فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
روانشناسی هنر
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
زیاد فکر نکنید (راحت‌تر تصمیم بگیرید دست از تردید بردارید)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
لذت تفکر (شادمانی متفکرانه زیستن)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
 • 58,000 تومان
 • با تخفیف: 58,000 تومان
مسئله بودن و نبودن (عشق فقدان و آنچه در پایان اهمیت دارد)
اصلاح شیوه‌های نادرست فرزندپروری (پیش از آن‌که بچه‌ها دیوانه‌ات کنند)
شاید بهتره با یکی حرف بزنی
 • 170,000 تومان
 • با تخفیف: 170,000 تومان
دروغ ممنوع (رهایی از مخمصه و سردرگمی در زندگی)
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
چالش رواقی (راهنمای فلسفی برای دستیابی به استقامت آرامش و انعطاف‌پذیری بیشتر)
ابرهای ندانستن (به همراه کتاب اندرز سربه‌مهر)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
راز و رمز آماده‌سازی ذهنی (ذهنی برنده داشته باشیم)

روانشناسی هنر

 • 130,000 تومان

چرا از هنر لذت می‌بریم؟ چه چیزی ما را به خلق آثار هنری ترغیب می‌کند؟ کسب دانش درباره مغز چطور می‌تواند در درک سلیقه هنری‌مان به ما کمک کند؟ روانشناسی هنر درآمدی است دستچین به راه‌های پرشماری که روانشناسی می‌تواند در درک ارزش فعالیت‌های خلاقه به ما کمک کند. این کتاب با بررسی نحوه ادراک ما از هر چیز، از رنگ گرفته تا حرکت، خلق آثار هنری را به منزله شکلی از رفتار انسانی بررسی می‌کند. کتاب حاظر همچنین به این موضوع می‌پردازد که عواملی از قبیل جعل آثار، فناوری بازتولید و تبعیض جنسیتی چطور بر قضاوت ما درباره هنر تاثیر می‌گذارند. روانشناسی هنر، با این پرسش که علم روانشناسی چه ارتباطی با درک ارزش هنری دارد، خواننده را با روش‌های جدید تفکر درباره نحوه خلق و مصرف هنر آشنا می کند.

زیاد فکر نکنید (راحت‌تر تصمیم بگیرید دست از تردید بردارید)

 • 110,000 تومان

درست اندیشیدن درباره چیزهایی که ارزش صرف لحظات زیبا و اوقات طلایی عمر را داشته باشند و نیز تصمیم‌گیری درست و به‌موقع در لحظات حساس زندگی به فرد احساس بهره‌وری بیشتر و استفاده بهینه از فرصت‌های زندگی را می‌دهد. موفقیت‌های زندگی مرهون استفاده مناسب از زمان و فرصت‌هاست. این کتاب ترفندهای ساده‌ای برای تصمیم‌گیری آسان و جلوگیری از افکار بیهوده و خستگی ذهنی ناشی از آن فراروی شما قرار می‌دهد و آرامش و نشاط را به شما هدیه می‌کند. این کتاب مناسب افرادی است که می‌خواند بهترین و مفیدترین استفاده را از لحظات زندگی‌شان ببرند و هنگامی که به گذشته خود می‌نگرند آن را مملو از حسرت، فکرهای نابجا و فرصت‌های از دست رفته نبینند.

تاریخ اندیشه فلسفی چین

 • 65,000 تومان

اندیشمندان دوره ماقبل دودمان چین با آثارشان گفتمان فلسفی چین را پایه‌گذاری کردند. پس از آن، در دوره‌های مختلف تاریخی و سیاسی تفکر فلسفی در چین تغییرات بسیاری کرد و مکاتب فلسفی متعددی از این میان سربرآورد. در دوره‌های مینگ و چینگ علوم غربی به چین راه پیدا کردند و به این ترتیب ساختار نظری فلسفه در چین متحول شد. نویسنده در این کتاب، ضمن معرفی مکاتب فلسفی مختلف، به معرفی فیلسوفان هر مکتب و اندیشه‌های فلسفی آنان می‌پردازد.

