فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اطلس دل (طرحي براي پيوند معنادار و زباني براي انتقال تجربه‌هاي انساني)
شجاعانه رهبري كن
 • 61,000 تومان
 • با تخفیف: 61,000 تومان
موهبت كامل نبودن (راهنماي شما براي زندگي با همه وجود)
با اقتدار برخاستن آن هم وقتي زمين خورده‌ايم و تنهاييم
رهبري شجاعانه (در محيط كار با اقتدار ظاهر شويد)
روان‌شناسي خجالت
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
زندگي حضورمندانه (چگونه كاستي‌ها و نقص‌هاي ما به موهبت‌هاي زندگي ما تبديل مي‌شوند)
فايل صوتي جرئت بسيار
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
زندگي تاب‌آورانه (واقعي شدن با شرم تاب‌آوري)
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
فايل صوتي زندگي با تمام وجود
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

اطلس دل (طرحي براي پيوند معنادار و زباني براي انتقال تجربه‌هاي انساني)

 • 120,000 تومان

اگر مي‌خواهيم براي رسيدن به خودمان و ديگران راهي پيدا كنيم، به زباني مناسب و اعتمادبه‌نفسي ريشه‌دار نياز داريم تا داستان خود را بيان كنيم و شنونده داستان‌هاي ديگران نيز باشيم. برنه براون در اطلس دل ما را از ميان هشتادوهفت احساس و تجربه مختلف كه مشخصه انسان بودن هستند به سفري هيجان‌انگيز مي‌برد. او، براي ايجاد ارتباط معنادار، نقشه مهارت‌هاي لازم و چارچوبي اجرايي را ترسيم مي‌كند. همچنين براي دسترسي به دنيايي از انتخاب‌هاي تازه و فرصت‌هاي دوباره، زبان و ابزارهايي را كه نياز داريم در اختيارمان مي‌گذارد؛ دنيايي كه مي‌توانيم در آن داستان شجاعانه‌ترين و غم‌انگيزترين لحظات زندگي‌مان را با ديگران درميان بگذاريم و به ارتباطي عميق و انساني برسيم. در طول بيست سال گذشته، پژوهش‌هاي گسترده براون درباره تجربياتي كه بيانگر شخصيت ما هستند گفت‌وگوي فرهنگي مؤثري را شكل داده و كمك كرده‌اند به تعريفي از شجاعت در زندگي كردن برسيم. اطلس دل از همين پژوهش‌ها و البته مهارت‌هاي بي‌مانند براون در قصه‌گويي بهره برده است تا نشان دهد نام‌گذاري دقيق تجربيات آنها را قدرتمندتر نمي‌كند، بلكه به ما قدرت درك، معناسازي و انتخاب مي‌دهد. براون مي‌گويد: «مي‌خواهم اين كتاب اطلسي براي همه ما باشد، چون باور دارم، با داشتن قلبي ماجراجو و نقشه‌اي مناسب، مي‌توانيم به هر جايي سفر كنيم و هيچ‌گاه از گم شدن نترسيم.»

شجاعانه رهبري كن

 • 61,000 تومان

براي اين كتاب يك هدف دارم كه به نحو گول‌زننده‌اي ساده و كمي خودخواهانه است، و آن اين است كه شديدا‏‎ دلم مي‌خواهد همه‌ي آموخته‌هايم را با شما در ميان بگذارم. دلم مي‌خواهد دو دهه پژوهش و تجربه‌اي را كه در صدها سازمان داشتم بردارم و كتابي عملي و با زبان ساده به شما عرضه كنم كه بگويد لازمه‌ي شجاعانه رهبري كردن چيست.

موهبت كامل نبودن (راهنماي شما براي زندگي با همه وجود)

 • 65,000 تومان

اين كتاب ارزشمند درباره سفري هيجان‌انگيز است كه مبدا آن (مردم درباره من چه فكر مي‌كنند؟) و مقصد آن (من همين هستم)، مي‌باشد. خواندن كتاب موهبت كامل نبودن مانند اين است كه با دوستي دانا، خردمند و دلسوز كه براي شما بهترين‌ها را مي‌خواهد، مشورت مي‌كنيد.

