فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ساختن زندگي‌اي كه ارزش زيستن دارد
  • 175,000 تومان
  • با تخفیف: 175,000 تومان
راهنماي مهارت‌آموزي رفتاردرماني ديالكتيكي
  • 185,000 تومان
  • با تخفیف: 185,000 تومان
برگه‌ها و كاربرگ‌هاي مهارت‌آموزي دي بي تي (كتاب كار)
راهنماي اجراي رفتار درماني ديالكتيكي براي درمان اختلال شخصيت مرزي

ساختن زندگي‌اي كه ارزش زيستن دارد

  • 175,000 تومان

لينهان روانشناس دراين زندگي‌نامه شخصي و مستدل‏ تاريخچه بيماري رواني خود وهمين‌طور روند پيشرفت روش‌هاي درماني‌اش را براي افرادي به اشتراك مي‌گذارد كه تمايل به خودكشي دارند... اين روايت شورانگيز و صادقانه براي خوانندگاني كه به دنبال غلبه برگذشته‌شان هستند الهام‌بخش خواهد بود.» -پابليشر ويكلي «زندگي‌نامه‌اي هوشمندانه نوشته يكي از برجسته‌ترين پيشروهاي تاريخ روان‌درماني.مارشا لينهان از هيچ‌چيزي فروگذاري نمي‌كند و به عهدي كه با خود در جواني بست‏، مبني بر اينكه از جهنم فرار كند و به ديگران كمك كند همين كار را بكنند، وفا كرده است.اين كتاب براي خوانندگان محتاطش حقيقتي عريان و توصيه‌هايي كارآمد دارد و به هر‌كسي كه براي ساختن زندگي‌اي ارزشمند تقلا مي‌كند، كمك مي‌كند.» -آنجلا داكورت «خواندن اين كتاب به معناي درك نحوه بنا نهادن زندگي است. در تاريكي روشنايي هست. همه‌چيز در زندگي مارشا لينهان و زندگي‌نامه فوق‌العاده‌اش نشان از تاريكي دارد: جهنم عدم رضايت از خود و جهنم حمايت ناكافي‎؛ و با طنز جزئي‌نگري در توصيف فرايند رشد و تقلايش، و با شجاعتش و ديدگاهش در رابطه با چگونگي ابداع درمان براي همه، حتي ناراضي‌ترين‌ها، ما را به سوي روشنايي مي‌برد.» -ايمي بلوم

رفتار درماني ديالكتيكي (كتاب راهنماي مهارت‌ها)

  • 45,000 تومان

اين كتاب اقتباسي از دفترچه راهنماي مهارت‌ها براي درمان اختلال شخصيت مرزي، نوشته مارشا ام. لينهان است. رفتاردرماني ديالكتيك اولين بار توسط مارشا ام. لينهان براي درمان اختلال شخصيت مرزي ايجاد شد، اما به مرور زمان اثر بخشي آن براي درمان طيف وسيعي از مشكلات روانشناختي ثابت شد. اين رويكرد مي‌تواند توانايي فرد را در تنظيم هيجان بدون از دست دادن كنترل و يا عملكرد مخرب بهبود بخشد. اين كتاب به فرد كمك مي‌كند تا با استفاده از تمرين‌هاي گام به گام و يادگيري مفاهيم و به كار بردن آنها در چهار زمينۀ اصلي مهارت ايجاد كند. كتاب راهنماي رفتار درماني ديالكتيك شامل دستورالعمل‌هايي براي تنظيم هيجان، اثربخشي روابط بين فردي، تحمل پريشاني و ذهن آگاهي است كه به كمك كاربرگ‌هاي مرتبط با هر مهارت تغيير واقعي و پايدار ارائه مي‌دهد. خواه يك متخصص سلامت روان باشيد يا يك خوانندۀ عمومي، از اين راهنماي عملي و روشن براي مديريت بهتر احساسات خود بهره‌مند خواهيد شد. اين مهارت‌ها شامل: مهارت تحمل پريشاني، ذهن‌آگاهي، تنظيم هيجان و روابط موثر بين فردي مي‌باشد.

