فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1389

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
توده يخي ما در حال ذوب شدن است
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
روان‌شناسي و دين
 • 2,500 تومان
 • با تخفیف: 2,500 تومان
نوجوانان داغديده (راهنماي كنار آمدن با مرگ عزيزان)
اختلالات اضطرابي (هراس وسواس داروهاي ضداضطراب)
كاري را كه دوست داريد انجام دهيد پول مي‌آيد (راه صحيح امرار معاش را بياموزيد)
مادر شدن (تولد اولين فرزندتان)
 • 3,400 تومان
 • با تخفیف: 3,400 تومان
اعتماد سازي براي مدارس بهتر
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
چرا عشق 1 لذت است (تحول جنسيت انسان)
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
وقتي خدا به تو چشمك مي‌زند (چگونه خداوند از طريق همزماني وقايع مستقيما با شما حرف مي‌زند)
فلسفه تعليم و تربيت و آراي تربيتي
 • 5,000 تومان
 • با تخفیف: 5,000 تومان
مربي‌گري در مديريت
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
جعبه ابزار مديريت (كتاب راهنماي مديران)
 • 5,500 تومان
 • با تخفیف: 5,500 تومان

توده يخي ما در حال ذوب شدن است

 • 35,000 تومان

همه ما در طول زندگي با حوادث و چالش‌هايي روبه‌رو مي‌شويم اما عده كمي از ما شيوه درستي را براي غلبه بر مشكلات پيدا مي‌كنيم. پروفسور جان كاتر و همكار خلاق او، هولگر راتگبر، با چنين دغدغه خاطري، تحقيقات ارزشمندي را در چارچوب هشت مرحله مهم انجام داده‌اند كه به تغييرات مثبت و موفقي منجر شده است. اين مراحل به همه افراد، از مديران اجرايي يك سازمان گرفته تا دانش‌آموزان دبيرستاني، كمك مي‌كند تا با يك تصميم‌گيري عاقلانه، خلاقيت بيشتر، سردرگمي و استرس كمتر، از ميان توده‌هاي يخ عبور كنند و به قله موفقيت دست يابند.

روان‌شناسي و دين

 • 2,500 تومان

يونگ در دستگاه روانشناسي خود كه مبتني بر پژوهش تجربي است، مي كوشد كه پديده هاي گوناگوني را كه به انسان مربوطند-و از جمله دين را-بر بنياد شيوه هاي علمي بررسي كند و از توسل به هرگونه ملاحظات فوق طبيعي يا فلسفي بپرهيزد.او در تبيين مفهوم ها و اعمال ديني، پاي فعاليت خلاق ضمير ناخود آگاه را به ميان مي آورد و در عين حال دين را محصول حالت مراقبه و تذكر و توجه دقيق به بعضي عوامل موثري مي داند كه انسان عنوان (قدرت قاهر) را به آن ها اطلاق مي كند.

نوجوانان داغديده (راهنماي كنار آمدن با مرگ عزيزان)

 • 27,000 تومان

سوگواري در نوجواني جنبه‌هايي دارد كه آن را از سوگواري بزرگسالان متمايز مي‌كند. در سوگواري‌ها، بيشتر نوجوانان به حال خود رها مي‌شوند و ناچارند به تنهايي با دردهاي خود كنار بيايند. اين بي‌توجهي غالباً غم و اندوه آنان را دو چندان مي‌كند. اين عوامل باعث مي‌شود در نوجوانان احساس خشم، رنجش و گناه به وجود بيايد و از زندگي نااميد شوند. نگارنده در كتاب حاضر رفتارهاي نوجوانان را در سوگواري و رفتارهايي را كه اطرافيان بايد از خود نشان دهند، بررسي كرده است. از جمله مباحث مطرح شده مي‌توان به لحظه مرگ عزيزان؛ مراسم تشييع جنازه، تدفين و وداع؛ درك غم و اندوه؛ درك احساسات خود؛ نوجوانان و اسرارشان و كارهايي كه دوستان فرد سوگوار مي‌توانند انجام دهند، اشاره كرد.

اختلالات اضطرابي (هراس وسواس داروهاي ضداضطراب)

 • 2,500 تومان

آگاهي تشخيص و درمان به موقع بيماري براي بيمار اطرافيان و جامعه سودمند است. مجموعه 8 جلدي بهداشت روان شامل عناوين سلامت روان ، افسردگي ، اسكيزوفرني، استرس، اختلال بيش‌فعالي، فراموشي و آلزايمر، و اختلالات اضطرابي مي‌شود.

