فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 25,000 تومان

خواستن توانستن است

 • 52,900 تومان

همه ما شرايطي بي معني را تجربه مي‌كنيم: رفيق نيمه‌راه، شرايط كاري غير منصفانه، پسرتف مالي، بيماري ناگهاني، طلاق، خسارت و فقدان عزيزان. اين تجربه‌ها بخشي از مسير زندگي انسان‌ها هستند، اما وقتي خود را در چنين شرايطي مي‌يابيم، بايد ديدگاه مثبتمان را حفظ كنيم. جوئل اوستين به ما مي‌گويد كه اگر در چالش‌هاي زندگي كماكان يقين داشته باشيم و روشي صحيح پيش بگيريم، رشد مي‌كنيم و متوجه مي‌شويم كه همه چيز به نفع ما پيش مي‌رود. اين كتاب با بهره‌گيري از آموزه‌هاي معنوي باعث نزديك‌تر شده به پروردگار و ايمان داشتن در شرايط بي معني مي‌شود. اگر در سراشيبي زندگي باور داشته باشيم كه خداوند همچنان كنترل همه چيز را به دست دارد، متوجه مي‌شويم كه او براي ما ضيافت تدارك ديده و ظرف‌هايمان را از رحمت خويش لبريز كرده است.

كتابي براي بهتر زندگي كردن (راهنمايي براي ماجراجويي‌هاي جديد و مراحل جديد در سفر زندگي)

 • 48,000 تومان

در خصوص گذشته هيچ كاري از دست شما برنمي‌آيد و در مورد رويدادهاي آينده نيز هيچ نمي‌دانيد؛ اما شما مي‌توانيد با تمام قوا براي بهره‌گيري از فرصت‌هاي زمان حال استفاده كنيد! در اين كتاب روش مناسب براي اين كار را به شما نشان مي‌دهم. در صفحات اين كتاب، هفت مرحله ساده اما مهم را براي شروع بهترين زندگي مشاهده خواهيد كرد.

افكارتان را تغيير دهيد (10 روش فكري قدرتمند براي برخورداري از زندگي سرشار و موفق)

 • 64,000 تومان

گاهي اوقات مردم سعي مي كنند ما را در يك جعبه قرار دهند. آنها چيزهايي به ما خواهند گفت:‌ شما نمي توانيد آن كار را شروع كنيد. شما منابع نداريد، شما هرگز مكان خوبي براي زندگي نخواهيد داشت، هرگز فرد مناسبي را نخواهيد ديد: زيرا تفكر آنها محدود است ، آنها سعي ميكنند محدوديت‌هاي خود را بر روي شما بگذارند. شما مصمم و با قدرت روي حرف خودتان بمانيد و بگوييد: من از اينكه معمولي باشم امتناع مي كنم زيرا افراد اطراف من همه اينگونه هستند.

زمان تو فرا رسيده است

 • 125,000 تومان

ايمان خود را بالا ببريدء انتظارات خود را زياد كنيد. بهترين روزهاي عمر شماء در آينده قرار دارند. اين دقيقا همان زماني است كه بايد ايمان خود را فعال كنيد و در انتظار لطف و رحمت خداوند باشيد. زمان تو فرا رسيده براي آنكه ايمان خود را بيان كنيء كه در جستجوي لطف خداوند باشيء و كنترل زندگي خود را به دستان او بسپاري. در نتيجه مي‌تواني به سرانجام رسيدن كارهايت را در نقشه‌هاي او شاهد باشي! زمان شما فرا رسيده كه باور داشته باشيد.

خواستن توانستن است (چگونه مي‌توانيم آنچه را كه مي‌خواهيم به دست آوريم)

 • 48,000 تومان

در كتاب خواستن توانستن است نوشته‌ي جوئل اوستين، ياد مي‌گيريد كه استعدادهاي دروني خود را كشف كنيد، به هوش و شخصيت خود اعتماد داشته باشيد و اصلا خودتان را دست كم نگيريد. كتابي كه در صدر پرفروش‌ترين‌هاي نيويورك تايمز بوده و موفقيت را به شما نويد مي‌دهد.

