فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
تمرين قدرت حال (آموزه‌هاي اساسي مراقبه‌ها و تمرين‌هاي كتاب قدرت حال)
اينك و اينجا (گفتگوهايي با اكهارت تله)
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
سفر به خويشتن
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
سكون سخن مي‌گويد
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
قدرت اكنون (راهنمايي براي روشن‌بيني معنوي)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
يكپارچگي با زندگي
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
طلوع زميني نو (كشف هدف زندگي)
 • 92,500 تومان
 • با تخفیف: 92,500 تومان
يگانگي با كل زندگي (گزيده‌هايي الهام‌بخش از كتاب جهاني نو)

تمرين نيرو‌ي حال

 • 30,000 تومان

اكهارت تله، در كتاب ديگرش با عنوان نيرو‌ي حال، از روشن‌نگري سخن گفته است، احساسي عجيب كه ان را پس از تحول زندگي شخصي‌اش تجربه كرد و اين كتاب كه در واقع، راهنما‌ي زندگي است، عصاره‌ آموزه‌هاي او درباره اين مسئله است كه چگونه خود را از اسارت ذهن رها كنيم. ديدگاه او فرا‌تر از هر ديد‌گاهي است. در كتاب نيرو‌ي حال، هدف آن است كه بتوانيم در زندگي روزانه به حالت اگاهي روشن ‌بينانه دست بيابيم و آن را حفظ كنيم. اكهارت تله در كتاب نيرو‌ي حال، با آموزش مراقبه و روش‌هايي ساده، به خوانندگان ياد مي‌دهد كه چگونه افكار خود را آرام كنند، جهان را در لحظه حال ببينند و مسير درست خوشبختي را پيدا كنند.

تمرين نيرو‌ي حال

 • 100,000 تومان

اين كتاب به شعورگسترده جهاني، بخشش، مراقبه، تقويت نيرو‌ي حال، آرامش دروني وراهكار‌هاي معنوي در زندگي روز‌مره مي‌پردازد. در فهرست اين كتاب مشاهده مي‌كنيم كه هر بخش با عناوين دست‌يابي به نيروي حال‏، روشن‌بيني، منشا ترس، ورود به حال، زودودن ناآگاهي، زيبايي در سكون حضور مي‌شكفد، رابطه، تمرين معنوي، زدودن بدن در‌د‌مند، از روابط معتاد گونه تا روابط روشن ‌بينانه، پذيرش وتسليم ، پذيرش حال و تبديل بيماري به روشن‌بيني شرح و بسط داده‌شده است. اكهارت توله در اين كتاب به شرح روش‌هايي براي تقويت روحيه زندگي در لحظه مي‌پردازد. اوراهكارهايي براي مراقبه و تقويت نيروي حال ارائه داده و زندگي در لحظه حال را براي تجربه قلمرو وجود توصيه مي‌كند. اين قلمرودر واقع جايگاهي پر از شادي، نشاط و آرامش است كه با زندگي درون آن عشق و راز‌زندگي به ‌دست مي‌آيد.

تمرين قدرت حال (آموزه‌هاي اساسي مراقبه‌ها و تمرين‌هاي كتاب قدرت حال)

 • 20,000 تومان

اكهارت تله، معلم معنوي قرن معاصر است. او همچون استادان معنوي پيشين، با وضوحي بي‌انتها و بي‌تكلف مي‌نويسد و پيامي ساده و در عين حال عميق را بيان مي‌كند: راهي خارج از رنج و به سمت آرامش وجود دارد. او نويسنده‌ي كتابهاي "قدرت حال" , " سكون، صحبت مي كند"، مي‌باشد. او به‌طور گسترده‌اي سفر مي‌كند و ساكن ونكوور، بريتيش كلمبيا مي‌باشد. «تمام آنچه كه به آن نياز داريد پذيرش همين لحظه به طور كامل مي‌باشد. آنگاه شما در اينجا و اكنون در آرامش هستيد.»..