كاري را كه دوست داريد انجام دهيد پول مي‌آيد (راه صحيح امرار معاش را بياموزيد)

 • 5,000 تومان

ديگر صبح‌هاي شنبه غم‌انگيز نيست... كتابي كه در دست داريد، گام به گام به شما كمك مي‌كند تا شغل‌تان وسيله‌اي براي ابراز و ارضاي نيازها، استعدادها و علايق‌تان باشد. مارشا سينتار با استفاده از مثال‌هاي واقعي، به شما نشان مي‌دهد چطور بر ترس‌هاي‌تان غلبه كنيد، گام هاي كوچكي برداريد كه امكان گام‌هاي بزرگ تر را براي‌تان فراهم مي‌كنند و تبديل به فردي شويد كه كارش، وسيله ابراز ويژگي‌هاي خود، رشد و عشق‌ورزي است.

مادر شدن (تولد اولين فرزندتان)

 • 3,400 تومان

به دنياي مادران خوش آمديد اين كتاب با ارائه رهنمودهايي غيرمتعصبانه، شما را با مسايل و شرايط جديدي كه پيش و پس از تولد اولين فرزندتان در زندگي روبرو خواهيد شد آشنا مي كند. بديهي است زوج‌هايي كه تازه مي خواهند بچه دار شوند روياهاي شيرين و دغدغه‌هاي فكري زيادي در اين باره دارند چون با پديده شادي‌آوري در زندگيشان روبرو مي‌شوند و هم با مسئوليتي مهم و هميشگي. لذا كتاب حاضر با ارائه رهنمودهاي مفيد و كاربردي، به زوج‌هاي عزيز كمك مي‌كند تا آمادگي‌هاي لازم را در اين زمينه بدست آورند كه هم بتوانند از بچه‌دارشدنشان بيشتر لذت ببرند و هم بتوانند نقش مادرانه و پدرانه خويش را بهتر ايفا كنند.

اعتماد سازي براي مدارس بهتر

 • 10,000 تومان

اعتماد سازي براي مدارس بهتر

چرا عشق 1 لذت است (تحول جنسيت انسان)

 • 16,000 تومان

جنسيت انسان در مقايسه با جنسيت ساير حيوانات خيلي عجيب و غريب است. انسان‌ها روابط جنسي خود را به طور محرمانه و خوصي برقرار مي‌كنند. آن‌ها در هر لحظه از زندگي مي‌توانند روابط جنسي داشته باشند خواه ماده در حال بارور شدن باشد خواه نباشد. حتي اگر ماده انسان در حال بارور شدن باشد خودش چيزي از آن نمي‌داند و تلاش هم نمي‌كند كه آن را، با تغيير رنگ، فرستادن بو يا توليد صدا به نر بفهماند. چرا جنسيت انسان، نسبت به حيوانات نزديك به او ( شمپانزه‌هاي بزرگ)، اين همه تفاوت‌هاي بنيادي دارد؟ چرا مردها در مقايسه با جنس نر ساير حيوانات، پس از بارور شدن زن‌ها، در كنار آن‌ها مي‌مانند و در بزرگ‌ كردن بچه‌ها كمك مي‌كنند؟ براي اين موارد، تا به حال، هيچ توصيف جالبي ارائه نشده بود تا اين كه جارد ديامون، متخصص در زيست‌شناسي تكامل‌گرا و فيزيولوژي، خيلي خوب توضيح مي‌دهد كه چرا جنسيت اجداد ما اين همه تغيير شكل يافته است.

وقتي خدا به تو چشمك مي‌زند (چگونه خداوند از طريق همزماني وقايع مستقيما با شما حرف مي‌زند)

 • 7,500 تومان

با دعايي كه درست در لحظه مناسب به اجابت شگفت‌انگيزي مي‌رسد، خداوند مي‌خواهد نشانتان بدهد كه به تمام جزئيات زندگي‌تان اهميت مي‌دهد. اين معجزات كوچك و خاموش، چشمك‌هاي خداوند هستند؛ پيام‌هايي از دلگرمي و اطمينان كه نشان مي‌دهد هر اتفاقي كه در زندگي‌تان بيفتد و هر احساسي از ناامني و عدم اطمينان داشته باشيد، بدانيد كه خداوند در هر لحظه با شماست و به شما كمك خواهد كرد تا به سوي يقين حركت كنيد. اين كتاب داستان‌هايي واقعي است كه كمك مي‌كند چشمك‌هاي خداوند را در زندگي شخصي‌تان تشخيص دهيد و بدانيد هرگز تنها نخواهيد ماند.

