فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كنترل ذهن وراج (26 ابزار براي استفاده از گفتگوهاي دروني)
پچ‌پچه‌هاي ذهن (صداي ذهن اهميت و نحوه‌ي مهار آن)
پچ‌پچ‌هاي درون ذهن (صداي درون سرمان چرا مهم است و چگونه آن را كنتترل كنيم)
وراجي ذهن (نشخوارهاي ذهني را بشناسيم و مهار كنيم)

كنترل ذهن وراج (26 ابزار براي استفاده از گفتگوهاي دروني)

  • 99,500 تومان

همه ما با مزاحمت‌هاي يك «ذهن وراج» آشنا هستيم. تا حالا تلاش كرده‌اي بعد از دعواي شديد با كسي كه دوستش داري كتابي بخواني يا كاري را كه تمركزت را مي‌طلبد تمام كني؟ تقريبا محال است! وقتي پاي وظايفي كه به تمركز نياز دارند به ميان مي‌آيد، وراجي ذهن، كه معمولا در قالب افكار اضطراب‌آور تكرارشونده خود را نمايان مي‌كند، تبديل به يك خراب‌كار حيرت‌انگيز مي‌شود! البته در حالت عادي، در مواجهه با مسائل مختلف روزمره، گفت و گوهاي دروني ما با خودمان نه تنها مفيد - بلكه ضروري - هستند، چون سعي مي‌كنيم با تجزيه و تحليل افكارمان، احساساتمان، و شرايطي كه ب آن روبه‌رو هستيم بهترين تصميم‌ها را بگيريم. راه شكست دادن ذهن وراج اين نيست كه دست از صحبت كردن با خودمان برداريم، بلكه بايد بفهميم چطور اين كار را درست انجام دهيم. كتاب حاضر، كه به قلم دكتر ايتن كراس، يكي از برجسته‌ترين متخصصان حوزه كنترل ذهن نوشته شده است، با معرفي ابزار لازم را درست را به ما نشان مي‌دهد.

پچ‌پچه‌هاي ذهن (صداي ذهن اهميت و نحوه‌ي مهار آن)

  • 70,000 تومان

صداي درون را مصيبتي ندانيم كه در مسير تكامل دچارش شده‌ايم و فكر كنيم خاموش شدنش مايه‌ي آسايش‌مان است بلكه آن را عطيه‌اي بدانيم كه در همه جا و همه حال در خواب و بيداري با ما است. نوع عملكرد، چگونگي نيل به هدف، خلاقيت، ارتباط و هويت‌مان را مديون اين صدا هستيم. هرچند آن‌گاه كه به پرگويي ذهني بدل شود، انصافا جانكاه و كلافه‌كننده است و موجب مي‌شود فوايد آن را فراموش كنيم و عطايش را به لقايش ببخشيم. مديريت صداي درون، هم توان بالا بردن فهم و تدبير ما را دارد و هم به تحكيم روابط ما با عزيزان‌مان كمك مي كند با مديريت صداي درون مي شود ديگران را مورد حمايت قرار داد و شركت‌ها و سازمان‌هايي را راه‌اندازي كرد كه كاركنان آن را فرسودگي رواني مصون باشند، به طور خلاصه تحول گفت‌و‌گوي دروني، زندگي ما را متحول مي‌كند.

پچ‌پچ‌هاي درون ذهن (صداي درون سرمان چرا مهم است و چگونه آن را كنتترل كنيم)

  • 77,500 تومان

ما يك سوم تا نيمي از زمان بيداري مان را در زمان حال سپري نمي كنيم. همان طور كه نفس مي كشيم، از مكان و زمان حال «جدا» مي شويم. مغز ما اين قابليت را دارد كه ما را به اتفاقات گذشته، موقعيت هايي كه تصور مي كرديم و ساير تفكرات دروني مان منتقل كند. بدون شك تا به حال متوجه منحرف شدن ذهن خود شده ايد. زماني كه نياز داريد تا بر روي مسئله ديگري تمركز كنيد اما ناگهان ذهن شما با اراده و اختيار خودش شما را وسط موضوع ديگري پرت مي كند. ما دائما از زمان حال به سمت دنياي موازي و غيرخطي ذهن در حال حركت هستيم و ناخواسته و دقيقه به دقيقه به «درون» كشيده مي شويم. ميل ذاتي ذهن ما انسان ها به جداشدن از محيط بيرون و اتفاقات پيرامونمان، باعث ايجاد گفتگويي در ذهنمان مي شود، همان چيزي كه ما زمان زيادي از پياده روي هايمان را درگير آن هستيم. حال، سؤال اصلي كه پيش مي آيد اين است: چرا؟ تكامل موجب شده تا تنها، ويژگي هايي ماندگار شوند كه به بقا كمك مي كنند؛ بنابراين اگر اين مشخصه در مقوله بقا نمي گنجيد، انتظار نمي رفت كه انسان به چنين خودگوي نيرومندي بدل شود. اما تأثير صداي درون آن قدر پيچيده و مهم است كه ما به ندرت متوجه آن مي شويم، تازه اگر متوجه شويم! اگرچه صداي ذهن در اكثر مواقع به خوبي كار مي كند اما گاهي هم تبديل به پچ پچ هاي ذهني مي شود و زماني كه صداي درون كنار برود و پچ پچ هاي درون سر، ميكروفون درون ذهن را در دست بگيرند، افكار ما نه تنها ما را عذاب مي دهند بلكه ما را فلج مي كنند!خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

وراجي ذهن (نشخوارهاي ذهني را بشناسيم و مهار كنيم)

  • 65,000 تومان

ما انسان‌ها در روزگاري زندگي مي‌كنيم كه نمي‌توانيم مشكلات حال، دردهاي گذشته و دلواپسي‌هاي آينده را كنار بگذاريم. در نتيجه، خودخوري‌ها و گفتگوهاي رنج‌آور دروني‌مان به اوج مي‌رسد. ناگهان لحظه‌اي به خود مي‌آييم كه اين وراج دروني، گريبانمان را گرفته و رهايمان نمي‌سازد. با خود حرف مي‌زنيم، به گفته‌هاي خود گوش مي‌دهيم و سرانجام، روزي فرا مي‌رسد كه در لبه پرتگاه نابودي قرار مي‌گيريم. براي شكست دادن وراج درون، لازم نيست جريان اين گفتگو را قطع كنيم، بلكه تنها كافيست با خواندن اين كتاب، دريابيم كه چگونه مي‌توانيم ابعاد منفي اين گفتگو را مهار ساخته و اثرگذاري مطلوب آن را افزايش دهيم.

صفحه‌ی 1