فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1389

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
توده يخي ما در حال ذوب شدن است
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
روان‌شناسي و دين
 • 2,500 تومان
 • با تخفیف: 2,500 تومان
نوجوانان داغديده (راهنماي كنار آمدن با مرگ عزيزان)
چگونه به چهره‌اي موفق و پول‌ساز تبديل شويم (روش‌هاي تسلط بر افكار مرتبط با ثروت‌آفريني)
مدير 1 دقيقه‌اي و قدرت مديريت اخلاقي
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
اختلالات اضطرابي (هراس وسواس داروهاي ضداضطراب)
كاري را كه دوست داريد انجام دهيد پول مي‌آيد (راه صحيح امرار معاش را بياموزيد)
مادر شدن (تولد اولين فرزندتان)
 • 3,400 تومان
 • با تخفیف: 3,400 تومان
اعتماد سازي براي مدارس بهتر
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان
چرا عشق 1 لذت است (تحول جنسيت انسان)
 • 16,000 تومان
 • با تخفیف: 16,000 تومان
وقتي خدا به تو چشمك مي‌زند (چگونه خداوند از طريق همزماني وقايع مستقيما با شما حرف مي‌زند)
فلسفه تعليم و تربيت و آراي تربيتي
 • 5,000 تومان
 • با تخفیف: 5,000 تومان

توده يخي ما در حال ذوب شدن است

 • 35,000 تومان

همه ما در طول زندگي با حوادث و چالش‌هايي روبه‌رو مي‌شويم اما عده كمي از ما شيوه درستي را براي غلبه بر مشكلات پيدا مي‌كنيم. پروفسور جان كاتر و همكار خلاق او، هولگر راتگبر، با چنين دغدغه خاطري، تحقيقات ارزشمندي را در چارچوب هشت مرحله مهم انجام داده‌اند كه به تغييرات مثبت و موفقي منجر شده است. اين مراحل به همه افراد، از مديران اجرايي يك سازمان گرفته تا دانش‌آموزان دبيرستاني، كمك مي‌كند تا با يك تصميم‌گيري عاقلانه، خلاقيت بيشتر، سردرگمي و استرس كمتر، از ميان توده‌هاي يخ عبور كنند و به قله موفقيت دست يابند.

روان‌شناسي و دين

 • 2,500 تومان

يونگ در دستگاه روانشناسي خود كه مبتني بر پژوهش تجربي است، مي كوشد كه پديده هاي گوناگوني را كه به انسان مربوطند-و از جمله دين را-بر بنياد شيوه هاي علمي بررسي كند و از توسل به هرگونه ملاحظات فوق طبيعي يا فلسفي بپرهيزد.او در تبيين مفهوم ها و اعمال ديني، پاي فعاليت خلاق ضمير ناخود آگاه را به ميان مي آورد و در عين حال دين را محصول حالت مراقبه و تذكر و توجه دقيق به بعضي عوامل موثري مي داند كه انسان عنوان (قدرت قاهر) را به آن ها اطلاق مي كند.

نوجوانان داغديده (راهنماي كنار آمدن با مرگ عزيزان)

 • 27,000 تومان

سوگواري در نوجواني جنبه‌هايي دارد كه آن را از سوگواري بزرگسالان متمايز مي‌كند. در سوگواري‌ها، بيشتر نوجوانان به حال خود رها مي‌شوند و ناچارند به تنهايي با دردهاي خود كنار بيايند. اين بي‌توجهي غالباً غم و اندوه آنان را دو چندان مي‌كند. اين عوامل باعث مي‌شود در نوجوانان احساس خشم، رنجش و گناه به وجود بيايد و از زندگي نااميد شوند. نگارنده در كتاب حاضر رفتارهاي نوجوانان را در سوگواري و رفتارهايي را كه اطرافيان بايد از خود نشان دهند، بررسي كرده است. از جمله مباحث مطرح شده مي‌توان به لحظه مرگ عزيزان؛ مراسم تشييع جنازه، تدفين و وداع؛ درك غم و اندوه؛ درك احساسات خود؛ نوجوانان و اسرارشان و كارهايي كه دوستان فرد سوگوار مي‌توانند انجام دهند، اشاره كرد.

