فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چگونه رهبري كنيم (وقتي رييس ما نمي‌داند و نمي‌تواند مديريت كند)
21 ويژگي بايسته رهبري (صفت‌هاي بايسته رهبري آن كسي باشيد ديگران آرزو دارند از او پيروي كنند)
معجزه رهبري شما (با هم جهان بهتري بسازيم)
 • 24,500 تومان
 • با تخفیف: 24,500 تومان
گاه مي‌بريد گاه ياد مي‌گيريد (بزرگترين درس‌هاي زندگي را از باخت‌هايمان مي‌آموزيم)
تا بي‌كران توانمندي‌ها
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
رهبران متحول مي‌شوند (11 گام براي تحول در رهبري سازمان‌ها و شركت‌ها)
قوانين رشد (دي‌وي‌دي)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
5 مرحله رهبري
 • 118,000 تومان
 • با تخفیف: 118,000 تومان
8 راه براي داشتن رابطه برنده با مردم (كتاب گويا)
جهشي به سوي پيشرفت
 • 11,900 تومان
 • با تخفیف: 11,900 تومان
جهشي به سوي تفكر
 • 11,900 تومان
 • با تخفیف: 11,900 تومان
صفت‌هاي بايسته 1 رهبر
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان

چگونه رهبري كنيم (وقتي رييس ما نمي‌داند و نمي‌تواند مديريت كند)

 • 23,500 تومان

اگر تاكنون به رئيسي برخورده‌ايد كه به درستي رهبري نمي‌كند بدانيد كه تنها نيستيد. اما خبر خوب اين است كه مجبور نيستيد بگذاريد او از موفقيت شما جلوگيري كند. جان سي مكسول توضيح داده است كه چگونه مي‌توانيد با يك رئيس بد كار كنيد و درضمن موفق شويد. او توضيح مي دهد كه چگونه با رهبري كردن خود، يك كارمند مي‌تواند به موفقيت برسد.

21 ويژگي بايسته رهبري (صفت‌هاي بايسته رهبري آن كسي باشيد ديگران آرزو دارند از او پيروي كنند)

 • 50,000 تومان

من اين كتاب را به اين دليل نوشتم كه به شما كمك كنم كه بتوانيد ويژگي‌هاي شخصيتي خود را تشخيص دهيد آنها را گسترش دهيد و اصلاح كنيد ويژگي‌هايي كه در احقاق نقش رهبري خود به آن‌ها نياز داريد و ديگران نيز براي پيروي از شما به آن ويژگي‌ها اهميت مي‌دهند.

معجزه رهبري شما (با هم جهان بهتري بسازيم)

 • 24,500 تومان

فرازهايي از كتاب: - رهبران موفق به ديگران اهميت داده و قادرند ويژگي و توان نهاني هر فرد را ببينند. - اگر به پشت سر نگاه كنيد، نمي‌توانيد با اعتماد به نفس پيش برويد. - براي درك ديگران بايد تلاش كنيد تا از زاويه ديد آن‌ها به اوضاع نگاه كنيد. - رهبري مي‌كنيم تا بهترين توانايي ديگران را براي كسب نتايج عالي شكوفا كنيم. - روياها هزينه‌اي ندارند، ولي براي تحقق آن‌ها بايد هزينه بپردازيد. و ...

گاه مي‌بريد گاه ياد مي‌گيريد (بزرگترين درس‌هاي زندگي را از باخت‌هايمان مي‌آموزيم)

 • 50,000 تومان

وقتي شكست مي‌خوريد چه مي‌آموزيد؟ افراد در حالي كه به راحتي درباره روياهايشان حرف مي‌زنند، حاضر نيستند درباره شكست‌هايشان صحبت كنند. اغلب اشخاص دوست ندارند درباره اشتباه‌ها و شكست‌هايشان صحبت كنند. در نهايت مي‌گويند «گاه برنده و گاه بازنده مي‌شويد.» نتيجه اخلاقي اين پيام اين است: «اميدوار باشيد كه برنده شويد، انتظار شكست خوردن را داشته باشيد و با نتايج هر دو زندگي كنيد.»

