فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

بيداري بنيادين (هنگام بيداري زنان فرا رسيده است)

 • 98,000 تومان

«بيداري بنيادين» راهي را براي زنان ايجاد مي‌كند تا حقيقت دروني و قدرت‌هاي خود را كشف كنند و شخصيت كاذبي را كه از خود ساخته‌اند قرباني كنند تا گوهر وجود و هويت اصلي‌شان زنده شود و بتوانند زندگي واقعي خود را زندگي كنند. دكتر شفالي به زنان كمك مي‌كند تا هدفي را كه از قبل در درونشان نهادينه شده كشف كنند و از قدر اصالت در هر زمينه‌اي از زندگي خود استفاده كنند؛ زيرا زني كه گوهر وجود خود را چشيده است مي‌تواند به بهبود جهان كمك كند. اين نكته خيلي مهم است كه بدانيم براي رشد و تعالي بايد از خودمان شروع كنيم و منتظر تغيير ديگران نمانيم.

پاكسازي آشفتگي‌هاي ذهن ( 5 گام ساده علمي و تاييد شده براي كاهش اضطراب استرس و افكار سمي)

 • 105,000 تومان

افكار مسموم، افسردگي، اضطراب-آشفتگي ذهني ما غالبا با دنياي آشفته تشديد مي‌شود و با ناتواني در مديريت افكار فراري ما تداوم مي‌يابد. اما ما نبايد طوري در اين آشفتگي ذهني كنار بياييم كه گويي اين يك عادت جديد ماست. اميد و كمك در دسترس ماست-و ممكن است راه رسيدن به افكار سالم‌تر و اوج خوشبختي كوتاه‌تر از آن چيزي باشد كه شما فكر مي‌كنيد.

مديريت و تجارت به سبك شيائومي

 • 22,000 تومان

با پيدايش اينترنت، دنياي جديد بر روي فناوري گشوده شد به طوري كه هر روز ابزار جديدي طراحي و توليد مي شد. ابزارهايي كه هر يك دنيايي جديد، با امكانات و قابليت‌هاي جديد ارائه كرده‌اند، مثل اينترنت همراه. جالب تر اينكه اين مجموعه‌ي فناوري در دنياي كسب و كار نيز تحول اساسي ايجاد كرده است، به طوري كه مديران كارآفرين امروزي هر يك سخني نو در رابطه با مديريت سازمان و كسب و كار دارند كه تا يك دهه ي پيش در كتب سازمان و مديريت بدين شكل مطرح نبوده‌اند. استفاده از مشاركت كاربران و مصرف كنندگان از‌اغاز فرآيند طراحي محصول تا مرحله فروش و بازاريابي ان سخن تازه‌اي است كه لي وانكيانگ، معروف به علي و همكارانش در شركت شيائومي پياده كرده‌اند و در اين مسير بسيار موفق بوده‌اند. مطالعه اين كتاب به مديران، دانشجويان رشته‌هاي مختلف مديريت و افراد كارافرين پيشنهاد مي‌شود.

مديريت و رهبري به سبك شيخ محمد (درس‌هاي رهبري حاكم دوبي)

 • 69,000 تومان

پيشرفت و توسعه دوبي داستان قابل توجهي است كه باعث شده اين شهر در رديف شهرهاي ممتاز و برتر جهان قرار گيرد. اما اين كتاب در مورد دوبي نيست، بلكه در مورد شيخ محمد و شيوه رهبري و نحوه عمل او است كه باعث شده دوبي به كانوني جهاني تبديل شود. جناب شيخ محمد بن راشد آل مكتوم، نخست وزير و نايب رييس امارات متحده عربي و حاكم دوبي را با هر معياري كه بسنجيم، يكي از شاخص‌ترين و تحسين‌آميزترين رهبران منطقه است. او با درايت فوق‌العاده و توانايي در انجام تعهدات و مسئوليت هاي خود توانسته است، به رغم تمام مشكلات و محدوديت ها، دستاوردهاي فوق‌العاده اي براي شهر و كشور خود ايجاد كند.

