فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
درمان شناختي رفتاري (مباني و فراتر از آن) با سي‌دي
درمان شناختي‌رفتاري (اصول پايه و فراتر از آن)
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
درمان شناختي رفتاري اصول و فراسوي آن
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
راه حل بك براي كاهش وزن (ذهن خود را چنان تربيت كنيد كه بتوانيد مانند فردي لاغر بينديشيد)
شناخت‌درماني براي بيماران مشكل‌آفرين (گره‌گشايي از بن‌بست‌هاي شناخت‌درماني كلاسيك)
شناخت‌درمان‌گري بك براي كاهش وزن (كتاب كار)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
شناخت‌درماني مباني و فراتر از آن
 • 220,000 تومان
 • با تخفیف: 220,000 تومان

درمان شناختي رفتاري (مباني و فراتر از آن) با سي‌دي

 • 140,000 تومان

جوديت بك، يكي از برجسته‌ترين درمانگران شناختي رفتاري دنيا، در اين كتاب به‌خوبي نشان مي‌دهد چگونه درمانجو را درگير فرايند درمان كنيد، به يك مفهوم‌پردازي موردي دقيق برسيد، درمان فردي را برنامه‌ريزي كنيد، به جلسات ساختار بدهيد و تكنيك‌هاي شناختي، رفتاري و تجربه‌اي مهم را اجرا كنيد. در سرتاسر كتاب از مثال‌هاي متعدد كار با دو درمانجو استفاده شده كه يكي از آنها دچار افسردگي شديد است و ديگري دچار افسردگي، اضطراب و ويژگي‌هاي شخصيت مرزي مي‌باشد. مطالعه اين مثال‌ها نشان مي‌دهد يك درمانگر شناختي رفتاري مجرّب، چگونه اين درمان را اجرا مي‌كند و به مشكلات رايج مي‌پردازد. مطالب جديدي كه به ويراست سوم اين كتاب افزوده شده‌اند عبارتند از: • يك فصل درباره رابطۀ درماني؛ • يك فصل درباره يكپارچه كردن ذهن‌آگاهي با درمان؛ • معرفي شناخت‌درماني بهبود-مدار (CT-R) كه بر آرزوها، ارزش‌ها و سازگاري مثبت درمانجويان تأكيد دارد، در كنار CBT سنتّي؛ • مؤلفه‌هاي آموزشي: نكات باليني، پرسش‌هايي براي تأمل، تمرين‌هاي عملي و ويدئوهاي موجود در وب‌سايت؛ • نمونه‌هاي باليني جديد، شامل درمانجوياني كه مشكلات پيچيده‌تري دارند؛ و • يكپارچه كردن راهبردهاي برگرفته از ساير شيوه‌هاي درماني همچون درمان مبتني بر پذيرش و تعهد، رفتاردرماني ديالكتيكي و شناخت‌درماني مبتني بر ذهن‌آگاهي.

درمان شناختي‌رفتاري (اصول پايه و فراتر از آن)

 • 72,000 تومان

آنچه پيش روي شماست، كتابي است جهت راهنمايي دانشجويان و درمانگراني كه مي خواهند بنيادهاي درمان رفتاري شناختي را آموزش ببينند. اين كتاب بسيار آموزنده و قابل اعتماد است . جوديت بك كه درمانگر متبحري در حوزه شناختي‌رفتاري است به شيوه اي گام به گام و بسيار قابل اجرا آموزش مي‌دهد كه چگونه بيماران را درگير درمان نماييم، مفهوم‌پردازي موردي آنان را ترسيم كنيم، طرح درمان را تنظيم نماييم و جلسات درماني را به صورت مؤثري پيش ببريم. در اين كتاب تكنيك‌هاي شناختي، رفتاري و تجربي بنياديني براي حل مشكلات و پيشگيري از هرگونه لغزش در جلسات درمان عرضه شده اند و از طريق مثال‌هاي موردي مفصل ارائه شده در اين ويرايش، رفتاردرماني شناختي به شكل كاملاً عملي به تصوير كشيده مي‌شود. اين كتاب براي طيف گسترده‌اي از متخصصين سلامت و سلامت روان، از كساني كه اطلاعاتي درباره درمان شناختي رفتاري ندارند تا افراد متخصصي كه مايل هستند تا مهارت‌هاي خود را افزايش دهند طرح‌ريزي شده است . مفهوم‌پردازي شناختي بيمار، طرح‌ريزي درمان، به كارگيري تكنيك‌هاي متنوع درماني، ارزيابي كارايي درمان و تعيين مشكلاتي كه در جلسات درماني با آن مواجه مي‌شويم؛ همه و همه در اين كتاب مد نظر قرار گرفته‌اند. ويژگي‌هاي خاص چاپ فعلي: • دربر داشتن پيشرفت‌هاي تحقيقاتي مربوط به بيش از 15 سال و تجربيات ادامه‌دار نويسنده به عنوان يك درمانگر، معلم و سوپروايزر اضافه شدن فصل‌هايي درباره جلسات ارزيابي و فعال‌سازي رفتاري • تأكيد بيشتر بر اتحاد درماني، طرح‌ريزي بر اساس توانمندي‌هاي بيمار و محيط كاري و از همه كاربردي‌تر: يك مطالعۀ موردي كه در پايان هر فصل پيگيري مي‌شود