رهبري دليرانه (چگونه رو در رو شدن با آسيب‌پذيري به كار درست شكوفايي و خلاقيت و انساني‌تر شدن كار و زندگي مي‌انجامد)

 • 80,000 تومان

رهبر كسي نيست كه داراي لقب، مقام و قدرت اداره كردن است. رهبر كسي است كه مسئوليت مي‌پذيرد استعدادهاي بالقوه را در افراد،فرآيندها و ايده‌ها شناسايي كند و شجاعت دارد كه آنها را به فعل دراورد. وقتي دليرانه رهبري مي‌كنيم ديگر وانمود نمي‌كنيم كه ديگر همه پاسخ‌ها پيش ماست. كنجكاو مي‌مانيم و پرسش‌هاي درست را مطرح مي‌كنيم ديگر قدرت را امري محدود نمي‌بينيم كه مجبور به انباشتش باشيم، چرا كه مي‌دانيم وقتي آن را با ديگران به مشاركت مي‌گذاريم ، بي حد و حصر مي‌شود. آنگاه كه بايد كار درست انجام شود از گفتگوهاي سخت و موقعيت‌هاي دشوار نمي‌پرهيزيم و به آسيب‌پذيري روي مي‌آوريم. رهبري دليرانه مجموعه‌اي از مهارت‌ها و كنش‌هاست كه صد درصد قابل يادگيري‌اند رهبري دليرانه آموزه‌هايي است كه بايد براي كار دليرانه، گفت‌و گوهاي دشوار و ظاهر شدن با قلب باز ياد بگيريم و نيز عادت‌هايي كه بايد ترك كنيم. آيا دليرانه رهبري كردن آسان است؟ خير به هيچ وجه. زيرا انتخاب كار شجاعانه به جاي كار راحت، هميشه مطابق با طبيعت ما نيست. آيا دليرانه رهبري كردن ارزشمند است؟ همواره. زيرا ما مي‌خواهيم در كار و زندگي دلير باشيم و اين دليل بودن ما در اينجاست. برنه براون در اين كتاب به كمك پژوهش، داستان‌ها و پژوهش، داستان‌ها و شواهد چنان كه ميليون‌ها خواننده آثارش انتظار دارند و عاشق آن هستند در مورد وجوه مميزه رهبري دليرانه با رهبري مبتني بر ترس و شرم، ضرورت دليرانه رهبري كردن و مجموعه مهارت‌هاي لازم براي اين كار با ما سخن مي‌گويد.

با اقتدار برخاستن آن هم وقتي زمين خورده‌ايم و تنهاييم

 • 72,000 تومان

وقتي در زندگي شجاع هستيد، گاهي زمين مي‌خوريد. آن موقع گر چه مي‌خواهيد دوباره بلند شويد، داستان‌هايي كه درباره كشمكش‌هاي شخصي و حرفه‌اي به خودتان مي‌گوييد، شما را در چرخه ترس، ترديد درباره خود و پشيماني نگه مي‌دارند. با اقتدار برخاستن به شما كمك خواهد كرد اين داستان‌ها را به مبارزه بطلبيد تا بتوانيد آينده خود را از نو بنويسيد. برنه براون در اين كتاب براي پذيرش ترس و شكست و خلق زندگي شجاعانه‌تر، رويكردي بسيار شخصي و عملي مطرح مي‌كند. از معلمان و رهبران شركت‌هاي بزرگ گرفته تا نظاميان و هنرمندان برجسته، او پاي صحبت افراد مختلفي نشسته و به داستان‌هاي‌شان درباره شجاعت، شكست خوردن و دوباره سر پا شدن گوش داده و سپس اين سوال را از خود پرسيده است: آن‌ها قدرت احساسات را درك كرده‌اند و از تكيه كردن به آن‌ها و رنجيدن نمي‌ترسند....