چگونه به چهره‌اي موفق و پول‌ساز تبديل شويم (روش‌هاي تسلط بر افكار مرتبط با ثروت‌آفريني)

 • 40,000 تومان

فرض كنيد كه من از شما بخواهم كه برويد و تا 24 ساعت آينده 2000 دلار پول به‌دست آوريد، اگر ساختار ذهني درستي نداشته باشيد ممكن است چند ساعتي در اين مورد فكر كنيد و سپس تسليم افكار منفي شويد و بگوييد نمي‌توانم اين پول را جور كنم، چون نمي‌دانم از كجا شروع كنم، تنبل هستم، سرم شلوغ است، دست به هر كاري زدم اما هيچ‌كدام نتيجه نداد، هيچ كاري نيست كه بتوانم انجام دهم و غيره. اما اگر در خيابان دنبالتان راه بيفتم و شما را تهديد كنم كه اگر درآمدتان را افزايش ندهيد مجازات سختي در انتظارتان خواهد بود، آن وقت است كه به فكر چاره مي‌افتيد و راه‌حل‌هايي را پيدا مي‌كنيد كه قبل از آن به فكرتان خطور نمي‌كرد. وقتي اراده‌اي براي انجام كاري وجود داشته باشد حتما راه‌حل مناسبي هم پيدا خواهد شد، مشكل در اين‌جاست كه چون ما نمي‌خواهيم مسئوليت‌پذير باشيم و كارهاي لازم را براي رشد و پيشرفتمان انجام دهيم، پس اين‌طور وانمود مي‌كنيم كه گويي هيچ راه‌حلي وجود ندارد.

مدير 1 دقيقه‌اي و قدرت مديريت اخلاقي

 • 20,000 تومان

كتاب با ارائه مراحل سه‌گانه آزمون اخلاقيات به صورت داستان، براي ارزيابي تصميمات به كار مي‌رود .اين كتاب به گونه‌اي نگاشته شده كه تضمين‌كننده يك برنامه اخلاقي موفق باشد و بتوان از آن براي افزايش عملكرد و ارتقاء كيفيت زندگي سود جست.

اختلالات اضطرابي (هراس وسواس داروهاي ضداضطراب)

 • 2,500 تومان

آگاهي تشخيص و درمان به موقع بيماري براي بيمار اطرافيان و جامعه سودمند است. مجموعه 8 جلدي بهداشت روان شامل عناوين سلامت روان ، افسردگي ، اسكيزوفرني، استرس، اختلال بيش‌فعالي، فراموشي و آلزايمر، و اختلالات اضطرابي مي‌شود.

كاري را كه دوست داريد انجام دهيد پول مي‌آيد (راه صحيح امرار معاش را بياموزيد)

 • 5,000 تومان

ديگر صبح‌هاي شنبه غم‌انگيز نيست... كتابي كه در دست داريد، گام به گام به شما كمك مي‌كند تا شغل‌تان وسيله‌اي براي ابراز و ارضاي نيازها، استعدادها و علايق‌تان باشد. مارشا سينتار با استفاده از مثال‌هاي واقعي، به شما نشان مي‌دهد چطور بر ترس‌هاي‌تان غلبه كنيد، گام هاي كوچكي برداريد كه امكان گام‌هاي بزرگ تر را براي‌تان فراهم مي‌كنند و تبديل به فردي شويد كه كارش، وسيله ابراز ويژگي‌هاي خود، رشد و عشق‌ورزي است.

مادر شدن (تولد اولين فرزندتان)

 • 3,400 تومان

به دنياي مادران خوش آمديد اين كتاب با ارائه رهنمودهايي غيرمتعصبانه، شما را با مسايل و شرايط جديدي كه پيش و پس از تولد اولين فرزندتان در زندگي روبرو خواهيد شد آشنا مي كند. بديهي است زوج‌هايي كه تازه مي خواهند بچه دار شوند روياهاي شيرين و دغدغه‌هاي فكري زيادي در اين باره دارند چون با پديده شادي‌آوري در زندگيشان روبرو مي‌شوند و هم با مسئوليتي مهم و هميشگي. لذا كتاب حاضر با ارائه رهنمودهاي مفيد و كاربردي، به زوج‌هاي عزيز كمك مي‌كند تا آمادگي‌هاي لازم را در اين زمينه بدست آورند كه هم بتوانند از بچه‌دارشدنشان بيشتر لذت ببرند و هم بتوانند نقش مادرانه و پدرانه خويش را بهتر ايفا كنند.

