فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

10 اصل در فرزندپروري

  • 35,000 تومان

كودكان يكي از پيچيده‌ترين و مهم‌ترين مسائل زندگي ما هستند. بايد به اين نكته توجه داشت كه در كنار تامين نيازهاي جسمي كودك، توجه به نيازهاي روحي و عاطفي او نيز اهميت دارد و حتي مي‌توان گفت گاهي تامين نيازهاي روحي كودك مهم‌تر از نيازهاي جسمي او قلمداد مي‌شود. كتاب «ده اصل فرزندپروري» منبعي است گران‌بها براي والديني كه در برخورد با كودكان خود دچار مشكل مي‌شوند. اين كتاب با زباني ساده و روان كه براي همه افراد از هر فرهنگ و سطح سوادي قابل فهم است، تلاش مي‌كند كه راه‌كارهايي براي تربيت صحيح كودكان ارائه دهد.

10 اصل ثابت فرزندپروري

  • 45,000 تومان

در مورد اين كتاب مي‌توان گفت كه بيشتر توصيه‌ها و رهنمودهاي آن در تمام جوامع بشري با فرهنگ‌هاي مختلف و آداب تربيتي متفاوت، عملي و كاربردي و قابل اجراست. اين كتاب با مطرح‌كردن مسائلي كه به ظاهر ساده است ولي مي‌تواند در تربيت كودكان بسيار سرنوشت‌ساز باشد به ما كمك كند تا با ژرف‌انديشي در اعمال و رفتار خود پاسخگوي نيازهاي روحي و عاطفي فرزندان‌مان باشيم. علاوه بر اين، با تشريح كنش‌ها و اكنش‌هاي كودكان و نوجوانان در مقاطع سني مختلف به ما يادآوري مي‌كند در هر دوره سني داشتن چه انتظاراتي از آنان طبيعي است و تحميل چه وظايفي آنان را دچار پريشاني و نااميدي مي‌كند.

سال‌هاي شيرين نوجواني

  • 50,000 تومان

كتاب حاضر مسائل و مشكلات و حالات رواني دوران بلوغ نوجوانان را از سن 10 تا 20 سالگي شامل مي‌شود و به طور كامل به توضيح چگونگي برخورد با اين مسائل و مشكلات پرداخته است.

صفحه‌ی 1