فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
بانك تلاش (چگونه هستي را تبديل به اسپانسر خود كنيد)
پيام‌هايي از ملكوت
 • 47,500 تومان
 • با تخفیف: 47,500 تومان
الماس‌هاي خودباوري (شما عظيم‌تر از آني هستيد كه مي‌انديشيد 11)
فايل صوتي درون تو طلاست (عمر كوتاه نيست ما كوتاهي مي‌كنيم 2)
زنده‌ايم يا زندگي مي‌كنيم (70 داستان ناب كه به شما خرد و انگيزه مي‌بخشد) مجموعه داستان
مغناطيس پول شويد (7 قانون قدرتمند براي جذب پول و ثروت كيهاني)
پك 4 جلدي به اسكيمو يخ بفروش
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
از آسمان طلا مي‌بارد (داستان‌هاي واقعي و فوق‌‌العاده جذاب از جذب آرزوها و ثروت)
از تغيير ديدگاه تا ثروت (به اسكيمو يخ بفروش 2 )
 • 10,000 تومان
 • با تخفیف: 10,000 تومان

بانك تلاش (چگونه هستي را تبديل به اسپانسر خود كنيد)

 • 40,000 تومان

دراين كتاب داستان هاي متعدد اما واقعي از زندگي سرآمدان بزرگ تاريخ از بوعلي سينا و ناصر خسرو گرفته تا ارشميدس، الكساندر فلمينگ و كارل گوستاو يونگ آمده است. اين داستان‌ها نشان مي‌دهند كه چرا و چگونه زنجيره‌اي از اتفاقات مساعد روي مي‌دهد تا ما به خواسته‌هاي خود برسيم. اتفاقاتي كه علت رخ دادن آن‌ها بر ما چندان روشن نيست و ما نام شانس و بخت بر آنها مي‌نهيم. افراد به اشتباه، تلاش‌هاي خود را به دو دسته تقسيم مي كنند: تلاش‌هاي موفقيت آميز و تلاش‌هاي بي حاصل. حال دنيايي را تصور كنيد كه هر تلاش و زحمتي، حتى تلاش‌هاي بي خود و بي ثمر، داراي نتيجه و پاداش است. بي ترديد دوست داريم دنياي ما چنين باشد. مفهوم كتاب بانك تلاش به ما نشان مي‌دهد، تلاش بي حاصل يك افسانه است و هستي حتي به تصميمات اشتباه و شكست‌هاي شما پاداش و امتياز مي‌دهد. اين پاداش‌ها و جوايز شامل چه چيزهايي هستند؟ هستي چگونه با ما تعامل مي كند؟ چگونه مي‌توانيم مهره مار داشته باشيم؟ در اين كتاب در قالب مفهوم بانك تلاش به اين پرسش‌ها پاسخ مي‌دهم.

چگونه از گاو نر شير بدوشيم (3 راه‌كار براي انجام دادن ناممكن‌ها و دست‌يابي به دستاوردهاي بزرگ)

 • 30,000 تومان

چرا بايد اين كتاب را چند بار بخوانيد؟ قصد ندارم مانند برخي كتاب‌هاي انگيزشي، با تحويل مشتي شعارهاي احساسي و وعده‌هاي شيرين شما را هيجان‌زده كنم. بلكه اطلاعات اين كتاب بر اساس پژوهش‌ها و آزمايش‌هاي گوناگون بزرگ‌ترين پژوهش‌گران و دانشمندان تاريخ مانند ادوارد پنفيلد (برنده جايزه نوبل پزشكي)، ماكسول مالتز (بنيان‌گذار سايكوسايبرنتيك)، مارتين سليگمن (پدر روانشناسي مثبت‌نگر) واقعيت‌هايي را درباره غيرممكن و امور محال فاش مي‌كند كه كمتر كسي به آن اشاره كرده است.

يا راهي خواهم يافت يا راهي خواهم ساخت (داستانها و تمثيل‌هاي جديد براي غني ساختن زندگي و موفقيت در كسب و كار)

 • 28,000 تومان

شازده كوچولو به سياره ي دوم رفت. آن جا فقط يك پادشاه تنها زندگي مي كرد. بعد از ملاقاتي كوتاه، شازده كوچولو خواست كه سياره را ترك كند. اما فرمانروا كه دلش مي خواست او را نگه دارد گفت: (نرو، تو را وزير دادگستري مي كنم.) شازده كوچولو گفت: (اينجا كسي نيست كه من او را محاكمه كنم.) فرمانروا گفت: (خب، خودت را محاكمه كن! اين سخت ترين كار دنياست! اين كه بتواني درباره ي خودت قضاوت درستي داشته باشي و عادلانه خودت را محاكمه كني.)

