فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
جادوي آسماني (7 قانون مقدس فروغ‌مندي)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
شجاعت خلاق بودن (چگونه به خود روياها تصورات و مسير خلاقانه شغلي‌تان باور داشته باشيد)
كاستن از بار رنج
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
من درخشان (اجازه ندهيد هيچ‌چيز شور و نشاط شما را كم‌رنگ كند)
راهنمايي روزانه از فرشتگان نگهبان شما
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
فرشتگان شفابخش
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
10 پيام از سوي فرشتگان براي شما
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت (11 پيام براي دريافت حمايت و بركت از فرشتگان)

جادوي آسماني (7 قانون مقدس فروغ‌مندي)

 • 35,000 تومان

در كتاب جادوي آسماني، دورين ويرچو تفسيري از كتاب كيباليون را ارائه داده كه به زباني قابل فهم و امروزي نوشته شده است. او بر اساس موفقيت خود در استفاده از آموزه‌هاي هرمسي براي شفابخشي و فروغ‌مندي نظرات و پيشنهادات عملي مي‌دهد. با جادوي الهي مي‌توانيد بر خلق و خوي خود مسلط شويد، انرژي‌هاي منفي را آزاد كنيد، سطح جديدي از فراواني را متجلي و فرصت‌هاي شگفت‌انگيزي را در تمام زمينه‌هاي زندگي خود جذب كنيد.

شجاعت خلاق بودن (چگونه به خود روياها تصورات و مسير خلاقانه شغلي‌تان باور داشته باشيد)

 • 50,000 تومان

دورين ويرچو در اين كتاب به شما مي‌آموزد: با دروني‌ترين احساسات خود روبه‌رو شويد، چرا كه آن ها الهاماتي هستند براي خلاقيت شما. آسيب پذيرترين احساساتتان را علني كنيد. اطلاعات واقعي خود را با ديگران به اشتراك بگذاريد، هر چند باعث خجالت شما باشد. تحمل انتقاد و تمسخر را از طرف كساني كه با كار شما موافق نيستند داشته باشيد.

كاستن از بار رنج

 • 40,000 تومان

دكتر دورين ويرچو در اين كتاب تلاش دارد تا ارتباط ويرانگر درد عاطفي و پرخوري را براي شما روشن كند. دورين ويرچو با تكيه بر سال‌ها كار درماني بر روي بيماران نشان مي‌دهد كه چگونه سوءاستفاده فيزيكي و رواني از بيمارانش منجر به پرخوري براي مقابله با درد روحي و حتي تنبيه شخصي توسط خود بيمار مي‌شود و بيمار مي‌بايد نخست از نظر عاطفي و روحي درمان شود و بعد از نظر جسمي. دكتر دورين ويرچو متخصص روانشناسي، روان درماني و نويسنده كتاب‌هاي مطرحي نظير راهنمايي روزانه از فرشتگان براي شما و پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت است كه همگي توسط انتشارات جويا به چاپ رسيده‌اند.

من درخشان (اجازه ندهيد هيچ‌چيز شور و نشاط شما را كم‌رنگ كند)

 • 55,000 تومان

اين كتاب در مورد علم «شور و نشاط» است. شما در مورد بررسي‌هاي علمي خواهيد خواند كه نشان مي‌دهند چرا شور و نشاط‌مان- شادي، آرامش دروني، سلامتي، توانايي يا قابليت تمركز، انگيزه، و شادي - كم‌رنگ مي‌شود... و چطور آن را دوباره روشن كنيم. براي لذتبخش‌تر و خواندني‌تر ساختن اين كتاب، من تحقيق در مورد اين موضوع را خلاصه كرده‌ام. مي‌توانستم راحت در مورد هر واكنش سلولي نسبت به استرس بنويسم، اما خواندن آن مطالب مي‌توانست براي شما استرس‌آور باشد! در نتيجه، اين كتاب بيشتر داستاني است تا باليني. ويرچو معتقد است كه همه ما با يك نور دروني متولد مي‌شويم. يك درخشش يا شادي. شما هنوز درخشان يا پرتلالو هستيد، اما مانند لامپي كه روي آن را گرد و غبار پوشانده است، شايد شادي را احساس نكنيد و شاد به نظر نرسيد. اگر هم‌اكنون شادي يا هيجان را در مورد زندگي احساس نمي‌كنيد، آن بدين معناست كه شور و نشاط‌تان پنهان شده است. خوشبختانه، پاسخ‌ها و راه‌حل‌هايي وجود دارد، و نخستين گام شناسايي الگوهايتان است. موضوع اين كتاب در مورد اين است كه - چطور آن الگوها را كشف كنيد - تا به شما كمك كند كه در مورد زندگي احساس شادي و شور و نشاط كنيد.

