فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
والدين موفق (چگونه از تربيت صحيح فرزندانمان اطمينان يابيم)
مديريت لحظه به لحظه (به همراه پيشنهادهاي عملي)
روزي نو با نام خدا
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
رازهاي تندرستي و خوشبختي
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
زندگي پس از مرگ
 • 48,000 تومان
 • با تخفیف: 48,000 تومان
10 فرمان براي ازدواج موفق
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
قرص‌هاي آرامش (به همراه پيشنهادهاي عملي)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
چرا خوبان رنج مي‌برند
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
ترس را بكش قبل از آنكه ترس ترا بكشد (ترس را بكش پيش از آنكه ترس تو را بكشد)
باران بخشايش (بهبودي دروني خود را با بخشايش آغاز كنيد)
پروردگار مهر
 • 1,500 تومان
 • با تخفیف: 1,500 تومان
مديريت لحظه به لحظه
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان

والدين موفق (چگونه از تربيت صحيح فرزندانمان اطمينان يابيم)

 • 89,000 تومان

موضوع كتاب حاضر، آموزش شيوه‌هاي تربيت فرزندان است. نويسنده، در اين نوشتار بر آن است كه با تأكيد بر عشق و صبوري، توصيه‌هايي در راستاي تربيت فرزندان ارائه و والدين را در جهت استحكام بنيان خانواده راهنمايي كند. وي معتقد است كه انضباط عشق، ارائة الگوهاي صحيح به كودك، پرورش روحية تواضع در وي، همراهي‌نمودن اعضاي خانواده در عبادت و ياري‌ نمودن فرزندان در هنگام ضرورت از مهم‌ترين اصول تربيت صحيح در يك خانوادة سالم به شمار مي‌آيند، كه مي‌توانند بنيان يك خانواده و جامعة سالم را بنا نهند.

مديريت لحظه به لحظه (به همراه پيشنهادهاي عملي)

 • 64,000 تومان

امروزه مديريت زمان و مكان، مديريت مالي و تجاري و ارتباطات از اهميت فزاينده‌اي برخوردار است. زندگي يك مقوله پيچيده به نظر مي‌رسد و مردم به دنبال آن هستند كه در اداره تمام ابعاد زندگي‌شان يك راهنما داشته باشند. متخصصين مديريت زمان و مديران شركت‌هاي صنعتي كه با «دادا جي. پي. واسواني» در ارتباط هستند از او خواسته‌اند تا درمورد موضوع مديريت نظرات راهبردي‌اش را به تحرير درآورد. با وجود افراد متخصص در علم مديريت بازرگاني، مقوله مديريت زندگي يك بحث متفاوت است. در زندگي مسائل مهم‌تر و عميق‌تري از سود و زيان، موفقيت و شكست، خلاقيت و كارآيي، رقابت، مسئوليت و اشتراك منافع وجود دارد.

روزي نو با نام خدا

 • 100,000 تومان

كتاب حاضر مجموعه‌اي است الهام‌بخش از انديشه‌هايي كه انسان را در شروع روز نو با اعتماد به نفس و نيروي معنوي ياري مي‌دهد. اين قطعات مخصوص دعا، نيايش و تمركز، توسط دادا جي. پي. واسواني ارائه گرديده‌اند كه هميشه در جهان براي صلح، آرامش، برادري و وحدت تلاش كرده است. دستورهاي واسواني براي رسيدن به زندگي آرام و مسرت‌بخش، بسيار ساده است ـ روز نو را با نام خدا آغاز كنيم ـ با عمل به اين دستور ساده، خواهيم ديد كه انديشه‌ها و كردارمان چقدر پاك‌تر مي‌شوند و مطابق با دستورهاي كتب مقدس آسماني مي‌گردند.روزي نو با نام خدا، در حقيقت نخستين گام براي رسيدن به زندگي‌اي شاد، پرمعنا، و ثمربخش است.