تا بي‌كران توانمندي‌ها

 • 40,000 تومان

فرازهايي از كتاب: - هدف اين كتاب اين است تا بتوانيد آن محدوديت‌هاي ذهني كه توانمندي‌هاي شما را محدود كرده است پس بزنيد. - بدون رشد و پرورش افراد، نمي‌توانيم دنياي بهتري بسازيم. براي اين كار، هر كدام از ما ضمن اين كه براي رشد خود تلاش مي‌كنيم، مي‌بايست هم‌زمان مسئوليت پرورش كل بشريت را نيز به‌طور مشترك بر دوش گيريم. - بسياري از رهبران فكر مي‌كنند كه براي قابل قبول بودن و كسب اعتبار بايد تصويري بي‌نقص از خود نشان دهند. آن‌چه اين رهبران درك نمي‌كنند اين است كه بي‌نقص جلوه كردن، خود يك نقص است. - اگر پيروزي و شكست در هر بازي را به چشم مرگ و زندگي ببينيد، به مشكل برمي‌خوريد. به يك دليل، چون بارها خواهيد مرد. - زندگي خود را به شناس واگذار نكن، تنها به اين ترتيب مي‌تواني بر شكست‌ها و بي عدالتي‌هاي گذشته غلبه كني. - رشد و پيشرفت تابع اتفاقات نيست، بلكه حاصل انتخاب وشمندانه و نظم است. - انضباط مثل ماهيچه است. هر چه بيش‌تر آن را ورزش دهيم، بيش‌تر به رشد آن كمك مي‌كنيم. - ديوانگي را اين گونه تعريف مي‌كنند: «كارهاي مشابه انجام دادن و انتظار نتيجه متفاوت داشتن.» - داشتن رويا رايگان است، اما رسيدن به رويا رايگان نيست. - به آينده فكر كنيد، اما امروز عمل كنيد.

رهبران متحول مي‌شوند (11 گام براي تحول در رهبري سازمان‌ها و شركت‌ها)

 • 89,000 تومان

هدف زندگي اين نيست كه در اين دنيا حيات ابدي داشته باشيم، بلكه هدف اين است كه چيزي خلق كنيم كه تا ابد باقي بماند. پست و مقام شما به كاركنان سازمان شما اشاره مي‌كند كه دست خود را به دست شما بدهند، اما اين اقتدار اخلاقي است كه آن‌ها را برمي‌انگيزد تا قلب‌شان را به شما بدهند. اقتدار اخلاقي را خودتان نمي‌توانيد به خودتان اعطا كنيد. البته مي‌توانيد براي كسب آن تلاش كنيد، اما اين ديگران هستند كه اقتدار را به شما هديه مي‌كنند و بايد كار را در كمال آزادي انجام دهند. اقتدار اخلاقي با زندگي واقعي به‌دست مي‌آيد، بر اساس اعتماد شكل مي‌گيرد و با سعي و تلاش و رهبري موفقيت‌آميز، استمرار مي‌يابد. شما فقط زماني مي‌توانيد رهبر بزرگي باشيد كه متوجه شويد آرمان و هدف بزرگ رهبري اين است كه كاري كنيد تا كاركنان از آرمان شما پيروي كنند. عامل محدوديت سازمان‌ها، فرصت‌ها و امكانات آن‌ها نيست، بلكه رهبري آن‌ها است. بنابراين قبل از آن‌كه هرگونه تحول مثبتي را رهبري كنيد، بايد نخست خودتان تحول را تجربه كنيد. اين كار نياز به شجاعت دارد، شجاعت رها شدن از وضع موجود و آغاز راهي بهتر.

قوانين رشد (دي‌وي‌دي)

 • 35,000 تومان

قوانين رشد ابزارهايي هستند كه به شما كمك مي‌كنند تا به عنوان يك رهبر برتر، مطرح شويد. ابزارها و تكنيك‌هايي در اين دوره در اختيار شما قرار مي‌گيرد كه به واسطه آن به بالاترين سطح موفقيت مي‌رسيد و مي‌توانيد نيروي رهبري را درون خود فعال كنيد تا ديگران مجبور به پيروي از شما شوند. همچنين اهميت پرسيدن سوالات عالي را مي‌آموزيد و به اهميت زمان نيز پي مي‌بريد. 1. ارزش امروز 2.نگرش چيزي است كه باعث تفاوت مي‌شود. 3.كار هوشمندانه انجام دهيد 4.امتيازات را بدست آوريد...

