فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
زماني براي دگرگوني
  • 51,000 تومان
  • با تخفیف: 51,000 تومان
الهام فرشتگان (چگونه دنيايتان را با فرشتگان دگرگون كنيد)
35 قانون روحاني
  • 76,000 تومان
  • با تخفیف: 76,000 تومان

زماني براي دگرگوني

  • 51,000 تومان

وقتي در ضمير خودآگاه‌مان تغيير ايجاد مي‌كنيم؛ افكار،رفتار، وضعيت سلامتي، سرنوشت و آينده‌مان نيز دستخوش دگرگوني مي‌شوند. همه ما امكان دگرديسي و بيداري براي دستيابي به اهداف معنويمان را داريم. بسياري از ما انسان‌ها، زندگي‌مان را در خواب عميق بي خبري مي‌گذرانيم. تنها زماني آماده قدم گذاشتن در مسير نور مي شويم كه خود برترمان سعي كند ما را از خواب غفلت بيدار سازد. بيشتر اوقات فقط يك تلنگر و ضربه روحي باعث بيداري و هوشياري كامل ما مي شود. با اين وجود اصلا نيازي نيست كه به اين شيوه دردآور از خواب بيدار شويم. بسياري از ما خودمان را در معرض ضربه‌هاي روحي مختلف قرار مي‌دهيم، زيرا نمي‌توانيم به نداي درونمان گوش بدهيم. بنابراين براي خويشتن درد مي‌آفرينيم تا مجبور شويم نگاهي به عمق وجود خود بيندازيم.

الهام فرشتگان (چگونه دنيايتان را با فرشتگان دگرگون كنيد)

  • 84,000 تومان

نويسنده كتاب حاضر، خانم دايانا كوپر، در اين كتاب بيان مي‌كند كه چگونه انسانها و فرشتگان مي‌توانند با همكاري هم دنيا را تغيير دهند. ما فقط بايد پذيراي وجود فرشته‌ها باشيم و قبول كنيم كه مي‌توانند ما را راهنمايي كنند. دايانا كوپر با آوردن داستان‌هاي بسيار زياد از مردمي كه زندگي‌شان با كمك‌هاي معجزه‌‌آساي فرشتگان متحول شده، به اهميت وجود فرشته‌ها در زندگي ما اشاره مي‌كند. هركسي فرشته نگهبان خود را دارد كه از او مراقبت و حمايت مي‌كند. البته،تعداد كمي از ما توانسته‌ايم شفابخشي و حمايت اين فرشتگان را درك كنيم و از آن‌ها طلب كمك و ياري نماييم. دايانا كوپر كليه سلسله مراتب فرشتگان را به ما معرفي كرده كه مي‌توانيم آن‌ها را به كمك بطلبيم. تمرينات و درس‌هاي كتاب الهام فرشتگان ما را به سمت درك حضور فرشتگان سوق مي‌دهد تا نه تنها به آنان نزديك‌تر شويم بلكه كمك كنيم تا زندگي ديگران نيز به ياري آن‌ها متحول شود.

35 قانون روحاني

  • 76,000 تومان

براي زندگي روي اين كره‌ي خاكي قوانيني وجود دارد كه دايانا كوپر اين قوانين را به خوبي در 35 قانون روحاني بيان كرده است. كتاب حاضر با ذكر داستان‌ها و مثال‌هاي روشن، نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيد با پيروي از اين قوانين به موفقيت، رضايتمندي، و بركات بيشمار دست يابيد.

صفحه‌ی 1