فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

فرزندپروري

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سلامت اجتماعي و عاطفي فرزند شما (راهنماي كامل براي والدين و كساني كه به آ‌ن‌ها كمك مي‌كنند)
چطور از دست كودكان‌تان سر به بيابان نگذاريد (راهكارهاي حفظ آرامش در برابر فرزندان)
فرزندپروري با خوش‌‏فكري و لذت (101 راهكار سا ده)
باهوش اما حواس‌پرت
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
راهنماي رفتار والدين با نوجوانان
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
از پسرت بهترين بساز
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
از دخترت بهترين بساز
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان

فرزندپروري نرم (با استفاده از ارتباطي عاطفي و نه تنبيه براي پرورش كودكاني با اعتماد‌به‌نفس و توانمند)

 • 175,000 تومان

سارا آكول اسميت متخصص والدين و نويسنده مشهوري است كه در روان‌شناسي، علوم تربيتي، فرزندپروري نرم، نظريه وابستگي و خواب كودكان تخصص دارد. او كارگاه‌ها و وبينارهاي متعددي برگزار مي‌كند، مربي والدين است و در برنامه‌هاي مختلف تلويزيوني و راديويي شركت مي‌كند. ساراآكول اسميت تا به حال 13 كتاب نوشته است كه به 30 زبان ترجمه شده‌اند و بيش از نيم ميليون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

سلامت اجتماعي و عاطفي فرزند شما (راهنماي كامل براي والدين و كساني كه به آ‌ن‌ها كمك مي‌كنند)

 • 150,000 تومان

جان اس. ديسي پس از اتمام تحصيلات خود در سال ١٩٦٦ و در رشته روان‌شناسي پرورشي و آموزشي به جمع اساتيد دانشگاه بوستون پيوست. دكتر ديسي درس‌هايي در موضوعات رشد نوجوان و بزرگسالان و روان‌شناسي ارتباطات بين فردي در اين دانشگاه ارائه مي‌كند. او همچنين فعاليت حرفه‌اي خود به‌عنوان روان‌پزشك را دارد و تا به حال 13 كتاب درباره موضوعاتي همچون اضطراب، خلاقيت و ارتباطات خانوادگي نوشته است. ليزا بي. فيور استاد و رئيس آموزش دانشگاه لسلي در شهر كمبريج در ايالت ماساچوست است. او همچنين در اين دانشگاه به موضوع بي‌خانماني كودكان مي‌‌پردازد و يكي از بنيان‌گذاران و رؤساي جنبش ضد خشونت عليه زنان است. دكتر استيون برايون مايسلز، رئيس هيئت مديره انجمن فعاليت‌هاي صلح‌طلبانه ماساچوست و همچنين فعال صلح‌طلب ملي و بين‌المللي بود كه براي 30 سال در اين زمينه فعاليت كرد. او در سال ٢٠١٤ از دنيا رفت.

كتاب‌چه راهنماي مادران امروزي (چگونه فرزندمان را از بدو تولد شاد سالم باهوش منظم و جذاب پرورش دهيم نوشته‌اي از يك مادر امروزي با آموزه‌هاي قديمي)

 • 74,000 تومان

نويسنده اين كتاب مايل است ناشناس باقي بماند. او كارشناس ارشد آموزش از دانشگاه بوستون آمريكا است. وي با اتكا به رشته تحصيلي‏، مطالعه مقالات و كتاب‌هاي به‌روز در زمينه آموزش و فرزندپروري و تجربيات شخصي‌اش اين كتاب را نوشته است. به جرئت مي‌توان گفت هر زني كه قصد دارد مادر بودن را تجربه كند، خوب است كتابچه راهنماي مادران امروزي را بخواند. اين كتاب يك كتاب روانشناسي پيچيده نيست. بلكه كتابي است كه مانند يك مادربزرگ داناي مدرن راهبردهاي كاربردي پرورش فرزند را به شما مي‌آموزد. خواندن اين كتاب حدودا 60 دقيقه طول مي‌كشد، اما به شما ياد مي‌دهد چگونه فرزندتان را بخوابانيد. چگونه او را به خوردن غذاهاي سالم علاقه‌مند كنيد. چگونه او را عاشق مطالعه كنيد. چگونه به او رفتار مناسب را ياد بدهيد. چگونه او را ياري دهيد تا در مدرسه عملكرد خوبي داشته باشد و چگونه در نوجواني هوشمندانه تصميم بگيرد.