5 مرحله رهبري

 • 118,000 تومان

در اين كتاب، جان مكسول شرح مي‌دهد كه عملكرد رهبري صادقانه چگونه است و آن را در دسترس همگان قرار مي‌دهد. رهبري چيزي نيست كه از عناوين انسان‌ها سرچشمه گرفته باشد. در واقع، منصوب شدن در مقامي، نخستين و پايين‌ترين مرحله از مراحل پنج‌گانه‌اي است كه هر رهبري به آن دسترسي دارد...

8 راه براي داشتن رابطه برنده با مردم (كتاب گويا)

 • 15,000 تومان

كليدهايي براي به دست ‌آوردن قلب مردم. اكثر ما در داشتن يك رابطه موفق دچار مشكل مي‌شويم و ايراد اصلي، اين است كه هر كدام به شيوه خودمان با ديگران رابطه برقرار مي‌كنيم. اگر به شيوه مورد علاقه شخص مخاطب آشنا باشيم و خودمان را در جايگاه او قرار دهيم، اكثر مواقع پاسخ مثبت دريافت خواهيم كرد و به نتيجه دلخواه مورد نظر خود يعني رابطه موثر خواهيم رسيد. با يادگيري تكنيك‌هايي مانند مورد نياز بودن - خلق خاطره و چندين تكنيك‌ كاربردي ديگر، شاهد تغيير اساسي روابط‌تان با مردم و پيشرفت چشمگير خود در روابط فردي و كاري خواهيد بود.
با گوش كردن به كتاب‌هاي گويا مي‌توانيد: در خانه و محل كار، هنگام رانندگي و در ترافيك، هنگام ورزش و پياده‌روي و حتي زماني كه حوصله مطالعه نداريد، دانش خود را افزايش دهيد. با استفاده از كتاب‌هاي صوتي فقط مطالعه نمي‌كنيد، بلكه مي‌توانيد تمامي ساعت‌هاي تلف شده را ذخيره كنيد.
مدت: 75دقيقه
قالب‌بندي: mp3

جهشي به سوي پيشرفت

 • 11,900 تومان

خواه مسير جديدي را در زندگي آغاز كرده باشيد، خواه در تلاش براي ارتقاي شغلي باشيد، خواه به دنبال تعالي معنوي خويش باشيد، اين كتاب ابزار لازم را در اختيارتان مي‌گذارد نا همان كسي شويد كه بايد باشيد.

جهشي به سوي تفكر

 • 11,900 تومان

اين كتاب مي‌تواند آينده شما را تغيير دهد. جان سي مكسول نويسنده پرفروش‌ترين كتاب‌ها، در اين اثر رازهايي را با شما در ميان گذاشته تا در طول 90 روز، پتانسيل تفكري خود را به حداكثر برسانيد. مكسول با درس‌‌هاي روزانه، سوالات انگيزشي و تمرين‌هاي عملي، ذهن شما را تحريك مي كند تا توانمندي انديشمندي آن را ارتقا دهد.

صفت‌هاي بايسته 1 رهبر

 • 36,000 تومان

روياي شما پيرامون چه دور مي‌زند؟در لجام گسيخته‌ترين تصوراتتان خود را در حال انجام دادن چه كاري مي‌بينيد؟اكنون چه چيزي بين شما و رويايتان مانع ايجاد كرده است؟پاسخش رهبري است.با مشاهده رهبران بزرگ،درمي‌يابيد كه آنان 21 خصوصيت مطرح شده در اين كتاب را دارا هستند.اگر بتوانيد در درون رهبري شويد كه بايد باشيد،مي‌توانيد در بيرون رهبري شويد كه مي‌خواهيد باشيد،اگر بتوانيد چنين كنيد،مي‌بينيد كه كاري در دنيا نيست كه نتوانيد انجام بدهيد.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1