مواهب عدم كمال بياييد رها شويد از آن‌كه تصور مي‌كنيد بايد باشيد و آن‌كه را كه هستيد با آغوش باز بپذيريد (راهنمايي براي زندگي كردن از صميم قلب)

 • 36,000 تومان

زندگي كردن از صميم قلب، درباره پرداختن به زندگي از جايگاه ارزش‌هاست. آن به معناي پرورش شجاعت، محبت و پيوند است. براي اينكه صبح از خواب بيدار شويم و با خود فكر كنيم: مهم نيست چه كارهايي انجام شده و چه مقدار از كارها انجام نشده باقي مانده است. من زنده هستم. آن به معناي به رخت خواب رفتن در شب است در حالي كه مي‌انديشيم: بله، من فاقد كمال هستم، ضعيفم، و گاهي اوقات مي‌ترسم؛ اما آن اين حقيقت را تغيير مي‌دهد كه من شجاع نيز هستم و ارزش عشق ورزيدن و تعلق داشتن را دارم.

رهبري شجاعانه (در محيط كار با اقتدار ظاهر شويد)

 • 45,000 تومان

رهبران بايد زمان منطقي را براي توجه به نگراني‌ها و احساسات سرمايه گذاري كنند. يا اينكه مقدار غيرمنطقي از زمان را در تلاش براي مديريت رفتارهاي غيرموثر و غيرسازنده به باد بدهند. در گذشته شغل‌ها با ماهيچه‌ها سر و كار داشتند، امروزه با ذهن سر و كار دارند، اما در آينده با دل سر و كار خواهند داشت...

روان‌شناسي خجالت

 • 95,000 تومان

كمال‌طلبي احساسي فرساينده و پايان‌ناپذير است. براي مديريت انتظاراتي كه نسبت به ما وجود دارد انرژي فراوان و باارزشي را صرف مي‌كنيم تا الگوهاي به‌دقت اصلاح‌شده وجودمان را براي نشان‌دادن به اين جهان فراهم آورديم. هرچه در اين راه بيشتر تلاش كنيم باز نمي‌توانيم آن نوار صوتي كه ذهنمان را پر مي‌كند از كار بيندازيم. همان نداهايي كه به ما مي‌گويد: به قدر كافي خوب نيستيم يا مردم چه فكري مي‌كنند؟

زندگي حضورمندانه (چگونه كاستي‌ها و نقص‌هاي ما به موهبت‌هاي زندگي ما تبديل مي‌شوند)

 • 38,000 تومان

زندگي حضورمندانه يعني درگير شدن با زندگي از جايگاه ارزشمند بودن. زندگي حضورمندانه يعني پروراندن شجاعت همدردي و ارتباط به گونه‌اي كه صبح با اين فكر از خواب بيدار شويم كه مهم نيست چه كارهايي انجام داده‌ام و چه كارهايي باقي مانده‌اند من كافي‌ام و شب با اين فكر به خواب رويم كه آري من ناقص و آسيب‌پذيرم و گاه مي‌ترسم اما اين چيزها در اين حقيقت تغيير ايجاد نمي‌كند كه من همچنان شجاعم و ارزش احساس عشق و تعلق را دارم... اين كتاب دعوتي است براي پيوستن به انقلابي حضورمندانه پيوستن به جنبش اجتماعي كوچك و آرامي كه با سخني آغاز مي‌شود كه فرد فردمان بيان مي‌كنيم تجربه و داستان من اهميت دارد چون من اهميت دارم...