مانند آمازون فكر كنيد (50 و نيم روش براي اين‌كه از رهبران عصر ديجيتال باشيد)

 • 52,500 تومان

ما به اين نتيجه رسيديم كه اگر فرهنگ رضايت فروشندگان مطرح نباشد كسب و كار جديد موفق نخواهد بود به همين دليل موضوع موفقيت فروشندگان را به عنوان رسالت خودمان برگزيديم. بسياري از نوآوري‌هاي تاثيرگذار آمازون با استفاده حداكثري از فن‌آوري صورت مي‌گيرد اما نوآوري واقعي آمازون موفقيت در كاهش مشكلات مشتريان است. شما نيز اگر مي‌خواهيد در كسب و كارتان نوآوري كنيد به مشكلات كالا يا خدمات خودتان توجه كنيد و به دنبال ريشه نارضايتي مشتريان و ابعاد نامناسب كالا يا خدمات خودتان باشيد.

رهبران متحول مي‌شوند (11 گام براي تحول در رهبري سازمان‌ها و شركت‌ها)

 • 50,000 تومان

هدف زندگي اين نيست كه در اين دنيا حيات ابدي داشته باشيم، بلكه هدف اين است كه چيزي خلق كنيم كه تا ابد باقي بماند. پست و مقام شما به كاركنان سازمان شما اشاره مي‌كند كه دست خود را به دست شما بدهند، اما اين اقتدار اخلاقي است كه آن‌ها را برمي‌انگيزد تا قلب‌شان را به شما بدهند. اقتدار اخلاقي را خودتان نمي‌توانيد به خودتان اعطا كنيد. البته مي‌توانيد براي كسب آن تلاش كنيد، اما اين ديگران هستند كه اقتدار را به شما هديه مي‌كنند و بايد كار را در كمال آزادي انجام دهند. اقتدار اخلاقي با زندگي واقعي به‌دست مي‌آيد، بر اساس اعتماد شكل مي‌گيرد و با سعي و تلاش و رهبري موفقيت‌آميز، استمرار مي‌يابد. شما فقط زماني مي‌توانيد رهبر بزرگي باشيد كه متوجه شويد آرمان و هدف بزرگ رهبري اين است كه كاري كنيد تا كاركنان از آرمان شما پيروي كنند. عامل محدوديت سازمان‌ها، فرصت‌ها و امكانات آن‌ها نيست، بلكه رهبري آن‌ها است. بنابراين قبل از آن‌كه هرگونه تحول مثبتي را رهبري كنيد، بايد نخست خودتان تحول را تجربه كنيد. اين كار نياز به شجاعت دارد، شجاعت رها شدن از وضع موجود و آغاز راهي بهتر.

بازار 6 ميليارد نفري (در دنياي تجارت الكترونيك)

 • 27,900 تومان

ـ در واقع شرط اصلي رونق تجارت الكترونيك، وجود اعتماد در جامعه است. ـ شكوفايي تجارت الكترونيك در چين شرايط را براي ورود شركت‌هاي كوچك‌تر خارجي نيز فراهم كرده است. ـ خرده‌فروشان مي‌توانند بدون اين‌كه قدم در خاك چين بگذارند، وب‌سايت‌هايي به زبان چيني بسازند و از طريق فروشگاه‌هاي مجازي كالاهاي خود را مستقيم به چيني‌ها بفروشند. ـ چين ثابت كرد كه تجارت الكترونيك مي‌تواند در بازار كشورهاي در حال توسعه موفق باشد. ـ تجارت الكترونيك زندگي هر انساني را متحول خواهد كرد و اكنون زمان اين تحول فرا رسيده است. ـ درسي كه از تجربه چين مي‌آموزيم اين است كه هر بازاري منحصر به فرد است و هيچ مدل تجاري براي همه‌جا مناسب نيست. ـ مدل چين براي تجارت الكترونيك كشفي مهم بود كه بازارهاي در حال ظهور براي پيشرفت تجارت الكترونيك به آن نياز داشتند. ـ تا حدود ده سال پيش مزاياي تجارت الكترونيك به‌ طور عمده شامل كشورهاي پيشرفته بود؛ اما آينده تجارت الكترونيك متعلق به بازارهاي در حال ظهور است. ـ تجارت الكترونيك براي كسب و كار، بازاري مهم ارائه مي‌كند كه هيچ روش و ابزار ديگري نمي‌تواند جاي آن‌را بگيرد.

