فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سلامتي با آيورودا
  • 55,000 تومان
  • با تخفیف: 55,000 تومان
يوگا و آيورودا
  • 80,000 تومان
  • با تخفیف: 80,000 تومان
نتي (اسرار شفابخشي يوگا و آيورودا)
  • 30,000 تومان
  • با تخفیف: 30,000 تومان

سلامتي با آيورودا

  • 55,000 تومان

سازمان جهاني بهداشت در نگرشي جاممع و فراگير براي افزايش سلامتي نوع بشر، روش‌هاي پيشگيري از بيماري را بسيار ارجح بر درمان آن‌ها مي‌داند و اجرا، اين مهم، خود موجب تحولي شگرف در ساختار زيربنايي پزشكي نوين شده است. همسو با اين رويكرد، شالوده اغلب پزشكي‌هاي كهن بر پيشگيري استوار است و در ميان آن‌ها، آيورودا، بواسطه منابع غني مدون به شدت مورد اسقتبال و بازنگري پزشكان عصر حاضر، بالاخص پزشكان غربي و سازمان جهاني بهداشت قرار گرفته است. اين كتاب با تاكيد بر اصول اساسي آيورودا كه شامل «تغذيه درست»، «روش زندگي درست» و «نگرشي درست» مي‌شود، شيوه‌هاي صحيح پيشگيري را كه قابل اجراء براي هر فرد در هر موقعيتي مي‌باشد، ارائه مي‌دهد. مطالعه كتاب فوق براي تمامي پزشكان نوين، علاقه‌مندان طب مكمل، دوستداران طب سنتي و همه آناني كه شيوه‌هاي طبيعي را راهكار درست مقابله با بسياري بيمار‌هاي بشر مي‌دانند، توصيه مي‌شود.

يوگا و آيورودا

  • 80,000 تومان

يوگا و آيورودا دو دانش كهن ودايي هستند كه در كنار يكديگر مجموعه جسم - ذهن - روح را در تعادل نگه مي‌دارند و زمينه تعالي آن را فراهم مي‌كنند. يوگا هنر مشاهده خويشتن است قلمرو ژرف و عميقي كه براي كنكاش در آن بايد به كمك فنون يوگا از هياهوي دنياي بيرون رها شد. اين رهايي از بدن آغاز مي‌شود كه بنيان سه‌گانه جسم - ذهن - روح است. در اينجا آيورودا نقش مهم خود را ايفا مي‌كند زيرا آيورودا دانش ايجاد توازن در قلمرو جسم است تا بتوان از امكانات و ظرفيت‌هاي حياتي كه هديه طبيعت به ما هستند، حداكثر استفاده را نمود.

نتي (اسرار شفابخشي يوگا و آيورودا)

  • 30,000 تومان

شستشوي بيني با قوري نتي يكي از رايج‌ترين روش‌هاي نوين بهداشت فردي و بهبود سلامتي است. اين ابزار ساده براي شستشوي بيني، كه ريشه در سنت كهن يوگا و آيورودا دارد، روشي عالي براي حفظ سلامتي است. اين روش شما را قادر مي‌سازد بهتر نفس بكشيد، در نتيجه انرژي بيشتري به شما مي‌دهد و زندگي شما را متحول مي‌كند. قوري نتي ارزان است، استفاده از آن ساده و براي همه مفيد است. هنگامي كه فوايد استفاده از آن را تجربه كنيد به سرعت تبديل به يكي از بخش‌هاي روزمره زندگي شما خواهد بود. كتاب حاضر كامل‌ترين و عملي‌ترين راهنماي استفاده از قوري نتي است. اين كتاب جايگاه درمان از طريق مجاري بيني در سنت‌هاي بزرگ درماني هند و ارتباط گسترده آن با درمان بيماري‌هاي عمومي را نشان مي‌دهد.

صفحه‌ی 1