چطور از دست كودكان‌تان سر به بيابان نگذاريد (راهكارهاي حفظ آرامش در برابر فرزندان)

 • 98,000 تومان

چه بسا از آن پدر و مادرهايي باشيد كه از دست كودكان‌تان عصباني مي‌شويد، به آنها تشر مي‌زنيد و بر سرشان فرياد مي‌كشيد. خودتان هم قبول داريد كه كج‌خلق شده‌ايد و در برابرشان واكنش‌هاي عصبي نشان مي‌دهيد. مي‌دانيد كه دوست داريد چگونه پدر و مادري باشيد: آرزو مي‌كنيد آرام‌تر و مسلط‌تر باشيد، اما هرچه تلاش مي‌كنيد، باز هم عصباني مي‌شويد. تنها همين نكته را به خاطر بسپاريد: شما هرگز پدر و مادر بدي نيستيد! اين كتاب با زباني صادقانه و همدلانه و با راهكارهاي عملي به شما كمك مي‌كند كه در امر والدگري‏، رفتار مثبت‌تر و آگاهانه‌تري پيشه كنيد. كارلا نامبرگ در اين كتاب، به پدر و مادرهاي پرمشغله و ذهن‌آشفته امروزي، پادزهر نااميدي‌ها و تنش‌هايشان را ارائه مي‌كند. اين كتاب راهنمايي آسان، عملي و طنزآميز براي والديني چون شماست كه مي‌خواهند در برابر فرزندان‌شان رفتار سنجيده‌تر و ثمربخش‌تري پيشه كنند.

فرزندپروري با خوش‌‏فكري و لذت (101 راهكار سا ده)

 • 99,000 تومان

نكات قابل اجرا در اين كتاب، از موسس مربي والدين (The parenting mentor) نه‌تنها به حل مشكلات روزمره، در برخورد با مشكلات روزمره كودكتان كمك مي‌كند، بلكه منبعي آرامش‌بخش از خرد فراهم مي‌كند تا به شما كمك كند با اعتماد به نفس، پدر يا مادر شويد. مشاوره هوشمندانه را در اين كتاب در موارد زير مي‌توانيد بيابيد: قوانين طلايي فرزندپروري، زمان خانواده، قوانين و احترام، ديدگاه و قضاوت، قدرداني و نگرش، غذا و ناهارخوري، عبارات ممنوعه، مهارت‌هاي زندگي و نهايتا مديريت خانواده.

باهوش اما حواس‌پرت

 • 130,000 تومان

اين كتاب با نگاهي علمي به ريشه‌هاي مشكلات رفتاري در كودكان و نوجوانان مي‌پردازد. نگاهي كه مبتني بر يافته‌هاي جديد دانش علوم اعصاب و روانشناسي شناختي است و كاركردهاي اجرايي مغز را به عنوان عامل اصلي اين مسائل مدنظر قرار داده است. در بخش‌هاي مختلف اين كتاب ضمن برشمردن و دسته‌بندي انواع مشكلاتي كه كودكان به سبب ضعف در كاركردهاي اجرايي با آن روبه‌رو مي‌شوند راه‌حل‌هاي متناسب با هر مشكل را بيان كرده‌ايم. راه‌حل‌هايي كاربردي و قابل اجرا توسط پدران و مادران كه مي‌تواند پايان‌بخش بسياري از نگراني‌ها و درگيري‌هاي والدين با كودكان و نوجوانان باشد و كودكان باهوش اما حواس‌پرت ما را در مسير رشد به افرادي توانمند، مسئوليت‌پذير و با برنامه بدل كند.