اينك و اينجا (گفتگوهايي با اكهارت تله)

 • 50,000 تومان

نفس نمي‌تواند زمان حال را تحمل كند. نفس نمي‌تواند زنده بماند در حالي ‌كه شما از زمان حال آگاه هستيد و با آن يكي هستيد. اگر شما در حالت يكي بودن با «آن‌چه كه هست» باشيد، به جاي گريختن و دور شدن از آن يا سعي در انكار كردن آن يا جنگيدن با آن، اين امر پيشاپيش به معناي پايان نفس است. ناگهان فضاي دروني باز مي‌شود كه در آن هيچ فكري در اين لحظه براي قضاوت كردن لازم نيست؛ بلكه در عوض، پذيرش اين لحظه حاكم است.

سفر به خويشتن

 • 90,000 تومان

هرچه شكل اين لحظه بدتر و چالش‌برانگيزتر باشد و آن‌را بپذيريد، شما را عميق‌تر به سوي فضا ـ آگاهيٍ شرطي‌نشده و آرامش مي‌برد. بنابراين اگر شما با بلا و مصيبت دردناكي در زندگي خود روبرو شويد... بلا و مصيبتي در اين لحظه رخ مي‌دهد و همه چيز از هم مي‌پاشد و شما با آن روبرو مي‌شويد و مي‌بينيد كه اين چنينيٍ اين لحظه همين است كه هست. شما به‌طور كامل شكلي را كه اين لحظه به خود مي‌گيرد، مي‌پذيريد آن‌گاه ناگهان چيزي را احساس مي‌كنيد كه واقعا قابل شرح دادن نيست و آن‌را فضا يا آرامشٍ اطرافٍ حادثه دردناك مي‌ناميم. آن در ميداني از آرامش و فضا روي مي‌دهد. من در اين‌جا كلمه شاد و خوشحال را به كار نمي‌برم. هنگامي كه آن اتفاق مي‌افتد، شما شاد نيستيد، هم‌چنين ناشاد هم نيستيد. آن وراي شادي و ناشادي است. آرامش و صفا وجود دارد.

سكون سخن مي‌گويد

 • 35,000 تومان

اين كتاب واژه ها را به كار مي‌گيرد تا از طريق خواندن در ذهن شما به فكر تبديل شوند. اما اين افكار معمولي نيستند، يعني تكراري، پر سر و صدا و خودخواهانه نيستند و براي جلب توجه فرياد نمي‌كشند. افكار درون اين كتاب درست مانند افكار يكايك استادان معنوي حقيقي و درست مانند سوتراهاي باستاني نمي‌گويند به من نگاه كن. بلكه مي‌گويند به وراي من نگاه كن. از آن‌جا كه اين افكار از سكون نشات گرفته‌اند، نيرومند هستند و اين نيرو شما را به همان سكوني كه منشا آن‌ها بوده‌، باز مي‌گرداند. آن سكون، آرامش درون است و آن آرامش و سكون جوهر وجود شماست. سكون درون است كه جهان را حفظ و دگرگون مي‌نمايد.

قدرت اكنون (راهنمايي براي روشن‌بيني معنوي)

 • 42,000 تومان

هر كس بخواهد خود را از دور باطل زندگي پرهياهوي عصر تكنولوژي و ماشين، كه ساختاري قالبي را ترويج مي‌كند، آزاد شود، كتاب قدرت اكنون راهي به رهايي اوست. در اين كتاب عميق‌ترين پيوندهاي انساني و پيچيده ترين مفاهيم فلسفي و عرفاني با زباني ساده بيان شده است. تا آنجا كه در توانم بود كوشيدم كه با وفاداري و تعهد به ترجمه اين كتاب ارزشمند بپردازم....