تجديد حيات در مايكروسافت (تلاش در جهت بازيابي هويت مايكروسافت و ترسيم آينده‌اي بهتر براي انسان‌ها)

 • 23,000 تومان

رهبران كسب ‌و ‌كار و سياست‌گذاران بايد از خود بپرسند: ما چه چيزي داريم كه ديگران ندارند؟ و ما چگونه مي‌توانيم آن مزيت خاص را به عامل رشد و ثروت براي همه مردم تبديل كنيم؟ شما به عنوان مدير و رهبر بايد از اتاق كارتان خارج شويد و به محل كار و زندكي مردم برويد و ببينيد فن‌آوري‌هايي كه مي‌سازيد چه تاثيري بر امور روزمره آن‌ها دارد. مطمئنا ملاقات با مشتريان و آشنايي با نيازهاي فردي و يا جمعي آن‌ها، حاوي نكات كليدي براي رسيدن به نو‌آوري در محصول است. رهبران بايد خوش‌بيني، خلاقيت و احساس مسئوليت مشترك را در كاركنان خود ايجاد كرده و موجب رشد و تعالي سازمان‌شان شوند. اگر مديران ارشد نتوانند فرصتي پيدا كنند تا استعدادهاي كاركنان را شكوفا كنند، مسير رشد آن‌ها كاملا متوقف خواهد شد. در نتيجه اگر فرد فرد ما در نقشي كه در سازمان و زندگي شخصي خود دارد رشد كند، سازمان و شركت ما رشد خواهد كرد. ما رهبران كسب‌ و ‌كار بايد مسئوليت‌هاي خود را به عنوان رهبران تغيير بر عهده بگيريم، زيرا جهان بهتر، مكان بهتري براي كسب ‌و ‌كار است. بايد تلاش كنيم تا محصولات عالي داشته باشيم، به مشتريان خود خدمت كرده ومنافع سرمايه‌گذاران خود را تامين كنيم. اما اين هدف‌ها كافي نيستند. ما بايد در مورد تاثير اقدامات خود بر جهان و ساكنان آينده اين جهان نيز فكر كنيم.

چرا تيم كارآفريني مهم‌تر از پول است

 • 63,000 تومان

در طول برگزاري سمينارهاي مختلف از افراد مي‌پرسم: چند نفر در اين جلسه مي توانند بهتر از مك‌دونالد (معروف‌ترين رستوران زنجيره‌اي دنيا) همبرگر درست كنند؟ خيلي‌ها دست بلند مي‌كنند و مي‌گويند كه مي‌توانند همبرگرهايي به مراتب با كيفيت‌تر از مك‌دونالد درست كنند. از آن‌ها مي‌پرسم: اگر چنين است چرا نمي‌توانيد مانند مك‌دونالد مشهور و ثروتمند شويد؟ آن‌ها از پاسخ درمي‌مانند! واقعيت اين است آن‌چه آن‌ها نمي‌توانند انجام دهند ولي مك‌دونالد مي‌تواند، «تيم‌سازي» است. عده زيادي براي فعاليت در بازار، سرمايه‌هاي هنگفتي دارند و عده‌اي ديگر ايده‌هاي ناب و محصولات منحصر به فرد، اما هيچ‌كدام كارشان به جايي نمي‌رسد چون تجارت و كارآفريني قوانين مخصوص به خود را دارد. يكي از قوانين كارآفريني خلق سيستم و تيم كارآمد است. بسياري از مردم ايده‌هاي ميليون دلاري دارند. آن‌ها فكر مي‌كنند كه كالا يه خدمات جديدشان مي‌تواند آن‌ها را ثروتمند كند و روياهاي‌شان محقق مي‌شود. نكته مهم اين است اغلب مردم نمي‌دانند چگونه ايده ميليون دلاري خود را به ميليون‌ها دلار پول تبديل كنند. در اين كتاب رمز و رازهاي قرار گرفتن در شاهراه ثروت و مسير تبديل ايده به پول را به شيوه‌اي خلاقانه شرح داده‌ام. در ضمن شما ياد مي‌گيريد كه چه چيزي مهم است، چه چيزي ارزشمند است و شما بايد چه چيزي بياموزيد تا كارآفرين موفقي باشيد.

