فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پول خود را مديريت كنيد تا زندگي‌تان ار متحول كنيد
پدر پولدار پدر بي‌پول (ميني‌بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
پدر پولدار پدر بي‌پول
 • 59,000 تومان
 • با تخفیف: 59,000 تومان
هوش مالي خود را افزايش دهيد
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
دانشكده كسب و كار
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
تجارت در قرن 21
 • 46,000 تومان
 • با تخفیف: 46,000 تومان
پدر پولدار پدر بي‌پول
 • 56,000 تومان
 • با تخفیف: 56,000 تومان
چرا پولدارها پولدارتر مي‌شوند (سواد مالي واقعا چيست)
پدر پولدار و پدر بي‌پول
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
دانشكده كسب و كار (براي كساني كه دوست دارند به مردم كمك كنند)
قلابي (پول قلابي اساتيد قلابي دارايي‌هاي قلابي)

پول خود را مديريت كنيد تا زندگي‌تان ار متحول كنيد

 • 25,000 تومان

قبل از اين كه بتوانيد راهتان را براي استقلال مالي شروع كنيد ، ابتدا بايد دقيقا اين موضوع را مشخص كنيد كه بدهي‌هايتان چقدر است. براي بسياري از مردم هميشه بدهي‌هاي بسيار زيادي وجود دارد ، مانند رفتن به دندان پزشكي . شايد اين هزينه‌ها براي سلامتي شما مفيد باشد اما هميشه‌ام دلپذير نيست. برخي از افراد در حفره هاي بزرگي قرار گرفته اند و نمي خواهند با آن كنار بيايند.اما اگر براي ايجاد جريان‌هاي نقدي مثبت در زندگيتان جدي باشيد ، بايد براي اولين قدم با مباني سواد مالي راهتان را آغاز كنيد.در اينجا يك راه بسيار سريع براي رسيدنتان به مكاني كه بايد از آنجا شروع كنيد وجود دارد. آيا سخت است بخواهيد عادت‌هايتان را تغيير دهيد؟ بله اما اين موضوع كاملا به خودتان بستگي دارد كه تا چه حد براي كنترل اوضاع مالي تان مشتاق باشيد.به ياد داشته باشيد كه لازم نيست هريك از اين مراحل را انجام دهيد،اما اگر آن‌ها را انجام ندهيد به مسابقه موش‌ها برگشت خواهيد خورد كه در حال حاضر در آن گير كرده‌ايد و پرداخت صورت حساب‌هايتان هرگز متوقف نخواهد شد و هميشه در جايي كه هستيد باقي خواهيد ماند ...

پدر پولدار پدر بي‌پول (ميني‌بوك)

 • 25,000 تومان

رابرت كيوساكي در كتاب پدر پولدار پدر بي‌پول معتقد است دليل مشكلات اكثر مردم اين است كه سال‌ها در مدرسه درس خوانده اندء اما هيچ چيز در مورد پول ياد نگرفته‌اند. وي مي‌گويد: مردم ياد مي‌ گيرند تا براي پول كار كنندء اما هرگز ياد نمي‌گيرندء كاري كنند تا پول برايشان كار كند.

پدر پولدار پدر بي‌پول

 • 59,000 تومان

برخي از مطالب كتاب: - شما نبايد براي پول كار كنيد بلكه پول بايد براي شما كار كند. - اگر مي‌خواهي ثروتمند شوي، بزرگ و متفاوت فكر كن. - ترس از شكست مانعي براي ثروتمند شدن است. - ثروتمندترين مردان دنيا با مدرك دانشگاهي خود ثروتمند نشده‌اند. - هميشه در كارها از افراد متخصص مشورت بگير، زيرا تجربيات آنها به پولدار شدن شما سرعت مي‌بخشد. - آيا مي‌دانيد كه هوش مالي، دارايي و بدهي چيست؟ - اين كتاب به بيش از 51 زبان ترجمه و در 109 كشور جهان به چاپ رسيده است.

هشت‌تان را از گرو 9 درآوريد (10 گام طلايي براي خداحافظي با بي‌پولي و رسيدن به ثروت سرنوشت‌ساز) كتاب گويا

 • 21,000 تومان

هشت‌تان را از گرو 9 درآوريد (10 گام طلايي براي خداحافظي با بي‌پولي و رسيدن به ثروت سرنوشت‌ساز) كتاب گويا

هوش مالي خود را افزايش دهيد

 • 52,000 تومان

بسياري از افراد اعتقاد دارند كه پول است كه پول مي‌آورد. اين درست نيست. هميشه به خاطر داشته باشد وقتي كه شما با سرمايه‌گذاري بر روي طلا ممكن است پول خود را از دست بدهيد، پس با سرمايه‌گذاري بر روي هر چيزي اين امكان وجود دارد. سرانجام بگويم كه اين طلا ، كالا و اجناس ، املاك و مستغلات ، كار زياد و پول نيست كه شما را ثروتمند مي‌كند، بلكه چيزي كه شما درباره طلا ، كالا و اجناس، املاك و مستغلات ، كار سخت و پول مي‌دانيد است كه شما را ثروتمند مي‌كند. پس اين هوش و آي كيو مالي شماست كه شما را ثروتمند خواهد كرد.

