فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تولدي بنيادين (خود قديمي‌ات را بكش و زندگي جديدي خلق كن)
نبوغ ديوانه
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
نابغه‌ي ديوانه
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
فراواني‌ات را بپذير (چرا قرار است ثروتمند باشي)
دايره اول
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
دايره اول
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)
مجموعه كتاب‌هاي كاميابي (كتاب سعادت)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
مجموعه كتاب‌هاي سعادت
 • 99,900 تومان
 • با تخفیف: 99,900 تومان
هوشمند سلامت و ثروتمند زندگي كنيد
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
درسنامه رهبري (21 درس براي تبديل شدن به رهبر در بازاريابي شبكه‌اي)
علم بازاريابي شبكه‌اي
 • 23,000 تومان
 • با تخفیف: 23,000 تومان

تولدي بنيادين (خود قديمي‌ات را بكش و زندگي جديدي خلق كن)

 • 98,000 تومان

رندي گيج با نوشتن آخرين اثرش طوفاني به پا كرده است. فلسفه منسجم و فاقد گزافه‌گويي او همچون جعبه ديناميت به‌هم فشرده‌اي عمل مي‌كند كه شما را وا مي‌دارد تا دوباره به فرضياتي فكر كنيد كه سال‌ها در ذهن انباشته‌ايد. او در تولدي بنيادين دوباره تمام قوانين را زير پا مي‌گذارد و شما را در يك كشتي ذهني غوطه‌ور مي‌كند تا هر بخش جداگانه‌اي از باورهايتان را به چالش بكشيد، از پرده‌برداري از خاموشي گرفته تا تمايل به مهم بودن و حتي ادعاي بخشش خود. گيج شما را به يك بازجويي هيستريك و بديع مي برد تا از فكر ناخودآگاه به تفكر خودآگاه روي آوريد.

نبوغ ديوانه

 • 80,000 تومان

نويسنده اين كتاب داراي نبوغ ذاتي است و كارآفرينان اگر عاقل و زرنگ باشند حتما به سفارشات اين كتاب عمل خواهند كرد. رندي گيج به شما مي‌گويد كه چطور اولين اتحاد و همبستگي مغزهاي متفكر را با اين كتاب شكل دهيد. يك شروع خوب و فوق‌العاده براي افرادي كه مي‌خواهند آرزوهاي كارآفريني خود را برآورده كنند.

نابغه‌ي ديوانه

 • 39,000 تومان

ما كارآفرينان براي تغيير اوضاع، طبق قوانين خود زندگي كردن و از همه مهم‌تر، خلق چيزهاي جديد آفريده شده‌ايم. مهم‌ترين نبوغ ما به قسمت آفرينش مربوط مي‌شود. به همين دليل محصول استيو جابز با پيش‌بيني عالي در بازار جا مي‌افتد. ما بيشتر به مسائل مربوط به تجارت اهميت مي‌دهيم تا به جام قهرماني و اغلب وقتي رقابت قهرماني كيك‌استارتر1 پيش مي‌آيد بيشتر گيج مي‌شويم. ما نبوغ را در عمل مي‌بينيم. من حين تماشاي فيلم «پيش از فرا رسيدن شب» به همه اين‌ها فكر كردم، فيلم باشكوهي كه براساس كتاب عالي رونالد آدناس ساخته شده بود، نابغه‌اي كه موهبت‌هاي يك نفر ديگر را به نمايش گذاشت. وقتي به اين گونه كتاب‌ها يا فيلم‌ها بر مي‌خوريد كاري از شما ساخته نيست، جز اين‌كه چيزي شگفت‌انگيز بيافرينيد. چيزي كه تفاوت ايجاد كند. خواهيد ديد كه كتاب به سه بخش تقسيم شده است: بخش اول نگاهي دارد به چگونگي رسيدن ما به موقعيت كنوني! اين‌كه چطور هم‌گرايي باورها و قياس‌هاي انتقاد‌آميز منفي و تفكر گلّه‌اي هوشياري ما را مسموم كرد و اجازه داد ميانه‌رو شويم. بخش دوم برخي از پيشرفت‌هاي بزرگ و وابسته به تحولات عظيم را كه در دهۀ آينده با آن روبه‌رو خواهيم شد، كشف مي‌كند. ما مكاني خاص را انتخاب كرده، آينده را پيش‌بيني نموده و چالش‌هاي موجود آن را شناسايي مي‌كنيم تا بزرگ‌ترين فرصت‌ها براي ما آشكار ‌شوند. در بخش سوم مجموعه‌اي متشكل از ايده‌هاي بيداركننده فكري ارائه مي‌شود كه شما را مجبور مي‌كند به تفكر خود بينديشيد. هر بخش را در لحظه‌اي كه به آن نياز داشتيد مطالعه كنيد. اما بدانيد كه در هر سه بخش يك نكته مشترك وجود دارد: اين حقيقت كه چگونه بينديشيم تا كارآفريني موفق شويم؟

