فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آرمانشهر واقع‌بين‌ها
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
بشريت (تاريخي سرشار از اميد)
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
آدمي 1 تاريخ نويدبخش
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
تاريخ اميدبخش نوع بشر‮‬
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان

آرمانشهر واقع‌بين‌ها

 • 130,000 تومان

پس از اينكه روزمان را صرف كارهايي مي‌كنيم كه معمولا خوشايندمان نيست، چيزهايي را مي‌خريم كه لازمشان نداريم. روتخر برخمان به يادمان مي‌آورد كه لازم نيست اين‌گونه باشد. برخمان ايده‌هاي آرمانشهري متعددي پيش مي‌كشد و ثابت مي‌كند كه آن‌ها امروزه نيز عملي‌اند. آرمانشهر واقع‌بين‌ها از نادر كتاب‌هايي است كه به واقع متحيرمان مي‌كند و تصورمان از آينده را زير و زبر مي‌كند. برخمان در اين كتاب ما را به سفري در تاريخ مي‌برد، سفري رها از مرزبندي‌هاي سنتي چپ و راست. او مدافع عقايدي است كه زمانشان فرا رسيده است.

بشريت (تاريخي سرشار از اميد)

 • 99,000 تومان

برخي كتاب‌ها عقايد ما را به چالش مي‌كشند. اما كتاب حاضر دقيقاً بنيان‌هايي را به چالش مي‌كشد كه زيربناي عقايد ما هستند. استدلال‌هاي جسورانه و جامع اين اثر، شما را به بازنگري باورهايتان پيرامون جامعه، دموكراسي و سرشت انسان وامي‌دارد. دانيل اچ پينك نويسنده كتاب "انگيزه". كتاب حاضر اين نگرش بدبينانه كه انسان‌ها ذاتاً موجوداتي ناپاك و خودخواه هستند را درهم مي‌كوبد و تصويري از سرشت انسان ترسيم مي‌كند كه نه فقط تعالي‌بخش بلكه بيش از آن، برخوردار از صحت و دقت است. روتخر برخمان يكي از تأمل‌برانگيزترين انديشمندان زمانه ماست. آدام گرانت نويسنده كتاب "بده و بستان". اين كتاب حيرت‌انگيز، نگاه شما به دنيا و همنوعانتان را تغيير مي‌دهد و ذهن و مهم‌تر از آن قلب‌تان را وسعت مي‌بخشد. ما انسان‌ها هيچ‌گاه تا اين اندازه نيازمند چنين پيامي نبوده‌ايم. ژوهان هري نويسنده كتاب "پيوندهاي گمشده".

آدمي 1 تاريخ نويدبخش

 • 100,000 تومان

از بمباران‌هاي جنگ جهاني گرفته تا جهاني واقعي كه شايد تنها در رمان سالار مگس‌ها بتوان نمونه‌اش را يافت، از مزرعه پرورش روباه در سيبري گرفته تا جنايتي ننگين در نيويورك، از دستگاه شوك در دانشگاه ييل گرفته تا آزمايش زندان در دانشگاه استنفورد... روتخر برخمان به ما نشان مي‌دهد كه باور انسان به مهر و نيك‌خواهي قادر است تفكر نويني را بيافريند و مبنايي باشد براي تغييرات راستين در جامعه. زمان آن فرارسيده است تا نگاهي نو به سرشت بشر بيفكنيم. برخمان برخي از برجسته‌ترين وقايع و پژوهش‌هاي جهان را با ديدي كاملا بديع مي‌شكافد و پرتوي نو بر تاريخ بشر در 200000 سال اخير مي‌افكند.

تاريخ اميدبخش نوع بشر‮‬

 • 95,000 تومان

شايد در اين دوران سختي كه با كرونا درگير هستيم اخبار خوب از اهميت بالايي برخوردار هستند. اما باور كردن اخبار خوب يكي از چالش‌هايي است كه انسان امروزي با آن‌ها درگير است علاوه بر اين مردم با شرايط حاضر فرضيه بدبينانه‌تر را ارجح‌تر از حالت خوشبينانه آن مي‌دانند. بگذاريد با يك سوال شروع كنيم، فرض كنيد بشنويد در يك هواپيما كه دچار نقص فني شديد شده و دود موتور سوخته هواپيما وارد كابين مي‌شود بالاخره هواپيما بر روي باند نشسته و درب‌ها باز مي‌شود: مردم به دو صورت مي‌توانند عمل كنند، اول به صورتي كه همه با تمام تلاش بخواهند زودتر از اين وضعيت خلاص شوند و بچه‌ها و مسن‌ترها را زير پايشان له مي‌كنند تا به مقصدشان برسند. دوم مسافران با صبر و كمك به يكديگر سعي مي‌كنند طوري از هواپيما پياده شوند كه كم‌ترين آسيبي به كسي نرسد. مي‌دانم اغلب فكر مي‌كنيد مردم به شكل اول عمل مي‌كند اما اينطور نيست در بررسي هاي انجام شده مردم بيشتر از تصور ما هواي يكديگر را دارند. كتاب تاريخ اميدبخش نوع بشر از روتخر برخمان فيلسوف سوسياليست و نويسنده كتاب آرمان شهري براي واقع‌گراها است كه ايده براي درآمد پايدار همگاني براي عدالت واقعي بود و مخالفان و موافقان زيادي داشت كه كتاب تاريخ اميدبخش نوع بشر به نوعي ادامه و اثبات اين جريان است. شما در اين كتاب مي‌فهميد كه اساسا بشر خودخواه، تنبل و از اين قبيل صفت‌ها نيست اما مشكل آنجاست كه انسان امروزي معمولا اين اصل را باور دارند و در قضاوت‌هاي خودشان از دنياي بيرون از آن استفاده مي‌كنند. در اين كتاب نمونه‌هاي فراواني از اتفاقاتي تاريخي كه نظر شما را نسبت به جامعه و عموم مردم بهبود مي‌بخشد. اما چرا بايد اين كتاب را خواند؟ اين كتاب با استفاده از نمونه هايي عالي و جذاب تيشه به ريشه تفكرات جامعه شناسانه معروفي از جمله سخن هابز مبني بر اين كه (بشر را اگر به حال خود بگذاريد خون به پا مي‌شود) مي‌زند. همچنين برگمان معتقد است اگر مردم بدترين انتظارها را از همديگر داشته باشند، همين انتظارها رُخ مي‌دهند. استفان فراي و يوال نوح هراري و چند تن از نويسندگان تاثير گذار در عرصه كتاب، اين كتاب را معجزه و قلم برخمان را اعجاب انگيز مي‌دانند. با اين اوصاف تزريق اميد در شرايطي كه مردم بيشتر از ويروس كرونا از كمبود اميد هراس دارند اين كتاب مي‌تواند با تغيير نگرش مثبت، حس خوبي در شما ايجاد كند.

صفحه‌ی 1