فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
پرورش هوش هيجاني
 • 54,900 تومان
 • با تخفیف: 54,900 تومان
چگونه رفتارهاي خوب را به كودكم آموزش دهم
 • 99,900 تومان
 • با تخفیف: 99,900 تومان
آيا مي‌توانم رابطه‌ام را نجات دهم (چگونه بايد تشخيص بدهم كه در رابطه‌ام بمانم را بروم)
23 باور مخرب در ازدواج
 • 25,900 تومان
 • با تخفیف: 25,900 تومان
مهارت‌هاي زندگي زناشويي
 • 139,900 تومان
 • با تخفیف: 139,900 تومان
عشق‌ورزي عاقلانه (اسرار عشق براي ارتباطي پايدار)
چگونه نقاط ضعفم را به نقاط قوت خود تبديل كنم
 • 11,900 تومان
 • با تخفیف: 11,900 تومان
نكاتي كه هر زوجي بايد بداند
 • 14,000 تومان
 • با تخفیف: 14,000 تومان
خرد روزمره
 • 12,500 تومان
 • با تخفیف: 12,500 تومان

خودتان را بهتر بشناسيد (چگونه با واقع‌نگري مي‌توانيد به افكار احساسات و رفتارهايتان بنگريد و از باورها و نگرش‌هاي ناسالم رها شويد)

 • 55,900 تومان

كتاب حاضر، روشي كامل براي خودشناسي و رفتارشناسي است. صد رفتار ذكر شده، يكي از ارزشمندترين موهبت‌هاي شما را آشكار مي‌كند كه همان خود واقعيتان است. هنگامي كه درباره خود و دنياي دروني‌تان آگاهي بيشتري به دست مي‌آوريد، احساس نشاط و شادابي بيشتري نسبت به گذشته تجربه خواهيد كرد. از زندگي و دنياي جديدتان لذت ببريد...

پرورش هوش هيجاني

 • 54,900 تومان

با خواندن اين كتاب: زندگي‌تان به طور كامل تغيير مي‌كند، اعتماد به نفس بيشتري پيدا مي‌كنيد، روابط‌تان با ديگران چه در خانواده و چه در اجتماع بهتر خواهد شد و در كارتان موفقيت بيشتري كسب خواهيد كرد. همچنين درك شما از هوش هيجاني بالاتر مي‌رود و متوجه مي‌‌شويد كه هوش هيجاني چگونه زندگي شادتري را نصيب‌تان مي‌كند... وقتي هوش هيجاني داريد و مي‌دانيد چگونه از آن استفاده كنيد، آن وقت تمام مهارت‌هايي را كه براي رشد و تعالي بيشتر نياز داريد، در اختيار خواهيد داشت. پس همچنان به خواندن آن ادامه دهيد و بارها و بارها آن را مرور كنيد.

چگونه رفتارهاي خوب را به كودكم آموزش دهم

 • 99,900 تومان

تربيت كودكان يكي از مهم‌ترين ؛ چالش برانگيزترين و ارزشمندترين نقش‌ها در جهان است. بنابراين والدين بايد مهارت‌هاي لازم را بياموزند بلكه بايد منبعي موثق نيز در اختيار داشته باشند. اين كتاب مهارت‌هاي مورد نيازش را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا براي تغيير رفتار كودكتان معقول‌تر ؛ علمي‌تر؛ مثبت‌تر: و با اطمينان بيشتر عمل كنيد. راه‌كارهاي اين كتاب براي بسياري از والدين كارايي داشته است و بي‌شك براي شما نيز كارايي خواهد داشت.

ازدواج عاقلانه (چگونه از اشخاص و ارتباط‌هاي نامناسب اجتناب كنيد و فرد يا ارتباطي را كه براي شما مناسب است تشخيص دهيد)

 • 49,900 تومان

شما نيز مجبور نيستيد مجرد بمانيد، نبايد از ازدواج بترسيد و تصور كنيد نمي‌توانيد همسري مناسب پيدا كنيد. مسلم است كه مي‌توانيد. اگر نگرش‌ها و باورهاي نادرست خود را درباره‌ي ازدواج، عشق و همسر آرماني رها كنيد و در مسيري از آگاهي قرار بگيريد كه اختيار زندگي عاطفي و عشقي‌تان را در دست بگيريد، بيش از يك همسر بالقوه براي شما وجود خواهد داشت كه مي‌توانيد از بين آن‌ها شريك روحي‌تان را انتخاب كنيد.

