مهارت‌های ارتباطی


تولیدکننده
بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
16 قانون ارتباطات (این قوانین را به کار ببندید و به بهترین وجه پیام خود را برسانید)
سبک‌ها و مهارت‌های مدیریت تعارض
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
زبان بدن (راهنمایی‌های مامور سابق اف بی آی در خصوص زبان بدن)
زبان بدن (چگونه با نگاه به ژست افراد افکارشان را بخوانیم)
16 قانون موثر ارتباط (تاثیر پیامتان را به حداکثر برسانید)
رازهای زبان بدن (تکنیک‌های ارتباط غیرکلامی از زبان 1 افسر سازمان سیا)
هنر برقراری روابط عمیق‌تر (چگونه با خانواده دوستان و همکاران خود روابط استثنایی برقرار کنیم)
از بازخوردت متشکرم (علم و هنر استقبال از بازخورد)
کلید روابط سالم
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
دستیابی به پاسخ مثبت
 • 245,000 تومان
 • با تخفیف: 245,000 تومان
هنر گفتگوهای آگاهانه (تغییر شیوه صحبت کردن گوش دادن و تعامل)

16 قانون ارتباطات (این قوانین را به کار ببندید و به بهترین وجه پیام خود را برسانید)

 • 225,000 تومان

همه راه‌های نرفته‌ای که طی می‌شود، همه چشم‌اندازهای جدیدی که گشوده می‌شود، همه پیشرفت‌هایی که جهان امروز شاهد آن است، همه تکنولوژی‌های نویی که ساخته و پرداخته می‌شود، و همه قواعد جدیدی که کشف می‌شود، باید به دست انسان بیفتد و به دست انسان‌ها در راستای رفاه و سعادت بشریت به کار بسته شود. این انسان‌ها هستند که یاد می‌گیرند و به یکدیگر می‌آموزند که چگونه همه امکانات و ظرفیت‌های طبیعی و نوساخته باید به کار گرفته شود تا روز و روزگاری خوش‌تر برای همگان رقم بخورد... و این آموختن‌ها و آموزش دادن‌ها و به کاربستن‌ها میسر نمی‌شود مگر با شکل‌گیری و ارتقای مداوم روابط و ارتباطات انسانی.

16 قانون انکارناپذیر سخنوری و ارتباطات (آنها را به کار بگیرید و پیام خود را به بهترین شکل ممکن منتقل کنید)

 • 279,900 تومان

دیگر هرگز از صحبت کردن در جمع نترسید. گفته می‌شود که صحبت کردن در مقابل جمع، ترس شماره یک بیشتر افراد است و مرگ در رتبه دوم قرار دارد. کمدین، جری ساینفلد در این باره می‌گوید: «این بدان معناست که اگر قرار باشد در مراسم تدفین حضور داشته باشید، ترجیح می‌دهید در تابوت باشید تا اینکه نطق مربوط به مراسم ختم را ایراد کنید.» چگونه می‌توانید به عنوان یک سخنران بر ترس یا ناکارآمدی غلبه کنید؟ قوانین سخنوری و ارتباطات را بیاموزید! «جان سی. مکسول» بیش از پنجاه سال سخنران عمومی و معلم انگیزشی بوده است. او یکی از هشت نفری است که در کل دنیا موفق به دریافت تندیس سخنران برتر شده و به تالار مشاهیر انجمن ملی سخنرانان راه یافته است. او در کتاب «16 قانون انکارناپذیر سخنوری و ارتباطات»، هر آنچه را که از یک عمر سخنرانی و برقراری ارتباط آموخته، با شما به اشتراک می‌گذارد. یاد بگیرید که چگونه: - مقاعدکننده سخنرانی کنید. - خودتان و محتوای سخنرانی‌تان را آماده کنید. - نقاط قوت شخصی و ارتباطی خود را بیابید و از آنها استفاده کنید. - بر مخاطبان خود تمرکز کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. - داستان‌های بهتری مطرح کنید. - فضا را بسنجید و به ایجاد انرژی و انتظار مشتاقانه بپردازید. - به افراد ارزش بیافزایید. - الهام‌بخش افراد برای اقدام باشید. هرکس پیامی برای به اشتراک گذاشتن دارد. چه بخواهید توانایی خود را برای الهام‌بخشیدن به کارکنانتان افزایش دهید، در جلسات اولیا و مربیان صحبت کنید، گزارشی به هیئت مدیره ارائه دهید، تدریس کنید، برای عموم سخنرانی کنید یا در یک جمع کوچک صحبت کنید، این کتاب می‌تواند به شما کمک کند. از یکی از بهترین سخنرانان در جهان بیاموزید و از همین امروز پیام خود را به بهترین شکل ممکن منتقل کنید.