راهنماي رفتار والدين با نوجوانان

 • 90,000 تومان

پرورش نوجواني موفق يكي از مهم‌ترين اهداف والدين در زندگي است. به عبارتي پرورش فرزندان موفق همانند سرمايه‌گذاري براي آينده است ولي رسيدن به اين هدف و سرمايه‌گذاري نيازمند دانش، خردمندي، مسئوليت‌پذيري و انجام تكاليفي است كه در اين كتاب به طور مشروح به آن پرداخته شده است. ويژگي‌هاي والدين اثربخش، توجه به نيازهاي روان‌شناختي نوجوان، زندگي در فضاي ديجيتال و رسانه‌هاي اجتماعي و مواجهه با مسايل جنسي و موارد اعتيادآور و مديريت پول از جمله مباحثي است كه مولف به‌طور مشروح و علمي به آن پرداخته است.

تربيت جنسي كودكان و نوجوانان در خانواده ايراني و پيشگيري از آزار جنسي

 • 120,000 تومان

كتاب حاضر دربردارنده مجموعه‌اي از موضوعات مهم در زمينه تربيت جنسي كودك و نوجوان و پيشگيري از آزار جنسي است كه با هدف ارتقاء و پيشبرد مهارت‌هاي والدين، روانشناسان، معلمان و... ارائه شده است كه سعي گرديده با سناريوهايي از اتفاقات و مشكلات واقعي مراجعان، كه با بياني ساده، واضح و قابل درك مطرح شده است قدم به قدم از لحظه تولد تا دوران بلوغ و نوجواني همراه والدين بوده و به تك تك مراحل رشد جنسي و آنچه باعث اخلال در رشد جنسي كودك خواهد شد اشاره نمايد. اين كتاب موضوعات خاص از قبيل پاسخ به تمام سوالات و كنجكاوي‌هاي جنسي كودكان، خودارضايي كودك و نوجوان، انواع انحرافات جنسي و پيشگيري از آن، ديدن فيلم پورن يا مشاهده رايطه جنسي ديگران توسط كودك و نوجوانان و مشكلات احتمالي آن، واقعيت‌هايي درباره سوءاستفاده جنسي از كودكان و نوجوانان، چگونگي محافظت كودكان و نوجوانان از متجاوزان جنسي و ويژگي‌هاي ظاهري و شخصيتي متجاوزان جنسي را مدنظر قرار داده است. يكي از برجستگي‌هاي بارز اين كتاب ارائه راهكارهاي علمي به شيوه‌اي كاملا كاربردي است كه مطابق با فرهنگ خانواده‌هاي ايراني ارائه شده است. اميد است اين مجموعه منبعي كاربردي و مناسب براي والدين درجهت سلامت جنسي كودكان و نوجوانان و پيشگيري از انحرافات جنسي باشد.

چگونه كودك مستقل تربيت كنيم (چگونه به كودكانمان كمك كنيم تا كنترل بيشتري بر زندگي‌شان داشته باشند)

 • 155,000 تومان

بسياري از والدين به جاي اعتماد به كودكان در انتخاب‌هايشان اصرار دارند همه چيز را تحت كنترل خود بگيرند؛ از مشق شب گرفته تا روابط دوستانه. براي اين والدين، استيكسرود و جانسون يك پيام ساده دارند: بس كنيد. به جاي اينكه خود را رئيس فرزندتان بدانيد، مشاورش باشيد. چند سال پيش، آنها متوجه شدند كه استرس شديد و بي‌انگيزگي حتي سراغ بچه‌هاي پركار و كارآمد هم مي‌رود. بيل عصب‌روانشناس باليني است كه به كودكاني كه پر از اضطراب‌اند يا جان مي‌كنند تا ياد بگيرند كمك مي‌كند. ند مشاور انگيزشي است كه خدمات آموزش نخبگان را اداره مي‌كند. آنها كشف كردند كه بهترين پادزهر استرس اين است؛ دادن حس كنترل بيشتر به كودكان. البته اين جمله به معناي كنار گذاشتن اختيارات شما در مقام والدين نيست. كتاب حاضر تركيبي از جديدترين يافته‌ها در رفتاردرماني، علوم مغز و مطالعات موردي از هزاران كودك و نوجوان است كه به شما آموزش مي‌دهد چگونه كودك خود را در مسير موفقيت قرار دهيد. ما فقط مي‌توانيم فرزندان خود را هدايت كنيم، اما بالاخره در برهه‌اي از زمان، آنها هستند كه بايد فرمان زندگي‌شان را به‌دست بگيرند. به ياري كتاب حاضر مي‌توانيد كارهاي زيادي انجام دهيد تا به فرزندتان كمك كنيد با سرسختي و ابتكار راه پيش‌رو را كنترل كنند.

