فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
موقعيت‌هاي ترسناك (رهنمودهايي براي خلاص شدن از شر ترس‌ها در شرايط سخت)
وقتي همه‌چيز فرو مي‌پاشد (توصيه‌اي قلبي براي دوران‌هاي سخت)
وقتي همه چيز به هم مي‌ريزد (توصيه‌اي قلبي براي دوران‌هاي سخت)

موقعيت‌هاي ترسناك (رهنمودهايي براي خلاص شدن از شر ترس‌ها در شرايط سخت)

  • 42,000 تومان

جريحه‌دار شدن قلبي شكسته، مثال خوبي از بودي چيتاست. گاهي اوقات وقتي قلب انسان مي‌شكند. اين شكست، اضطراب و ترس مي‌آفريند و گاهي اوقات خشم نارضايتي و احساس گناه اما در زير سختي اين زره آهنين، نوعي حساسيت همراه با غمي خالص وجود دارد . اين حالت است كه ما را با تمام كساني كه به آنها عشق مي‌ورزيم ، پيوند مي‌دهد . اين قلب سرشار از غم ، مي‌تواند دلسوزي و شفقتي عظيم را براي ما به همراه داشته باشد. اين حسي است كه وقتي احساس تكبر به سراغمان مي‌آيد ، مي‌تواند ما را به فروتني وادار كند و زماني كه نامهربان هستيم كم‌كم ما را نرم مي‌كند . وقتي ترجيح مي‌دهيم خود را به خواب بزنيم و در بي‌تفاوتي خود غرق شويم. همين احساس است كه مارا بيدار و آگاه نگه مي‌دارد. اين احساس درد مداوم در قلب يك نعمت است، نعمتي كه اگر به طور كامل پذيرفته و درك شود مي‌توان آن را با همگان به اشتراك گذاشت.

وقتي همه‌چيز فرو مي‌پاشد (توصيه‌اي قلبي براي دوران‌هاي سخت)

  • 85,000 تومان

زندگي آموزگاري خوب و رفيقي شفيق است. همه چيز پيوسته در حال تغيير است. اي كاش مي‌توانستيم به اين واقعيت پي ببريم كه اوضاع گذراست. هيچ‌چيز آن‌گونه كه ما دوست داريم خيال‌پردازي كنيم اتفاق نمي‌افتد. وضعيت ايده‌آل نه اين طرف و نه آن طرف بودن است، بينابين. وضعيتي كه گير نمي‌افتيم و مي‌توانيم دل و جان‌مان را به بي‌كرانگي بگشاييم.

وقتي همه چيز به هم مي‌ريزد (توصيه‌اي قلبي براي دوران‌هاي سخت)

  • 35,000 تومان

ما مي‌توانيم هر روز زندگي را بر اساس رفتار‌هاي متفاوت در جهت حس كردن درد و رنج پيش ببريم، به جاي راندن درد و رنج، مي‌‌توانيم آن را با دم به درون برده و براي كل مردم دنيا دعا كنيم كه ناراحتي‌شان پايان پذيرد و آن را با بازدم بيرون دهيم. آرزو كنيم مردم در اقصي نقاط دنيا رضايت، شادي، خوشبختي و آرامش را در قلب‌شان تجربه كنند. ما مي‌توانيم درد را به شادي تبديل كنيم.

صفحه‌ی 1