فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فراتر از نظم (12قانون ديگر براي زندگي)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
وراي نظم (12 قانون ديگر براي زندگي)
 • 180,000 تومان
 • با تخفیف: 180,000 تومان
فراتر از نظم
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان
فراتر از نظم (12قانون ديگر براي زندگي)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
اسم اين سخنراني چه بود (3 گفتار از جردن بي يترسون)
12 قانون براي زندگي (پادزهر آشفتگي‌ها)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
12 قانون زندگي (نوشداروي بي‌نظمي)
 • 135,000 تومان
 • با تخفیف: 135,000 تومان

فراتر از نظم (12قانون ديگر براي زندگي)

 • 95,000 تومان

متفكر بزرگ و روانكاو مشهور، جردن بي. پيترسون، در كتاب اول خود به نام 12 قانون براي زندگي پادزهري را براي مقابله با آشفتگي‌هاي زندگي مدرن ارائه كرد. نظرهاي او به ميليون‌ها خواننده كتابش كمك كرد و بازتابي جهاني يافت. اكنون و در كتابي كه همه در انتظارش بودند، پيترسون پيشتر مي‌رود و نشان‌مي‌دهد كه بخشي از معناي زندگي، دستيابي و رسيدن به آن سوي مرزهايي است كه مي‌شناسيم، فراسوي مرزها، ما را به ايجاد تعادل و توازن ميان دو واقعيت بنيادين هستي ـ هرج و مرج و نظم ـ فرا مي‌خواند. پيترسون به ما ياد‌آوري مي‌كند كه در كشاكش بي‌ثباتي‌ها و دردها، منابعي از قدرت وجود دارند كه مي‌توانيم به آن‌ها چنگ بياندازيم. ديدگاه‌هايي برآمده از روانشناسي، فلسفه، تاريخ و بزرگ‌ترين داستان‌ها و اسطوره‌هاي بشر، بارقه‌هايي از خرد جمعي و باستاني.

وراي نظم (12 قانون ديگر براي زندگي)

 • 180,000 تومان

در اين كتاب 12 اصل نجات‌بخش براي مقاومت در برابر عوارض طاقت‌فرسايي ارائه مي‌دهد كه ميل ما به نظم دادن به جهان را برآورده مي‌كند. در زماني كه اراده انسان به‌طور فزاينده‌اي خود را در هر حوزه‌اي از زندگي، از ساختارهاي اجتماعي تا حالات احساسي ما، تحميل مي‌كند، پيترسون هشدار مي‌دهد كه امنيت زياد، خطرناك است. در حالي كه بي‌نظمي زياد، ما را در معرض بي‌ثباتي و نگراني قرار مي‌دهد، نظم كنترل نشده هم مي‌تواند ما را به تسليم وادار كند. فراتر از نظم فراخواني براي ايجاد تعادل بين اين دو اصل اساسي است.

فراتر از نظم

 • 135,000 تومان

پيترسون در كتاب قبلي خود با نام «12 قانون زندگي» از 12 قانوني پرده برمي‌دارد كه به افراد زيادي در ايجاد نظم در هرج و مرج و بي‌نظمي زندگي‌شان به آن‌ها كمك مي‌كند. او اكنون، به دنبال كتاب قبلي، 12 اصل نجات‌بخش ديگر را براي مقاومت در برابر عوارض طاقت‌فرسايي ارائه مي‌دهد كه ميل ما به نظم دادن به جهان را برآورده مي‌كند. در زماني كه اراده انسان به‌طور فزاينده‌اي خود را در هر حوزه‌اي از زندگي، از ساختارهاي اجتماعي تا حالات احساسي ما، تحميل مي‌كند، پيترسون هشدار مي‌دهد كه امنيت زياد، خطرناك است. در حالي كه بي‌نظمي زياد، ما را در معرض بي‌ثباتي و نگراني قرار مي‌دهد، نظم كنترل نشده هم مي‌تواند ما را به تسليم وادار كند. فراتر از نظم فراخواني براي ايجاد تعادل بين اين دو اصل اساسي است.

فراتر از نظم (12قانون ديگر براي زندگي)