فايل صوتي جرئت بسيار

 • 20,000 تومان

هر بار كه به فرد جديدي معرفي مي‌شويم، سعي مي‌كنيم خلاق باشيم يا گفتگويي دشوار را آغاز مي‌كنيم، ريسك مي‌كنيم، احساس عدم اطمينان مي‌كنيم و حس مي‌كنيم در معرض ديد قرار گرفته‌ايم. احساس مي‌كنيم آسيب‌پذير هستيم. اكثر ما سعي مي‌كنيم با اين احساسات مبارزه كنيم ـ سعي مي‌كنيم كامل به نظر برسيم؛ ولي دكتر برنه براون طي ديدگاهي جديد و موثر، همه افكاري را كه تا به حال درباره آسيب‌پذيري داشته‌ايم زير سوال برده و به مردم نشان داده است كه آسيب‌پذيري معادل ضعف نيست. به اعتقاد او آسيب‌پذيري در واقع قدرت است، و هر زماني كه از نشان دادن خود واقعي‌مان طفره مي‌رويم، در واقع فرصت‌هايي را از دست مي‌دهيم كه به زندگي‌مان معنا و هدف مي‌بخشند. «جرئت بسيار» اوج دوازده سال تحقيقات موفقيت‌آميز او در زمينه‌هاي اجتماعي در خانه، روابط زناشويي، كار و تربيت فرزند است. اين كتاب دعوتي است براي دل و جرئت به خرج دادن. براي آن كه حتي زماني كه تضميني وجود ندارد، با شهامت وارد ميدان زندگي شويم و به خودمان اجازه ديده شدن بدهيم.

زندگي تاب‌آورانه (واقعي شدن با شرم تاب‌آوري)

 • 105,000 تومان

كتاب واقعي شدن با شرم ـ تاب‌آوري خواننده را با احساس ترساننده و فلج‌كننده شرم كه ضمن ارتباط براي آدمي ايجاد مي‌شود و نيز با نحوه تاب آوردن آن آشنا مي‌كند. اين اثر محققانه به خوبي نشان مي‌دهد كه شرم احساسي مخرب و مانع رشد و بهبود است و انسان اجتماعي كه هميشه و همه جا در معرض حمله قرار دارد، تنها با مهارت شرم ـ تاب‌‌آوري مي‌تواند از دامش‌ رهايي يابد و اگر به دام افتد بي‌آن‌كه بفهمد، شرم در وجودش لانه مي‌كند، كنترلش را به دست مي‌گيرد و از خود واقعي دورش مي‌كند. در اين كتاب مي‌آموزيم كه فرد گيرافتاده در دام شرم چگونه يا دچار ياس، انزوا، و اختلالات و ناهنجارهاي رفتاري مي‌شود يا قرباني كسب تاييد و راضي كردن ديگران. چنين فردي در هر حال، نمي‌تواند روابط عاطفي، كاري و حرفه‌اي درستي بر قرار كند، روابطي كه به احساس معنا و خشنودي در زندگي او بيانجامد و رشد و تعالي‌اش را در پي داشته باشد.

فايل صوتي زندگي با تمام وجود

 • 15,000 تومان

دكتر برنه براون اين كتاب را در زمينه‌ي پذيرش آسيب‌پذيري و كاستي‌هاي وجود انساني نوشته است. او معتقد است با پذيرش كاستي‌ها مي‌توان بهتر زندگي كرد و به موفقيت‌هاي بيشتري دست يافت. موضوع ديگري كه در كتاب مورد تاكيد قرار گرفته اين است كه همه بايد خود را همان‌طور كه هستند بپذيرند، تا بتوانند اعتماد به نفس بيشتري كسب كنند. به اعتقاد او كمال گرايي باعث ايجاد مشكلات بسياري در زندگي و در نهايت باعث ايجاد درماندگي و بي‌تفاوتي مي‌شود. موضوع ديگري كه اين نويسنده به آن اشاره كرده اين است كه، بايد به شهود خود اعتماد داشته باشيم و همچنين اينكه نبايد با وارد ساختن فشارهاي كاري و اجتماعي بيش از حد، خود را دچار اضطراب و نگراني دائمي سازيم. همچنين به اهميت بازي و تفريح و اوقات فراغت اشاره كرده است و در نهايت هم موضوع معنا در كار و زندگي را مورد بررسي قرار داده است.
كلمات كليدي: خودياري، تحول شخصي، برنه براون، مريم تقديسي.

1  2  صفحه‌ی 1