فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 48,000 تومان

تاريخچه زمان

  • 48,000 تومان

ما درباره جهان چه مي‌دانيم و چگونه اين دانش را كسب كرده‌ايم؟ جهان از كجا پديد آمده و به كجا مي‌رود؟ آيا جهان آغازي دارد و اگر چنين است قبل از آن ‌چه اتفاقي روي داده است؟ ماهيت زمان چيست؟ آيا روزي به پايان خواهد رسيد؟ آيا ما مي‌توانيم در زمان به عقب برگرديم؟ و... ... ممكن است روزي اين پاسخ‌ها به اندازه گردش زمين به دور خورشيد براي ما بديهي باشند... فقط گذشت زمان مي‌تواند حقيقت را روشن كند.

پاسخ‌هاي كوتاه به پرسش‌هاي بزرگ

  • 30,000 تومان

مبناي اين كتاب آخرين يادداشت‌ها، مقاله‌ها، سخنراني‌ها و مصاحبه‌هاي استفن هاوكينگ فقيد است و دربردارنده‌ي تازه‌ترين نظريات اوست. نويسنده در اين اثر برخي از بزرگترين رازهاي جهان هستي را ارزيابي مي‌كند و مي‌كوشد نشان دهد علم مي‌تواند براي بسياري از مشكلات ما راه‌گشا باشد.

پاسخ‌هاي كوتاه به پرسش‌هاي بزرگ

  • 55,000 تومان

چگونه همه‌چيز شروع شد؟ آيا در كيهان حيات هوشمند ديگري هم هست؟ آيا مي‌توانيم آينده را پيش‌بيني كنيم؟ داخل يك سياه‌چاله چيست؟ آيا سفر در زمان ممكن است؟ آيا انسان جان به‌ در خواهد برد؟ آيا بايد براي سكونت به فضا برويم؟ آيا هوش مصنوعي بر ما چيره خواهد شد؟

جهان در پوست گردو

  • 80,000 تومان

اكتشاف باعث رشد خلاقيت ما نه فقط در علم بلكه در همه زمينه‌ها مي‌شود. اگر به آخر خط برسيم، روحيه انسان افسرده شده و از ميان خواهد رفت. اما من تصور نمي‌كنم كه ما هيچ‌وقت آرام و قرار بگيريم. پيچيدگي ما، اگر نه عمق ما، افزون مي‌شود و هميشه بايد در مركز افق در حال گسترش احتمالات باشيم...

دريچه‌اي به سوي كيهان

  • 48,000 تومان

استفن هاوكينگ، استاد رياضيات و فيزيك نظري در دانشگاه كمبريج است. او پس از انيشتن به عنوان يكي از نوابغ فيزيك نظري به حساب مي‌آيد. كتاب او به نام تاريخچه زمان، كه براي بزرگسالان نوشته است يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي عملي است. لوسي هاوكينگ دختر استيفن و نويسنده دو رمان است و براي بسياري از روزنامه‌هاي بريتانيا قلم مي‌زند. او به همراه پسرش در كمبريج زندگي مي‌كند. اين رمان اولين كتاب مشترك اين پدر و دختر است.

تاريخچه زمان (از انفجار بزرگ تا سياه‌چاله‌ها)

  • 60,000 تومان

جهان از كجا آمده؟ چگونه و چرا بنياد گرفته؟ آيا پاياني براي جهان متصور است و اگر آري، چگونه؟ اين سوالات براي همه ما جالب است، اما دانش نوين چنان پيچيده شده است كه تنها شمار اندكي از متخصصان مي‌توانند از عهده درك آن روابط رياضي كه براي توصيف و توضيح مقولات فوق به‌كار مي‌روند برآيند. با اين همه، مفاهيم اساسي مربوط به سرچشمه و سرنوشت هستي را مي‌توان بدون استفاده از رياضيات چنان تشريح نمود كه براي افراد عادي نيز مفهوم واقع گردد. اين هدف انگيزه اصلي نگارش كتاب تاريخچه زمان است.

صفحه‌ی 1