 • 110,000 تومان

جردن پيترسون روان‌شناس باليني‏، نويسنده و منتقد فرهنگي و استاد روان‌شناسي در دانشگاه تورنتو است و پيرامون موضوعات با رويكرد روان‌شناسي دين و باور ايدئولوژيك پژوهش مي‌كند و مي‌نويسد. او در فراتر از نظم، 12 قانون براي پيمودن مسير پرخطر زندگي مدرن ارائه مي‌دهد. دكتر پيترسون در اثر قبلي خود، 12 قانون زندگي، به هزاران نفر كمك كرد تا نظم را بر زندگي آشفته خود چيره كنند و اكنون در اين اثر، كه دنباله جسورانه اثر قبلي اوست، دوازده اصل نجات‌دهنده ديگر را ارائه مي‌دهد كه ما با به كار بردن آن‌ها مي‌توانيم به زندگي طاقت‌فرسا و آشفته امروزي خود نظم بخشيم. همچنين نويسنده به خواننده هشدار مي‌دهد كه داشتن امنيت بيش از حد نيز خطرناك است و بر خلاف كتاب قبلي، موضوع اصلي فراتر از نظم نحوه جلوگيري موثر از خطرات امنيت و كنترل بيش‌از‌حد را بررسي مي‌كند. جردن پيترسون در اين اثر خود استراتژي‌هايي را ارائه مي‌دهد كه خواننده به كمك آن‌ها مي‌تواند بر نيرو‌هاي فرهنگي، علمي و رواني اي غلبه كند كه باعث تمايل ما به استبداد مي‌شوند. او به ما مي‌آموزد كه چگونه، و به‌خصوص وقتي خود را ناتوان مي‌بينيم، براي يافتن معني و هدف به غريزه خود تكيه كنيم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست نوآنس ارائه شده است.

اسم اين سخنراني چه بود (3 گفتار از جردن بي يترسون)

 • 79,500 تومان

جردن پيترسون را نمي‌توان با عنوان‌هايي مانند روانشناسء استاد دانشگاهء منتقد فرهنگي و يا چيزهايي از اين دست تعريف كرد. پيترسون يك چهره استء چهره‌اي نه چندان كم‌حاشيه كه در باب دروني‌ترين موضوعات هستي و پيوندشان را زندگي روزمره مي‌نويسدء سخنراني مي‌كند و به قول خودش «روش فكر كردن»اش را با مخاطب در ميان مي‌گذارد. تو كه تا امروز با سه كتاب پرفروش و سخنراني‌هاي پرجمعيت و گهگاه جنجالي‌اش محبوبت بسياري در ميام عموم مردم پيدا كردهء از طرفداران سرسخت مفهوم سلسله‌مراتب‌هاست و اين پديده را نه هم‌سن انسانء بلكه هم‌ريشه با اولين نشانه‌هاي حيات در كره زمين مي‌داند. «... چپ‌ها طوري وانمود مي‌كنند انگار سلسله‌مراتب‌ها صرفا به‌خاطر سرمايه‌داري يا تمدن غرب به وجود آمده‌اند و اگر ما بتوانيم سرمايه‌داري و غرب را باز تعريف كنيمء سلسه‌مراتب هم از بين مي‌رود و ديگر هيچ انسان رها شده‌اي باقي نمي‌ماندء نه خيرء شرمندهء مشكل خيلي بزرگ‌تر از اين حرف‌هاست.»

12 قانون براي زندگي (پادزهر آشفتگي‌ها)

 • 110,000 تومان

اين صدايي است كه يك نسل منتظر شنيدنش بود در سال 2017، دكتر جردن پيتوسون پس از دهه‌ها خدمت به بيماران و الهام‌بخشي و آموزش شاگردانش با عنوان پروفسور در دانشگاه‌هاي هاروارد و تورنتو، به يكي از مشهورترين و محبوب‌ترين متفكران معاصر تبديل شد. سلسله سخنراني‌هاي او كه از يوتيوب پخش شد، با تشريح داشتن‌هاي عميق و كهن از تاريخ انسان، توجه صدها ميليون شنونده را از سراسر جهان جلب كرد. پيام پيترسون در واقع لزوم پذيرش مسئوليت فردي در قبال جامعه انساني است. در دوران تغيير و تحولات بي‌سابقه، زماني كه ساختار خانواده و جامعه سياسي در معرض فروپاشي و قطبي شدن است، دوازده قانون پيترسون نوعي پادزهر ارائه مي‌دهد. پادزهري به نام حقيقت. حقيقتي باستاني كه مي‌تواند پاسخگوي مشكلات امروزي و زندگي مدرن باشد.

12 قانون زندگي (نوشداروي بي‌نظمي)

 • 135,000 تومان

«12 قانون براي زندگي»، كتابي است كه از تركيب توصيه‌هاي معقول نشات گرفته از تجربيات كلينيكي مولف و حكايات الهام‌بخش زندگي شخصي‌اش؛ ذكر تجارب آكادميك او در زمينه روانشناسي و بيان تاريخي و روشنفكرانه مجموعه متنوعي از «كتاب‌هاي مهم» ساخته شده است. خواننده كشف مي‌كند كه هر كدام از 12 قانون پيترسون، در يك فصل و به سبكي داستاني توضيح داده شده كه تركيبي از تشرهايي مانند «جورابت را بالا بكش» و «صاف بايست» و ... است. پيترسون علاقه دارد كه كلمه «بودن» را با حروف بزرگ بنويسد (براي تاكيد بيشتر) و در مورد «ظهور بنيادي، بيولوژيكي و غير تصادفي حقيقت» صحبت مي‌كند...

صفحه‌ی 1