رازهاي تندرستي و خوشبختي

 • 86,000 تومان

كتاب‌هاي الهام‌بخش «دادا. جي. پي. واسواني» به هزاران خواننده در سراسر دنيا مي‌رسد، و آن‌طور كه فقط از او برمي‌آيد، تمرين‌هاي او و ورود خاضعانه‌اش به زندگي به مردم كمك مي‌كند تا بر مشكلات و ستيزه‌ها غلبه كرده و از بزرگ‌ترين هديه، كه زندگي بشر است بهره‌مند شوند! فلسفه دادا فرضيه‌اي نيست ـ اين هنر زندگي روزانه است. معنويت او انتزاعي نيست ـ به‌طور ساده شامل پندار نيك ـ گفتار نيك و كردار نيك است. خداي او عشق است. مذهبش خدمت و از خود گذشتگي است. دادا تجسم انسانيت و عشق است. دادا هرچه را كه لمس مي‌كند شرافت و نور مي‌بخشد. كتاب‌هايش هميشه بهترين فروش را داشته و به چندين زبان در هندوستان و سراسر جهان ترجمه شده است. دادا كه به عنوان يكي از رهبران مشهور معنوي هندوستان نوين است، هرجا كه سفر مي‌كند به قلب و روح مردم آن منطقه نفوذ مي‌كند.

زندگي پس از مرگ

 • 48,000 تومان

انسان نمي‌ميرد بلكه فقط بدن مادي خود را ترك مي‌كند. اگر دوست داريد اين‌گونه بگوييد كه انسان مي‌ميردء ولي انسان نمي‌ميرد. نمي‌تواند كه بميرد. وقتي روح جسم را ترك مي‌كند مي تواند دوستان و اقوامش را ببيند كه براي او سوگواري مي‌كنند. او تلاش مي‌كند كه به آن‌ها بگويد كه نمرده است و مثل همه آن‌ها زنده است و به سمت آن‌ها مي‌رود و در گوش آن‌ها زمزمه مي‌كند: چرا فكر مي‌كنيد كه من مرده‌ام؟ او مي‌آيد و آن‌ها را لمس مي‌‌كند و به آن‌ها دلداري مي‌دهد ولي چون ديگر در شكل فيزيكي خود نيست توسط دوستانش ديده و ادراك نمي‌شود...

10 فرمان براي ازدواج موفق

 • 86,000 تومان

همه مردم در سراسر دنيا ازدواج مي‌كنند. نياكان شما ازدواج كرده بودندء والدين شما ازدواج كرده‌اند همچنين بچه‌هاي شما طبيعتا ازدواج مي‌كنند و تا آخر عمر با خوشبختي در كنار يكديگر به سر مي‌برند. اين كتاب باشكوه به شما اين فرصت را مي‌دهد كه آرام بنشينيد و فكر كنيد و تشخيص بدهيد كه ازدواج بيش از آن هست كه به چشم مي‌آيد. نگرشي داداجي به موضوع ازدواجء حقيقيء سيستماتيكء كاربرديء مقدي و فراگير است.

قرص‌هاي آرامش (به همراه پيشنهادهاي عملي)

 • 100,000 تومان

كتاب‌هاي الهام بخش دادا. جي. پي. واسواني به هزاران خواننده در سراسر دنيا مي‌رسد، و آن‌طور كه فقط از او برمي‌آيد، تميرن‌هاي او و ورود خاضعانه‌اش به زندگي مردم را كمك مي‌كند تا بر مشكلات و ستيزه‌ها غلبه كرده و از بزرگترين هديه، كه زندگي بشر است بهره‌مند شوند! فلسفه دادا فرضيه نيست - اين هنر زندگي روزانه است. معنويت او انتزاعي نيست، به‌طور ساده شامل پندار نيك، گفتار نيك و كردار نيك است خداي او عشق است مذهبش خدمت و ازخودگذشتگي است، دادا تجسم انسانيت و عشق است، دادا هرچه را كه لمس مي‌كند شرافت و نور مي‌بخشد،كتاب‌هايش هميشه بهترين فروش را اشته و به چندين زبان در هندوستان و سراسر جهان ترجمه شده است. دادا كه به عنوان يكي از رهبران مشهور معنوي هندوستان نوين است، هرچا سفر مي‌كند به قلب و روح مردم آن منطقه نفوذ مي‌كند، كتاب‌هاي جديد و مهيج دادا در مجموعه راهنماي زندگي از سخنراني‌هايي كه براي تماشاچيان تمام دنيا انجام داده است، الهام گرفته‌اند.

