فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
دانش پول
 • 99,900 تومان
 • با تخفیف: 99,900 تومان
رك و صريح حرف بزن
 • 79,900 تومان
 • با تخفیف: 79,900 تومان
قدرت برنامه‌ريزي و مديريت
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
شرم (التيام شرم سمي كه شما را بيمار مي‌كند)
 • 77,900 تومان
 • با تخفیف: 77,900 تومان
گام‌هاي بزرگ (365 گام براي 365 روز درس‌هاي روزانه موفقيت)
بازسازي كار و زندگي (چگونه ادامه زندگي را به بهترين دوران زندگي خود تبديل كنيد)
رازهايي درباره زندگي كه هر زن بايد بداند
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
قدرت انضباط شخصي (بهانه تراشي ممنوع)
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
قدرت برنامه‌ريزي و مديريت (شما به 1 نقشه پرواز احتياج داريد)
1 فوق ستاره فروش شويد (21 راز موفقيت فروشندگان بزرگ جهان)
قدرت و ذهن 1 ميليونر را داشته باشيد (روش‌هاي موثر براي چنر برابر كردن درآمدتان)
قدرت پيشرفت (بيشتر حقوق بگيريد و سريع‌تر پيشرفت كنيد)

دانش پول

 • 99,900 تومان

رازهاي پولدار شدن و استقلال مالي را بياموزيد. پول يكي از جذاب‌ترين، عاطفي‌ترين و قطبي‌ترين موضوعات جهان است كه درباره آن بسيار فكر شده و پژوهش‌هاي زيادي انجام شده است. درباره اينكه پول چيست، چگونه بايد آن را به دست آورد، چگونه بايد آن را خرج كرد، چه كسي پول دارد و چه كسي ندارد و بي‌شمار موضوع مربوط به اثراتي كه پول از خود به جا مي‌گذارد، هزاران كتاب و مقاله نوشته شده و بي‌شمار سخنراني انجام شده است و هنوز با وجود تمركز و علاقه مداوم به اين موضوع، يك كلمه وجود دارد كه بيانگر ديدگاه‌هاي مردم عادي درباره پول است: سردرگمي. اكنون، متخصص صنعت رشد شخصي، دن استراتزل، با نويسنده كتاب‌هاي پرفروش و مشاور مشهور تجارت، برايان تريسي، درباره موضوعي صحبت مي‌كند كه برايان آن را دانش پول مي‌نامد؛ قوانيني كه نه براي سال‌ها، بلكه براي هزاران سال آزموده و تأييد شده‌اند. اگر فقط ايده‌هاي اين كتاب را بخوانيد و آنها را براي زندگي و تجارتتان به كار ببريد، شما نيز مي‌توانيد از لحاظ مالي موفق شويد.

رك و صريح حرف بزن

 • 79,900 تومان

استيو هاروي در كتاب پرفروش قبلي خود به نام «مثل يك مرد فكر كنيد، مثل يك زن عمل كنيد» به ميليون‌ها زن در سراسر جهان گفت كه مردها واقعا درباره عشق، صميميت، تعهد و ازدواج چگونه مي‌انديشند. او در كتاب جديدش به نام «رك و صريح حرف بزن» مي‌گويد چه چيزهايي به مردها انگيزه مي‌دهد و اينكه زنان چگونه مي‌توانند با آگاهي از اين انگيزه‌ها به بيشتر خواسته‌هاي خود از روابط زناشويي‌شان برسند. اين كتاب راهنمايي است براي درك افكار مردان در مورد زنان. هاروي همچنين اطلاعات ارزشمندي درباره خانواده با شما در ميان مي‌گذارد؛ از قبيل: - چگونه از نق زدن كم كنيد و بر هماهنگي در محيط خانه بيفزاييد. - ابراز قدرداني. - چيره شدن بر چالش‌هاي مالي. - ازدواج در دهه‌هاي مختلف زندگي. - اهميت ظاهر زن. - تفاهم با مردان. - هنر معامله. - پرسش‌ها و پاسخ‌ها و... .

قدرت برنامه‌ريزي و مديريت

 • 72,000 تومان

بايد دوازده گام در طي سفرتان برداريد تا به شادكاميء تندرستي و رفاه مورد نظرتان دست پيدا كنيد. با پيروزي از اين گام‌هاء مي‌توانيد كنترل كامل زندگي تان را در دست بگيريد و از تمام توان‌هاي روحي‌تان استفاده كنيد تا آن شخص مورد دلخواه‌تان شويد و احتمال رسيدن به مقصدتان را طبق برنامه‌ريزي انجام شده افزايش دهيد.

