فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
100شيوه براي انگيزه بخشيدن به خود ( زندگي خود را براي هميشه تغيير دهيد )
10 به ‌علاوه 100 را0 براي انگيزه دادن به خود (زندگي‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)
خودتان را دوباره بسازيد (چگونه به كسي تبديل شويد كه هميشه مي‌خواستيد باشيد)
جنگ‌جوي ثروت (انقلاب موفقيت فردي)
  • 40,000 تومان
  • با تخفیف: 40,000 تومان
17 دروغ و 1 حقيقت
  • 20,000 تومان
  • با تخفیف: 20,000 تومان

100شيوه براي انگيزه بخشيدن به خود ( زندگي خود را براي هميشه تغيير دهيد )

  • 28,000 تومان

كتاب حاضر به قلم استيو چندلر به زباني ساده و به كمك نمونه‌هايي از زندگي روزانه و به دور از اصطلاحات فني و تخصصي روان‌شناسانه و فلسفي مهم ترين مفاهيم مطرح در روانشناسي مبتني بر نحله فلسفي موسوم به ((اگزيستانسياليسم )) را براي مخاطب عام و غيرحرفه‌اي روشن مي‌سازد . تمامي ((صد )) نكته مطرح در كتاب به نوعي حول چند مضمون اساسي در فلسفه‌هاي موسوم به اگزيستانسيال مي‌چرخد ، مضاميني نظير (( آزادي )) ،(( انتخاب / اختيار )) ، (( مرگ آگاهي )) و (( مسئوليت )) كه نويسنده اشاره صريحي بدان‌ها نمي‌كند و در واقع نيازي هم نيست ، چه مخاطب كتاب عام است و لذا مي‌بايستي با زباني روشن و به دور از پيچيدگي با او سخن گفت تا وي بتواند از اين مفاهيم در زندگي روزمره خود بهره بگيرد .

10 به ‌علاوه 100 را0 براي انگيزه دادن به خود (زندگي‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)

  • 25,000 تومان

ـ در اين كتاب 100+10 راه علمي و مؤثر براي «مبارزه با بي‌انگيزگي» و «ايجاد تغيير مثبت در فكر و عمل شما معرفي شده است. ـ روش‌هاي عملي اين كتاب به شما مي‌آموزند كه چطور عادت‌هاي قديمي تفكر خود را كنار بگذاريد و با فراگرفتن تكنيك‌هاي ذهني و روحي كارآمد روياهاي‌تان را تحقق بخشيد. ـ اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا با يك برنامه عملي كارآمد، بر موانعي كه سر راه‌تان قرار گرفته و شما را نااميد و بي‌انگيزه كرده‌اند، غلبه كنيد و در كار و زندگي روزمره به اهداف‌تان برسيد. ـ روش‌هاي اين كتاب بر اساس تجربيات و بازخوردهاي هزاران نفر است كه در سمينارهاي انگيزشي نويسنده شركت داشته‌اند. ـ هيچ‌كس نمي‌تواند مانند خود ما به ما انگيزه بدهد؛ پس آموختن روش‌هاي علمي و مؤثر براي «انگيزه دادن به خود» براي هر كسي كه به دنبال موفقيت است، ضروري‌ست..

خودتان را دوباره بسازيد (چگونه به كسي تبديل شويد كه هميشه مي‌خواستيد باشيد)

  • 65,000 تومان

چيزي كه شخصيت نام دارد صرفا خيال باطل است. ما مي‌توانيم هر وقت كه اراده كنيم تغييرش دهيم. مثلا، وقتي بچه‌هايم مي‌گويند، «پدر، يك نفر از اداره ماليات اومده و مي‌خواد با شما صحبت كنه،» تا اين‌كه بگويند، «پدر، خانمي به نام جنيفر لوپر اومده و مي‌خواد شما رو ببينه»، «من» هايي كه براي پاسخگويي جلو در منزل حاضر مي‌شوند متفاوت‌اند. اين «من» با آن «من» فرق دارد، چون چيزي كه قرباني آن را شخصيت مي‌نامد فقط تاريخچه‌اي از عادت‌هاست. (از متن كتاب).

جنگ‌جوي ثروت (انقلاب موفقيت فردي)

  • 40,000 تومان

اگر روزي چشم‌هايت را باز كردي و خودت را وسط يك كوره ديدي نترس سعي كن از آن پخته خارج شوي، چرا كه سوختن را همه بلدند... جسارت‌ اجرايي كردن ايده‌هايت را داشته باش وگرنه هميشه جهان پر بوده است از ترسوهاي خوش‌فكر...

17 دروغ و 1 حقيقت

  • 20,000 تومان

اين كتاب درباره دروغ‌هاست. نه از آن دست دروغ‌هايي كه براي جريحه‌دار نكردن احساسات ديگران و البته خودمان مي‌گوييم. نه دروغ‌هاي مرسوم و متداول از اين قبيل كه (هرگز كاري نمي‌كنم كه نيكول ناراحت شود) دروغ‌هايي هستند كه بيش از اين‌ها آسيب مي‌زنند. دروغ‌هايي هستند كه روانمان را متاثر مي‌سازند. اينها دروغ‌هايي هستند كه به خودمان تحويل مي‌دهيم تا متقاعد شويم ناتوان هستيم و كاري از ما ساخته نيست. اين كتاب براي رسيدن به حقايق است، كتابي براي پرده برداري از اين فريب كه گمان مي‌كنيم عاجز و درمانده هستيم. فريبي كه ما را به جاي توجه كردن به نقاط قوت، به باور كردن ناتواني‌ها سوق مي‌دهد.

صفحه‌ی 1