چرا خوبان رنج مي‌برند

 • 25,000 تومان

رنج بخشي از زندگي و مانند آموزگار ماست. بعضي از بهترين درس‌هاي زندگي را از دست مي‌دهيم افسوس كه بسياري از ما با درك نكردن اين حقيقت، براي دوري گزيدن ظاهري از تجربيات تلخ به هر كاري دست مي‌زنيم. با نزديك شدن مصيبت و گرفتاري راهي براي فرار مي‌جوييم، غافل از آن كه آن‌ها هرگز دور نمي‌شوند. تجربيات تلخ فقط براي مدتي محو مي‌شوند و سپس به شكلي وحشتناك دوباره به سراغ ما مي‌ايند. با گريز از گرفتاري و رنج، در گام بعدي مشكل بزرگ‌تري را به سوي خود مي‌خوانيم. براي گريز از مشكلات كوشش نكنيد، زيرا اين كار ناممكن است. از طرفي براي ناگزير بودن در رويارويي با آنها اجازه ندهيد مشكلات به سادگي وارد شوند، بلكه براي مواجهه با انها آماده باشيد و با اين جملات به آنها خوش‌آمد بگوييد خوش آمدي دوست من چه پيامي از سوي خداوند برايم آورده‌اي؟ به اين ترتيب شما درمي‌يابيد كه هر مشكلي مانند بسته‌اي غبارآلود است كه ظاهري ناخوشايند ، اما هديه‌اي با ارزش در بردارد. هر تجربه ناخوشايند، گنجينه‌اي از عقل و قدرت را در خود نهان دارد. كسي كه به اين آگاهي رسيده رسيده باشد، به رنج‌ها با لبخند پاسخ مي‌دهد او يك فاتح راستين و مسير او پيروزي است.

ترس را بكش قبل از آنكه ترس ترا بكشد (ترس را بكش پيش از آنكه ترس تو را بكشد)

 • 5,500 تومان

همه ما تقريبا به صورت غريزي به ترس تمايل داريم. نه بزرگ‌ترين ما و نه كوچك‌ترين ما از اين قاعده مستثني نمي‌باشند. اكثر ملت‌هاي قدرتمند از رقبا و همسايگان خود مي‌ترسند. سياستمداران از باختن در انتخابات در هراسند. دانش‌آموزان از مردود شدن در امتحانات در هراسند و مادران در مورد سلامتي فرزندانشان در هراسند و اين فهرست بي‌پايان است. ما از آينده مي‌ترسيم، از فقر، از بيكاري، از رسوايي و ننگ، از بيماري و مرگ و به نظر مي‌رسد بعضي وقت‌ها از خود زندگي هم مي‌ترسيم. دائما با ترس از دست دادن چيزهاي كوچكي كه داريم زندگي‌مي‌كنيم.

باران بخشايش (بهبودي دروني خود را با بخشايش آغاز كنيد)

 • 15,000 تومان

گذشت را چنين تعريف كرده‌اند: (فرايند پايان دادن به احساس خشم نسبت به يك شخص يا بخشيدن.)

پروردگار مهر

 • 1,500 تومان

اگر دلي را شاد نموده باشم، آسايش كسي را بيشتر كرده باشم يا قلبي را اميدوارتر ساخته باشم آن روز را به هدر نداده‌ام.

مديريت لحظه به لحظه

 • 14,000 تومان

امروزه مديريت زمان و مكان، مديريت مالي و تجاري و ارتباطات از اهميت فزاينده‌اي برخوردار است. زندگي يك مقوله پيچيد به نظر مي‌رسد و مردم به دنبال آن هستند كه در اداره تمام ابعاد زندگي‌شان يك راهنما داشته باشند. متخصصين مديريت زمان و مديران شركت‌هاي صنعتي كه با دادا جي پي واسواني در ارتباط هستند از او خواسته‌اند تا در مورد موضوع مديريت نظرات راهبردي‌اش را به تحرير در آورد. با وجود افراد متخصص در علم مديريت بازرگاني، مقوله مديريت زندگي يك بحث متفاوت است. در زندگي مسائل مهم‌تر و عميق‌تري از سود و زيان، موفقيت و شكست، خلاقيت و كارايي، رقابت مسئوليت و اشتراك منافع وجود دارد. دادا به ما ياد مي‌دهد كه چگونه به آرامش دروني و هم‌آهنگي برسيم و به زندگي خويش مفهوم ببخشيم در حقيقت اگر به مهارت‌هاي مديريتي خود بعد ديگري بيفزاييم، بدون شك مي‌توانيم زندگي ارزشمند و رضايت‌بخش‌تري داشته باشيم كه همانا جنبه معنوي و روحي زندگي است كه بدون آن‌ها نمي توان به موفقيت دست يافت.

1  2  3  صفحه‌ی 1