سبک‌ها و مهارت‌های مدیریت تعارض

 • 160,000 تومان

یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها چه در زندگی شخصی و چه در محیط کار، مهارت مدیریت تعارض است که متأسفانه در آموزش مهارت‌های مدیریت کمتر به آن پرداخته شده است و به عقیدۀ من یکی از پاشنه آشیل‌های مدیران و سرپرستان است. این کتاب یکی از جامع‌ترین کتاب‌ها در این حوزه است که شما را با تمام مهارت‌ها و سبک‌های مدیریت تعارض آشنا می‌سازد. این کتاب از آن جهت بسیار غنی است که حاصل تجربۀ نویسنده در کنار دانش و اطلاعات بالای او به همراه نقل قول‌های بسیار شنیدنی از افراد مشهور و شناخته‌شده و مثال‌های مختلف در حیطۀ زندگی شخصی و محیط کار است. سوزان شیروز یک متخصص در حوزۀ مدیریت تعارض است که سال‌ها در این زمینه با شرکت‌های مختلف همکاری داشته است. آشنایی با مثلث رضایتمندی، معرفی اصل سه‌گانۀ ایجاد تعلق در کارکنان، آشنایی با سطوح و سبک‌های تعارض، معرفی اصل سه‌گانۀ ایجاد اعتماد، تکنیک‌های مدیریت خشم، معرفی الگوی PDCC، اصل سه‌گانۀ گوش دادن و قانون آلبرت محرابیان تنها بخشی از مطالب ارزشمندی است که با مطالعۀ این کتاب به دست می‌آورید. مطالعۀ این کتاب به روان‌شناسان، مدیران و سرپرستان و تمام کسانی که می‌خواهند ارتباطات کارآمدی داشته باشند، توصیه می‌شود.

زبان بدن (راهنمایی‌های مامور سابق اف بی آی در خصوص زبان بدن)

 • 240,000 تومان

خواندن موفقیت‌آمیز زبان بدن مردم یعنی یادگیری، رمزگشایی و استفاده از رفتارهای غیرکلامی برای پیش‌بینی رفتار انسان‌ها، کاری است که ارزش توجه‌تان را دارد و اگر در این زمینه تلاش کنید پاداش‌های فراوانی نصیبتان می‌کند. بعد از خواندن این کتاب شما می‌توانید با یک نگاه هر چیزی که هر بدنی می‌گوید را درک کنید. همچنین خواهید آموخت چطور حالات و رفتار بدنتان بر طرز تفکر مشتری، رئیس، خانواده، دوستان و غریبه‌ها تاثیر می‌گذارد. اگر شما بتوانید ذهن دیگران را بخوانید و آنچه را که آنها واقعا نیاز دارند را درک کنید، قطعا ارتباطات فردی و اجتماعی شما بسیار آسان و موثر خواهد شد.

زبان بدن (چگونه با نگاه به ژست افراد افکارشان را بخوانیم)

 • 150,000 تومان

شاید مهم‌ترین کتابی که بتوان برای ارتباطات غیرکلامی پیشنهاد کرد، کتاب کلاسیک و جاودان زبان بدن اثر «آلن پیز» است که در چهار دهه‌ای که از انتشار آن می‌گذرد، بارها و بارها بازخوانی و تحلیل شده و زندگی‌های فردی و حرفه‌ای زیادی را متحول کرده است. کتاب «زبان بدن» یک رنسانس در درس‌های مرتبط با ارتباطات به وجود آورد. نخست اینکه سهم بسیار بیشتری برای بخش غیرکلامی ارتباطات قائل شده تا جایی که حجمی در اندازه یک کتاب برای آن در نظر گرفته که تا پیش از آن مرسوم نبوده است. دوم، کاربردی بودن این کتاب است که به صورتی ساده همراه با شکل توضیح می‌دهد که در دنیای تعاملات غیرکلامی ما انسان‌ها چه می‌گذرد و چگونه می‌توانیم در این حوزه بسیار مهم، سازنده و موثر باشیم.