دانشكده كسب و كار

 • 40,000 تومان

دانشكده كسب و كار كتابي است درباره بازاريابي شبكه‌اي. نويسنده اين كتاب نه تنها يك مرد كسب و كار است بلكه مي‌داند كه چگونه اين دانش را آموزش دهد. او مي‌گويد: بازاريابي شبكه‌اي، يك دانشكده واقعي براي ياد گرفتن كسب و كار است. دانشكده‌اي كه نه تنها تئوري و دانش كسب و كار را به شما ياد مي‌دهد بلكه شما را وادار مي‌كند به دانش‌تان عمل كنيد. اين كتاب حاصل نگاه او به بازاريابي شبكه‌اي است، نگاهي براي بازگويي ارزش‌هاي اين پديده نو. با خواندن اين كتاب و آگاهي از ارزش‌هاي بنيادي اين كسب و كار، بهتر مي‌توانيد تصميم بگيريد كه آيا به اين كارزار عمل و دانش وارد شويد يا خير.

تجارت در قرن 21

 • 46,000 تومان

مشكل از اقتصاد نيست، مشكل خود شما هستيد. آيا از دست خودتان ناراضي هستيد كه چرا زودتر كنترل اوضاع مالي خود را به‌ دست نگرفته‌ايد؟ زندگي سخت شده. سوال مهم اين است كه «مي‌خواهيد در اين مورد چه بكنيد؟» ناليدن و نق ‌زدن درباره اوضاع بد اقتصادي يا مقصر دانستن ديگران باعث امنيت مالي‌تان در آينده نمي‌شود. اگر به دنبال ثروت هستيد، بايد خودتان آن را خلق كنيد. لازم است براي تأمين آينده مالي‌تان همين امروز منبع درآمدتان را در كنترل داشته باشيد. شما به كسب و كار خودتان نياز داريد. ممكن است وضع اقتصادي براي اكثريت مردم سخت باشد، اما براي بسياري از كارآفرينان همين حالا فرصت‌ها و منابع اقتصادي فراواني وجود دارد. نه ‌تنها همين حالا زمان آن است كه تجارت خود را شروع كنيد، بلكه هيچ زماني تا اين اندازه براي شروع مناسب نبوده است.

پدر پولدار پدر بي‌پول

 • 56,000 تومان

همانطور كه گفتم چيزهاي زيادي براي ياد گرفتن وجود دارد. ياد گرفتن اينكه چطور كار كني كه پول را به خدمت خودت بياوري يك درس مادام‌العمر است. بيشتر مردم چهار سال دانشگاه مي‌روند. و آموزشم در مورد پول هم تمام عمر ادامه پيدا مي‌كند، چون هرچه بيشتر اطلاعات به دست مي‌آورم بيشتر متوجه مي‌شوم كه بايد ياد بگيرم. بيشتر مردم هيچ وقت اين درس را ياد نمي‌گيرند. آنها سر كار مي‌روند، حقوق‌شان را مي‌گيرند، بعد از كم و كسر كردن‌ها تتمه حقوق‌شان را حساب مي‌كنند، همين آن وقت تعجب مي‌كنند كه چرا مشكلات مالي دارند. آنها فكر مي‌كنند كه پول بيشتر، مشكل را حل مي‌كند و متوجه نمي‌شوند كه مشكل‌شان نداشتن اطلاعات مالي است.

چرا پولدارها پولدارتر مي‌شوند (سواد مالي واقعا چيست)

 • 58,000 تومان

دانشگاه در مورد ثروتمند شدن، تقريبا هيچ‌چيز به ما نمي‌آموزد و همين دانش اندك درباره كسب پول است كه مردم را فقير مي‌كند. دولت‌ها هر ساله پول‌هاي هنگفتي را صرف راه‌اندازي مراكز آموزشي مي‌كنند؛ اما جالب اين‌جاست كه باز هم شكاف طبقاتي ميان مردم بيشتر و بيشتر مي‌شود. در اين اثر، پرده از اين راز بزرگ برداشته مي‌شود كه چرا بحران مالي در جهان از مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها شروع شده است و چرا دانشجويان و دانش آموختگان در تمامي جوامع به جاي گسترش چرخه ثروت در جامعه،‌ به بيكاري و ركود اقتصادي دامن زده‌اند.

