فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زندگي دوباره
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
21 كار مهم بعد از سي سالگي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
راه درست
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
موضوع اصلي چيست
 • 114,000 تومان
 • با تخفیف: 114,000 تومان
بهشت رابطه (در جستجوي غيرمعجزه‌گر)
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
سفر زندگي (پيدا كردن پاسخ 10 سوال اساسي در زندگي)
روانشناسي نيمه دوم عمر (يافتن معنا در نيمه دوم عمر)

زندگي دوباره

 • 60,000 تومان

آيا تا به حال در زندگي احساس افسردگي و پوچي كرده‌ايد؟ آيا تا به حال احساس كرده‌ايد كه به هيچ كدام از اهداف و آرزوهاي مهم خود نرسيده‌ايد؟ آيا تا به حال اين حس ناخوشايند به شما دست داده كه در زندگي خود شكست خورده‌ايد؟ اگر پاسخ شما به اين پرسش‌ها مثبت و يا تا حدي مثبت است اين كتاب به شما كمك خواهد كرد به تدريج و گام به گام و در 21 فصل بتوانيد به پاسخ‌هاي فلسفي و مهم زندگي خود نزديك شويد. نويسنده اين كتاب لقمه حاضر و آماده در اختيار شما قرار نمي‌دهد و اصلا نمي‌تواند اين كار را بكند؛ زيرا زندگي و اهداف هر فرد متفاوت با ديگري است. اما به جرات مي‌تواند مسير درست تفكري را كه شما را به سمت آرزوهايتان رهنمون مي‌شود را نشان‌تان دهد.

21 كار مهم بعد از سي سالگي

 • 85,000 تومان

اگر سي‌سالگي را گذرانده باشيد... تا الان متوجه شده‌ايد كه بسياري از مشكلات زندگي شما راه‌حل ندارند! اگر نمي‌خواهيد اين وضعيت را بپذيريد بهتر است از خير خواندن اين كتاب بگذريد و به روياپردازي خود براي حل مسائل زندگي ادامه دهيد. 21 كار مهم در اين كتاب انتظار شما را مي‌كشد. با خواندن آن در مي‌يابيد، چگونه بادبان‌هاي خود را در لحظات طوفاني زندگي بعد از سي سالگي تنظيم كنيد تا سفر زندگي هميشه هيجان و جذابيت خود را علي‌رغم سختي هاي خود حفظ كند.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

راه درست

 • 79,000 تومان

اين كتاب را نخريد مگر آن‌كه در زندگي به بن‌بست رسيده باشيد...

موضوع اصلي چيست

 • 114,000 تومان

اين كتاب مخل خوشبختي فعلي شماست و آرامش را از زندگي شما دور مي­كند. موضوع اصلي هم همين است؛ زندگي كه در امن و امان كامل است نياز روح ما نيست. به همين خاطر هم در "نيمه دوم عمر" همه ما حس مي كنيم زندگي‌اي كه بايد انجام دهيم را انجام نداده­ايم. يا حتي اگر همه چيز مهيا باشد و در نگاه بيروني­ها همه چيز خوب باشد باز احساس مي كنيم كه اوضاع خوب نيست. اين كتاب حكم ديناميت را دارد. الان آن را زير زندگي فعلي‌تان بگذاريد وقتي كتاب به پايان رسيد مي‌بينيد سمت و سوهاي فكري، اولويت‌ها و ارزش‌هاي شما در زندگي شما ناگهان نيست مي­شود. حالا شما هستيد و يك ابهام بزرگ. پس از اين دگرگوني چه بايد كرد! نگران نباشيد. خانه كلنگي روان تخريب شده و زندگي هيجان‌انگيزي انتظار شما را مي‌كشد. با پاسخ به سوالات كليدي و سرنوشت‌ساز كتاب، شما مستعد ساختن زندگي‌اي مي‌شويد كه شايسته آن هستيد و ممكن بود با نخواندن اين كتاب تا آخر عمر از آن محروم مي‌شديد.

بهشت رابطه (در جستجوي غيرمعجزه‌گر)

 • 70,000 تومان

هدف ازدواج از نگاه اين كتاب اين است كه شما را با مسائل پيچيده، حاد و بغرنج روبرو كند تا موضوعاتي را در زندگي شخصي و فردي‌تان دريابيد. اگر اين كتاب دربرگيرنده يك ايده خاص باشد، آن ايده اين است كه كيفيت تمام روابط ما تابع مستقيمي از رابطه ما با خودمان است. چون ما رابطه خوبي با خودمان نداريم، به طور اتوماتيك زندگي مشترك خوبي را نيز تجربه نمي‌كنيم.

سفر زندگي (پيدا كردن پاسخ 10 سوال اساسي در زندگي)

 • 67,000 تومان

اگر سوالات ما در نيمه دوم زندگي اين‌ها باشند، من چگونه مي‌توانم به امنيت مالي دست پيدا كنم؟ چگونه خوشبخت شوم؟ چگونه مي‌توانم كسي را پيدا كنم كه مراقب من باشد؟ چگونه مي‌توانم كاري كنم كه ديگران مرا دوست داشته باشند؟ در اين صورت زندگي ما محدود خواهد شد. زيرا با وجود اين كه دغدغه خاطره‌ها طبيعي و قابل درك هستند، براي دستور كار روح در نيمه دوم زندگي پيش از حد كوچك‌اند. به اين ترتيب، همان‌گونه كه يونگ مي‌گويد: «با كفش‌هايي راه مي‌رويم كه بيش از حد كوچك هستند.» دكتر جيمز هاليس، رئيس انستيتو يونگ واشنگتن، ده سوال مهم و اساسي را در اين كتاب طرح مي‌كند. ما به طرز رقبت‌باري، فرار مي‌كنيم از دادن پاسخ به اين سوالات، از اين‌كه وجود پرعظمت خود را بفهميم و آن را زندگي كنيم. عجيب است كه اكثر آدم‌ها به زندگي حقيرانه و درگير بودن با سوالات حقيرانه بيشتر خو مي‌كنند تا رفتن به سمت زندگي باعظمت و بزرگ‌تر. هاليس مي‌گويد: «در جايي كه ما متوجه نيستيم و حتي حاضر به همكاري براي رشدمان نيستيم، روان دست به كار مي‌شود و رنجي را به زندگي ما ورود مي‌دهد، تا ما در سفر زندگي‌مان تشويق شويم از آنچه آشنا بوده گام فراتر نهيم و به ناشناخته‌ها قدم بگذاريم.»

روانشناسي نيمه دوم عمر (يافتن معنا در نيمه دوم عمر)

 • 123,000 تومان

چگونه مي‌توانيد راه‌تان را به بيرون جنگل تاريك زندگي پيدا كنيد؟ وظيفه‌اي كه پيش روي ما است، همان چيزي است كه هاليس آن را بزرگ‌ترين پروژه‌ي ميانسالي مي‌نامد: «باز پس گرفتن اختار شخصي زندگي» اين به اين معني پشت‌سر گذاشتن چيزهايي است كه در عين راحتي، محدودكننده هستند.

صفحه‌ی 1