اعتماد سازي براي مدارس بهتر

 • 10,000 تومان

اعتماد سازي براي مدارس بهتر

چرا عشق 1 لذت است (تحول جنسيت انسان)

 • 16,000 تومان

جنسيت انسان در مقايسه با جنسيت ساير حيوانات خيلي عجيب و غريب است. انسان‌ها روابط جنسي خود را به طور محرمانه و خوصي برقرار مي‌كنند. آن‌ها در هر لحظه از زندگي مي‌توانند روابط جنسي داشته باشند خواه ماده در حال بارور شدن باشد خواه نباشد. حتي اگر ماده انسان در حال بارور شدن باشد خودش چيزي از آن نمي‌داند و تلاش هم نمي‌كند كه آن را، با تغيير رنگ، فرستادن بو يا توليد صدا به نر بفهماند. چرا جنسيت انسان، نسبت به حيوانات نزديك به او ( شمپانزه‌هاي بزرگ)، اين همه تفاوت‌هاي بنيادي دارد؟ چرا مردها در مقايسه با جنس نر ساير حيوانات، پس از بارور شدن زن‌ها، در كنار آن‌ها مي‌مانند و در بزرگ‌ كردن بچه‌ها كمك مي‌كنند؟ براي اين موارد، تا به حال، هيچ توصيف جالبي ارائه نشده بود تا اين كه جارد ديامون، متخصص در زيست‌شناسي تكامل‌گرا و فيزيولوژي، خيلي خوب توضيح مي‌دهد كه چرا جنسيت اجداد ما اين همه تغيير شكل يافته است.

وقتي خدا به تو چشمك مي‌زند (چگونه خداوند از طريق همزماني وقايع مستقيما با شما حرف مي‌زند)

 • 7,500 تومان

با دعايي كه درست در لحظه مناسب به اجابت شگفت‌انگيزي مي‌رسد، خداوند مي‌خواهد نشانتان بدهد كه به تمام جزئيات زندگي‌تان اهميت مي‌دهد. اين معجزات كوچك و خاموش، چشمك‌هاي خداوند هستند؛ پيام‌هايي از دلگرمي و اطمينان كه نشان مي‌دهد هر اتفاقي كه در زندگي‌تان بيفتد و هر احساسي از ناامني و عدم اطمينان داشته باشيد، بدانيد كه خداوند در هر لحظه با شماست و به شما كمك خواهد كرد تا به سوي يقين حركت كنيد. اين كتاب داستان‌هايي واقعي است كه كمك مي‌كند چشمك‌هاي خداوند را در زندگي شخصي‌تان تشخيص دهيد و بدانيد هرگز تنها نخواهيد ماند.

فلسفه تعليم و تربيت و آراي تربيتي

 • 5,000 تومان

در بخش آغازين كتاب خاطر نشان شده است: "هدف اصلي كتاب اين است كه هر معلم و دانشجويي با استدلال و شهود بپذيرد كه هركس غير از آن چه هست نيز مي‌تواند باشد و هستي فعلي او آخرين نحوه‌ي هستي او نيست. حق اين است كه انسان در سپهر بي‌پاياني از امكانات قرار دارد. منتهي جور ديگر بودن، با ازدياد معلومات و با توجه به پيشرفت‌هاي به دست آمده در تمام زمينه‌ها به دست مي‌آيد. مطالعه‌ي شرح حال و تراجم احوال بزرگان و شالوده‌شكنان، تصور جور ديگر بودن و شدن را براي ما ترسيم مي‌كند". برخي مباحث كتاب، عبارت‌اند از: "فلسفه‌ي آموزش و پرورش، اصول مهم در تعليم و تربيت عصر حاضر، صداقت و تعليم و تربيت، عوامل موثر در پيدايش فلسفه‌ي آموزش و پرورش، مكتب‌هاي فلسفه‌ي تعليم و تربيت، اهداف تعليم و تربيت اسلامي، مكتب‌هاي جديد فلسفي و نگرش جامع به فلسفه‌ي آموزش و پرورش و استدراكات.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1