شرم (التيام شرم سمي كه شما را بيمار مي‌كند)

 • 77,900 تومان

جان برادشاو در زمره 100 نويسندة مؤثر قرن بيس ‌و يكم در زمينه بهداشت و سلامت روحي و رواني است و اين انتخاب بر اساس همتايان روا‌شناس و روانكاوش صورت گرفته است. ديدگاه‌هايش درباره دوران كودكي و روابط خانواده و به‌ويژه اثرات درازمدت موضوع‌هايي مانند توهين‌ها، بدرفتاري‌ها، اعتياد، وابستگي‌ها، ضربه‌هاي روحي و بي‌ثباتي هيجاني درك و بينش‌مان را از سلامت هيجاني و رواني و پويايي روابط ميان‌فردي دگرگون كرده است. چهار كتابش كه در زمره كتاب‌هاي پرفروش نيويورك تايمز قرار دارند، به التيام روحي و رواني ميليون‌ها نفر كمك شاياني كرده است. كتاب شرم ازجمله ماندگارترين و برجسته‌ترين كتاب‌هاي جان برادشاو است. در اين كتاب، او نشان مي‌دهد كه چگونه شرم سمي و ناسالم كه اغلب گريبانگير جوانان مي‌شود و تا دوران بزرگسالي ادامه مي‌يابد، عامل اصلي بيماري‌ها، اختلال‌هاي روحي و رواني، وسواس‌ها، وابستگي‌ها، اعتيادها و انگيزه بلندپروازي‌هاي ماست. درحالي‌كه شرم سالم و مثبت باعث توانمندي ما و موجب پايداري و يكپارچگي نظام اجتماعي‌مان مي‌شود، ولي شرم ناسالم و منفي موجب ضعف عزت نفس، اعتمادبه‌نفس، فروپاشي نظام خانواده و عدم پيشرفتمان در زندگي مي‌شود. شرم سمي باعث مي‌شود تا همواره گرفتار گذشته‌مان باشيم.

گام‌هاي بزرگ (365 گام براي 365 روز درس‌هاي روزانه موفقيت)

 • 32,000 تومان

خداوند به هر كدام از ما ذخاير ذاتي زيادي عطا كرده است كه ما را قادر مي‌سازند تا به هر آنچه كه تاكنون آرزويش را داشتيم و حتي بيش‌تر دست يابيم. مي‌توان راه را براي يك تصميم باز كرد تا براي ما لذت يا رنج، رفاه يا فقر، مصاحبت يا انزوا، عمر طولاني يا مرگ زودرس به ارمغان آورد. امروز مي‌خواهم شما را وادار كنم تا تصميمي بگيريد كه بي‌درنگ بتواند كيفت زندگي‌تان راتغيير دهد يا بهبود بخشد.

بازسازي كار و زندگي (چگونه ادامه زندگي را به بهترين دوران زندگي خود تبديل كنيد)

 • 45,000 تومان

آينده نامعلوم است، ولي وقتي اين كتاب را مي‌خوانيد، از يك چيز مي‌توانيم شما را مطمئن كنيم و آن اين است كه بقيه عمرتان مي‌تواند بهترين زندگي‌تان باشد، هركاري كه تاكنون انجام داده‌ايد، فقط سايه آن چيزي است كه در ماه‌ها و سال‌هاي موجود قادر خواهيد بود انجام دهيد آگاهي از تغييرات زندگي‌تان بخشي از يك نقشه‌ بزرگ موفقيت مي‌باشد.

رازهايي درباره زندگي كه هر زن بايد بداند

 • 60,000 تومان

يك زندگي را در نظرتان مجسم كنيد كه در آن هر روز صبح هيجان‌زده از روز پيش از خواب بيدار مي‌شديد و مطمئن بوديد وقتي شب ميخوابيديد با خود مي‌گفتيد، عجب روز محشري بود. تصور كنيد كه مي‌دانستيد صرف نظر از چالش‌هايي كه در رابطه، كار، يا خانواده ‌تان با آن‌ها مواجه هستيد، هميشه متمركز، آرام و مطمئن باقي مي‌مانديد... فرض كنيد كه در درون خودتان منبعي از اعتماد و خرد داريد كه مي‌توانيد روي آن حساب كنيد تا منبع سرشاري از قدرت و روحيه باشيد. تصور كنيد اگر بدانيد دقيقا چه كارهايي لازم است انجام دهيد تا بتوانيد در هر لحظه‌ي زندگي‌تان از شادي، رضايت و آرامش خاطر كافي برخوردار شويد.