لذت تفکر (شادمانی متفکرانه زیستن)

 • 95,000 تومان

چطور می‌توانیم در زمانه هیاهو و شلوغی که فضای مجازی هیچ خلوتی در اختیارمان نمی‌گذارد فرصتی برای تفکر پیدا کنیم؟ این کتاب می‌کوشد ارزش یادگیری و تفکر را بار دیگر به یادمان بیاورد تا بلکه بتوانیم از زندگی ماشینی و لذت‌های توخالی‌مان دست بکشیم، و با استفاده از تجربه فیلسوفان، دانشندان و نویسندگان جانی تازه به ذهنمان ببخشیم و به راز شادمانی متفکرانه زیستن پی ببریم.

طب سنتی چین

 • 58,000 تومان

طب سنتی یکی از چهار رکن اصلی تمدن چین باستان به شمار می‌رود. سنگ بنای آن چنان محکم است و در زندگی مردم این کشور چنان نقش پررنگ و مهمی دارد که در دوران معاصر، علوم پزشکی مدرن نتوانسته جایگزین آن شود. با نگاهی دقیق درمی‌یابیم که تاریخ طب سنتی در چین با فراز و فرودهای بی‌شماری روبه‌رو بوده و آنچه امروزه تحت عنوان طب سنتی در چین شناخته می‌شود درواقع طب سنتی معاصر است که در مقایسه با طب سنتی باستان پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

مسئله بودن و نبودن (عشق فقدان و آنچه در پایان اهمیت دارد)

 • 55,000 تومان

این کتاب چشم‌اندازی است به زندگی مشترک روانپزشک پرآوازه اروین یالوم و همسر نویسنده‌اش ماریلین یالوم، که آن دو، پس از اطلاع از ابتلای ماریلین به بیماری‌ای لاعلاج، دست به کار نوشتن آن می‌شوند؛ این کتاب بازتابی است از چگونگی عشق ‌ورزیدن و بدون حسرت زیستن آنان. اروین یالوم تمامی زندگی خود را وقف درمان روان کسانی کرده که از اضطراب مرگ و سوگواری در عذاب بوده‌اند. اما او خود هرگز در موقعیتی قرار نگرفته بود که نیازمند روان‌درمانی باشد تا وقتی که تشخیص داده شد همسرش به سرطان مبتلاست. در کتاب مسئله بودن و نبودن، یالوم و همسرش مشترکاً از چالش‌های عمیق جدیدی در زندگی‌شان پرده بر می‌دارند: ماریلین از چگونه آسوده مردن می‌گوید و یالوم از سوگواری و زندگی بدون ماریلین می‌نویسد.

اصلاح شیوه‌های نادرست فرزندپروری (پیش از آن‌که بچه‌ها دیوانه‌ات کنند)

