فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
وجد و سرور
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
عشق رمانتيك
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
مرد (درك روانشناسي مرد)
 • 19,000 تومان
 • با تخفیف: 19,000 تومان
زن (درك روانشناسي زن)
 • 24,500 تومان
 • با تخفیف: 24,500 تومان
طلاي درون
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
كه عشق آسان نمود اول (روانشناسي عشق رمانتيك)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
عقده مادر و روابط زن و مرد (روانشناسي كهن‌الگويي انسان امروز)
اسطوره جام مقدس
 • 41,000 تومان
 • با تخفیف: 41,000 تومان

وجد و سرور

 • 30,000 تومان

ما انسان‌هاي جوامع امروزي گويي قدرت شاد بودن و سرور و سرمستي را از دست داده‌ايم. ديگر يادمان نمي‌آيد چگونه مسرور باشيم و براي اين امر دست به دامن چيزهايي مي‌شويم كه ما را به دام اعتياد مي‌اندازد. از اعتياد به مواد مخدر و قرص‌هاي آرام‌بخش تا اعتياد به هيجان سرعت يا هيجان پول درآوردن و يا حتي اعتياد به تجربه‌ي مداوم عشق! ما به دنبال شعف روح و جانمان هستيم اما به اشتباه به دنبال لذات جسماني و زود گذر مي‌رويم. به همين دليل دكتر رابرت آ جانسون تحليلگر يونگي و نويسنده آمريكايي دست به نگارش كتابي زده كه شايد كمي ما را به سمت كسب وجد و سرور واقعي هدايت كند و براي توضيح هرچه بهتر وجد و سرور به سراغ ديونيزوس يكي از اساطير يوناني و خداي شراب و شور و سرمستي عارفانه در يونان رفته است. اين كتاب به دو بخش تقسيم شده است. بخش اول به معناي كهن الگويي شور و شعف ديونيزوسي و هزينه از دست رفتن آن پرداخته و بخش دوم راه‌هاي به دست آوردن دوباره‌ي وجد و سرور واقعي را به ما نشان مي‌دهد.

عشق رمانتيك

 • 40,000 تومان

عشق رمانتيك همان است كه ما به عنوان دلباختن به كسي ديگر يا دلباخته او بودن مي‌شناسيم. كتاب عشق رمانتيك افسانه تريستان و ايزولت، يكي از نخستين افسانه‌هاي عاشقانه را بازگو مي‌كند و از آن به عنوان مرجعي براي توصيف جوهر و معناي عشق رمانتيك استفاه مي‌كند. رابرت اي. جانسن، با استفاده از ديدگاه‌هاي يونگ، از بسياري عقايد ناخودآگاه مشترك بين زن و مرد درباره عشق پرده برمي‌دارد و نشان مي‌دهد كه: چطور اين گرايش‌ها به‌طور سمبوليك در افسانه تريستان بيان شده‌اند، و دروغ چطور تصورات ما را از افسانه‌هاي عشقي در هم مي‌شكند. سپس به ‌نحوي دلنشين دوباره تعريف مي كند كه عشق چه بايد و چه ‌مي‌تواند باشد.

مرد (درك روانشناسي مرد)

 • 19,000 تومان

اسطوره‌ گريل از روانشناسي مرد سخن مي‌گويد. اين بدان معني نيست كه افسانه فقط به جنس مذكر محدود شده باشد؛ به اين دليل كه درون هر زن هم مردي وجود دارد، گر چه تسلط آن بسيار كم است. اگر بتوانيد چرخش اسطوره را درونتان احساس كنيد، تصوير زنده و حقيقي را از آن خواهيد ديد. با ارزش‌ترين تجربه اسطوره‌اي، ديدن چگونگي موجوديت آن در ساختار روانشناختي خودتان است.

زن (درك روانشناسي زن)

 • 24,500 تومان

اسطوره يوناني اروس و سايك يكي از آموزنده‌ترين داستان‌هايي است كه در مورد شخصيت زن وجود دارد. اين موضوع آن‌قدرها هم عجيب نيست. از آن‌جايي كه زيست‌شناسي انساني، امروزه هم مانند دوره‌ يونانيان است، بنابراين محرك‌هاي روانشناختي ناخودآگاه شخصيت انسان نيز به همان صورت جلوه مي‌كند. نيازهاي ابتدايي انسان، هم فيزيولوژيكي و هم روانشناختي، به همان صورت مانده است، گر چه نحوه ارضاي آن‌ها دوره به دوره تغيير مي‌كند.

طلاي درون

 • 15,000 تومان

همواره يكي از دغدغه‌هاي ما اين بوده است كه مستقل، بااقتدار، شجاعانه و دليرانه در عرصه‌هاي مختلف زندگي ظاهر شويم. ولي از آن جايي كه همواره ما كارهايي را بلد نيستيم و مسيرهايي در زندگي براي‌مان ناآشناست، مجبور مي‌شويم به كسي تكيه كنيم. مجبوريم در تصميم‌گيري‌هاي مهم زندگي‌مان كسب اجازه كنيم. اين كتاب مبتني بر تئوري روانشناسي تحليلي پرفسور كارل گوستاو يونگ نوشته شده است به نحوي كاملا كاربردي، نحوه جابجايي طلا را براي شما بيان مي‌كند.