پيام‌هايي از ملكوت

 • 47,500 تومان

مردي در خانه‌اي كه دچار حريق شده بود، خوابيده بود. امدادگران تلاش كردند، او را از طريق پنجره خارج كنند اما مقدور نبود. سعي كردند، او را از در به بيرون ببرند، باز هم ممكن نشد. چون او بسيار تنومند و سنگين بود. زماني كه همه مستاصل شده بودند، بالاخره يك نفر پيشنهاد كرد: او را بيدار كنيد، خودش بيرون مي‌رود! والش: در زندگي به نظر مي‌رسد كه: افرداي نمي‌دانند و نمي‌دانند كه نمي‌دانند. آنها همچون كودكان هستند. آنها را پرورش دهيد. افرادي نمي‌دانند، اما مي‌دانند كه نمي‌دانند، آنها مشتاق هستند. به آنها آموزش دهيد. افرداي نمي‌دانند، اما گمان مي‌كنند كه مي‌دانند. آنها خطرناك هستند، از آنها اجتناب كنيد. افرداي هستند كه مي‌دانند، اما نمي‌دانند كه مي‌دانند. آنها در خواب هستند، بيدارشان كنيد. افرادي مي‌دانند، اما تظاهر مي‌كنند كه نمي‌دانند. آنها هنرپيشه هستند، با آنها تفريح كنيد. افرادي مي‌دانند و مي‌دانند كه مي‌دانند. به دنبال آنها نرويد، زيرا چنانچه بدانند كه مي‌دانند، مايل نيستند آنها را دنبال كنيد، اما با دقت به آنها گوش كنيد و ببينيد براي گفتن چه دارند، زيرا آنها آنچه را كه به شما مي‌دانيد، به ياد شما مي‌آورند. آنها به همين دليل براي شما فرستاده شده‌اند و شما آنها را به همين دليل فراخوانده‌ايد.

الماس‌هاي خودباوري (شما عظيم‌تر از آني هستيد كه مي‌انديشيد 11)

 • 59,000 تومان

آنچه بر تو مي‌گذرد نتيجه چيزي است كه در تو مي‌گذرد. چند تن از بزرگ‌ترين روانشناسان معاصر جهان بعد از چند دهه تحقيق و پژوهش عميق، 19 الگوي شخصيتي ناسالم را استخراج كرده‌اند. الگوهايي كه ممكن است من و شما نيز دچار آنها باشيم. اين تحقيق، علمي‌ترين و كامل‌ترين فعاليتي است كه در طول تاريخ براي رسيدن به خودشناسي، كشف نقاط ضعف شخصيتي، چرايي رنج‌ها و ناخشنودي‌هاي بشر، انجام شده است. تمامي اين الگوهاي نوزده‌گانه با دو موضوع اساسي مرتبط است: 1 - من مي‌توانم «بااعتماد به نفس» 2 - من باارزش و دوست‌داشتني «عزت‌نفس»...

فايل صوتي درون تو طلاست (عمر كوتاه نيست ما كوتاهي مي‌كنيم 2)

 • 12,000 تومان

شبي، برف فراواني آمد و همه جا را سفيد پوش كرد. دو پسر كوچك با هم شرط بستند كه از روي يك خط صاف، از راهي عبور كنند كه به مدرسه مي‌رسيد. يكي از آنان گفت: «كار ساده‌اي است!»، بعد به زير پاي خود نگريست كه با دقت گام بردارد. پس از پيمودن نيمي از مسافت، سر خود را بلند كرد تا به رد پاهاي خود نگاه كند. متوجه شد كه به صورت زيگ زاگ قدم برداشته است. دوستش را صدا زد و گفت: «سعي كن كه اين كار را بهتر از من انجام دهي». پسرك فرياد زد: «كار ساده‌اي است»، بعد سر خود را بالا گرفت، به در مدرسه چشم دوخت و به طرف هدف خود رفت، رد پاي او كاملا صاف بود.

زنده‌ايم يا زندگي مي‌كنيم (70 داستان ناب كه به شما خرد و انگيزه مي‌بخشد) مجموعه داستان

 • 65,000 تومان

ترس‌هايت را بلاك كن. تك تك داستان‌هاي اين كتاب با وسواس هميشگي من انتخاب شده تا آن را به يك اثر قدرتمند و اثرگذار تبديل كند. من اين قول را به شما مي‌دهم كه با خواندن اين كتاب روح و روان‌تان جلا يابد و يك قدم به زندگي واقعي و بدون ترس نزديك‌تر شويد. اگر به دنبال آرامش و رشد دروني، بيداري معنوي و موفقيت در زندگي هستيد، اتفاقي نيست كه هم‌اينك هستي اين كتاب را در دستان شما قرار داده است. بعد از 20 سال فعاليت در حوزه توانمندسازي فردي و غني‌سازي زندگي هنوز «قصه‌درماني» را يك ابزار قدرتمند براي آفرينش زندگي ناب و بامعنا مي‌دانم. فرصت مطالعه اين كتاب را از دست ندهيد.