راهنماي مهارت‌آموزي رفتاردرماني ديالكتيكي

  • 185,000 تومان

مهارت‌هاي رفتاردرماني ديالكتيكي نه تنها براي افرادي كه از مشكلا ت پايدار در تنظيم هيجان رنج مي‌برند بلكه براي افرادي كه در موقعيت‌هاي كرانه‌اي قرار دارند و افرادي كه داراي مشكلات معمولي هستند نيز سودمندند. اين راهنماي به‌روز شده انعطاف‌پذيري در عين وفاداري در آموزش اين مهارت‌ها را كه مورد نياز متخصصان و دريافت‌كنندگان درمان است، فراهم مي‌آورد. مهارت‌هاي جديد، مترقي، گسترش‌يافته وشفاف‌تري در اين راهنما عرضه شده‌اند. مربيان مهارت‌ها و مراجعان آن‌ها از چندين دهه پژوهش نظام‌يافته و صرف وقت براي ايجاد، آزمون و پالايش و تصحيح اين مهارت‌ها از سوي لينهان و همكارانش بهره‌مند خواهند شد كه متخصصان را قادر مي‌سازد با اطمينان خاطر، روش‌هاي متعددي را براي درك و تمرين كردن رفتارهاي جديد ارائه دهند.

برگه‌ها و كاربرگ‌هاي مهارت‌آموزي دي بي تي (كتاب كار)

  • 99,000 تومان

اين كتاب شامل بيش از 225 برگه و كاربرگ از مهارت‌هاي رفتاردرماني ديالكتيك (DBT) است كه براي درمان‌جوياني كه بر اساس رويكرد رفتاردرماني ديالكتيك تحت روان‌درماني قرار مي‌گيرند و هم‌چنين درمان‌گراني كه بر اساس اين رويكرد فعاليت مي‌كنند منبعي مهم و اساسي به شمار مي‌رود. در اين كتاب برگه‌ها و كاربرگ‌هاي كتاب مهارت‌آموزي مارشا ام. لينهان به همراه مقدمه‌اي كوتاه براي درمان‌جويان ارائه شده است. برگه‌ها به توضيح مختصر هر تمرين مي‌پردازد و كاربرگ‌ها به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه درمان‌جو به‌راحتي مي‌تواند تمرين‌هاي خود را در آن‌ها يادداشت نمايد. در ابتدا DBT براي درمان اختلال شخصيت مرزي ايجاد شده بود اما تحقيقات نشان داده‌اند كه اين روش درماني براي درمان طيف گسترده‌اي از اختلالات رواني و هيجاني مؤثر است. هيچ‌كدام از برنامه‌هاي مهارت‌آموزي DBT به آموزش تمامي برگه‌ها و كاربرگ‌هاي اين كتاب نمي‌پردازند و درمان‌جو مي‌تواند بر اساس توصيه‌هاي درمان‌گر به مهارت‌هاي مورد نياز خود دسترسي سريع و آسان پيدا كند...

راهنماي اجراي رفتار درماني ديالكتيكي براي درمان اختلال شخصيت مرزي

  • 99,000 تومان

كتاب حاضر از 10 فصل و مجموعه دست‌برگ‌ها و برگ‌هاي تكليف منزل ويژه مراجعان تشكيل شده است. در پنج فصل نخست خلاصه‌اي از مباحث نظري و منطق درمان، ملاحظات عملي، ساختار جلسات و راهبردهاي درماني تشريح شده‌اند. در پنج فصل بعدي نحوه اجراي درمان به صورت گام به گام توضيح داده شده است. در اين فصول علاوه بر معرفي مهارت‌هاي خاص، جزييات مربوط به جلسات درمان از جمله مطالبي كه درمانگران بايد به صورت سخنراني ارائه دهند، موضوعاتي كه بايد به بحث گذاشته شوند، نحوه اجراي تمرين‌هاي عملي داخل جلسه، و چگونگي معرفي دست‌برگ‌ها و برگ‌هاي تكليف منزل مورد توجه قرار گرفته‌اند.

صفحه‌ی 1