160,000 تومان

سامورایی در برابر جنگجویان آموزش دیده‌ی حرفه‌ای باشدت آشفتگی و فشار و مبارزه در میدان نبرد، در پی رسیدن سریع به سکوت درونی عمیق است. نشستن یک جنگجو با چشمان بسته برای ساعت‌های متمادی به او اجازه نخواهد داد وظیفه‌اش را به درستی انجام دهد و حتی به آن هوشیاری سریعی هم که هنگام حمله‌ی غیرمنتظره یا آشوبگرانه رخ می‌دهد و جنگجو همیشه نسبت به آن آگاهی ذهنی داشته باشد، نخواهد رسید. تمرین جنگجو باید ساده،موثر و دوره‌ای باشد. «تجسم کل» را به شما می‌آموزم که رویکردی متفاوت از دیگر مراقبه‌هایی است که احتمالاً تا به حال شنیده‌اید. پس از آموختن مبانی، نحوه‌ی درآمیختن اصول مراقبه با زندگی روزمره را بررسی می‌کنیم.

6 درس اول بازیگری

 • 59,000 تومان

بازیگر معمولا کم‌رو، کم‌گو و فاقد قدرت بیان است و اغلب نمی‌داند چه کار می‌کند یا چگونه آن را انجام می‌دهد که او را به بازیگر تبدیل می‌کند، حتی وقتی می‌داند، گفتن یا نوشتن آن برایش کاری دشوار. او فقط می‌تواند در عمل آن را بیان کند. زبان او زبان حرکت، ژست و رفتار، صدا، خلق و طراحی شخصیت به‌واسطه کارهای انجام ‌شده یا انجام‌ نشده است. از سوی دیگر، نمایشنامه‌نویس به‌راحتی با کلمات کار می‌کند، به راحتی می‌نویسد و شخصیت، موقعیت، وقایع و متد را به تعبیر خودش تفسیر می‌کند و لذا بازیگر برای این‌ که بتواند معنای بازیگر را برای خودش و همکارانش توضیح دهد آثار و نوشته‌های کمی در اختیار دارد که نوشته بازیگران باشد.

از شکست نترسید

 • 89,000 تومان

آیا تا به حال شده است طرح و پروژه‌ای را با کلی امید و زحمت ارائه کنید ولی مردود شود و مورد استقبال قرار نگیرد؟ دوباره طرح دیگری ارائه کنید و آن هم رد شود و سومی نیز ... و آیا از این رد شدن‌های پشت هم دچار دلسردی و ناامیدی شده‌اید؟ جیا جیانگ که شرح حالش در بالا ذکر شده استاد شکست خوردن و رد شدن است؛ اما این رد شدن‌های مکرر از وی انسانی شکست‌ناپذیر ساخت. در این کتاب با آموزه‌های او، طی یک دوره صد روزه گام به گام دیگر از رد شدن‌ها نمی‌هراسید، بلکه هر رد شدنی مقدمه‌ی یک هشیاری و پیروزی است. تهدید نیست؛ فرصت است...

دفاع از عقلانیت (تقدم عقل بر دین سیاست و فرهنگ)

 • 140,000 تومان

فرهنگ غرب، در خطوط اصلی آن، دمکراسی، لیبرالیسم، فردگرایی، حقوق بشر، سکسوئالیسم، گریز از پایبندی‌های آیینی ـ خانوادگی، تعادل سوژه ـ شهروند…، فرهنگ غرب نیست. فرهنگی است که هر جامعه‌ای بسته یا باز، دیر یا زود به آن خواهد رسید؛ چرا که باز شدن طومار آدمی مرکب از طبع خواهنده و عقل ابزارساز علی‌الاصول به همین چشم‌اندازها می‌رسد. غرب از قضا زودتر به این وضعیت رسیده است. هر فرهنگ و قوم دیگری نیز می‌توانست (اگر بعضی علل معّده، چون آموزش، زودتر برایشان مهیا می‌شد) پیش آهنگ این راه باشد. به تعبیر دیگر ریشه‌های هر فرهنگی، از جمله فرهنگ غرب، بسیار بیش از اینکه در عمق تاریخ و جغرافیای آن فرهنگ قرار داشته باشد، در طبیعت انسان قرار دارد. منتها به موازاتی که انسان‌ها و جوامع در مسیر آموزش و افسون‌زدایی پیش بروند، بی‌ریشگی آنان در تاریخ و جغرافیا، در زمین و زمانی که اشغال کرده‌اند، و نیز ریشه‌داری مشترک و عمیق آنان در ساخت طبیعی‌شان و مقتضیات آن، خود آگاه‌تر می‌شود. به همین دلیل انسان‌ها و جوامع آموخته و افسون زدوده بیش از دیگر جوامع به هم شبیه می‌شوند.