كه عشق آسان نمود اول (روانشناسي عشق رمانتيك)

 • 65,000 تومان

در اين كتاب از اسطوره تريستان و ايزولد كه يكي از اولين داستان‌هايي است كه به روايت عشق رمانتيك مي‌پردازد، به عنوان مبنايي سنجشي جهت توضيح ذات و معناي عشق رمانتيك استفاده شده است. رابرت جانسن با به كار گرفتن روانشناسي يونگي، از بسياري باورها و اعتقادات ناخودآگاه مشترك بين مردان و زنان در مورد عشق پرده برمي‌دارد و نشان مي‌دهد كه اين وجه نظرها چگونه به طور نمادين در اسطوره تريستان و ايزولد بيان شده‌اند. آنگاه توهمي را كه اغلب ما در مورد اسطوره عشق داريم در هم مي‌شكند و به نحو زيبايي آنچه را كه عشق مي‌تواند و بايد باشد، مجددا تعريف و تبيين مي‌كند.

سايه‌ات را مالك شو (سايه را ناديده بگيريد تلخي‌ها مدام تكرار مي‌شوند و شادي‌ها از ما فرار مي‌كنند)

 • 29,000 تومان

چه كنم فلاني اين موضوع را راجع به من نفهمد، چگونه خودم را جلوي فلاني معرفي كنم تا پذيرفتني باشم و او متوجه مشكلات و مسائل من نشود. واي اگر همسرم بفهمد من چقدر خسيس هستم چه بد مي‌شود. ما براي خود چيزهايي داريم كه نمي‌خواهيم ديگران آن را درون ما ببينند و بفهمند. رازهايي كه اگر فاش شوند، رسوايي به بار مي‌آورند. به بخش‌هايي از وجودمان كه تمايل نداريم ديگران آن‌ها را ببينند سايه مي‌گوييم. عاقبت آدم‌هايي كه سايه خودشان را ديده‌اند و اصطلاحا مالك آن شده‌اند اين است كه با خيال راحت زندگي مي‌كنند، اضطراب ندارند و هميشه آرامش دارند چون نگران اين نيستند كه رسوايي برايشان پيش آيد. اي كاش سايه به همين راحتي كه من گفتم بود و سريع كشف مي‌شد ولي حيف كه سايه‌ها به راحتي ديده نمي‌شوند و از چشم ما مخفي مي‌مانند. ولي سايه‌ها روزي خارج از اختيار ما هويدا مي‌شوند و وقتي اطرافيان مي‌بينند كه ما هماني نيستيم كه تا ديروز مي‌گفتيم ديگر اعتبارمان را از دست مي‌دهيم، فكر مي‌كنم حرف كافي است. وقتي كتاب را باز كنيد سايه خودتان را خواهيد شناخت و مهمتر از آن روش‌هايي پيدا خواهيد كرد تا مالك سايه‌تان شويد!

عقده مادر و روابط زن و مرد (روانشناسي كهن‌الگويي انسان امروز)

 • 27,000 تومان

كتاب حاضر بنيادي‌ترين مسائل روانشناسي، علت اصلي بسياري از اختلال‌هاي روانشناختي و پيچيدگي‌هاي موجود در روابط بين زن و مرد را بررسي مي‌كند. در قلمرو اين روان، به جرئت مي‌توان (عقده مادر) را ام‌الامراض دانست. مباحث بحث شده در اين كتاب به رغم تخصصي بودن، به گونه‌اي طرح و تحليل شده است كه علاوه بر استادان و دانشجويان رشته روانشناسي،‌ عموم مردم مي‌توانند از آن استفاده كنند. به خصوص افرادي كه در فرايند رشد فرديت مي‌خواهند فعالانه به خودشناسي و خودسازي بپردازند.

اسطوره جام مقدس

 • 41,000 تومان

رنج عظيم انسان امروزي، ازخودبيگانگي و بي‌معنايي او در زندگي، ناشي از شكاف عميقي در روان اوست كه مصرانه خواستار يكپارچگي و رسيدن به تماميت است. شكافي بين دو نيمه وجود انسان، نيمه زنانه و نيمه مردانه وجود، كه تا اين شكاف بسته نشود و وحدت در روان انسان شكل نگيرد، رنج ناشي از آن، زندگي انسان را به تباهي مي‌كشد. اين‌جاست كه حماسه طلب و اسطوره جام مقدس همچون طريقي براي پاسخ‌گويي به آن شكل مي‌گيرد. كتاب حاضر منزل‌هاي اين طريق را مي‌نماياند و راهي نشان مي‌دهد كه نه فقط مرد امروزي، كه زن امروزي نيز براي نيل به سرور و شادماني واقعي و رسيدن به تماميت بايد از آن آگاه باشد.

صفحه‌ی 1