آيا مي‌توانم رابطه‌ام را نجات دهم (چگونه بايد تشخيص بدهم كه در رابطه‌ام بمانم را بروم)

 • 9,500 تومان

در رابطه‌اي مشكل‌دار قرار داريد و مي‌كوشيد بفهميد آيا بايد به رابطه خود ادامه دهيد يا آن را ترك كنيد و ادامه رابطه يا رهايي از آن چه مشكلاتي براي شما به دنبال خواهد داشت. به رابطه‌اي تمام شده چسبيده‌ايد و با گفتن جملاتي مثل «اگر من فلان كار را انجام مي‌دادم، هنوز هم در كنار هم شاد بوديم» با خودتان مناظره ذهني داريد و بدين طريق موجب ناراحتي خود مي‌شويد. مي‌كوشيد بفهميد چه عاملي موجب تخريب و قطع رابطه‌تان شد تا دوباره همان الگوهاي قديمي را تكرار نكنيد. سعي داريد الگوهاي رفتاري يا نگرش‌هاي خود يا طرف رابطه‌تان را درك كنيد. شايد بدين طريق بفهميد كه چرا رابطه‌هاي‌تان ادامه نمي‌يابد يا به‌ نظر مي‌رسد آن رضايتي را كه مي‌خواهيد از آن‌ها به‌دست نمي‌آوريد.

23 باور مخرب در ازدواج

 • 25,900 تومان

23 باوري كه در اين كتاب مطرح شده است متداول‌ترين باورهايي هستند كه در فرايند درماني به‌ دست آمده‌اند. باورهاي درست زياد ديگري نيز وجود دارد كه برخي از آن‌ها مطرح شده‌اند اما اين مجموعه باورهاي مخرب متداول‌ترين باورهايي هستند كه به نارضايتي در زندگي زناشويي منجر مي‌شوند. اين كتاب به شما كمك مي‌كند كه اگر در فكر ازدواج هستيد، انتظارات معقولتان را به ‌روشني مطرح كنيد. اگر ازدواج كرده‌ايد، با همسرتان درباره انتظارات فردي‌تان بحث و گفت و گو كنيد و انتظاراتي كه مشكل‌زا هستند، حذف يا اصلاح كنيد و مطمئن شويد كه بقيه موارد به ‌طور متقابل ارضا مي‌شوند.

مهارت‌هاي زندگي زناشويي

 • 139,900 تومان

اين كتاب براي تازه نامزدهايي است كه در آغاز راه هستند و مي‌خواهند مراحل ارتباطي‌شان را شكل دهند. همچنين براي زوج‌هايي است كه سال‌هاي زيادي است با هم ازدواج كرده‌اند و مي‌خواهند تغيير كنند و جنبه‌هاي خاص ارتباطشان را بهبود دهند. اين كتاب براي زوج‌هايي است كه هنوز به يكديگر متعهد هستند، زوج‌هايي كه هنوز مايلند براي زندگي مشترك شادتر تلاش كنند. همچنين بايد براي حفظ تلاشتان در طول زمان صبور باشيد، چون اين روش‌هاي خيلي سريع شكل نمي‌گيرند. تغييراتي كه شما قصد داريد در ارتباطتان به وجود آوريد، دست كم به چند هفته وقت نياز داريد و اغلب چند ماه تا موثر واقع شود. براي تغيير چشم‌انداز هيجاني‌تان، به احتمال قوي به بيشتري از يك تغيير نياز داريد. و اين مستلزم صرف زمان بيشتري است. اين كتاب به شما كمك مي‌كند مهارت‌هايي را رشد و گسترش دهيد تا بتوانيد عشقتان را سرزنده نگه داريد.