تقابل منطق قدیم و جدید (جستارهایی مقایسه‌ای در فلسفه منطق)

 • 22,000 تومان

تقابل منطق سنتی و منطق جدید یکی از مباحث فلسفی-منطقی گرم و پرشوری بود که در نیمه اول قرن بیستم در میان مدافعان این دو نظام منطقی درگرفته بود.با این حال، در جامعه فلسفی- منطقی ما بحث چندان نظام‌مند و جامعی در باب تقابل‌های این دو منطق وجود ندارد. می‌توان پرسید که مدافعان منطق قدیم (منطق ارسطویی-قرون وسطایی) در غرب چه پاسخ‌هایی به چالش‌های بر‌آمده از ظهور منطق جدید دادند؟ آشنایی با نظرگاه منطق دانان ارسطویی- توماسی معاصر مواد فکری لازم را برای تامل درباره تقابل منطق قدیم و جدید فراهم می‌کند. مکتوبات این دفتر در خدمت چنین هدفی است. هنری بابکاک ویچ،منطق دان ارسطویی-توماسی معاصر، مفاهیم و مسائل فراموش‌شده منطق قدیم را بار دیگر به صحنه می‌آورد و یادآوری می‌کند که روزگاری منطق‌دانان نگاه دیگری به «مفهوم»، «گزاره«، «استدلال»، «حمل»، «هستی‌مند عقلی»، «صورت»، «ماده»، «قصدیت» و ... غیره داشتند.دیدن این دو نظام منطقی در آینه یکدیگر شناخت دقیق‌تر ویژگی‌های هر یک را ممکن می‌کند.

مغز آشفته (روش 7 گام برای پایان دادن به ذهنیت خودگویی منفی آزارندهی ذهن و راهنمایی به سوی اندیشه‌های نیک احساسات نیک و نظم مثبت)

 • 45,000 تومان

شاید کوشیده‌اید خودتان را از شر اندیشه‌های منفی رها کنید، ولی دیده‌اید نمی‌توانید به جایی برسید. مشکل هرچه باشد، یک سری رازهایی هستند که می‌توانند به حل آن کمک کنند و در این کتاب به بررسی آنها می‌پردازیم. این سری رازها «روش 7 گام» نام دارد. روش 7 گام سامانه‌ای است که برای پایان دادن به اندیشه‌های منفی و راهنمایی ذهن و زندگی به سمت یک مسیر مناسب و مثبت نیاز دارید. من برای اطمینان از درک آسان، این کتاب را دو بخش کرده‌ام؛ بخش اول آماده‌سازی شماست برای روش 7 گام که موضوعات مهمی مانند ریشه‌ها و پیامدهای خودگویی منفی و کژاندیشی را شامل می‌شود. در بخش دوم با نگاهی عمیق‌تر به خود گام‌ها خواهیم پرداخت و روش‌های هر یک را بیان خواهیم کرد. شما باید همین امروز روش 7 گام را اجرا کنید؛ منتظر فردا نشوید چون هر چه وقت بیشتری از دست بدهید، اندیشه منفی آسیب عمیق‌تری وارد می‌کند و رهایی از آن نیز دشوارتر می‌شود. شما شایسته زندگی سرشار از لذت و شادی هستید، نگذارید افکار منفی چیز دیگری به شما دیکته کند. هنوز علاقه‌مندید؟ پس به مطالعه ادامه دهید.

تنفس (دانشی نوین از هنری گمشده دم و بازدم و چگونگی نفس کشیدن چه تاثیراتی بر ذهن و بدن ما دارد)

 • 225,000 تومان

برای سلامتی و تندرستی ما چیزی ضروری‌تر از نفس‌کشیدن وجود ندارد: هوا را وارد و سپس آن را خارج می‌کنید و این کار 25000 بار در روز تکرار می‌شود. با این حال، انسان به عنوان یک گونه، توانایی تنفس صحیح را از دست داده است و این امر عواقب بدی به دنبال دارد. جیمز نستور، روزنامه‌نگار، به همه جای دنیا سفر می‌کند تا دانش فراموش‌شده‌ شیوه‌های تنفس باستانی را کشف کند و متوجه می‌شود که با تغییراتی جزئی در نحوه‌ دم و بازدم می‌توانیم عملکرد ورزشی را ارتقا دهیم، اندام‌های داخلی‌مان را جوان‌سازی کنیم، خروپف، آلرژی، آسم و بیماری‌های خودایمنی را متوقف، و اسکولیوز ستون فقرات را درمان کنیم. هیچ یک از این‌ها نباید امکان‌پذیر باشد ولی هست. کتاب تنفس با تکیه بر هزاران سال حکمت باستانی و مطالعات پیشرفته در ریه‌شناسی، روان‌شناسی، بیوشیمی و فیزیولوژی، تمام دانسته‌هایمان را در مورد اساسی‌ترین عملکرد بیولوژیکی خود متحول می‌سازد.خلاصه‌ای از این کتاب در پادکست فارسی بی‌پلاس ارائه شده است.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1