فیلتر‌ها

تولیدکننده

بازه‌ی قیمت (تومان)

از

تا

������������ ������������ ���������� �������� ��������������

مرتب‌سازی
تعداد تصاویر
آسیب‌شناسی روانی (دیدگاه‌های بالینی درباره اختلالات روانی)

آسیب‌شناسی روانی (دیدگاه‌های بالینی درباره اختلالات روانی)

  • 300,000 تومان

دیدگاه‌های بالینی درباره اختلالات روانی ریچارد هالجین و سوزان کراس ویتبورن، جنبه انسانی آسیب‌شناسی روانی را به دانشجویان نشان می‌دهد. از طریق استفاده گسترده از موردپژوهی‌های بالینی، و زندگینامه‌ها در بخش داستان‌های واقعی، تصاویری زنده از اختلالات روانی به دانشجویان ارائه شده است. این کتاب با استفاده از مدل زیستی- روانی- اجتماعی، رویکرد یکپارچه خود را به درمان حفظ می‌کند و شکل‌گیری اختلالات روانی در طول عمر را تأیید می‌نماید.

آسیب‌شناسی روانی جلد 2 (دیدگاه‌های بالینی درباره اختلالات روانی) بر اساس دی اس ام فایو ویراست هفتم

  • 63,000 تومان

این کتاب شامل 8 فصل است که موارد زیر را دربر‌می‌گیرد: طیف اسکیزوفرنی و اختلالات روان‌پریشی دیگر اختلالات افسردگی و 2‌قطبی اختلالات خوردن و تغذیه اختلالات نابهنجاری جنسی اختلالات مرتبط با مواد و اعتیادآور اختلالات عصبی - شناختی اختلالات شخصیت مسایل اخلاقی و قانونی و ...

آسیب‌شناسی روانی جلد 1 (دیدگاه‌های بالینی درباره اختلالات روانی) بر اساس دی اس ام فایو ویراست هفتم

  • 65,000 تومان

آسیب‌شناسی روانی از جمله مباحث تخصصی گرایش‌های بالینی و در عین حال جذاب، برای دانشجویان محسوب می‌شود. هدف از نوشتن این کتاب، در میان گذاشتن اطلاعات‌مان با دانشجویانی است که با پیشینه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی گوناگون و اهداف تحصیلی مختلف، این درس را می‌گیرند و کتاب حاضر بر اساس دی اس ام فایو می‌باشد.

صفحه‌ی 1