بازاريابي شبكه‌اي (براي افراد مبتدي تا حرفه‌اي )

 • 39,900 تومان

شما در صورتي مي‌توانيد به هر آنچه در زندگي مي‌خواهيد برسيد كه به ديگران كمك كنيد به آنچه مي‌خواهند برسند. با هر مشتري طوري رفتار كنيد كه گويي قرار است او مهم‌ترين و بهترين مشتري شما باشد. اگر مي‌خواهيد مشتري را براي هميشه حفظ كنيد، بايد بيش از آنچه به دست مي‌آوريد سرمايه‌گذاري كنيد، لذا دائم از مشتري بازخورد بخواهيد و درخواست كنيد رابطه خود را با شما حفظ كند. اين نكته خيلي مهم است كه بپذيريد خدمت به مشتري به نفع شماست. اين موضوع زماني اهميت بيشتري پيدا مي‌كند كه مشتري عصباني است يا شما حال چندان خوبي نداريد...

درس‌هاي ايلان ماسك براي كسب و كار موفقيت و كارآفريني

 • 27,000 تومان

ايلان ماسك، مانند بسياري از انسان‌هاي كارآفرين سعي مي‌كند جهان را به گونه‌اي ديگر ببيند. او جوان‌ترين ميلياردر جهان، فردي پرانرژي و نوع‌دوست و انساني باهوش است كه به ديگران انگيزه مي‌دهد و علاقه خاصي به حفظ سلامت زمين و ساكنان آن دارد و اين را مي‌توان از سرمايه‌گذاري‌هايش در پروژه‌هايي همچون شركت‌هاي تسلا و اسپيس ايكس دريافت كرد. هدف بلند ديگر ايلان ماسك اين است كه بشر بتواند به سيارات ديگر سفر كند و به نظر وي اين امر كليد حفظ حيات بشر در آينده است. او به طور جدي اين هدف را پي مي‌گيرد و درصدد است تا در دهه آينده انسان را به كره مريخ بفرستد. نام او با توجه به آنچه تاكنون انجام داده به عنوان مردي بزرگ، در كنار چهره‌هايي همچون گاليله، سقراط و انيشتين ثبت خواهد شد.

تزلزل ناپذير (رهنمودهاي رابينز براي موفقيت در بازارهاي مالي و بورس)

 • 40,000 تومان

اگر يقين داشته باشيد كه قرار است پس از اين آدم ثروتمندي باشيد و هر اتفاقي هم براي اقتصاد، بازار سرمايه و ملك و املاك بيفتد، شما امنيت مالي داشته باشيد، و در ضمن آن‌قدر ثروت داشته باشيد كه تمام نيازهاي خانواده‌تان را نيز برطرف كنيد و حتي با كمال ميل به ديگران كمك كنيد، آن‌گاه چه حسي خواهيد داشت؟ همه ما آرزوي چنين آرامش خاطر، استقلال و آسايشي را داريم. خلاصه مطلب اين‌كه همه ما آرزو داريم استوار و تزلزل ناپذير باشيم. اما پرسش اين‌جاست كه استوار و تزلزل نا‌پذير يعني چه؟ وقتي مي‌گوييم استوار و تزلزل نا‌پذير باشيم، منظور فقط مربوط به مال و ثروت ما نيست، بلكه بحث آرامش ذهن نيز در ميان است.

1  2  صفحه‌ی 1