فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سفر قهرماني مرد
  • 111,000 تومان
  • با تخفیف: 111,000 تومان
لولو خرخره
  • 55,000 تومان
  • با تخفیف: 55,000 تومان
زني كه ديگر نمي‌خواست مرد باشد (رماني براي تحليل موانع سفر قهرماني زن)

سفر قهرماني مرد

  • 111,000 تومان

نويسنده در اين رمان، داستان مردي ميانسال به نام ايوب را روايت مي‌كند كه در برابر استقلال طلبي و پرخاشگري پسر جوانش به استيصال مي‌رسد. او براي درك مجدد مفهوم مردانگي راهي سفر به جنوب و گفتگو با مزار پدر مرحومش مي‌شود. اتفاقات طي مسير و گفتگو با پدر و مردان فوت كرده، ديدگاه او را نسبت به سفر قهرماني مرد، تازه و غني مي‌كند. اين رمان به خواننده كمك مي‌كند تا موانع و مواهب سفر قهرماني مرد را در جهت بلوغ مردانگي خود به كار گيرد.

لولو خرخره

  • 55,000 تومان

در افسانه‌ها آمده است كه مردم يك قبيلهء شخصي بيگناه را انتخاب مي كردند كه تمام گناه‌ها و آنچه‌ را زشت مي‌ناميدندء بشنود و در پايان سالء او را قرباني مي‌كردند تا اين سايه‌ها را با خود به ديار ديگر ببردء بدين ترتيب تك تك افراد جامعه مي‌توانستند بدون احساس شرمساريء به زندگي پاك خود ادامه دهند. نويسنده در اين رمانء داستان مشاوري تازه ‌كار را روايت مي‌كند كه در طي گوش دادن به سخنان مراجعينء به عمق سايه‌هاي خود پي مي‌برد. اين‌كه چگونه سايه‌هاي مشاور مي‌تواند با سايه‌هاي مراجع گره بخورد و دردسر ايجاد كند و از طرفيء هشياري مشاور نسبت به شكار سايه‌هاي خوش در لحظهء چگونه مي‌تواند منجر به فرآيندي شفابخش براي هر دو بشودء را مي‌توانيد در اين رمان دنبال كنيد.

زني كه ديگر نمي‌خواست مرد باشد (رماني براي تحليل موانع سفر قهرماني زن)

  • 126,000 تومان

مريم دوران كودكي سختي را داشته،چرا كه پدر و مادرش دوست داشتند او پسر باشد.پدرش از او مي‌خواست رفتارهاي دخترانه نداشته باشد و از خود ضعف نشان ندهد.او به مرور باورش مي شود كه زن بودن اصلا چيز خوبي نيست. انكار زنانگي حوادثي را پيش روي او در زندگي قرار مي‌دهد. مريم بنا بر اين نگرش،شغل و ازدواجي را به سر انجام مي‌رساند كه به او هيچ لذتي در زندگي نمي‌دهد.ولي در مسير داستان راهي براي رهايي از اين همه حس بد به زندگي مي‌يابد.

صفحه‌ی 1