 • 55,000 تومان

می‌توان گفت که والدین سی چهل سال پیش شروع کردند به تربیت بچه‌ها به شیوه‌هایی بسیار متفاوت با شیوه‌های تربیتی بچه‌های نسل‌های قبل. تا پیش از آن، بچه مفهوم خود را داشت. زمین می‌خورد، لباس‌هایش خاکی می‌شد، با بچه‌های دیگر بازی می‌کرد و هر کاری که بچه‌ها تا آن موقع انجام داده بودند انجام می‌داد. در ماشین‌های بدون صندلی ایمنی می‌نشست، به تنهایی مدرسه می‌رفت، در زمین‌های خاکی بازی می‌کرد و غذاهایی که یک عالم مواد رنگی داشت با ولع نوش جان می‌کرد. با این همه، همگی ما جایی در میانه‌های راه ناگهان کمی سردرگم شدیم. زندگی شلوغ‌تر و پیچیده‌تر شد. این کتاب قرار نیست پر از مطالبی باشد که استرس و فشارتان را بیشتر کند. تربیت بچه‌ها به اندازه کافی سخت است، نیازی نیست سخت‌ترش کنیم. این کتاب می‌گوید چطور بدون اینکه عقلتان را از دست دهید، ده سال اول زندگی بچه‌تان را پشت سر بگذارید. بچه بزرگ کردن و عاقل ماندن راحت نیست، ولی شدنی است. این کار شدنی است هرچند گویی باور کردنش سخت است. البته اگر می‌خواهید بدانید چطور تارکین یا پورتیا کوچولویی بزرگ کنید که در چهار سالگی با پیانو موتسارت بزند، این کتاب مناسب شما نیست. ولی اگر می‌خواهید راهی پیدا کنید تا ده سال اول را بدون دیوانه شدن سپری کنید، این کتاب برایتان مناسب است. درست است این کتاب درباره شماست نه درباره بچه‌موتسارت بزرگ کردن، اما اگر عقلتان سر جایش باشد، احتمالش زیاد است که بچه‌ای باهوش، شاد و متعادل بار بیاورید.

شاید بهتره با یکی حرف بزنی

 • 170,000 تومان

آنچه لوری گاتلیب، با قلم صریح و طنز صمیمانه‌اش، پیش رویمان می‌گذارد زندگی خودش است و نیست؛ زندگی خودش است و زندگی ما نیز؛ با همان درماندگی‌ها و آشفتگی‌ها و بیم و امید‌هایی که، خوب که نگاه کنیم، کم‌و‌بیش میان همه‌مان مشترک است. او نخست برای تسلی یافتن و سپس برای شناختن خود و دسترسی به دنیای پیچیده درونی‌اش به روان‌درمانی روی می‌آورد، حرفه‌ای که سال‌ها عمرش را صرف‌ آن کرده و خود نیز از همان برای یاری رساندن به دیگران بهره می‌گیرد- و، با قصه‌هایی که از بیمارانش برایمان تعریف می‌کند، پیداست که در این کار موفق هم می‌شود. سبک این اثر به‌نوعی منحصر‌به‌فرد است؛ شاید فقط بتوان برخی آثار اروین یالوم را از بعضی جنبه‌ها مشابهش دانست، ولی نه کاملا! این کتاب تصویری واقع‌بینانه از روان‌درمانی در اختیارمان می‌گذارد، به علاوه تصویری واقعی از زندگی ما آدم‌ها. کارل یونگ می‌گوید: « آدم‌ها حاضرند هر‌کاری بکنند‏، هر‌چقدر هم مخرب، تا از مواجهه با روح خودشان بپرهیزند.» ولی همو این را هم می‌گوید: «آن که به درون می‌نگرد بیدار می‌شود.»

دروغ ممنوع (رهایی از مخمصه و سردرگمی در زندگی)

 • 48,000 تومان

اثر حاضر کتابی است درباره دروغ‌گویی. منظورم دروغ‌های آگاهانه نیست. منظورم آن پسرکی نیست که همین‌طور که خرده‌های شیرینی به صورتش چسبیده می‌گوید: «شیرینی‌ها را من نخورده‌ام.» او می‌داند که دروغ می‌گوید. منظور من دروغ‌های ناآگاهانه‌ای است که همه‌جا شاهدش هستیم. این دروغ‌های ناآگاهانه با وجود بی‌قصد و غرض بودن گوینده، حسن نیت او، یا سرسری بودنشان مخرب‌اند. من در این کتاب با تشریح نمونه‌هایی که در دفترم با آن‌ها مواجه شده‌ام و با توجه به مثال‌های زندگی روزمره به این موضوع خواهم پرداخت. من روانشناس هستم. بعد از حدود سی سال کار به این نتیجه رسیده‌ام که همه مشکلات زندگی در پی یک دروغ ایجاد می‌شوند. هر دروغی دروغ دیگری به دنبال دارد. در اختلالاتی مانند اضطراب، وسواس، افسردگی، ترس‌های بی‌منطق، ناتوانی در لذت بردن از زندگی، بلاتکلیفی، وجود مشکل در دوست داشتن و دوست داشته شدن، اعتیاد به مواد مخدر، خشونت خانگی - چه در نقش ظالم و چه در نقش قربانی - یا مشکلات عدیده روابط که مردم را به سمت روان‌درمانی سوق می‌دهند، دروغ نقش مهمی ایفا می‌کند.