فراواني‌ات را بپذير (چرا قرار است ثروتمند باشي)

 • 18,000 تومان

كتاب «فراواني‌ات را بپذير!» يك كتاب روانشناسي - اجتماعي و اقتصاديست كه سعي دارد علل «متوسط» بودن و محدوديت‌هاي فكري را مطرح كند و پس از به چالش كشاندن مخاطب و او را به درك عميق‌تري از هستي، قوانين «فكر» و «طبيعت» دعوت كند. نويسنده با طرح مقوله‌هايي چون قرباني‌گري / «خود» خواهي، نقش رسانه و برخي باورهاي غلط اجتماعي و خانواده، رويكرد متفاوتي نسبت به فقر، ثروت، انتخاب، خوشبختي و موفقيت ارائه مي‌دهد. اين كتاب به طور ريشه‌اي، با ابزاري قدرتمند و فوق‌العاده انگيزشي، همه را به پذيرش فراواني دعوت مي‌كند كه مطمئنا نقطه عطف خاصي در زندگي بساري از افراد خواهد بود.

دايره اول

 • 35,000 تومان

بسياري از مردم در جاهاي اشتباه به دنبال موفقيت هستند. آن‌ها بر اين باورند كه اسپانسر يا تيمشان مسئول ايجاد پيامدهاي مثبتي هستند كه به دنبالش مي‌باشند. اما در اين كتاب از رندي گيج خواهيد آموخت كه چگونه خودتان عهده‌دار موفقيت خود باشيد. رندي به شما نشان مي‌دهد كه چطور كسب و كارتان را به سرانجام برسانيد و بدين ترتيب رفتاري را مدل‌سازي كنيد كه در كل سازمانتان تكثير خواهد شد. با استفاده از اين كتاب به جايگاه تكثير پي خواهيد برد و متوجه خواهيد شد كه چگونه از فرايند تكثير براي افزايش حجم فروش، تعداد رهبران و مبلغ چك پاداش خود استفاده كنيد. در اين كتاب در مورد قاعده «ريشه اصلي»، پيگيري كار از پايين به بالاي سازمان، ترويج گردهمايي‌هاي محلي، ايجاد شاخه‌هاي دوردست، مشاوره با رهبران و علم حقيقي ايجاد پيامدهاي مثبتي كه از بالا به پايين به تمام تيم تكثير مي‌شود، خواهيد آموخت.

دايره اول

 • 18,000 تومان

اين يك واقعيت است كه راه‌اندازي يك كسب و كار و رئيس خود بودن كار هر كسي نيست...

دايره اول (اصول همانندسازي در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 17,000 تومان

مردم به حرفه بازاريابي شبكه‌اي نگاه مي‌كنند و سيستمي را مي‌بينند كه در آن افراد با كمك كردن به يكديگر به موفقيت مي‌رسند، جايي كه بالاسري‌ها پولدار كردن زيردستان خود به درآمد مي‌رسند. ديدن اين منظره بسيار زيبا است و همين ويژگي‌ها است كه هر روز مهاجران بسياري را از دنيا كار سنتي به كسب و كار ما جذب مي‌كند. اما براي آن‌كه چنين تاثيري ماندگار بماند، شما بايد بر شيوه كاري تيم خود نظارت دقيق داشته باشيد. و اين نظارت از همان دايره اول و از خود شما شروع مي‌شود... واقعيت اين است كه در بازاريابي شبكه‌اي ابتدا بايد خودتان موفق شويد. شما در هر گامي كه برمي‌داريد يك الگوي رفتاري هستيد و به تيم خود نشان مي‌دهيد كه چگونه به مرحله بعدي موفقيت دست يابند. كافي است روي دايره خودتان تمركز كنيد تا زيردستان شما با كمال ميل رفتارتان را همانندسازي كنند و اين همانند سازي در تمام گروه تكثير شود. روي دايره خود كار كنيد تا ببينيد كه چطور همه دوست دارند مانند شما باشند.