درمان شناختي رفتاري اصول و فراسوي آن

 • 55,000 تومان

درمان شناختي رفتاري يكي از درمان‌هاي مهم و مبتني بر حمايت تجربي در حوزه سلامت روان است. كتاب حاضر، ويرايش جديد كتاب جوديت اس بك است و مي‌توان آن را يكي از تاثيرگذارترين منابع در اين حوزه دانست. اين كتاب در 21 فصل به همراه سه پيوست به صورت دقيق و گام به گام به آموزش درمان شناختي رفتاري پرداخته است. در فصل‌هاي مختلف اين كتاب روند درمان شناختي رفتاري از مراحل مقدماتي تا مراحل پيشرفته مورد بررسي قرار گرفته است...

شناخت‌درماني در مقابله با مشكلات چالش برانگيز (هنگامي كه روش‌هاي پايه اثربخش نيستند چه بايد كرد) شوميز

 • 115,000 تومان

در مواردي كه به نظر مي‌رسد شناخت‌درماني استاندارد اثربخش نيست، درمان‌گر چه وقت و چطور مي‌تواند تغيير مسير دهد؟ چرا برخي بيماران نمي‌توانند يا نمي‌خواهند همكاري كنند يا فنون پايه را درك كنند؟ درمان‌گران چگونه مي‌توانند با پاسخ‌هاي هيجاني بيمارانشان (و نيز خودشان) برخوردي مؤثر داشته باشند؟ دكتر جوديت بك در اين كتاب كه آن‌را به دنبال كتاب تحسين برانگيز «شناخت درماني، مباني و فراتر از آن» تأليف كرده است، با روشي تازه فنون جديدي را ارائه كرده است كه به درمان‌گران در آموختن شيوه‌هاي شناسايي و حل مشكلات، از خطاهاي رايج باليني گرفته تا چالش‌هاي پيچيده درماني كمك مي‌كند. اين كتاب بسيار ارزشمند كه توسط يك پيشكسوت اين حيطه نگاشته شده است، دانش و مهارت‌هاي باليني درمان‌گران را در تمامي سطوح افزايش مي‌دهد. به علاوه اين كتاب براي دانشجويان روانشناسي باليني و مشاوره، روان‌پزشكي، مددكاري، خانواده‌درماني و روان‌پرستاري نيز بسيار مفيد است.

راه حل بك براي كاهش وزن (ذهن خود را چنان تربيت كنيد كه بتوانيد مانند فردي لاغر بينديشيد)

 • 65,000 تومان

راه حل بك براي كاهش وزن، نوع تفكر شما درباره خود، غذا خوردن، و رژيم گرفتن را براي هميشه تغيير خواهد داد. راه حل بك براي كاهش وزن، نخستين كتابي است كه براي فرايند رژيم، از راهكارهاي شناخت‌درماني استفاده مي‌كند. اين كتاب براي هر كسي كه قاطعانه قصد دارد تا تغييرات درازمدتي را در سبك زندگي خود ايجاد كند و مي‌خواهد به كاهش وزن دست پيدا نمايد، كاربرد دارد. برنامه گام به گام شش هفته‌اي دكتر جوديت بك كه مبتني بر شناخت‌درماني است، براساس بيش از 20 سال تجربه مشاوره‌هاي موفقيت‌آميز با رژيم‌گيرندگان، به شما كمك خواهد كرد تا رفتارهاي خوردن خود را تغيير دهيد. به همين منظور، ياد مي‌دهد تا ذهن خود را چنان تربيت كنيد كه بتوانيد مانند فردي لاغر بينديشيد. اين برنامه مجموعه‌اي از راهكارهاي ذهني و هيجاني را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا بتوانيد رژيمي را كه انتخاب كرده‌ايد، دنبال كنيد و به كاهش وزن مطلوب و پايدار دست يابيد.