پدر پولدار و پدر بي‌پول

 • 40,000 تومان

رابرت كيوساكي يك اقتصاددان پيشرو و صاحب تئوري‌هاي نوآورانه اقتصادي در دنياست. وي با نوشتن تفكرات ناب و دست اول اقتصادي در كتاب پدر پولدار پدر بي‌پول تمامي علاقه‌مندان به مباحث اقتصادي و مالي را مبهوت خود كرده است. ميليون‌ها نفر با پيروي از نظرات خلاقانه رابرت كيوساكي توانسته‌اند به موقعيت‌هاي مالي و اجتماعي خيره‌كننده‌اي در جهان دست يابند.

دانشكده كسب و كار (براي كساني كه دوست دارند به مردم كمك كنند)

 • 27,000 تومان

دانشكده كسب و كار كتابي است درباره بازاريابي شبكه‌اي. رابرت كيوساكي نويسنده اين كتاب نه تنها يك مرد كسب و كار است بلكه مي‌داند كه چگونه اين دانش را آموزش دهد. او مي‌گويد: بازاريابي شبكه‌اي يك دانشكده واقعي براي ياد گرفتن كسب و كار است. اين كتاب حاصل نگاه او به بازاريابي شبكه‌اي است، نگاهي براي بازگويي هر چه يشتر ارزش‌هاي اين پديده نو. رابرت كيوساكي در توضيح ارزش‌هاي اين كسب و كار، همچون ديگر كتاب‌‌هاي سري پدر پولدار، به مربي و راهبر خود يعني پدر پولدار متكي است. به اعتقاد او بازاريابي شبكه‌اي، ارزش‌هايي را دارد كه بسياري از افراد از آن غافل‌اند، ارزش‌هايي فراتر از كسب پول زياد! كيوساكي اين كتاب را در پاسخ به نامه‌هايي نوشته كه هر روز تعداد زيادي از آنها از اقصي نقاط دنيا به دفتر كارش پست و از او خواسته مي‌شود تا موضع خود را نسبت به سوالات و نگراني‌هاي مختلف درباره شركت‌هاي هرمي و بازاريابي شبكه‌اي مشخص كند.

قلابي (پول قلابي اساتيد قلابي دارايي‌هاي قلابي)

 • 78,000 تومان

پول قلابي اين قابليت را دارد كه افراد پولدار را پولدارتر كرده و باعث فقير تر شدن فقرا و افراد طبقه متوسط شود . در مدرسه چه آموزش‌هايي در مورد پول به شما داده شده است؟ جواب بسياري از مردم در پاسخ به اين سوال يك كلمه است : ((هيچ .)) اعتقاد شخصي من اين است كه بسياري از معلمان، انسان‌هاي والايي هستند، اما اين سيستم آموزشي موجود است كه معيوب، منسوخ و ناكارآمد مي‌باشد و توانايي تربيت دانش آموزان براي مقابله با زندگي واقعي را ندارد. مورد ديگري كه شما در اين كتاب آموزش خواهيد ديد، نامرئي بودن پول است، اما جدول‌ها و نمودار‌ها به شما اين امكان را مي‌دهند كه ميزان ورود و خروج اين پول نامرئي به بازارهاي مختلف را رصد كنيد . در كتاب ((پدر پولدار، پدر فقير)) من به تبيين اهميت جريان نقدينگي اشاره كردم. پدر پولدار من هميشه مي‌گفت: ((جريان پول براي پولدارها هميشه به صورت ورودي است، در حالي كه براي فقيران و طبقه متوسط اين جريان اغلب به سمت خارج مي‌باشد.)) استراتژي من در نگارش اين كتاب، بيان مطالب به ساده ترين شكل ممكن مي‌باشد و دقيقا به همين دليل است كه در خلال توضيح مطالب كتاب به دفعات از ابزار‌هاي بصري نظير جدول‌ها و نمودارها به جاي اعداد و ارقام كه براي بيشتر مردم خسته كننده هستند، استفاده كرده‌ام . هدف من از نوشتن اين كتاب و كتاب‌هاي قبلي و حتي ابداع ((بازي گردش پول)) اين است كه بتوانم به مردم عادي جامعه، مردمي نظير من و شما كه جزء طبقه ممتاز نيستند، اين امكان را بدهم كه در بحران مالي پيش رو بتوانند دوام بياورند و حتي از شرايط به وجود آمده استفاده كرده و پولدار شوند. 9

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1