قدرت انضباط شخصي (بهانه تراشي ممنوع)

 • 130,000 تومان

اين كتاب براي مردان و زنان مصمم و جاه طلبي نوشته شده كه مي‌خواهند هر چيزي را كه براي آن‌ها در زندگي ميسر است به دست آورند. براي كساني كه نوشته شده كه مشتاق انجام كار بيش‌تر و مشتاق داشتن بيش‌تر از قبل مي‌باشند. شايد مهم‌ترين ديدگاه همه نسبت به موفقيت اين باشد كه آن را بيش‌تر به دست آوريد، ولي شايد بايد شخص متفاوتي شويد موضوع اين نيست كه كارهاي متفاوتي انجام بدهيد يا امكاناتات متفاوتي به دست آوريد بلكه بايد به شخصي تبديل شويد كه خيلي بيشتر از حد متوسط كار انجام مي‌دهد. رشد خودانضباطي بزرگراهي است كه همه چيز را براي شما امكان پذير مي سازد. اين كتاب به صورت يك راهنماي گام به گامي خواهد بود كه باعث مي شود به يك فرد استثنايي تبديل شويد كه كارهاي استثنايي انجام مي‌دهد.

قدرت برنامه‌ريزي و مديريت (شما به 1 نقشه پرواز احتياج داريد)

 • 24,000 تومان

بايد دوازده گام در طي سفرتان برداريد تا به شادكامي، تندرستي و رفاه مورد نظرتان دست پيدا كنيد. با پيروي از اين گام‌ها مي‌توانيد كنترل كامل زندگي‌تان را در دست بگيريد، و از تمام توان‌هاي روحي‌تان استفاده كنيد تا آن شخص مورد دلخواه‌تان بشويد و احتمال رسيدن به مقصدتان را طبق برنامه‌ريزي انجام شده افزايش دهيد.

1 فوق ستاره فروش شويد (21 راز موفقيت فروشندگان بزرگ جهان)

 • 26,000 تومان

اين كتاب مخصوص فروشندگان خودباوري است كه مشتاق افزايش سريع فروش و تقويت درآمدشان مي‌باشند اين كتاب براي كساني نوشته شده كه قصد دارند از لحاظ فروش در زمره 10 درصد بالاي جدول رده‌بندي فروشندگان موفق باشند. هدف هر ايده رسيدن به فوق ستاره‌هاي فروش امروز و فرداست. انگيزه فروشندگان معمولا دو چيز است: پول و موقعيت، آنها مي‌خواهند خيي خوب بفروشند و از دست مردم سريع پول بگيرند و موفقيت‌شان را با اندازه درآمدشان نسبت به ديگران مي‌سنجند. اين كتاب نشان خواهد داد كه فروشندگان چگونه مي توانند در هر دو زمينه به پيشرفت‌هاي شگرفي نائل شوند.

قدرت و ذهن 1 ميليونر را داشته باشيد (روش‌هاي موثر براي چنر برابر كردن درآمدتان)

 • 60,000 تومان

در اين كتاب ياد خواهيد گرفت چگونه به عادت‌هاي ميليون دلاري مردان و زناني عادت كنيد كه در يك نسل توانستند از فرش به عرش بروند و ثروتمند شوند. ياد خواهيد گرفت چگونه نسبت به ساير مردم به روش موثرتر فكر كنيد. تصميمات بهتري بگيرند و كارهاي بهتري انجام دهيد ياد خواهيد گرفت كه چگونگي زندگي مالي‌تان را به نحوي سازمان‌دهي كنيد كه به تمام اهداف مالي‌تان سريع‌تر از حد تصورتان دست پيدا كنيد.

قدرت پيشرفت (بيشتر حقوق بگيريد و سريع‌تر پيشرفت كنيد)

 • 25,000 تومان

اين كتاب براي كسي نوشته شده كه مي‌خواهد كنترل كامل بر شغلش داشته باشد. اگر احساس مي كنيد سزاوار درآمد بيشتر از آني هستيد كه دريافت مي‌كنيد، احتمالا حق با شماست. اين كتاب به شما نشان خواهد داد كه چگونه به آن مبلغ دست پيدا كنيد. بيست و يك ايده اي را كه خواهيد آموخت، مجموعه‌اي از فنون عملي و آزموده شده را در اختيار شما قرار خواهند داد تا بتوانيد فورا آن‌ها را به كار بسته و در هر شركت يا شغلي با سرعت بيشتر به سمت هدف مورد نظر حركت كنيد. اين استراتژي‌ها حاصل بيش از سي سال تجربه در جهان كار، در هر سطح، از پست‌ترين شغل‌ها گرفته تا موقعيت اجرايي بالا مي‌باشد. كارم را از ظرفشويي در رستوران‌ها و سپس به عنوان پادو در مغازه‌ها شروع كردم. در طي اين سال‌ها در بيست شغل مختلف در صنايع گوناگون و كشورهاي مختلف كار كردم و با تلاش و زحمات طاقت‌فرسا توانستم اين اصول را بياموزم.

1  2  3  صفحه‌ی 1