چالش رواقی (راهنمای فلسفی برای دستیابی به استقامت آرامش و انعطاف‌پذیری بیشتر)

 • 65,000 تومان

ویلیام اروین فیلسوف در این کتاب کاربردی نشان می‌دهد که خردورزی‌های فیلسوفان رواقی سده‌ها پیش می‌تواند ما را در مواجهه با فشارهای گوناگون زندگی روزمرۀ امروزی یاری کند. کتاب چالش رواقی، به نحوی منحصربه فرد، بینش‌های رواقیان باستان نظیر مارکوس اورلیوس، سنکا و اپیکتتوس را با تکنیک‌های روان‌شناختی معاصر، نظیر اثر لنگرانداختن، تلفیق می‌کند. نتیجه آن‌که «راهبرد آزمون رواقی» ساده و نوین نویسنده به ما می‌آموزد که چگونه واکنش‌های عاطفی خود را نسبت به موانع زندگی، به شکلی عمیق، تغییر دهیم. بدین‌سان، نه‌تنها بر این موانع چیره می‌شویم بلکه از آن‌ها بهره هم می‌بریم. این کتاب تمرینی است برای چیزی که می‌توان رواقی‌گری قرن بیست و یکمی نامیدش. در این کتاب، ویلیام اروین پند و اندرزهای فیلسوفان رواقی قرن نخست میلادی را با تحقیقات روانشناسان قرن بیست و یکمی در هم آمیخته است.

ابرهای ندانستن (به همراه کتاب اندرز سربه‌مهر)

 • 120,000 تومان

ابرهای ندانستن و اندرز سر به مهر مجموعه‌ای از نامه‌های مرادی به مریدش در باب مراقبه است. نویسنده ناشناس این اثر مراقبه را روشی برای تعالی روح می‌داند و با تمرینات روحانی عملی «ابر ندانستن» و «ابر فراموشی» ما را در یافتن راه خویش به سوی خداوند و متحد ساختن جان خویش با او- که تنها با عشق ورزیدن به ذات او و نه به واسطه اندیشه حاصل می‌شود- هدایت می‌کند.

راز و رمز آماده‌سازی ذهنی (ذهنی برنده داشته باشیم)

 • 25,000 تومان

بسیاری از ما در محیط کار و زندگی شخصی از خود می‌پرسیم چه کار کنیم که مثل برنده‌ها فکر کنیم و خود را برای آینده آماده سازیم. ما نیز همچون ورزشکاران حرفه‌ای باید اهداف خود را تعیین کنیم، با موانع رو به رو شویم و تلاش کنیم در رفع آن‌ها بکوشیم. کتاب راز و رمز آماده‌سازی ذهنی، با الهام از روش‌های آماده‌سازی قهرمانان ورزشی به شما کمک می‌کند تا ذهن خود را تقویت و قابلیت‌های خود را فعال کنید و به پیروزی دست یابید. سباستین توماس، نویسندۀ این کتاب، بیش از چهارده سال است که با ورزشکاران رده بالا و همچنین مربیان، در زمینۀ آماده‌سازی ذهن کار می‌کند. دیدگاه‌های او دربارۀ مدیریت و پیشبرد ذهن، موفقیت‌آمیز بوده و در بسیاری زمینه‌ها کاربرد عملی دارد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1