شناخت‌درماني در مقابله با مشكلات چالش برانگيز (هنگامي كه روش‌هاي پايه اثربخش نيستند چه بايد كرد) گالينگور

 • 65,000 تومان

در مواردي كه به نظر مي‌رشد شناخت‌درماني استاندارد اثربخش نيست، درمانگر چه و قت و چه طور مي‌تواند تغيير مسير دهد، چرا برخي بيماران نمي‌توانند يا نمي‌خواهند همكاري كنند يا فنون پايه را درك كنند؟ درمانگران چگونه مي‌توانند با پاسخ‌هاي هيجاني بيمارانشان (و نيز خودشان) برخوردي موثر داشته باشند؟ دكتر جوديت بك در اين كتاب كه آن را به دنبال كتاب تحسين برانگيز «شناخت درماني، مباني و فراتر از آن» تاليف كرده است، با روشي تازه فنون جديدي را ارايه كرده است كه به درمانگران در آموختن شيوه‌هاي شناسايي و حل مشكلات، از خطاهاي رايج باليني گرفته تا چالش‌هاي پيچيده درماني كمك مي‌كند.

شناخت‌درماني براي بيماران مشكل‌آفرين (گره‌گشايي از بن‌بست‌هاي شناخت‌درماني كلاسيك)

 • 75,000 تومان

بيماران مشكل‌آفرين براي متخصصان باليني، چالش ايجاد مي‌كنند. به تجربه بستگي ندارد. اين بيماران هم براي كساني كه تازه وارد حرفه روان‌درماني شده‌اند و هم براي افراد باتجربه، چالش‌آفرين هستند. اين كتاب، مي‌تواند منبعي ارزشمند براي درمانگران تازه‌كار و دوره آموزشي پيشرفته شناخت‌درماني باشد. درمان‌گراني كه آرزو دارند در حوزه شناخت‌درماني، تخصص ويژه‌اي كسب كنند، مي‌توانند از اين كتاب سود ببرند. مثال باليني فراوان در سرتاسر كتاب به گونه‌اي است كه حتي بيشتر مددكاران سلامت روان با تجربه نيز مي‌توانند از اين كتاب كمال استفاده را ببرند.

شناخت‌درمان‌گري بك براي كاهش وزن (كتاب كار)

 • 65,000 تومان

آيا مي‌دانيد كه چگونه بايد رژيم بگيريد؟ آيا مي‌دانيد كه چگونه بايد به هنگام ولع، گرسنگي، استرس،‌ خستگي، ديدن غذاهاي رنگارنگ، فشارهاي اجتماعي (نظير تعارف‌هاي پي در پي دوستان و آشنايان، حضور در ميهماني‌ها و رستوران‌ها) پرخوري نكنيد؟ آيا ميدانيد غذا خوردن هم نوعي رفتار است كه مغز شما با آموزش روان‌شناختي مي‌تواند بدكاركردي آن را كنترل و مهار كند؟ آيا مي‌دانيد كه با تغيير شيوه فكر كردن و سبك زندگي‌تان مي‌توانيد براي يك عمر از اضافه وزن و چاقي رهايي يابيد و لاغر بمانيد؟ اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا آنچه كه مي‌خواهيد را به شيوه صحيح بخوريد، از آن لذت ببريد و براي يك عمر لاغر بمانيد. بياييد تا شما هم در كنار ساير افرادي كه تجربه شيرين موفقيت را سال‌هاست در ذهن دارند، با ما در اين سفر همراه شويد.

شناخت‌درماني مباني و فراتر از آن

 • 220,000 تومان

كتاب حاضر كه از زمان انتشار تاكنون همچنان يكي از اصلي‌ترين منابع آموزش شناخت‌درماني محسوب مي‌شود، در هجده فصل و چهار پيوست تدوين شده است. پيش‌درآمدي كه آرون تي بك بر آن نگاشته، مهر تاييدي است بر اعتبار علمي و سودمندي عملي اثر. مفهوم‌‌پردازي شناختي، ساختار نخستين جلسه درمان، مشكلات ساختار جلسه‌اي درمان، شناسايي افكار خودآيند و هيجان‌ها، عناوين فصل‌هاي يكم تا هشتم و تصويرسازي ذهني، تكليف‌درماني، ختم درمان و پيشگيري از عود، برنامه‌ريزي و مشكلات درمان و پيشرفت كردن به عنوان يك شناخت‌درمانگر، از جمله عنوان‌هاي باقي فصول كتاب است. تدريس محتواي اين اثر براي دانشجويان علاقه‌مند به شناخت‌درماني علاوه بر پر كردن خلاء ساختار و فرآيند، از آموزش‌هاي پراكنده و آشفته روان‌درماني شناختي و رفتاري خواهد كاست. مطالعه اين اثر كه در نوع خود كم‌نظير و توسط استادان توانمند و متخصص اين حوزه با دقت به فارسي برگردانده شده به همه درمانگران دانشجويان رشته‌هاي مشاوره روانشناسي و روانپزشكي توصيه مي‌شود.

صفحه‌ی 1