يكپارچگي با زندگي

 • 25,000 تومان

در اين كتاب اكهارت با روشي ساده و درعين حال بسيار عميق به ما نشان مي دهد كه چگونه به وجود واقعي خود دست بيابيم. با استقرار در وجود و بودن و دوست شدن با اين لحظه ديگر هرگز درد و رنجي تجربه نخواهيم كرد. در اين كتاب تمرين‌هايي كوتاه و مختصر براي ورود به لحظه حال پيشنهاد مي‌شود كه انجام آنها بسيار شعف‌انگيز است. خواندن اين كتاب و انجام تمرينات آن بسيار سريع و آسان ما را با زندگي يكي مي‌كند. اين يكپارچگي با زندگي چنان آرامش و صلحي به ما عطا مي‌كند كه آن را در هيچ جاي ديگري جز همين جا درون وجود خود نمي‌توانيم پيدا كنيم. صلح و آرامشي كه پايدار است و با حوادث بيروني به هم نمي‌ريزد...

طلوع زميني نو (كشف هدف زندگي)

 • 92,500 تومان

اكهارت تول با كتاب پرفروش «نيروي حال» كه راهنمايي معنوي محسوب مي‌شود به ميليون‌ها نفر الهام بخشيد تا رهايي و شادي زندگي را در «زمان حال» پيدا كنند. تول در كتاب طلوع زميني نو، اين نظريات موثر و نيرومند را بسط داده تا به شما نشان دهد چطور مي‌توانيد وضعيت خودآگاهي‌تان را كه در حال حاضر براساس ايگو قرار دارد تعالي ببخشيد تا نه تنها بتوانيد به شادي و رضايت در زندگي دست يابيد، بلكه كليد پايان دادن به درگيري‌ها و درد و رنجي كه در سراسر دنيا اشاعه يافته است را هم به دست بياوريد. تول شرح داده است كه چطور وابستگي ما به ايگو ايجاد اختلالاتي مي‌شود كه به خشم، حسادت و ناخشنودي مي‌انجامد و به خوانندگان نشان مي‌دهد چطور مي‌توانند به حالتي جديد در خودآگاهي خود برسند و اين راه را تا رسيدن به شادي و رضايت واقعي زندگي ادامه دهند. طلوع زميني نو كتابي روشنگر، شورانگيز و روحيه‌بخش، و بيانيه‌اي معنوي براي دستيابي به راهي بهتر براي زندگي كردن و ساختن دنيايي بهتر است.

يگانگي با كل زندگي (گزيده‌هايي الهام‌بخش از كتاب جهاني نو)

 • 45,000 تومان

من براي اين برگزيده كتاب جهاني نو، بخش‌هايي را از كتاب اصلي انتخاب كرده‌ام كه به نظرم براي مطالعه عميق يا الهام‌بخش، بسيار مناسب هستند. به همين دليل، پيشنهاد نمي‌كنم كه اين كتاب را از آغاز تا پايان، به ترتيب بخوانيد. شيوه مفيد ديگر، اين است كه گه‌گاه كتاب را باز كنيد، صفحه يا گزيده‌اي را بخوانيد و بگذاريد كلمات، راه خود را به آن بعد عميق درون كه فراتر از كلام، يعني فراتر از فكر است، بگشايند. حقيقتي كه واژگان به آن اشاره دارند، يعني بعد ازلي و ابدي آگاهي، از راه فهم ذهني و فكر استدلالي در دسترس نيست. اين كتاب چكيده جهاني نو نيست و اگر چه برخي از نكات مهم آن كتاب را در بر دارد، اما مطالب اندكي در مورد امنيت در آن گنجانده شده و هيچ مطلبي درباره بدن دردمند در آن نيامده است. به سخن ديگر، اگر مي‌خواهيد آن الگوهاي ذهني ـ عاطفي دروني‌تان را كه مانع از پديد آمدن آگاهي تازه مي‌شوند، درك كنيد و تشخيص دهيد، لازم است كتاب اصلي را بخوانيد.

صفحه‌ی 1