افكار منفيت رو دور بريز

 • 32,000 تومان

مي‌توان به سادگي با چسبيدن به چيزهايي كه با سنگيني‌شان ما را به زير مي كشند - گناه، رنجش، ترديد، نگراني، زندگي كرد. مشكل اين‌جاست كه وقتي به اين احساسات كمفي اجازه ورود مي‌دهيم، و فضايي را كه ما به آن‌ها نياز داريم تا چيزهاي خوب را در آن جا بدهيم را اشغال كنند. زندگي را مانند يك مخزن تصور كنيد . تو خلق شدي كه مالامال از شادي، آرامش، اعتماد به نفس و خلاقيت باشي. ولي اگر به نگراني اجازه ورود بدهي، آرامش را با فشار به گوشه‌اي مي‌راند. چون اين مخزن براي هر دو آن‌ها فضا ندارد.

31 راز معنوي

 • 25,000 تومان

ممكن است اكنون مشكلاتي داشته باشيد كه بسيار بزرگ به نظر مي‌رسند و روياهايي در دلتان هست كه دور از دسترس ديده مي‌شوند، اما اين را بدانيد وقتي «خداي دستيابي به موفقيت» سيل قدرت خود را رها مي‌كند، هيچ چيز نمي‌تواند جلوي آن را بگيرد.

اكنون بهترين زندگي تو

 • 80,000 تومان

افراد شاد، موفق و راضي آموخته‌اند گه چگونه در زمان حال، به بهترين شكل زندگي كنند. آن‌ها نهايت تلاش‌شان را مي‌كنند و بنابراين آينده‌شان را مي‌سازند. شما هم مي‌توانيد مهم نيست كه كجا هستيد و با چه چالش‌هاي روبه‌رو هستيد، شما مي‌توانيد از زندگي‌تان، همين حالا لذت ببريد.

بهتر بينديشيم بهتر زندگي كنيم

 • 26,900 تومان

ما انسان‌ها فطرتا خواستار زيبايي هستيم و مي‌كوشيم تا دنياي پيرامونمان را به روياهاي زيباي خود پيوند زنيم. آرزوي ديرينه همه‌ ما آن است كه حيات ما مملو از زيبايي و سرشار از عشق، شادكامي و كاميابي باشد؛ اما نمي‌دانيم چگونه بايد روياي خود را در زندگاني تحقق ببخشيم. جوئل اوستين نويسنده كتاب حاضر، با نقل داستان‌ها و روايات زيبا به روشني بيان مي كند كه رخدادهاي بيروني آينه تحولات دروني ما انسان‌ها است. اگر بياموزيم زيبا وخداگونه بينديشيم، زندگي بهتري خواهيم داشت و به هرچه مي خوايم دست مي‌يابيم. كلام شگرف و دلنشين نويسنده كتاب حاضر هر خواننده اي را افسون مي‌كند؛ باشد كه به سحر كلام او مديريت انديشه‌هايمان را بياموزيم و زندگي زيباتر و آرام‌تري را تجربه كنيم.

آغازي دوباره (شخصيت جديد تو هرروز صبح شكل مي‌گيرد)

 • 34,900 تومان

بهترين تصميمي كه براي زندگي‌ات مي‌گيري اين است كه پروردگار را مركز زندگي خويش قرار دهي. اين نخستين گام ضروري براي استفاده كردن از تمام ظرفيت‌هايت است. كليد اينكه هرروز يك زندگي شگفت انگيز را تجربه كني اين است كه ارتباط خود را با خداوند پرورش دهي. به همين دليل من اين كتاب را نوشتم تا به تو كمك كنم با خداوند ارتباط برقرار كني و راه و روش‌هاي او را بياموزي! امروز مطمئن شو كه خداوند از گذشته، نااميدي‌ها و مشكلات تو بزرگ‌تر است. شايد روياهايت به خواب زمستاني فرو رفته و مدفون شده‌اند. اما اينك موسم بهاران است! بهار به منزله شروعي تازه است. اينك دوباره زمان رشد و تكثير فرا رسيده است! وقتي اين كتاب را مي خواني، قلبت را براي آنچه خداوند هويدا مي‌سازد، پذيرا كن. فرقي نمي‌كند زندگي روزمره تو چطور پيش مي‌رود؛ باز هم وقت بگذار تا با خداوند خلوت كني، به اين ترتيب رابطه شما قوي‌تر مي‌شود و مي‌تواني از كمال بركت‌هايي كه براي تو فراهم كرده است، بهره ببري!