فلسفه تعليم و تربيت و آراي تربيتي

 • 5,000 تومان

در بخش آغازين كتاب خاطر نشان شده است: "هدف اصلي كتاب اين است كه هر معلم و دانشجويي با استدلال و شهود بپذيرد كه هركس غير از آن چه هست نيز مي‌تواند باشد و هستي فعلي او آخرين نحوه‌ي هستي او نيست. حق اين است كه انسان در سپهر بي‌پاياني از امكانات قرار دارد. منتهي جور ديگر بودن، با ازدياد معلومات و با توجه به پيشرفت‌هاي به دست آمده در تمام زمينه‌ها به دست مي‌آيد. مطالعه‌ي شرح حال و تراجم احوال بزرگان و شالوده‌شكنان، تصور جور ديگر بودن و شدن را براي ما ترسيم مي‌كند". برخي مباحث كتاب، عبارت‌اند از: "فلسفه‌ي آموزش و پرورش، اصول مهم در تعليم و تربيت عصر حاضر، صداقت و تعليم و تربيت، عوامل موثر در پيدايش فلسفه‌ي آموزش و پرورش، مكتب‌هاي فلسفه‌ي تعليم و تربيت، اهداف تعليم و تربيت اسلامي، مكتب‌هاي جديد فلسفي و نگرش جامع به فلسفه‌ي آموزش و پرورش و استدراكات.

مربي‌گري در مديريت

 • 10,000 تومان

اين كتاب در واقع با هدف يك كتاب كمك آموزشي تدوين و نگارش شده است تا در دوره‌هاي آموزشي مربوط به مربي‌گري مديريت مورد استفاده قرار گيرد. به عبارت ديگر تنها با مطالعه اين كتاب نمي‌توان انتظار تسلط به موضوع داشت بلكه به كارگيري موفقيت‌آميز فنون مربي‌گري توسط مديران محترم نيازمند طي آموزش‌هاي ضروري و هم‌چنين تمرين و ممارست است. كتاب در 4 فصل به نگارش درآمده است. فصل اول اختصاص به تعريف مربي‌گري دارد. در فصل دوم مهارت‌هايي كه مديران براي مربي‌گري نياز دارند تشريح مي‌شود. فصل سوم فرايند مربي‌گري در قالب مدل‌هاي گوناگون مورد بحث قرار مي‌گيرد و فصل چهارم به فرهنگ مربي‌گري مي‌پردازد.

جعبه ابزار مديريت (كتاب راهنماي مديران)

 • 5,500 تومان

از دو دهه پيش تاكنون، مديران اجرايي شاهد انفجاري در ابزارهاي مديريت بوده‌اند كه دامنه‌اي از مديريت دانش تا ائتلاف‌هاي استراتژيك را شامل مي‌شود. مواد منفجره اين انفجار توسط نياز به هدايت موفقيت‌آميز شركت‌ها در بازاري كه مواجه به رقابت روزافزون بوده، فراهم شده است. همراه با پراكندگي عمليات شركت‌ها در جهان، پيچيدگي افزايش يافته است و به تصميمات پر چالشي كه رويارويي رهبران شركت‌هاست افزوده شده است. جاي خوش‌وقتي است كه اكنون آن‌ها، جعبه ابزار وسيعي در اختيار خود دارند و در اين خصوص بايد از سيستم‌هاي توزيع اطلاعات سريع‌تر و كم هزينه‌تر سپاس‌گزار باشيم. مديران بايد از هر زماني با سوادتر و با دانش‌تر باشند چرا كه امروز بايد ابزارهاي درست را براي شركت‌شان جست و جو و انتخاب كنند. فرايند انتخاب ابزارها به خودي خود، پيچيدگي همانند مسائل كسب و كار و راه‌حل‌هاي آن‌ها دارند. آن‌ها بايد ابزاري را انتخاب كنند كه در تصميم‌گيري براي آن‌ها مفيدتر باشد و منجر به ايجاد محصولات، خدمات و فرايندهاي پيشرفته‌تر شود و مهم‌تر اين‌كه نتيجه استفاده از آن‌ها، عملكرد و سود سرآمد باشد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1