مجموعه كتاب‌هاي كاميابي (كتاب سعادت)

 • 50,000 تومان

كاميابي، سلامت و شادي حق مسلم شماست. به محض اين‌كه از اين نكته آگاه مي‌شويد و آن‌ را مي‌پذيريد، كافي است اصول كاميابي را بدانيد و مطابق آن‌ها عمل كنيد. در اين مجموعه كتاب‌ها، رندي گيج درباره اين اصول، نكاتي تازه و جذاب را به شما مي‌آموزد تا با كمك آن‌ها كاميابي را در زندگي‌تان متجلي كنيد. در اين مجموعه براي‌تان آشكار مي‌شود كه: - چه نكاتي آگاهي از كاميابي را در شما بيدار مي‌كند. - براي تجلي كاميابي در زندگي‌تان چه بايد بكنيد. - چرا خيلي‌ها فقير باقي مي‌مانند. و...

مجموعه كتاب‌هاي سعادت

 • 99,900 تومان

تقريبا همه مي‌خواهند سالم، شاد و ثروتمند باشند: اما تعداد بسيار كمي از آن‌ها دو مورد از اين سه مورد را دارند و تقريبا هيچ‌كدام از آنان هر سه را با هم ندارند. بنابراين چند سال پيش سهيم كردن ديگران در دانسته‌هايم راجع به سعادت و كاميابي را شروع كردم. از آن‌جا كه خودم فردي منطقي هستم، فرآيند سعادتمند شدن را به بخش‌هاي گوناگون تقسيم كردم و به شكل منطقي و عقلايي توضيح دادم. چند سال پس از اين كار، متوجه مطلب شگفت‌آوري شدم. مشكل بيشتر مردم كمبود دانش نبود. دانش را به آساني مي‌توانستم آموزش دهم، مشكل اصلي اين بود كه مردم به سادگي نمي‌توانستند يا نمي‌خواستند به خود فرصت سعادتمند شدن را بدهند. آن‌ها در حقيقت در ناخودآگاهشان براي سعادتمندي خود مانع‌تراشي مي‌كردند. مردم فراواني خود را باور نمي‌كردند و هيچ‌چيز فجيع‌تر از يك استعداد بالقوه دست‌نخورده، خوشبختي به دست نيامده و سعادت مطالبه نشده نيست.

هوشمند سلامت و ثروتمند زندگي كنيد

 • 22,000 تومان

همه افراد، در هر جايگاهي كه باشند قطعاً با اين موضوع برخورد كرده‌اند كه بعضي روزها يا بعضي ساعت‌ها، گنگ، كسل يا درمانده شده‌اند. قوانيني در دنيا وجود دارند كه ضمن به‌وجود آوردن اين مشكلات، شما را عقب نگه مي‌دارند. رندي گيج در اين كتاب پس از شرح كامل اين قوانين، شما را به سمتي مي‌برد كه بتوانيد با آن‌ها مقابله كنيد و در نهايت، هوشمند، سلامت و ثرتمند زندگي كنيد، به نحوي كه قبلاً تجربه نكرده‌ايد. رندي گيج اعتقاد دارد كه فقير ماندن يك گناه نابخشودني‌ست و شما براي ثروتمند شدن به دنيا آمده‌ايد.

درسنامه رهبري (21 درس براي تبديل شدن به رهبر در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 12,000 تومان

زماني مي‌توان با خيال راحت مطمئن بود كه سازمان به رشد پايدار خود ادامه خواهد داد كه اصول اساسي در آن سازمان فرهنگ‌سازي و نهادينه شده باشد. رندي گيج در اين كتاب اين اصول اساسي را در قالب 21 درس تشريح مي‌كند و به زباني ساده و خلاصه به شما ياد مي‌دهد كه چطور در اين حرفه به يك رهبر واقعي تبديل شويد و رهبران واقعي تربيت كنيد. رمز پايداري يك سازمان به داشتن رهبران واقعي است.

علم بازاريابي شبكه‌اي

 • 23,000 تومان

تجربه من نشان داده است كه «شانسي كه مي‌گويند فقط يك ‌بار در خانه آدم را مي‌زند» چندين بار در سال ظاهر مي‌شود. با اين ‌حال اغلب مردم در كل زندگي خود هيچ‌وقت اين شانس را نمي‌گيرند. دلايل زيادي براي اين مسئله وجود دارند اما اغلب به يكديگر مرتبط هستند: پايين بودن اعتماد به نفس، نبودن هوشياري، ترس از شكست، ترس از موفقيت، و باور نداشتن اين‌كه چيزهاي بزرگ و فوق‌العاده مي‌توانند براي آن‌ها رخ دهند...

1  2  صفحه‌ی 1