مغناطيس پول شويد (7 قانون قدرتمند براي جذب پول و ثروت كيهاني)

 • 15,000 تومان

در اين كتاب بي‌نظير، برايان تريسي يكي از بزرگ‌ترين و نام‌آورترين مربيان انگيزشي جهان تجربيات چندين ساله خود در زمينه ثروت‌آفريني از طريق قوانين جذب و كيهاني را به موثرترين شكل ممكن آموزش مي‌دهد. از بزرگي پرسيدند: زندگي به "جبر" است يا به "اختيار"؟ پاسخ داد: امروز را به "اختيار" است... تا چه بكارم... اما فردا "جبر" است... چرا كه به "اجبار" بايد درو كنم هر آنچه را كه ديروز به "اختيار" كاشته‌ام. پيام برايان تريسي روشن است. مسئوليت زندگي خود را به دست بگيريد و از آن يك شاهكار بسازيد.

پك 4 جلدي به اسكيمو يخ بفروش

 • 39,000 تومان

اين كتاب را در وهله اول براي فعالان بخش بازاريابي شبكه‌اي نوشته‌ام، ولي به ‌صورت كلي، كتابي است مفيد فايده براي تمامي بازاريابان در تمام صنوف و براي همه آن‌هايي كه مي‌خواهند فعاليت و برنامه‌هاي تجاري و اقتصادي را در رشته‌اي خاص آغاز كنند. نت‌ورك ماركتينك، انسان‌ها را تغيير مي‌دهد، از آن‌ها افرادي خلاق و خودشكوفا و مدير و مدبر مي‌سازد. نت‌ورك ماركتينگ درمان قاطع بي‌پولي و بي‌شغلي است. با نت‌ورك ماركتينگ مي‌توان انفعال ريسك‌پذيري و افسردگي و سكون در زندگي را درمان كرد. علاج بي‌انگيزگي و بي‌كفايتي فردي و احساس نالايقي، بازاريابي شبكه‌اي است. نويسندگان و مشاوران بزرگ در زمينه موفقيت و تجارت، مانند رابرت كيوساكي، تريسي و زيگ زيگلار، بازاريابي شبكه‌اي را به‌ عنوان بهترين مقدمه براي آغاز كسب و كار و كارآفريني پيشنهاد مي‌كنند. فروش يخ به اسكيمو نمادي از انجام تكليفي دشوار و تقريبا ناممكن است. نت‌ورك ماركتينگ صحنه انجام مأموريت‌هاي سخت و ناممكن است. برنامه فروش يخ به اسكيموها شامل اهداف دشوار و بلندپروازانه است. در مسيرهاي دشوار، با موانع و بحران‌ها و خطرات سهمگين رو به رو مي‌شويم.

از آسمان طلا مي‌بارد (داستان‌هاي واقعي و فوق‌‌العاده جذاب از جذب آرزوها و ثروت)

 • 25,000 تومان

داستان‌هاي قانون جذب در اين كتاب تجربه بهترين مربيان در زمينه توسعه و رشد فردي از سرتاسر جهان گردآوري شده است. آن‌ها از داستان‌هاي واقعي زندگي خود گفته‌اند. داستان‌هاي قانون جذب، توضيح داده‌اند چگونه با استفاده از تكنيك‌هاي مديريت ارتعاشات شرايط و امكانات معجزه‌آسايي در زندگي‌شان ‌آورده‌اند.

ملانصرالدين چگونه زندگي‌تان را تغيير مي‌دهد (23 باور بنيادين كه موجودي حساب بانكي شما را تعيين مي‌كند)

 • 8,000 تومان

عادات سالم ثروت است ملا به قصد رفتن به مزرعه سوار بر الاغش شد. بين راه از خستگي روي الاغ خوابش برد. الاغ راه شهر را در پيش گرفت و جلوي يك دكان قصابي ايستاد. ملا از خواب بيدار شد و مات و مبهوت به اطراف نگاه كرد. قصاب پرسيد: ملا اينجا چه مي‌كني؟ ملا گفت: والله نمي‌دانم از اين الاغ كه مرا اينجا آورده بپرس. نكته: الاغ عادات، شما را در زندگي به كجا مي‌برد؟ آيا شما بر عادات خود سواريد يا عادات بر شما مسلط است؟ يكي ازمهم‌ترين تفاوت‌هاي افراد ثروتمند و فقير الگوهاي عادتي متفاوت است. عادات مثبت و كارآمد برگ برنده شما در زندگي و شاهراه موفقيت شماست. موجودي حساب بانكي شما كاملا متاثر از الگوهاي فكري و رفتاري شماست.

از تغيير ديدگاه تا ثروت (به اسكيمو يخ بفروش 2 )

 • 10,000 تومان

چرا بايد اين كتاب را بخوانيد: - ادعاي من اين است كه اگر اين كتاب را به صورت جدي بخوانيد، داراي چنان نگرش عميقي خواهيد شد كه هيچ نتوركري در دنيا از آن برخوردار نبوده است. - اگر كسي در حرفه‌تان از شما موفق‌تر است به اين خاطر است كه چيزهايي مي‌داند كه شما نمي‌دانيد. رقباي شما اين كتاب را مي‌خوانند و اگر شما نخوانيد ... - براي جدي گرفتن تجارت‌تان بايد ديدگاه صحيح داشته باشيد و براي برخورداري از ديدگاه صحيح به اين كتاب نياز داريد.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1