كودكان و نوجوانان سركش و ستيزه‌جو (رويكردي غير دارويي براي چالش برانگيزترين رفتارهاي او‌سي‌دي)

 • 155,000 تومان

امروزه بسياري از والدين نگران رفتارهاي ستيزه‌جويانه و پرخاشگرانه فرزندان خود، حمله كردن آنها به معلمانشان و مورد ضرب و شتم قرار دادن همكلاسهايشان هستند و براي حل اين معضل به متخصصان مختلف مراجعه مي‌كنند. در بعضي مواقع پزشكان از دارودرماني استفاده مي‌كنند كه در حل اين مشكل تاثير چنداني ندارد و مشكلات رفتاري فرزندانشان را بيشتر مي‌كند علاوه بر اينكه هزينه‌هاي درماني زيادي به والدين تحميل مي‌شود. مسئولين مدارس نيز در نحوه برخورد با اين نوع بچه‌ها تبحر چنداني نداشته و براي اصلاح رفتارهاي آنها به تنبيه و توبيخ و جا‌به‌جا كردن مدرسه متوسل مي‌شوند كه شرايط را بدتر مي‌كند. بنابراين، اين سوال همچنان باقي است كه براي اصلاح رفتار اينگونه بچه‌ها چه بايد كرد؟ كتابي كه در دست داريد به اين معضلات مي‌پردازد و علت آنها را بررسي مي‌كند و براي آنها راه‌حل‌هايي ارائه مي‌دهد و روش‌هاي درماني متعددي را در اين زمينه ارائه مي‌دهد. بنابراين به تمامي والدين، مربيان، متخصصان بهداشت و روان مطالعه اين كتاب توصيه مي‌شود.

از پسرت بهترين بساز

 • 135,000 تومان

از پسرت بهترين بساز كتابي كاربردي و عالي پيرامون تربيت فرزند است كه به تربيت پسران از كودكي تا نوجواني مي‌پرد ازند. اين كتاب همراه با راهنمايي‌ها و ايده‌هايي عملي براي والدين، پيامي صريح و محكم براي آن‌ها دارد. كتاب از پسرت بهترين بساز راهنمايي لذت‌بخش براي هدايت، تعليم، تربيت و تشويق پسران از بدو تولد تا نوجواني بوده و الهام‌بخشي فوق‌العاده است. محتواي اين كتاب بسيار آموزنده و چالش‌ برانگيز است و براي تمام پدر و مادرهايي كه آن را بخوانند مفيد و رضايت‌بخش خواهد بود.

از دخترت بهترين بساز

 • 135,000 تومان

اين كتاب براي تمام مادران ناكامل با دختراني ناكامل است. نيازي به كامل و بي‌عيب بودن نيست؛ مهم تلاش شما در مسيري است كه باعث تبديل شدن‌تان به مادري فوق‌العاده مي‌شود تا با موفقيت دختراني توانمند و شايسته را پرورش دهيد. دارلين براك با شوخي و بصيرت به تحليل و بررسي كارهايي كه مادران به عهده مي‌گيرند و چگونگي مهارت يافتن در آن‌ها مي‌پردازد. او با ارائه‌ي راهنمايي‌هاي كاربردي و روايت‌هايي از ساير مادران به شما اطمينان‌خاطر مي‌دهد كه مادر‌بودن و تربيت دختراني فوق‌العاده كاري است كه مي‌توانيد با شجاعت و ظرافت انجام دهيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1