راهنمايي روزانه از فرشتگان نگهبان شما

 • 75,000 تومان

در آغاز هر صبح با فرشتگان گفتگو كنيد و 365 روز از كمك‌هاي آنان بهره‌مند شويد. هر صفحه پيامي آرامش‌دهنده و روحيه‌بخش دارد كه روز شما را شادتر و مثبت‌تر مي‌كند. مي‌توانيد با بازكردن صفحات كتاب به طور تصادفي براي كارهاي روزانه خود نيز راهنمايي به خصوصي را دريافت كنيد. به يادتان باشد كه فرشتگان شما، هميشه در كنار شما هستند و مي‌خواهند در هر زمينه از زندگي‌‌تان به شما كمك كنند.

فرشتگان شفابخش

 • 65,000 تومان

اين كتاب با روش‌هاي عملي به شما مي‌آموزد چگونه براي شفاي تن، بهبود روابط خانوادگي و كسب رفاه از فرشتگاني كه آماده هستند به شما كمك كنند، ياري بگيريد. فرشتگان به شما مي‌گويند هدف شما از حضور در اين جهان چيست. آن‌ها به شما مي‌آموزند چگونه اعتماد به ‌نفس خود را افزايش دهيد و چگونه در برابر ناملايمات زندگي مقاوم‌تر شويد. دكتر دورين ويرچو، روان‌درمان‌گر و نويسنده كتاب‌هاي متعددي از جمله راهنماي روزانه از فرشتگان نگهبان شما، پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت و چندين كتاب ديگر است.

10 پيام از سوي فرشتگان براي شما

 • 40,000 تومان

همه شما با چالش‌ها و نگراني‌هاي متعددي در زندگي روبرو هستيد. فرشتگان شاهد تقلاي شما در مواجهه با مشكلات زندگي هستند و آماده‌اند تا در صورت تقاضا به كمك شما بيايند. آن‌ها آماده راهنمايي شما هستند. با فراخواندن فرشتگان با آن‌ها ارتباط پيدا مي‌كنيد. آن هنگام در ذهن خود كلمات آن‌ها را خواهيد شنيد و اين موضوع به شما يادآوري مي‌كند تا بدانيد مشكلات زندگي موجب شده تا ارتباط خود را با آن‌ها از دست بدهيد، گرچه آن‌ها هميشه و همه جا حضور دارند و ارتباط با آن‌ها شما را به خداوند نزديك مي‌كند و از بار زندگي مي‌كاهد....

پيام‌هايي از فرشتگان رفاه و بركت (11 پيام براي دريافت حمايت و بركت از فرشتگان)

 • 45,000 تومان

دكتر دورين ويرچو و پسرش گرانت ويرچو در طي سفرهاي زيادي كه به بيشتر كشورهاي جهان داشته‌اند با هزاران نفر كه از قدرت‌هاي روحي براي شفابخشي يا آموزش ديگران برخوردار بوده‌اند ملاقات كرده‌اند. آن‌ها به مدارسي رفته‌اند كه قدرت درمانگري يا تسلط بر ذهن و جسم را آموزش مي‌دهند. دورين و گرانت در اين كتاب به شما نشان مي‌دهند كه براي پيشرفت‌هاي مادي و معنوي به كمك خداوند نيازمنديد. هر يك از 11 فصل كتاب پيامي از فرشتگان رفاه و بركت به همراه دارد. شما چه در آرزوي بركت فراوان‌تر باشيد يا رفاه، فرشتگان رفاه و بركت دست شما را مي‌گيرند تا بتوانيد از موانعي كه جلو دستيابي شما به خواسته‌هايتان را مي‌گيرند بگذريد.

صفحه‌ی 1