عشق‌ورزي عاقلانه (اسرار عشق براي ارتباطي پايدار)

 • 14,900 تومان

اين كتاب براي مردان و زنان مجرد يا متأهل نوشته شده است، كساني كه مي‌خواهند بدانند چطور ارتباط عاشقانه‌اي عميق و رو به رشد خلق كنند. اين كتاب مي‌تواند به شما كمك كند ارتباط بلند مدت خود را دوباره احيا كنيد و همچنين صميمت موجود بين خود و همسرتان را افزايش دهيد. شما مي‌توانيد اين كتاب را به تنهايي يا به همراه همسرتان بخوانيد. وقتي با يكديگر كتاب را مي‌خوانيد، فرصتي براي رشد صميميت بيشتر بين شما فراهم مي‌شود. پس كتاب را ببنديد و درباره موضوع خوانده شده با هم صحبت كنيد. عشق با تمرين رشد مي‌يابد و قوي‌تر مي‌شود. ارتباط پايدار به طور تصادفي رخ نمي‌دهد، شما بايد آن را خلق كنيد.

رقص عقاب‌ها (كنكاشي است شگفت‌انگيز و آموزنده در زندگي 21 كارآفرين ايراني و كشف 100 ناگفته اثربخش زندگيشان)

 • 25,000 تومان

انسان‌ها همه سخت‌گيرند، اما انسان بزرگ به خود سخت مي‌گيرد، انسان حقير به ديگران. از پيوستن شما به صف جنگجويان تغيير سرنوشت خوشحالم. اين كتاب ويژه انسان‌هاي متفاوت است، كساني كه مي‌خواهند بر پايه شايستگي‌هايشان زندگي كنند و ثروت‌آفرين باشند، مي‌خواهند فردي مولد و موثر براي خود، خانواده و جامعه باشند؛ كساني كه به دنبال يافتن الگوهاي «توانستن» هستند؛ كساني كه خود را لايق بهترين‌ها مي‌دانند و براي تحقق آن استوار ايستاده‌اند.

چگونه نقاط ضعفم را به نقاط قوت خود تبديل كنم

 • 11,900 تومان

همه ما حداقل يك پاشنه آشيل، يه نقطه ضعف يا موردي براي احساس ناامني يا آسيب‌پذيري داريم كه پيوسته ما را به اشتباه مي‌اندازد، حالت يا مشكل روان‌شناختي عميقي هم نيست. در واقع، آدم‌هايي كه اصرار دارند نقطه ضعف ندارند، به احتمال قوي كساني هستند كه پاشنه آشيل‌شان اين است كه خيال مي‌كنند بايد كامل و بدون نقص باشند! اين كتاب درباره كامل بودن نيست. تنها بايد با آن خصوصياتي كه به شكل مداوم در مسيرمان قرار مي‌گيرند، مقابله كنيم. اين كتاب شيوه مقابله با آنچه مي‌خواهيد تغيير دهيد و آنرا از نقطه ضعف به قدرت تبديل كنيد، به شما نشان مي‌دهد.

نكاتي كه هر زوجي بايد بداند

 • 14,000 تومان

وقتي همسر برمي‌گزينيد و زندگي مشترك شما آغاز مي‌شود. پا به دنياي ديگري مي‌گذاريد و بايد سازو كار اين زندگي تازه را بشناسيد تا آرامش و عشقي واقعي رابيابيد. اين نكات راهنماي شما در اين كار است.

خرد روزمره

 • 12,500 تومان

نظام هستي از طريق عشق، هماهنگي و همكاري حفظ مي‌شود. اگر افكارتان را طبق اين اصول به كار بگيريد، مي‌توانيد هرآنچه را سد راهتان مي‌شود، كنار بزنيد. بايد بدانيد روحي هستيد كه تجربه‌ي انساني دارد. پس هر روز روحتان را در مسير عشق و ايمان قرار دهيد.

1  2  3  صفحه‌ی 1