فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

فراسوي كوانتوم (چگونه رازهاي فيزيك جديد پلي ميان علم و متافيزيك مي‌زند)

  • 59,500 تومان

فراسوي كوانتوم ايده‌ها و آزمايش‌هاي بعضي از برجسته‌ترين دانشمندان معاصر، مانند روپرت شلدريك، سرفرد هويل، ديويد بوهم و سرجان اكلس برندة جايزة نوبل را براي شما بازگو مي‌كند. اين مطالعة شجاعانه كه بسيار هيجان‌انگيز و البته كاملاً پژوهش‌محور است، بحث‌برانگيزترين گزاره‌هاي علم را معرفي مي‌كند: ميدان اِم، يك هوش جمعي كه حيات انسان‌ها و حيوانات را در بستر فضا و زمان شكل مي‌دهد. شواهد زيست‌شيميايي مبني بر وجود روح انسان شواهد رياضياتي كه نشان مي‌دهند عالم توسط يك هوش كهن و عالي طراحي شده است. توضيح علمي پديده‌هاي متافيزيكي مانند تجربيات خروج از بدن، حس ششم، سفر در زمان و…

عرفان و فيزيك جديد

  • 27,000 تومان

نتايج پيوند عرفان و فيزيك جديد اين است كه تمام انديشه‌هاي ما درباره مطلقيت عالم فيزيك اشتباه است. ما به آرامي اما با درد به اين واقعيت پي مي‌بريم كه تصورات ما بر شديدترين مايا پايه‌گذاري شده‌اند. ساختمان‌هاي ما نياز به تعمير دارند. وقتي باورهاي ذهني ما مورد هجوم قرار بگيرد، بنيان‌هاي شناخت‌شناسي محيط ما و خود ما بايد تغيير يافته و دچار دگرگوني شوند.

عرفان و فيزيك جديد

  • 32,000 تومان

در فيزيك كوانتوم نظريات جديدي ارائه شده مبني بر اين‌كه جهان چيزي جز وهم و خيال نيست. تا چند دهه پيش، از فيزيكداناني مثل نيوتن كه رويكرد تجربي داشتند آموخته بوديم كه موجوديت جهان مستقل از آگاهي ماست و ما انسان‌ها باشيم يا نباشيم، جهان وجود دارد. ولي اكنون معلوم شده كه برخورد ما با واقعيت آن قدرها هم انفعالي نيست. ذهن بشر از طريق مفروضات و مفاهيم پيشينش حتي در علمي‌ترين آزمايش‌ها هم مداخله مي‌كند و در ماهيت واقعيت تاثير مي‌گذارد و بنابراين چيزي به نام بي‌طرفي كامل وجود ندارد. فيزيك جديد مي‌گويد واقعيت تركيبي از قوانين جهان خارج با رويكرد ذهني مشاهده كننده است. آن قوانين قابل اندازه‌گيري است و ابهامي ندارد، ولي ذهن مشاهده كننده‌ها با هم فرق دارد. اين ديدگاه عيني ـ ذهني در باب عالم اعتقادات علمي و ريشه‌دار ما را با چالش بزرگي روبه‌رو كرده و چه بسا در آينده ديدگاه ما در باب واقعيت را به كلي تغيير دهد.

جهان هولوگرافيك

  • 82,000 تومان

جهان ما و هر آنچه در آن است، از قطره‌هاي باران و دانه‌هاي برف و درختان كاج تا شهابها و ذرات الكترونها و كوانتومها، همه تنها تصاوير شبح‌گونه‌اي هستند از واقعيتي دور از دسترس كه خارج از زمان و مكان بر ما فراتابيده مي‌شود. نظريه هولوگرافيك بودن جهان نه تنها واقعيت‌هاي ملموس زندگي ما را در بر مي‌گيرد، بلكه مي‌تواند پديده‌هاي حيرت‌آوري همچون تله‌پاتي، نيروهاي فراطبيعي انسان، وحدت كيهاني، درمان‌هاي معجزه‌آسا را توضيح ‌دهد.

صفحه‌ی 1