فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آدم‌هاي سمي (چگونه آسيب‌هاي مخرب و ويرانگر افراد سمي را در زندگي‌تان شناسايي و مهار كنيد)
آدم‌هاي سمي (10 روش براي مقابله با آدم‌هايي كه زندگي‌تان را نابود مي‌كنند)
آدم‌هاي سمي
  • 79,000 تومان
  • با تخفیف: 79,000 تومان
آدم‌هاي سمي (10 روش برخورد با افرادي كه زندگي شما را عذاب‌آور مي‌كنند)
زبان بدن دروغ‌گوها (چگونه دروغ‌گوها را از حركات بدنشان تشخيص دهيم)
آدم‌هاي سمي
  • 150,000 تومان
  • با تخفیف: 150,000 تومان

آدم‌هاي سمي (چگونه آسيب‌هاي مخرب و ويرانگر افراد سمي را در زندگي‌تان شناسايي و مهار كنيد)

  • 62,000 تومان

اكثر ما در زندگي با افرادي مواجه مي‌شويم كه با رفتارشان باعث مي‌شوند نظم زندگي‌مان به هم بريزد. اين افراد در زندگي ما حظور دارند و با افكار منفي‌شان به زندگي ما جهت مي‌دهند و ما را از رسيدن به آرزهاي‌مان دور مي‌كنند. كتاب آدم‌هاي سمي مجموعه روش‌ها و توصيه‌هاي است كه كمك مي‌كند اين افراد را شناسايي و خود را در مقابل تاثيرات آن‌ها قوي‌تر كنيم.

آدم‌هاي سمي (10 روش براي مقابله با آدم‌هايي كه زندگي‌تان را نابود مي‌كنند)

  • 119,900 تومان

بعضي از افراد واقعا مي‌توانند شما را از شدت عصبانيت ديوانه‌ كنند! آيا كسي در زندگي شما وجود دارد يك خوشاوند رئيس دوست يا حتي همسر كه ديوانه‌تان كند؟ آيا افرادي وجود دارند كه باعث شوند احساس ناكارآممدي بي‌ارزشي يا بدبختي كنيد؟ اگر شخصي در زندگي شما هست كه از شما حمايت نمي‌كند و آرزوي خوشبختي شما را ندارد پس در زندگي خود فردي سمي داريد.

آدم‌هاي سمي

  • 79,000 تومان

دكتر ليليان گلاس متخصص بنام روابط اجتماعي و ارتباط غير كلامي نويسنده كتاب آدم‌هاي سمي، بعد از چاپ اين كتاب بود كه عبارت «آدم‌هاي سمي» وارد فرهنگ لغت درمان شد. كساني هستند كه زندگي را به كام شما زهر مي‌كنند، همسر، فرزند، دوست، كسي كه عاشقتان شده، رئيس، همكار، حتي شريك كاري‌تان مي‌تواند كاري كند كه احساس بي‌كفايتي و بي‌ارزشي كرده و دچار رنج‌هاي احساسي و فيزيكي شويد. دكتر گلاس اين افراد را در 30 گروه دسته‌بندي كرده است. سركوفت زننده، پرحرف، خودنابودگر، فراري، آتش‌فشان خاموش ولي مرگ‌بار، خبرچين، مشت‌زن عصبي، قرباني، دو روي خائن، پهلوان پنبه‌هاي بي‌خبر، رواني‌ها، دروغ‌گوهاي مزخرف، مداخله‌گرها، خسيس‌هاي بي‌چاره، افراطي‌ها / متعصب‌ها، خودشيفته‌ها، چاپلوس‌ها، متظاهران مذهبي، خود برتربين‌ها، رقيب‌ها، كنترل‌گرها، منتقدهاي شاكي، عقل‌كل مغرور، يخچال‌ها، كج‌خيال‌هاي شكاك، فتنه‌گرها. البته اين افراد براي همه سمي نيستند ممكن است شخصا در مقابل شما سمي باشند. دكتر گلاس استراتژي‌هاي سازماني به شما ارائه مي‌دهد تا بتوانيد تشخيص دهيد چه كسي فقط براي شما سمي است. او نه‌تنها به شما كمك مي‌كند اشخاص سمي زندگي خود را پيدا كنيد بلكه 10 تكنيك براي برخورد و رابطه موفق با آن‌ها ارائه مي‌دهد. اين كتاب به شما مي‌گويد چگونه با فردي كه زندگي شما را ويران كرده و لذت زندگي را از شما گرفته است برخورد كرده و زندگي خود را نجات دهيد.

آدم‌هاي سمي (10 روش برخورد با افرادي كه زندگي شما را عذاب‌آور مي‌كنند)

  • 80,000 تومان

هميشه افرادي هستند كه به خاطر رفتارهاي سمي‌شان، گاه حتي زندگي اطرافيان خود را نابود مي‌كنند. بي‌شك همه ما با آدم‌هاي سمي برخورد داشته‌ايم و از آن‌ها زخم خورده‌ايم، اما مهم آن است كه با استفاده از يك راهنماي علمي و كاربردي، زندگي خود را از گزندشان برهانيم. كتاب حاضر كمك‌تان مي‌كند انواع اين آدم‌هاي دردسرساز را بشناسيد؛ سپس راه حل‌هايي ارائه مي‌دهد تا با آن‌ها تعامل بهتري داشته باشيد و همچنين مانع از آن مي‌شود كه خودتان در زندگي ديگران، نقشي سمي ايفا كنيد.

زبان بدن دروغ‌گوها (چگونه دروغ‌گوها را از حركات بدنشان تشخيص دهيم)

  • 79,900 تومان

اين كتاب هر چيزي را كه براي كشف افراد دروغ‌گو لازم است به شما ياد خواهد داد و شما به يك دستگاه دروغ‌سنج سيار تبديل خواهد شد! دروغ باعث مي‌شود افراد به صورت غير ارادي حركات بدني را نشان دهند كه گاه با دقت به اين حركات مي‌توان افراد دروغ‌گو را شناسايي كرد.

آدم‌هاي سمي

  • 150,000 تومان

آيا مي‌توانيد يكي از اين‌گونه افراد سمي را دراطرافتان شناسايي كنيد: افراد سوء استفاده‌كننده و فرصت طلب افراد سلطه‌جو افراد فضول افراد ازخودراضي و همه چيزدان خودشيفته‌هايي كه فقط به خود اهميت مي‌دهند يخچال‌هاي عاطفي افراد دروغگو و زبان باز دكتر گلاس نه تنها به شما كمك مي‌كند افراد سمي را در اطرافتان شناسايي كنيد بلكه همچنين در اين كتاب ده شگرد عملي را نيز به شما مي‌آموزد تا بتوانيد به نحوي موفقيت‌آميز بر مشكلات‌تان با اين افراد غلبه كنيد و به تاثير افراد سمي در زندگي‌تان پايان بخشيد.

صفحه‌ی 1