16 قانون موثر ارتباط (تاثیر پیامتان را به حداکثر برسانید)

 • 189,000 تومان

گفته شده که سخنرانی در جمع اولین ترس مردم است و مرگ در رتبه دوم قرار دارد. جری ساینفلد طنزپرداز در این باره می‌گوید: «اکثر آدم‌ها اگر بخواهند در یک مراسم تدفین حضور داشته باشند، ترجیح می‌دهند توی قبر خوابیده باشند تا اینکه به یاد متوفی سخنرانی کنند!» به‌عنوان یک سخنران چطور می‌توانید بر ترس یا ناکارآمدی غلبه کنید؟ قوانین ارتباط را بیاموزید! جان سی. مکسول بیش از پنجاه سال سخنران عمومی و معلم انگیزشی بوده و یکی از هشت نفری است که جایزه سخنران برتر را دریافت کرده و به تالار مشاهیر انجمن ملی سخنرانان راه یافته است. در این کتاب او همه چیزهایی را که از یک عمر ارتباط آموخته، با خوانندگان به اشتراک می‌گذارد. با خواندن این کتاب یاد می‌گیرید که چطور از روی اعتقاد و خلوص صحبت کنید، نقاط قوت شخصی خود را بیابید و از آنها در ارتباطات استفاده کنید، روی مخاطبان خود تمرکز کنید،‌ داستان‌های بهتری بگویید، در مخاطبان اشتیاق و انتظار ایجاد کنید، الهام‌بخش عمل باشید و دیگر هیچ‌وقت از صحبت کردن در جمع نترسید!

رازهای زبان بدن (تکنیک‌های ارتباط غیرکلامی از زبان 1 افسر سازمان سیا)

 • 100,000 تومان

پس از چندین دهه استفاده از زبان بدن برای شناسایی نیات واقعی افراد، تصمیم گرفتم دستاوردهایم را در این زمینه با شما به اشتراک بگذارم. زبان بدن گویاتر از هر واژه‌ای بیانگر احساسات شماست. چه در رابطه با افرادی که آنها را دوست دارید و چه افرادی که از آنها عصبانی هستید. حرکات بدن شما، باورها، احساسات و افکارتان را نشان می‌دهد. هم به صورت آگاهانه و هم به صورت ناخودآگاه، بدن شما به دیگران نشان می‌دهد که چه چیزی واقعا درون شما در جریان است.

هنر برقراری روابط عمیق‌تر (چگونه با خانواده دوستان و همکاران خود روابط استثنایی برقرار کنیم)

 • 170,000 تومان

«هنر برقراری روابط عمیق‏تر» به نحوۀ برقراری روابط شخصی و حرفه‌ای مؤثر می‌پردازد. با توجه به اینکه مشکلات ارتباطی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی هستند که انسان، به عنوان موجودی اجتماعی، با آنها سر و کار دارد و بی‌تردید بر سلامت روانی و جسمی و به‌زیستی او تأثیر می‌گذارند، خواندن این کتاب به بررسی عمیق‌تر روابط، شناسایی نقش انتخاب‌های فردی در پیشروی آنها و برقراری روابط معنادار و اصیل کمک می‌کند. این کتاب به ارائۀ مفاهیم و پیشنهادها محدود نمی‌شود و با فراهم آوردن سناریوهای متنوع ارتباطی به مخاطب کمک می‌کند خود را در نقش‌های مختلف تصور کند، به بررسی و مقایسۀ روابط خود بپردازد و آموزه‌های کتاب را به صورت عملی امتحان و درک کند. به‌طور کلی، مطالب این کتاب به عمیق‌تر شدن دوستی‌ها و پیوندها، برقراری روابط نزدیک‌تر با اعضای خانواده، موفقیت حرفه‌ای و حتی نجات زندگی‌های زناشویی کمک می‌کنند. مؤلفان کتاب از اساتید برجسته و قدیمی دانشکدۀ کسب ‌و کار دانشگاه استنفورد هستند که دوره‌های بسیاری را مربی‌گری کرده‌اند؛ دیوید بردفورد مدرک دکترای روان‌شناسی اجتماعی خود را از دانشگاه میشیگان دریافت کرده است و دکتر کارول رابین نیز سال‌ها است که برنامه‌های متعددی را در زمینۀ روابط و مهارت‌های بین‌ فردی برای مدیران و رهبران بزرگ دنیا مربی‌گری می‌کند و از بنیان‌گذاران مؤسسۀ «لیدرز این تک» است.

از بازخوردت متشکرم (علم و هنر استقبال از بازخورد)

 • 330,000 تومان

چرا دریافت بازخورد دشوار است؟ چرا وقتی بازخورد می‌دهیم، اغلب قیافه حق به جانب می‌گیریم، اما وقتی بازخوردی می‌گیریم، اغلب آن را ناروا می‌پنداریم؟ هدیه دیدن بازخورد مهارتی است که می‌تواند پرورش یابد. ممکن است سخت و اضطراب‌آور باشد، اما می‌شود آن را یاد گرفت.