تفكر هزاره جديد (10 تفكر تاثيرگذار براي وفور و موفقيت در زندگي)

 • 45,000 تومان

خداوند از روح خود در كالبد شما دميده است. او شما را اشرف مخلوقات ناميده است، نه دنبله‌روي مخلوقات. اجازه ندهيد كه ذهن شما عادت كند كه معمولي هستيد. اجازه ندهيد كه اين موضوع خود واقعي شما را تغيير دهد.

اعلام ميكنم (31 قوليكه زندگي‌تان را متحول خواهد كرد)

 • 29,900 تومان

سخنان ما قدرت خلق دارند. هر وقت سخني بر زبان مي‌آوريم، چه خوب و چه بد، درواقع به آن زندگي مي‌بخشيم. خيلي‌ها عادت دارند دربارة خودشان، خانواده‌شان و در مورد آينده سخنان منفي بگويند. مثلاً مي‌گويند: «من هرگز موفق نخواهم شد... اين بيماري هرچه را داشتم از من گرفته است... اكنون زمان ركود اقتصادي است و كاري نمي‌توان كرد... فصل آنفلوانزا فرا مي‌رسد، من از اولين كساني هستم كه به آن مبتلا خواهم شد.» اين افراد نمي‌دانند كه در حال پيشگويي آيندة خودند. كتاب مقدس مي‌گويد: «ما ميوۀ سخنانمان را مي‌خوريم.» اين بدان معني است كه ما دقيقاً آنچه را گفته‌ايم، به دست خواهيم آورد. مهم است كه بدانيد بايد كلمات خود را به‌دقت انتخاب كنيد و به همان روشي سخن بگوييد كه مي‌خواهيد زندگي خود را طي كنيد. شما نمي‌توانيد از شكست صحبت كنيد و انتظار پيروزي داشته باشيد. شما نمي‌توانيد از كمبود صحبت كنيد و انتظار فراواني داشته باشيد. شما آنچه را مي‌گوييد، توليد خواهيد كرد. اگر مي‌خواهيد از حالا بدانيد كه پنج سال بعد كجا خواهيد بود، فقط به آنچه در مورد خودتان مي‌گوييد، گوش دهيد. با سخنان خود مي‌توانيم به آينده‌مان بركت دهيم يا آن را نفرين كنيم. به همين دليل است كه هرگز نبايد بگوييم: «من پدر (يا مادر) خوبي نيستم... من جذاب نيستم... من دست‌و‌پاچلفتي هستم و نمي‌توانم هيچ كاري را درست انجام دهم... احتمالاً اخراج مي‌شوم.» ممكن است اين افكار به ذهن شما خطور كنند، اما نبايد در مورد آن‌ها سخني بگوييد، زيرا از همان لحظه كه از آن‌ها صحبت مي‌كنيد، به آن‌ها اجازه مي‌دهيد در زندگي‌تان ريشه بدوانند. در بسياري از مواقع چيزهاي منفي به ذهنم مي‌رسد و مي‌خواهم كه از آن‌ها حرف بزنم، اما هر بار جلوي خودم را مي‌گيرم و به خودم مي‌گويم، نه، من در مورد شكست‌هاي احتمالي صحبت نمي‌كنم. من اجازه نمي‌دهم سخنانم به شكست فرصت دهند تا روي زندگي‌ام سايه بيندازند من سخنانم را معكوس خواهم كرد و در مورد آينده‌ام به شكلي سخن خواهم گفت كه دوست دارم آينده‌ام به همان شكل باشد. اعلام خواهم كرد: «من مبارك هستم. من قوي هستم. من سالم هستم. امسال، عالي‌ترين سال زندگي من خواهد بود.» شما با اين كار به آينده خود بركت مي‌دهيد.

1  2  صفحه‌ی 1