فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سي بي تي سوپر سيمپل (6 مهارت براي بهبود خلق در چند دقيقه)
فكرها و احساس‌ها
  • 115,000 تومان
  • با تخفیف: 115,000 تومان
رهايي از مشكلات هيجاني
  • 95,000 تومان
  • با تخفیف: 95,000 تومان

سي بي تي سوپر سيمپل (6 مهارت براي بهبود خلق در چند دقيقه)

  • 60,000 تومان

سي بي تي شيوه‌اي طلايي است كه به شما كمك مي‌كند شفاف‌تر فكر كنيد احساس بهتري داشته باشيد و موثرتر عمل كنيد. كتاب «سي بي تي سوپر سيمپل» شبيه بك يك كتاب آشپزي به زبان ساده و حاوي دستورهاي پخت آزمايش‌شده است تا شما به واسطه آن بر دردهاي خود چيره شويد و به رشد برسيد. نويسندگان اين كتاب كاملا ماهرانه به شما نشان مي‌دهند چگونه مسئوليت زندگي خود را بر عهده بگيريد. پس ايده‌ها و تمرين‌هاي اين كتاب را به كار ببنديد تا از اضطراب افسردگي خشم و هيجان‌هاي دردآور ديگر رها شويد.

فكرها و احساس‌ها

  • 115,000 تومان

همه ما براي كنار آمدن با مشكلات زندگي به مجموعه‌اي از ابزارها مجهز هستيم كه معمولا پدر و مادرها، خويشاوندان، دوستان، كارفرمايان و سايرين، برحسب اتفاق، در اختيارمان قرار داده‌اند. برخي از اين ابزارها مفيد و برخي غيرمفيد هستند. در كتاب «فكرها و احساس‌ها» ابزارهاي موثري براي كنار آمدن با اين مشكلات پيشنهاد شده است. اين كتاب به عنوان راهنمايي براي تغيير الگوها و روش‌هاي كهنه پاسخ‌دهي، به شما كمك مي‌كند كه كنترل وضعيت رواني و زندگيتان را به دست بگيريد. در اين كتاب فصلي درباره هشياري نوشته شده، زيرا در حال حاضر در قسمت اعظم موج سوم درمان هاي رفتاري، از هشياري به منزله يكي از تكنيك هاي درماني مهم و اصلي نام برده و استفاده مي شود. هشياري در مقوله هايي همچون كنترل اضطراب، افسردگي، و تنش جسماني از پشتوانه پژوهشي قابل توجهي برخوردار است. در اين كتاب پروتكل هاي چند مرحله اي براي درمان بسياري از مشكلات خلق-وابسته ارائه مي شود.

رهايي از مشكلات هيجاني

  • 95,000 تومان

در فصل اول به دوازده مشكل مهم اشاره كرده‌ايم. براي هر كدام از اين مشكلات، طرح‌هاي درماني دقيقي مطرح شده است. ممكن است مشكل شما به چندين تكنيك نياز داشته باشد. فصل‌هاي دوم، سوم و چهارم به اصول بنيادين رفتاردرماني شناختي اشاره شده است. در اين سه فصل ياد مي‌گيريد كه افكار چگونه بر احساس‌هاي شما اثر مي‌گذارند و الگوهاي فكري ديرپاي شما چه نحوي مي‌توانند بر حالت‌هاي خلقي شما اثر بگذارند. براي اينكه بتوانيد از رفتاردرماني شناختي نهايت استفاده را ببريد، بايستي تمرين‌هاي اين كتاب را به طور منظم و چند بار انجام دهيد. تنها درك تكنيك‌ها بدون انجام آنها، كمكي به شما نمي‌كند.

صفحه‌ی 1