کلید روابط سالم

 • 160,000 تومان

رابطه‌ها محلی برای بهبود کیفیت زندگی و صمیمیت هستند. اما گاهی اوقات درد و رنج بسیاری را در رابطه تجربه می‌کنیم. مشکلاتی که در بستر روابط به وجود می آیند گاهی سخت‌ترین و چالش برانگیزترین مسائل زندگی هستند. کلید روابط سالم به شما دانش و مهارت برقراری رابطه سالم و معنادار و رضایت‌بخش را می‌دهد. این که چگونه هم از جسم و احساسات خود مراقبت نمایید و هم از توانایی‌های ذاتی خود برای حل مشکلات زندگی بهره‌مند شوید.

دستیابی به پاسخ مثبت

 • 245,000 تومان

بخواهید یا نخواهید، مذاکره‌کننده هستید. مذاکره، یعنی واقعیت زندگی. برای افزایش حقوق یا دستمزد، با رئیس خود مذاکره می‌کنید. می‌کوشید با فردی غریبه در مورد بهای خانه او به توافق دست یابید. دو وکیل می‌کوشند مشکلی حقوقی را در زمینه تصادف خودرو برطرف سازند. همه مردم هر روز بر سر موضوعی به مذاکره اهتمام می‌ورزند. آنها حتی زمان‌هایی مذاکره می‌کنند که خود نمی‌دانند. شما با همسر خود در این مورد که برای صرف شام کجا باید بروید و با فرزندان خود درباره خاموش کردن چراغ‌ها مذاکره می‌کنید.

هنر گفتگوهای آگاهانه (تغییر شیوه صحبت کردن گوش دادن و تعامل)

 • 195,000 تومان

به منظور تحلیل و واکاوی داستان‌های ذهنی خود باید ابتدا توجه‌مان را به واقعیت‌ها معطوف کنیم. در دنیایی که پر از داستان‌های راست و دروغ است، تنها ستون محکمی که می‌توان به آن تکیه کرد، واقعیت است. در یک دنیای معقول، واقعیت‌ها انکارناپذیرند. اما ما اغلب فریب داستان‌ها را می‌خوریم زیرا واقعیت‌ها معمولا حقایق تلخی را برملا می‌کنند که نمی‌خواهیم یا نمی‌توانیم آنها را بپذیریم. نظرات شخصی نقش مهمی در گفتگوها ایفا می‌کنند و حتی از واقعیت‌ها نیز سبقت می‌گیرند و این می‌تواند موجب خودبزرگ‌بینی طرفین گفتگو شود. نظرات شخصی باید روی زیربنای مستحکمی از واقعیت‌ها بنا شده باشند، در غیر این صورت ارزشی ندارد. باید دقت کنیم که نظرات سلیقه‌ای خود را با واقعیت اشتباه نگیریم. وقتی با تعصبات خود کور می‌شویم، به دنبال دوستان و همکارانی می‌گردیم که نظرات‌شان همسو با نظرات ما باشد و افرادی با نظرات مخالف را پس می‌زنیم. این رویکرد شاید خیال‌مان را راحت کند اما بسیار بزدلانه است. ساخت موسیقی، یک مثال عالی از تعامل بین همیاری و هم‌آفرینی است. نوازنده‌های باتجربه، با هم ساز می‌زنند، با هم گوش می‌کنند، و هماهنگی و آمیختگی آنها با هم مثال‌زدنی است. هیچ‌یک از نوازنده‌ها در پی برتری بر دیگری نیست. اثر هنری آنها یک کلیت یکپارچه است که بسیار فراتر از اجزای منفرد آن، و محصول یک هم‌آفرینی‌ست. وقتی کنسرت برگزار می‌شود، همه چیز به نظر آسان می‌رسد. نوازنده‌ها هنگام اجرا، در لحظه‌ی حال حضور دارند، به یکدیگر گوش می‌کنند، و سازبندی، ضرباهنگ و حس‌وحال فضا را احساس می‌کنند. آنچه به ظاهر آسان و بی‌زحمت در حال اجرا است، در واقع یک هماهنگی عمیق بین ذهن‌ها، گوش‌ها، قلب‌ها و دست‌هایی است که سمفونی همیاری و هم‌آفرینی را خلق می‌کنند. آیا ما هم می‌توانیم در گفتگوهای خود مثل یک نوازنده گوش کنیم و برای خلق اثری ماندگار با یکدیگر همیاری کنیم؟

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  صفحه‌ی 1